>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Historia czatu

adik1992 adik1992:
Roxen Roxen, dziś przed meczem Wawrinki był kurs 1,08 w fortunie na Szwajcarie a juz miała prowadzenie 2:0 w meczach więc niemozliwe aby wczoraj przed początkiem rywalizacji też był taki kurs.
psychol32 psychol32:
W Gruzji od rana piękne walki kręcą na kwarty i mecze
psychol32 psychol32:
Stawiaj dom
Roxen Roxen:
adik1992 adik1992, Szwajcaria miała przed meczem z Kazachstanem 1,06 na wygraną a Polska ma 1,25 kurs jest za wysoki, dla mnie jest pewne że Polska wygra, Kazachstan ma 0-5 po 1 meczu i jest bez szans na awans
adik1992 adik1992:
z tym wejściem w przerwie to sarkazm, żeby ktoś sie nie przyczepił że nie był wpisany w protokół meczowy i nie mógłby wejść
K kubaion:
W koncu La Liga,
adik1992 adik1992:
ale juz pomijając wszystko jak można dzień przed meczem cofnąć karę dla zawodnika, która była ustalona od miesiąca, dobrze że nie cofnęli mu w przerwie meczu i na drugą połowe mógłby wejść
K kubaion:
Oczywiscie na trybunach
K kubaion:
Bardziej na moim miejscu cieszylbym sie gdybym spotkal Anie
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, może Robercika na trybunach byś zobaczył
jozzy22 jozzy22:
adik1992 adik1992, pozazdrościć
adik1992 adik1992:
5 lutego mecz Barcelona - Sevilla i jeżeli nic się nie wydaży to mam w planach go obejrzeć ze stadionu
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
madman01 madman01, dołożyć over w meczu z 1,5 albo 2,5
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, obejrzeć mecz Barcelony na Cam Nou, w przyszłym sezonie remont i graja na innym stadionie, zobaczyc Lewego na żywo i spędzić sylwestra i Nowy rok w Barcelonie, do tego derby więc mecz ważniejszy niz z jakimś Getafe
psychol32 psychol32:
madman01 madman01, może nie gryźć na siłę
madman01 madman01:
Troche mały ten kurs na Liverpool...hm jak to ugryźć?
psychol32 psychol32:
Ja jak bym miał się wybrać to po to by Barcelonę obejrzeć w akcji a nie Lewandowskiego
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, bez jaj dla Lewego miałeś lecieć?
adik1992 adik1992:
dx2 dx2, to jest jakis żart, miałem lecieć na sylwestra do Barcelony i na ten mecz ale po czerwonej kartce wszystko odwołałem bo potwierdzone było że nie zagra w tym roku.
dx2 dx2:
a wszyscy mówili, ze Sylwester juz zaklepany... i co teraz ?
dx2 dx2:
adik1992 adik1992:
teraz widzę że Evans przegrał 2 set z Kublerem mając 5:0 30:0
psychol32 psychol32:
Po mojemu tak 40/60 na korzyść Szanksi
psychol32 psychol32:
Olbrzyma Tacko Falla nie ma
F Friim15:
Jakas kontuzja?
F Friim15:
Co myślicie o xinjaning vs Shanxi, czemu kurs taki wysoki na 1?
psychol32 psychol32:
W Bhutanie u bab kurs wyjściowy na BBF był 3.20, teraz 60 minuta 0:0 i kurs 1.65
M Mendieta1992:
Panowie wpłace gdzieś do buka przez portfel Minfinity?
A ar0nek:
Na pewno nie totolotek.
piotrex007 piotrex007:
superbet, go+bet
sza sza:
Jakiego buka polskiego poleciacie oprócz : sts , efortuny , totolotek i betfana ?
adik1992 adik1992:
Roxen Roxen, kurs 1,08 masz na Szwajcarie po dwóch rozegranych meczach. Rywalizacja toczy sie przez dwa dni. Wczoraj Bencic i Huesler wygrali swoje mecze przez co prowadzą 2:0. Nie wiem jaki był kurs wczoraj na Szwajcarię ale poewnie też podobny do tego jaki jest na Polske.
Roxen Roxen:
Można postawić na Wielka Brytania-Australia 1.20 wycofała się Tomljanović więc Australia raczej bez szans i powinien byc kurs 1,03 ale mozna brac jeszcze po 1,20
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
A andyvelxaero, i bardzo dobrze . Bo wkurzylbym się jeszcze bardziej jakby po takim pierwszym secie np przyszło wygrać jej drugiego i może jeszcze mecz . Za takie akcje sroga porażka się nalezy
A andyvelxaero:
No i chyba po Pigule, co najwyżej 2KC po porażce
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Dwa typy zupełnie inne niż piłka i mnie w taki sposób zniszczyły , gdzie praktycznie to powinno siasc heh. Zostaje przy piłce jednak .
A andyvelxaero:
Dużo akcji na krawędzi, z ryzykiem
A andyvelxaero:
Ale też szacun dla Kvitovej bo do końca grała, to nie tak że jej Pegula zupełnie podarowała wszystko
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
5:4 i 40:0 i nie wygrywasz a następnie 6:3 w tb , dwa serwisy na mecz i nie wygrywasz . Nosz kurde
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
A andyvelxaero, zgadza się i nie . Bo wcześniej Pegula miała bp w poprzednim gemie Kvitovej . Ale to co odjebal teraz no naprawdę w głowie mi się nie mieści
A andyvelxaero:
Można grać, ale gra się wysokie kursy tylko :)
A andyvelxaero:
Prawda taka że Kvitova powinna zamknąć seta przy 5:4, tyle setowych kończących wyrzuconych
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Hahahah Pegula w tb 6:3 dwa serwisy na seta i wpieprza seta . Dwa razy odbiegłem dzisiaj od piłki nożnej . Raz pograłem Jastrzębie na mecz w tb mieli 9:6 wryli tb a teraz tennis gdzie Pegula serwowała na mecz przy 5:4 i 40:0 a następnie w tb 6:3 I dwa serwisy i wpieprza seta . To się w palę nie mieści . To się kur.. w głowie nie mieści
A andyvelxaero:
Serie punktowe na krawędzi, cuda
M malizna:
Dlatego kobiet się nie gra :)
A andyvelxaero:
Lol co odwaliły w końcówce 1. seta Pegula i Kvitova
Roxen Roxen:
Nie rozumiem czemu wystawili na Polska-Kazachstan 1,30 Swiatek i Linette pewne wygrane Michalski pewnie przegra ale Hurkacz powinien wygrac z Bublikiem a nawet jesli nie to Hurkacz/Swiatek bedzie faworytem z Bublik/Putintseva wiec ja bym wystawił w granicy 1,06/1,07 pozatym na to kto wygra grupe kursy na Polske i Szwajcarie były to 1,90 wiec czemu Szwajcaria-Kazachtan był 1,08 a Polska ma 1,30
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Brakowało gema peguli do wygrania seta . Miała 40:0 i przegrywa gema ... Co za popieprzone WTA. To jest naprawdę chore
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Pegula w końcu złamała Petre chyba po 20bp ... Ale jeszcze swoje kusi utrzymać
M morgo:
@gubernator_nh, ja miałem za drobne tam under 2,5 zaraz po pierwszym golu w dublu z lotkami over 5,5 wiec gdyby maxy nie weszły to miałbym na otarcie łez drobne
M morgo:
Młody ma talent i ambicje , brakuje doświadczenia na scenie i napewno zagości na długo w PDC
M morgo:
Ale mnie Rock uratowałeś tym maxem ostatnim bo myślałem ze na luzie dowiezie te więcej 180tek gdzie było 2-6 dla rocka i się zaciął , ale wyszło 8-9 w maxach dla Rocka i można iść spać z pełnymi kieszeniami 😀
Nudyyy Nudyyy:
Clayton ładnie przełamał teraz :)
M morgo:
Poprzewijaj sobie i w chwile nadrobisz mecz
M morgo:
M morgo:
Odpal na yt transmisje TVP sport i będziesz mail odpowiedz
M morgo:
@gubernator_nh, ogladasz od początku ? W drugim secie praktycznie ponad 10 dubli zepsuł wiec to nabiło trochę te statystykę , lepiej było zapytać jak ten Clayton mógł 2-1 prowadzić 😀
G Gregory777:
Atletico vs Elche więcej czerwonych kartek niż bramek
S sebek1997:
Chyba, że będzie 7 setów to wtedy powinno wejść
S sebek1997:
Over 11.5 maxow zagrożone, jak tyle 140 będzie wchodzić zamiast 180
Do góry Bottom