>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Historia czatu

G Gregory777:
Over 30.5 a wpakował 43
G Gregory777:
Ja dzisiaj tylko Milwaukee oglądałem bo Giannis na kuponie był i wszedł jak w masło
C cichybob:
swietny mecz Jazz z Kingsami. koncowka konkretna.
G Gregory777:
Under 0.5 wolverhampton tez ciekawie wyglada patrząc na ich formę strzelecka 5 bramek na 8 meczów u siebie
G Gregory777:
Dobra trzeba iść spac bo rano MU może w dupe dostać od Wolverhampton
G Gregory777:
Ja gram czasami Under 1.5 w lidze francuskiej, 2 razy nawet Under 0.5 weszło oczywiście za drobne
C cichybob:
ale ogolnie widac tendencje, ze przyzwyczaili sie do Wilsona i wiecej punktow jest
C cichybob:
2 miesiacach jeszcze nie weszlo nic.
C cichybob:
w zeszlym sezonie w kazdym dniu z 5 lub wiecej meczow gralem 5 under lub over za grosze. duzo bylo underow ze wzgledu na nowa pilke i weszlo naprawde sporo razy w ciagu sezonu
G Gregory777:
Dzisiaj jak nigdy kilka dobrych over 230
C cichybob:
jak ogarna over 241 w obu statnich meczach to jeszcze nawet zarobie
G Gregory777:
Newcastle raczej nie będzie w 4 na koniec sezonu
C cichybob:
Markkanen dal rade, Denver dalo rade. Nie ma dramatu
C cichybob:
Ciezko jest mi uwierzyc, ze Arsenal i Newcastle utrzymaja te forme do konca, ale poki co walcza
G Gregory777:
Ale nie będę łączyć raczej
G Gregory777:
Grają u siebie można zaryzykować
G Gregory777:
Handicap -1.5 dla City i Newcastle
C cichybob:
Dzieki temu, ze Haaland nie gral na ms jest mega glodny gry. Licze, ze dalej beda super boosty na jego bramki, bo poki co to kopalnia zlota
C cichybob:
W takim razie jutro pewnie city -1. Everton to dziady, musza ich zloic u siebie. Widac, ze lapia mocna gre
G Gregory777:
Także o darts nie pogadamy
G Gregory777:
Niestety nie siedzę w tej dziedzinie sportu, ani snooker, a także golf tez nie śledzę czasami tenis ziemny ale tylko w turniejach wielkoszlemowych
C cichybob:
Van Gerwena nazywaja shrekiem, ale jak dla mnie to on 100% wujek Fester ;)
C cichybob:
A w niedziele trzeba bedzie pograc Price'a i Van Gerwena
C cichybob:
na ostatnia faze mistrzostw. Piwerko sie tam sprzedaje w kilkulitrowych kuflach. Super atmosfera.
C cichybob:
Chcialem w tym roku sie wybrac na dartsy, ale bilety sie szybko rozeszly. Kiedys pracowalem w tzw cash office alexandra palace, to dziennie ludzie wydawali o ile dobrze pamietam prawie 200tys funtow sama gotowka
G Gregory777:
Ja to szczerze przyleciałem to tylko praca, dom i tak w kółko ostatnio dopiero zacząłem się ruszać w innych kierunkach
G Gregory777:
Nie jeszcze nie, ale jakoś mnie tam nie ciągnie, wystarczy mi bukmacher
C cichybob:
moj dobry kumpel byl na wymianie studenckiej w San Antonio i byl wlasnie w Vegas i zawsze mu zazdroscilem. Vegas brzmi jak miejsce, gdzie moglbym pomieszkac ;)
C cichybob:
W Las Vegas byles? :)
G Gregory777:
Ameryka potrzebuje ludzi do pracy
G Gregory777:
Zostać zawsze można 😅
C cichybob:
Tez myslalem o Stanach, ale nawet paszport Brytyjski nie pozwala na zostanie tam.
G Gregory777:
Karaiby polecam
C cichybob:
Do pol roku powinienem wreszcie zdobyc paszport brytyjski i bede mogl sie wyrwac z europy na dluzej. Najpierw Azja, a na koniec zycia chcialbym Karaiby
G Gregory777:
Żeby nadgodziny jakieś były
G Gregory777:
Da się to odczuć, dlatego trzeba więcej godzin pracować
G Gregory777:
Nowy York dopiero zalegalizował hazard
C cichybob:
ceny w stanach tez poszly tak bardzo w gore jak w europie ?
C cichybob:
z nowego jorku blizej do boliwii niz stad. Probowalem sie ostatnio zarejestrowac w amerykanskim buku, ale dalo rady.
G Gregory777:
W Nowym Yorku? Tylko pracuje, żyje tylko jak wyjadę za miasto 👍
G Gregory777:
Ja mam szeroki wybór NFL, NHL, NBA, MLB i resztę amerykańskich sportów
C cichybob:
Jak sie zyje w Nowym Jorku ?
G Gregory777:
Jak mieszkałem w Polsce to liga belgijska i holenderska były na topie u mnie
G Gregory777:
Taka egzotyka to nie u mnie niestety, w Nowym Yorku mieszkam i są ograniczenia 😬
C cichybob:
No i boliwia, ale z jakiegos powodu zawiesili rozgrywki jakis czas temu
C cichybob:
co piatek jest druga liga holenderska, ktora jest bardzo overowa. mozna tez cos zbudowac tam. teraz maja przerwe
G Gregory777:
Czasami tez są fajne kursy na over rzutów różnych słabszych drużyn np Espanyol over 2.5 (1.95 ) co oczywiście wydaje się bardzo realne
C cichybob:
musze wrocic do tego, bo mozna zbudowac ako blisko 2.00 z paru meczow
C cichybob:
na poczatku obstawiania dawno temu, postawilem kupon z 5 meczow bez czerwonych kartek. I w ostatnim meczu bodajze Cracovia, gosc strzelil gola w 93 min z wolnego, sciagnal koszulke i dostal druga zolta :)
G Gregory777:
Choć patrząc na to, ze derby i 5 czerwonych kartek na ostanie 4 mecze tych drużyn to może lepiej kartę obstawić
C cichybob:
zawieszony wg. flashscore
G Gregory777:
Lewandowski jutro gra? Bo zawieszali go potem odwiedzali, potem znowu coś zmienili i w końcu nie wiadomo czy zagra
C cichybob:
ostatnio b365 daje dobre super boosty. Byl super boost na gola haalanda z liverpoolem. 2.00 a strzelil szybko. Teraz znowu bylo 2.00 super boost i strzelil szybko po przerwie
C cichybob:
z tego co pamietam, to city gralo tak, ze albo strzela albo straca. fatalnie grali
C cichybob:
Ostatni mecz City przed mistrzostwami swiata? oczywiscie, ze pamietam. City przegralo mi kupe kasy
G Gregory777:
Na Brendford był wtedy
G Gregory777:
Pamiętasz mecz City z Brendford 1-2 i bramka w ostaniej minucie Toneya, kurs 17
C cichybob:
mysle, ze bylo, ale zeby to zrobic w tak krotkim odstepie czasu to precedens
G Gregory777:
Ivan Toney podobno obstawiał mecze, a dalej gra
G Gregory777:
W ogole nie przypominam sobie żeby ktoś 2 razy strzelił do własnej bramki w 1 meczu
Do góry Bottom