>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Historia czatu

C cichybob:
chyba postawil na over w 1 polowie ;)
C cichybob:
Widziales te samoboje ? ten drugi samoboj to komedia
C cichybob:
ale trzeba przyznac, ze bez wielkich transferow, poki co graja swietnie.
G Gregory777:
Z Leicester które strzeliło z Liverpoolem aż 3 bramki, ale przegrali 😃
C cichybob:
Arabusy z Newcastle. Piekny dowod jak pieniadze szybciutko uciszaja ludziom ich walke o wartosci
G Gregory777:
Ale Newcastle jest dobra opcja na dzisiaj ostatnio na wyjeździe wygrali 3-0
G Gregory777:
Nie przykładają się bo i tak wygrają ligę zapewne
C cichybob:
tak, poszlo w moja strone. Mialem PSG, chociaz wyjatkowo nie lubie na nich grac
C cichybob:
Pamietam jak bylem w robocie i ogladalem jak Anwilowi jakies Karhuu rzuca w ostatniej sekundzie i pare stowek poszlo. Taki czerwony na mordzie sie zrobilem, ze ludzie mysleli, ze sie wkurzylem na menedzera ;)
G Gregory777:
Ostatnio PSG tez miało karnego w ostaniej minucie bodajże
C cichybob:
to byl dobry rok, ale przyszedl pazdziernik i -4tys funtow. Ciagle porazki w ostatnich sekundach i slynny karny Atletico z bayerem w 98min i polecialo
G Gregory777:
Ja jestem już po i dlatego gram pojedyczne zakłady czasami podwójne
C cichybob:
potrzebuje bukmacherskiego resetu.
C cichybob:
ogolnie nie wszedlbym tak w ta noc mocno, gdyby nie frajerzy ze skry. Dzien po jastrzebskim, ktore przegrywa z 2:1 i w setach 9:6 w tie breaku, leszcze z belchatowa przegrywaja z 5:0 w tie breau
G Gregory777:
Brooklyn oczywiście bo nie dopisałem
C cichybob:
nawet juz mi sie nie chce patrzec co jutro.
G Gregory777:
Jeśli o NBA to pewnie zagram handicap -7.5 z Charlotte bo ostatnio uwalili mi z Atlanta tez na wyjeździe
G Gregory777:
Jutro mam premier league Newcastle -1.5 z Leeds
C cichybob:
Denver musi wygrac, Markkanen ov 33 zb as pkt i powiedzmy, ze przezyje
C cichybob:
Jest jeszcze nadzieja, ze noc sie zwroci, ale z obecna forma obstawiania szykuje sie lipa
C cichybob:
nie bylo jakos bardzo daleko, brakowalo 2pkt Banchero i 3 pkt (as zb albo pkt) Fultza. Wtedy bylby wielki plus
G Gregory777:
Wcześniej grałem na underdog jeśli oczywiście są w roli gospodarza ale, jeśli jest przewaga w handicap minimum 10 pkt to kurs 1.90 jest spoko
C cichybob:
smieszne jest to, ze gdybym trzymal sie swojej standardowej gry na obnizona ilosc pkt ( zazwyczaj 5), to weszloby bez problemu. Zaryzykowalem dzisiaj i oczywiscie poleglem
G Gregory777:
Dobrym wyborem dla mnie jest rowniez Giannis z Milwaukee Bucks
G Gregory777:
Może to trochę prymitywne bo wiadomo, ze zaden zawodnik nie jest robotem, ale patrząc na obecna formę to śmiało można ryzykować przy kursie powyżej 1.80 na over jednego zawodnika, raczej tylko single gram
G Gregory777:
C cichybob, Ja tylko polegam na kilku typach jak Doncic, Durant czy Tatum jak nie wpada to podwajam oczywiście pojedyncze zakłady na min 28.5 pkt na mecz
C cichybob:
ale lomot zebralem na tym Orlando dzisiaj. Banchero 7/24 z gry, a Fultza nie wpuscil na 4 kwarte. Tylko asysty Paolo weszly. Gowno to malo powiedziane
C cichybob:
triple double, 3 statystyki powyzej 10.
C cichybob:
2 statystki powyzej 10. np. 10pkt i 10zbiorek
p-z. p-z.:
ktos mi moze powiedziec o co chodzi z tym double dobule w koszu? :D
B bartek2701:
W wodzu878, no jak to pisałem miał 4 pkt. Przez 2.5 seta później się ogarnął skończył mecz mając 15
C cichybob:
2,30 na double double, 8.00 na triple double
p-z. p-z.:
ciekawe czy LeBron w swoje urodziny cos pokaze
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
S skazany10, tak ale czasami wiesz za dużo kombinuje albo chce podwyższyć kurs no i nie zawsze to wychodzi . Ważne ,że dzisiaj jest dosyć nieźle na plusik . Ale mówię dien nie był tak udany . Dopiero od Wieczora fajnie wszystko na zielono
S skazany10:
Lukasz1988!! Lukasz1988!!, Gdybys nie gral 100% overow to mysle ze z twoja intuicja podwoilbys dwukrotnie zysk;)
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Co dzień troszkę popsuł to wieczór oddał pięknie 😉. Myślę jeszcze żeby coś wrzucić w meczu Bragi z Benfica . Może gola Benfy albo Braga z overem jakimś
C cichybob:
Trzeba grac na Banchero. Orlando dzisiaj w 8. Banchero ma grac ok 38 min
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Jednak piłka to jest to co mi daje zysk . A nie jakieś siatkówki czy tennisy . A zagrałem te sporty od naprawdę mega długiego czasu i idrazu wtopy 😁
W wodzu878:
bartek2701: Zaksa jest bez, szans. Śliwka nic nie gra Dzisiaj o 18:47 w ramach przypomnienia
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Haha ok 2x Benzema nice
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
A Real chyba już dowiezie ten wynik wymęczony ale.na szczęście .
C cichybob:
mialem przysiasc do nba zaraz, a wyzerowali mi morale
C cichybob:
to jest chyba 4 mecz z rzedu polskiej siaty, ktora przegrywam w tie breaku, gdzie ostatni mecz na kuponie to znaczacy faworyt.
S supporter:
ma ktos cos fajnego na noc?
RBR1one RBR1one:
W erze var skasowalbym calkowicie cos takiego jak rzut karny za reke. Karny ma zbyt duza wage w stosunku do przewinienia. Jakies wolne powinni za to dawac ale nie karne :sneaky:
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Bełchatów 5:0 w tb i przegrywają . Przecież to są kryminaly
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Ale dzisiaj aluron przecież to samo w drugim secie 6 pkt przewagi i wpieprzaja seta
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Powiem wam szczerze . Ja wczoraj pierwszy raz zagrlame siatkę Jastrzębie właśnie i się wkurzyłem jak nie wygrali z takiego stanu . Później Pegula w nocy to już również kryminał 6:5 40:0 a później w tb 6:3 i dwa serwisy i przegrywa seta
B bartek2701:
Ciekawe co ekspert grał z tego meczu, bo w meczu Zaksy mu nie poszło
C cichybob:
wczoraj Jastrzebie z 9:6 przegrywa, dzisiaj Skra z 5:0. Koszmar ta siatkowka, odechciewa sie wszystkiego po czyms takim
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
H hagi84, jednak karny dla Realu . Mowielm że coś może fartem wpadnie 😎
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
H hagi84, hehe ok . Może jakimś fartem coś wleci.
C cichybob:
Dick Kooy, pokarali go tym imieniem jak na jezyk polski
H hagi84:
to wogole nie wyglada
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
H hagi84, mówisz ? Aż tak źle to wygląda ?
H hagi84:
mozesz ksiegowac kupon na czerwono
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Liverpool siedzi również jeszcze ten Real ...ogląda ktoś ? Jak to wygląda ?
C cichybob:
ale Bieniek zmlocil Nyse na poczatku tie breaka
P pako_:
co na nhl i nba? kupony załadowane? ;)
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Brendford 💰🤑🤑!
Do góry Bottom