>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Historia czatu

psychol32 psychol32:
normalnie jakby zagrały to koło 100 by zrobiły
psychol32 psychol32:
79 rzuciły
psychol32 psychol32:
over 82,5 bodajże
psychol32 psychol32:
Niestety kobity z Selangoru dwie kwarty odpuściły i brakło 5 pkt
C cichybob:
zion williamson show
C cichybob:
duzo szczescia z tym meczem brooklynu. na szczescie Atlanta nie zdecydowala sie wziac timeoutu w ostatniej akcji i rzut z ciezkie pozycji za 3 na zwyciestwo. Chetnie zobacze powtorke czy tam czasem faulu nie bylo, ale na szczescie nie gralem handicapu i dla mnie mecz na +
G Gregory777:
Over 6.5 NHL w meczu Pittsburgh z Detroit Red Wings wszedł i pomógł lekko odrobić straty z NBA także można iść spac
G Gregory777:
Na gorąco komentarz do tego meczu 107-108 i niestety nie weszło mimo znakomitej gry Duranta i Irwinga, ale jednak to nie pomogło, to samo można powiedzieć o Detroit gdzie u siebie czasem potrafią zagrać dobrze, podtrzymali serie zwycięstw z Orlando do 4 meczów
G Gregory777:
Atalanta z Neta mogą mieć ponad 230, ale ja na handicap postawiłem -7.5 dla Nets
guriii guriii:
Pelikany takie over 230.5?
SolarisPL SolarisPL:
brawo smith mopsiku
guriii guriii:
G Gregory777, Co myślisz o NBA Hawks i Pelikany w tych dwóch powinien paść jakiś over punktowy co nie?
Kaldui Kaldui:
SolarisPL SolarisPL, pozdrawiam
G Gregory777:
za to mam problem z piłka w Europie bo jak grają to ja w robocie i nie mam czasu na obserwacje i łapanie dobrych kursów na live
G Gregory777:
Ja śledzę czasami na żywo bo za oceanem mieszkam
Kaldui Kaldui:
No i 3:3 i disajder na liczniku Smitha :)
G Gregory777:
Golden State u siebie to jeszcze grać umie, ale jak na wyjazdach to chyba zapominają jak grać
Kaldui Kaldui:
SolarisPL SolarisPL, jeszcze się zdziwisz :)
larkspur larkspur:
Zapraszam bo bety z NBA oraz NCAA na noc
larkspur larkspur:
SolarisPL SolarisPL:
nie ma opcji żeby to wygrał
Kaldui Kaldui:
Nie takie rzeczy się zdarzały. Przerwa potrafi odmienić oblicze meczu
psychol32 psychol32:
Ligę bab zawiesili.
psychol32 psychol32:
G Gregory777, tam to chyba korona bo ostatnio był mecz że jakaś drużyna w siedmiu wyszła
SolarisPL SolarisPL:
Kaldui Kaldui, chłopie on nie potrafi utrzymać licznika od pół godziny
G Gregory777:
Jednak warto analizować kontuzje czy absencje 👍
Kaldui Kaldui:
SolarisPL SolarisPL, nie mów hop. Tak naprawdę potrzebuje tylko jednego przełamanego lega na 4:3
psychol32 psychol32:
G Gregory777, ale co z tego zbiera też dużo piłek odejmij to wszystko i stąd się biorą takie baty
G Gregory777:
Sorry na 15
G Gregory777:
psychol32 psychol32, W tym sezonie jakoś widzę, ze jak już grał to na 16 meczow 2 razy 20+ i 1 na 30+
czaro82 czaro82:
Darts 🎯
G Gregory777:
SolarisPL SolarisPL, jaki sport?
psychol32 psychol32:
G Gregory777, ostatnio dostają baty bo nie ma Todorovica
SolarisPL SolarisPL:
bye bye smith, kolejny bohater po 1.20
G Gregory777:
Mecze przegrane różnicami 58, 43, 41 ostatnie 3 oczywiście nie zawsze będą tyle przegrywać tak jak nikt w NBA nie punktuje często ponad 35-40 punktów, wczoraj Doncic 60 wpakował to już rzadko spotykane
G Gregory777:
Ningbo Rockets bilans w lidze 0-19
G Gregory777:
Ja czasami znajduje coś ciekawego i wtedy analiza np ostatnio tez koszykówka w Chinach na duży handicap czasami różnice miedzy drużynami w granicach 25-40 punktów, a czasem i więcej
guriii guriii:
G Gregory777, ja NHL osobiście w tym sezonie zacząłem pomijać bo jakoś mam wrażenie że nie umiem wyczuc totalnie, dosłownie moja skuteczność to gówno, czasami zasugeruje się tym co w typach dniach pisze FNM99 bo gość jest kozakiem dla mnie, chyba dwa czy trzy razy wziąłem od niego jakiś kurs 5+ i siadło
G Gregory777:
guriii guriii, ja w NHL czy NBA raczej tylko na over gram ewentualnie punkty graczy w kosza bo na wielu można liczyć Durant, Tatum, Doncic
G Gregory777:
Ostatnie ich mecz to 9,9,7,6,7,7,1,5,7,11,10,8,10 i to tylko wyniki od 1 grudnia
guriii guriii:
Tylko że przynajmniej ja tak mam że gole w nożnej więcej emocji u mnie powodują niż hokej 🤣
G Gregory777:
W tabeli wysoko nie są bo zarówno dużo goli tracą jak i strzelają
G Gregory777:
nynek92 nynek92, NHL polecam St. Louis Blues z nimi można liczyć na min 5.5 i 6.5 over bramek w meczu
guriii guriii:
G Gregory777, ja lubię po przerwach puszczać ako bo mam wrażenie że większa szansa że wejdzie 🤣 i się sprawdza zazwyczaj
nynek92 nynek92:
PSG u siebie 2 gole z przedostatnią drużyną. 4-5 rezerwowym składem powinno być. Chyba przerzucę się na oglądanie hokeja, bo tam pada dużo goli :D
G Gregory777:
1 mecz który zagrałem po mundialu
guriii guriii:
No ładnie ładnie 👍
G Gregory777:
Ponad 3 na PSG i ponad 2 na bramke Mbappe na oddzielnych kuponach
guriii guriii:
G Gregory777, graty jaki kurs?
G Gregory777:
Dałem na live w 80 minucie na PSG i bramke Mbappe pofarcilo się
Thalion Thalion:
Mialen ten booster -3 GOLE city, wygrana Lyon i 3 gole Psg heh
C cichybob:
koniec
guriii guriii:
Dałem 5 zdarzeń 4 zdarzenia po kursie 1,8-2.2 i weszły jak w masło bez stresu a mówię dam w psg zwrot na 3 gole ładnie podbije mówię izi wchodzi a prawie mi wszystko posrało 🤣
C cichybob:
turku koncz ten mecz
C cichybob:
ladnie strzelil z karnego, bramkarz bez szans, mimo, ze wyczul strone
guriii guriii:
Znaczy zwrot miałem na 3 gole
guriii guriii:
Uratowali mi kupon
Thalion Thalion:
Hahaha to jest dopiero czysta liga;)
C cichybob:
tak, mbappe w 95 z karnego
guriii guriii:
Bo ja tylko relacje strzelili czy nie?
Do góry Bottom