>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Historia czatu

Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Monako trTmac to albo jeszcze jedna.
probetsprofit probetsprofit:
Na pewno zrobię sobie screeny tego co piszesz . Siedzę na wielu innych grupach bukmacherskich i forach i pierwszy raz się spotykam z takim czymś
probetsprofit probetsprofit:
RBR1one ranczo0123, nie wiem stary o czym ty w ogóle mówisz bo ja nigdy nic nie udaje . Nie wiem kto to tkobet i nie wydaje mi się żebym tutaj prowadził jakieś rozróby abyś musiał mi mówić żebym siedział cicho bo jak nie to mi nic nie pomoże . Spoko ze jesteś adminem ale wydaje mi się ze to co napisałeś nie jest na miejscu …
RBR1one RBR1one:
Ja ci powiedzialem jak chcesz dalej udawac ze ty to nie tkobets to siedz tutaj cicho i grzecznie a jak bedziesz rozrabial to i kiepska gra aktorska ci nie pomoze. Tyle ode mnie :sneaky:
probetsprofit probetsprofit:
Dziwie się tylko ze jeden użytkownik ma jakieś domysły i mnie z kims myli . Skoro tak wiecie tam w administracji lepiej to powinienem się tego dowiedzieć chyba od was już dużo wcześniej a nie od jakiegoś użytkownika który mnie do kogoś porównuje
probetsprofit probetsprofit:
RBR1one ranczo0123, domysły domysłami , pomówienia pomówieniami . Nie znam nikog z administracji wiec nie wiem kto tam jest kto i średnio mnie to nawet interesuje
RBR1one RBR1one:
Ale z kazda napinka zblizasz sie do setki w blyskawicznym tempie :)
RBR1one RBR1one:
A co ty myslisz ze tu administracja jest glupia i sama nie potrafi sie domyslec kto ty jestes? Jestes tutaj tylko dla tego ze mam tylko 99% pewnosci ze to ty bo jakbym mial 100% to bys juz musial konto zmieniac :sneaky:
probetsprofit probetsprofit:
RBR1one ranczo0123, stary tu się nikt nie napina . Jak ty mówisz ze ktoś dostanie bana bo ci jakiś użytkownik pisze swoje domysły No to gratulacje dla Ciebie
probetsprofit probetsprofit:
psychol32 psychol32, te typy na premiership to od typa bad Man betting
zilzil zilzil:
O Kotach nie wspominając
RBR1one RBR1one:
probetsprofit probetsprofit, Jak dalej bedziesz sie napinal to ci przyspiesze tego bana tkobets i kolejne konto bedziesz musial zakladac i znowu udawac ze to nie ty :ROFLMAO:
probetsprofit probetsprofit:
Premiership
zilzil zilzil:
Tak słucham tego młodego Habdasa to jestem pod wrażeniem. Młodziak a nie pieprzy głupot jak Żyła a i wysłowić się potrafi
probetsprofit probetsprofit:
Wiem o czym mówisz
psychol32 psychol32:
pewnie każdy ale nie każdy gra takie betbuildery
psychol32 psychol32:
no na czacie w drugi dzień świąt pisałeś możesz sobie sprawdzić w historii
probetsprofit probetsprofit:
Kartki i rożne czy gole gra chyba każdy na tym forum
probetsprofit probetsprofit:
Nawet nie wiem jak możesz mówić co ja gram jak nawet tutaj nic nie podaje
psychol32 psychol32:
na
psychol32 psychol32:
byś się domyślił grasz i grałeś na poprzednim koncie
psychol32 psychol32:
nba to literówka
probetsprofit probetsprofit:
NBA to ja nie gram w ogóle ….
psychol32 psychol32:
ok
probetsprofit probetsprofit:
psychol32 psychol32, nie wiem co ty bierzesz ale bierz mniej bo mnie z kims całkowicie mylisz
psychol32 psychol32:
tylko tkobets o tym pisał
psychol32 psychol32:
no i gadki o tym że jak fajnie że jest opcja ignoruj
probetsprofit probetsprofit:
psychol32 psychol32, serio ? 😂 i coś jeszcze ? Co za kolo . To tylko jedna osoba w Polsce kibicuje Legii i gra coś na rzuty rożne ?
psychol32 psychol32:
konto założone kilka dni po banie, miłość do legii, MMA a ostatnio wysypałeś się tym co grasz i grałeś nba poprzednim koncie zwycięzca + rr + kartki, do tego kilka podśmiechujek tak jak poprzedniop
probetsprofit probetsprofit:
nie pojedynkuje
probetsprofit probetsprofit:
@rondani, ja się z nikim
probetsprofit probetsprofit:
psychol32 psychol32, No to dawaj kwity i te argumenty . Dziwi się ze ty tu nie jesteś adminem jeszcze
psychol32 psychol32:
argumentów jest za tym kilka
probetsprofit probetsprofit:
???
psychol32 psychol32:
cicho bądź TKO_Bets bo się wyda
probetsprofit probetsprofit:
jakies argumenty ?
probetsprofit probetsprofit:
psychol32 psychol32, jedynie kto tutaj szuka zaczepki to ty . Widać nick zobowiązuje . Już drugi raz majaczysz coś o jakims banie . Ktoś cię prześladuje czy jak ? Masz na to
probetsprofit probetsprofit:
guriii guriii, nie jestem zdesperowany . Nie gram wszystkiego jak leci od ligi koreańskiej po etiopską - kupon dla funu za grosze
probetsprofit probetsprofit:
@rondani, ja sobie dla funu złożyłem taki kupon od innych ludzi . Normalnie tak nie gram . Śmieje się ze takie mecze wybrałem ze pierwszy i wtopa . Niestety niektórzy tutaj siedzą jakby na jakiejś kolbie i nie wiedza co to dystans do samego siebie
probetsprofit probetsprofit:
Waldi1979 Waldi1979, szeryfie a gdzie ja się z kogoś śmieje ? Bardziej śmiałem się sam z siebie niż z kogoś . Przecież nikt mnie nie namawiał . A co do podawania typów jak będę miał ochotę to będę podawał . Na razie takiej nie mam
psychol32 psychol32:
teraz wrócił na nowym nicku
psychol32 psychol32:
guriii guriii, ten gość niedawno został zbanowany, między innymi przez to że szukał zaczepek
'Corek 'Corek:
Live Auxerre @ 2,10
guriii guriii:
Waldi1979 Waldi1979, ale chłopak jest zdesperowany sam nie potrafi wytypować to bierze typy innych i przynajmniej ma wymówkę, że to przez innych jest w plecy 🤣
psychol32 psychol32:
@rondani, oni przedłużyli kontrakty żeby drożej ich sprzedać
gruszkie gruszkie:
Kraft ale s*aka XD
S specjalny2705:
starzec anderson na grzyby nie do tarczy stary ślepiec
Waldi1979 Waldi1979:
probetsprofit probetsprofit, no i? może sam najpierw podaj jakieś typy, a dopiero oceniaj innych, do tej pory podałeś 4 typy na forum, sprawdziłem i 3x KSW i 1x Mundial, wszystkie pudła, ale dobrze się śmiać z innych?
nynek92 nynek92:
Mecz Monaco. To co mówiłem. 26 minuta, 0 strzałów. Niektórych meczy nie powinni nigdzie transmitować, bo to oczy bolą. Kiedy człowiek myślał, że nie mogę być gorszego meczu od Katar Ekwador, to ligę francuską włączył...
gruszkie gruszkie:
kraft dyskwalifikacja?
nynek92 nynek92:
psychol32 psychol32, nie gram. Głównie gram rzuty rożne. Odpowiadałam tam tylko komuś o niskich wynikach
nynek92 nynek92:
psychol32 psychol32, nie gtam
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Myślę wejść w Monaco i over 1,5 jak panowie myślicie ?
K kubaion:
Strims.top
K kubaion:
@husarz22 strims
probetsprofit probetsprofit:
Wszedłem w dział kupony ze statystykami jakieś 2h temu . Myśle dla funu dam od każdego typera po jednym typie . Wybrałem kilku z góry . Pierwszy mecz i wtopa 😂
psychol32 psychol32:
ja się nauczyłem żeby nie grać lig które nie dają mi profitu
psychol32 psychol32:
nynek92 nynek92, skoro w każdym meczu tak jest to po co to grasz?
nynek92 nynek92:
Taka liga francuska np. W jednym meczu 21 strzałów, 1 gol (z karnego). W drugim meczu 21 strzałów 0 goli.
nynek92 nynek92:
Ja rozumiem, że w pucharach, gdzie np. jest dwumecz i ktoś broni zaliczki z pierwszego meczu. Ale w lidze? W każdym meczu?...
Do góry Bottom