>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Historia czatu

M morgo:
Oj ci co postawili over setów odetchnęli z ulga ze młody się zaciął bo z taka gra by było szybkie 4:0
Pablito91 Pablito91:
Już mogło być 2:0 w setach a zaraz będzie 1:1
Pablito91 Pablito91:
Już się zaciął
A AaronAnthony:
jak sie mlody nie zatnie, to dlugo nie pograja
M morgo:
K kubaion, teraz oby był meczyk na wysokim poziomie , liczę po cichu na młodego bo fajnie się go ogląda ale oby pokazali poziom obydwoje
gruszkie gruszkie:
wszystki mecze w Francji overowe a ostatni 0:0 :D
K kubaion:
Oby, oby.
M morgo:
K kubaion, tak naprawdę to się zniżył do poziomu Sousy bo on na podwójnych od początku tych mistrzostw jest fatalny , wiec tyle szans ile już dostał od Price’a to już dawno powinien prowadzić wiec tu raczej Price go skończy szybko
K kubaion:
Chociaz kto wie, te ostatnie spotkania, moze nawet do tego jednego Price wziac
K kubaion:
Sousa nawet 3 sety moze zgarnie przy takiej skutecznosci Price'a
K kubaion:
PRice dzisiaj na D20 fatalnie, kompletnie mu nie idzie a dalej idzie w ta strone. Zreszta nie tylko tam
luque luque:
Tu kiedyś był zajebisty dział z kasynami. Codziennie był nowy post gdzie są darmowe free spiny itp
K kubaion:
W Hiszpanii Betis oddal to i w Madrycie mozna - under 1,5
Roxen Roxen:
Ktoś wpłaca przez revolut? bo mi się nie udaje wpłacić tą metodą
madman01 madman01:
Trojki im tak wchodza ze masakra
madman01 madman01:
W drugiej kwarcie tez zalgiris trzyma poziom chyba bedzie wtopa na monaco
Thalion Thalion:
Ok, widocznie Cie z kims pomyliłem
RBR1one RBR1one:
Thalion Thalion, nigdy nie prowadzilem dzialu z kasynami i co wiecej odradzam kazdemu gre w kasynie nie mylic z zakladami sportowymi
Thalion Thalion:
RBR1one ranczo0123, to Ty prowadziles dział z kasynami jak jeszcze byly legalne i promowane tutaj??
madman01 madman01:
Ale zalgiris dyma monako w 1 kwarcie
RBR1one RBR1one:
Thalion Thalion, bo widze ze nie masz zadnego pojecia o grze na bukach z curacao ale gdzies tam w necie napisali ze sa wszystkie beee i zeby nie grac i ty to dalej powtarzasz
Thalion Thalion:
RBR1one ranczo0123, złota rada panie Adminie ;)
RBR1one RBR1one:
Thalion Thalion, To graj bezpiecznie z podatkiem w polskich bukach. Tutaj zadnego zagrozenia nie ma. Ja ci proponuje gre w pl buku na pl licencji np w takim bestbet24. Cud miod buk tylko od 3 miesiecy strone wylaczyli i powiedzieli papa a ministerstwo mowi zeby sobie do sadu isc jak z kasa zalegaja. Ochrona i bezpieczenstwo gracza pelna geba :ROFLMAO:
Thalion Thalion:
Wiem jedno, na kazdym powaznym angielskojezycznym forum odradzają gre w bukach zarejestrowanych w Curacao
psychol32 psychol32:
Thalion Thalion, tylko w tym tygodniu wypłaciłem od nich ponad 3k euro
Thalion Thalion:
@danio4954, heh buk z Curacao ale tutaj mowicie ze zadnego wałka nie szykują, dobre ;)
psychol32 psychol32:
I był on tam zaraz po zakończeniu
psychol32 psychol32:
Wynik tego meczu mają normalnie na swojej stronie w zakładce results
psychol32 psychol32:
We are contacting you from Betzerk customer support. Our team has checked the bets, and we are offering you to return them or settle them. Which one would you prefer?
psychol32 psychol32:
Wczoraj rano mecz był,. Mieli live od początku do końca ale nie rozliczyli. Dzisiaj rano się odezwałem to dostałem odpowiedź
psychol32 psychol32:
Betzerk
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, nie wiem właśnie zleciłem wypłatę wszystkiego co mam bo żeby mi nie zablokowali konta czy coś takiego jak wybiorę drugą opcję
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, a to rozstrzygnięcie to będą monetą rzucać czy o co chodzi?
psychol32 psychol32:
zakłady są wygrane
psychol32 psychol32:
podchwytliwe to
psychol32 psychol32:
w jednym z buków mam 3 nierozliczone zakłądy na kilkaset euro. Dzisiaj pisałem w tej sprawie i przed chwilą dostałem odpowiedź: Proponują mi zwrot lub rozstrzygnięcie
czaro82 czaro82:
@gubernator_nh, zobacz raz jeszcze bo ja mam ten puchar hokeja na live w Unibet
Thalion Thalion:
Anwil w kwarcie z 15:8 na 21:26
adik1992 adik1992:
S specjalny2705, nie potrafisz nic normalnego napisac tylko obrażanie zawodników, jeżeli nie wytrzymujesz nerwowo obstawiania to może zrób sobie przerwę bo co wpis to obrażanie tylko
adik1992 adik1992:
po 4 minutach 31 pkt
psychol32 psychol32:
wysoka
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, w 1xbet 263,5 przy wyniku 9:17 po 3:44
K kubaion:
Pieknie bez goli w Hiszpanii
psychol32 psychol32:
z roku na rok coraz mniej rzucają, gdyby dali nie więcej jak 225 to bym dał over
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, nie mam pojęcia jaka linia
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, a co chcesz grać z tego meczu? jakis over?
psychol32 psychol32:
widzę na twitterze pzredstawianie składów, ten Wembanyama to taki suchar że po starciu z Zaionem by już do NBA nie wrócił
B bartek2701:
adik1992 adik1992, za chwilę Benedykt 16 zamknie oczy
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, widziałem, gdzieś wyczytałem że te różne zabawy typu rzuty za 3 pkt są. Może przez to
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, na flashscore info że mecz opóźniony
adik1992 adik1992:
był w ciężkim stanie, można było sie tego spodziewać z informacji jakie ostatnio dochodziły o jego stanie zdrowia. Cruyff, Eusebio, Maradona i teraz Pele, czyli najlepsi piłkarze tamtych czasów w których grali
psychol32 psychol32:
Gdzie tu mecz gwiazd we Francji, o 19 miał się zacząć i w żadnym buku nie ma
Thalion Thalion:
Anwil fajnie tankuje
psychol32 psychol32:
proszę bardzo ;)
M mcz:
podobno x d
psychol32 psychol32:
Podobno Pele zmarł
djkruko djkruko:
To Lens mogło by się wzmocnić w styczniu by pokiereszowac jeszcze Paryż. Jeszcze im się wczoraj fartlo
C cichybob:
Real w kosza zebral przed chwila 26:4 w ryj. ale dzien...
K kubaion:
Jazda z underem kartek w tym Betisie
K kubaion:
Jastrzebie w ostatnich spotkaniach robi spory cyrk, dzisiaj to nie pierwszy przypadek
Do góry Bottom