>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[LoL] EU LCS Spring Split

Status
Zamknięty.
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Ale G2 powinni raczej gładko wygrać?
Tak powinni ich zmieść, ale moim zdaniem nie warto ryzykować po takim kursie, G2 lubi się zabawić i złapać jakieś losowe śmierci. Nie zmienia to faktu, że jest tutaj różnica klas
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Trochę według mnie zepsuli z tym nowym systemem gdzie są teraz remisy, weź tu teraz trafiaj takie mecze, czytałem też co oni tam porobili z rankedami, ich ostatnie zmiany w tej grze są dla mnie mocno na minus.... :/
 
P 0

piterek131

Użytkownik
Czesc, co sadzicie o nadchodzacej kolejce europejskiego splitu?
Kurs na fntic @1.66 w meczu z Roccatem - chyba wart pokuszenia sie. Zawsze moga zrobic remis, ale mysle ze chlopaki sie zepna i pocisna szybkie 2:0
To nie bet, tylko moje przemyslenie w tym temacie ;)
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Jeśli chodzi o EU to próbowałbym raczej smoki over tam gdzie dają linie 3,5, odkąd są remisy to osobiście unikam stawiania czystych zwycięzców, kursy owszem są większe i kuszące ale trudno jest przewidzieć kiedy teoretycznie lepszy team po wygraniu 1 gry odpuści 2, najlepszym przykładem jest g2 które mimo 1szego miejsca ma prawie najwięcej remisów.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
No i nie myliłem się ;) zarówno G2 jak i Fnatic remisy ???? osobiście wyłapałem H2k po kursie 3.50, czułem że z forgivenem rozniosą unicornsów.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Origen-Misfits 3-2 ✅
Orien @2.23 ✅
Origen+1,5 @1.826 Pinnacle ✅

Nie wiem dlaczego w meczu Misfits - Origen to Misfits jest faworytem. Ja rozumiem, że Origen ma swoje problemy ale oni ich ograją doświadczeniem, tym bardziej że jest to mecz do 3 wygranych. Myślę, że taka marka jak Origen nie da się tutaj zdominować i wygrają to 3-1. Dla mnie odważnych kurs na +1,5 też jest duży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Misfits 3-1 Schalke 04
Misfits @2.56 Pinnacle ✅
Misfits +1,5 @1.9 Pinnalce ✅
No dobra, lekko nie doceniłem Misfits bo naprawdę fajnie grali, no ale tak jak myślałem doświadczenie wygrało. Na niedziele wydaje się być dobrym pomysłem iść w stronę Misfits. Nie oglądałem dzisiaj serii Schalke z Roccat no ale skoro S04 przegrał z Roccat, które wczoraj okrutnie się męczyło z Millenium to ja im nie wróżę pozostania w LCS. Słyszałem tylko, że Gilius jakiś tilt i picknął sobie Graves przy 1-2. To nie jest gracz na długie serie, słaba psychika, szybko się denerwuje. Misfits myślę że powinni byc zadowoleni z dzisiejszego występu. Top laner dawał rade mimo często gorszego matchupu. Jungler w każdej grze odfarmił Amazinga i w mojej opini robił o wiele większą presje. Selfie na Vladimirze super się spisywał, odważnie wchodził w 2 linie Origen i siał tam spustoszenie. W ostatnie grze picknął karme i kto wie czy to nie to zaważyło o dzisiejszej porażce bo to zdecydowanie nie jest styl Polaka. On zdecydowanie lepiej czuje się na carry championach. Hans Sama chyba najjaśniejszy punkt drużyny Misfits. Bardzo dobre mecze na Lucianie i Sivir. Najsłabszym punktem chyba jest support bo parę razy dał sie wyłapywać w losowych sytuacjach, choć na Trundlu zagrał bardzo solidnie i 100% udział w zabójstwach zrobił wrażenie. Podsumowując Misfits ma bardzo fajną drużynę pod względem indywidualności. Praktycznie na każdej lini byli lepsi od Origen, ale &quot;stare wygi&quot; ogrywali ich na mapie. Co do Schalke cóż można powiedzieć. Gilius gra ostatnio bardzo słabo a z racji że jest to bo5 to spodziewam się szybkiego tiltu z jego strony i powitamy nowy team w LCS.
Kurs dodam ja tylko się pojawi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
minglee 312

minglee

Użytkownik
Polecam grać na h2k w playoffach kurs zacny bo 1,80 na bet365, z tego co wiem forgiven ma grać więc nie powinni mieć problemu z beznadziejnym w tym sezonie fnatic
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Ok to już pewne, Forgiven zagra w playoffach w drużynie H2k dlatego osobiście atakuję mocno H2k win 1.80 @365 powinno siąść bez większych nerwów imo, myśle że jedyne co fnatic będzie w stanie ugrać to 1 mapa nie więcej. Odnośnie drugiego meczu playoff myśle że warto iść w strone Giants bo grają naprawde dobrze, szczególnie midlaner Night jest bestią, aczkolwiek UOL to taki specyficzny team który generalnie gra słabo ale ma przebłyski i potrafi zaskoczyć dlatego tutaj zagram lżej, kurs 1.57 @365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
A wg mnie kurs na H2K mocno przesadzony, Fnatic to team który w bo5 zawsze był mocny, botlane Rekkles/Yellowstar powinien sobie poradzić z Forgivenem/Vanderem (pamiętam zgrzyty między tymi dwoma panami, grek znany z toksyczności, sam Vander wypowiadał się o nim negatywnie), Febiven też dobrze radził sobie w soloq takimi postaciami jak Malzahar/Vlad którymi powinien kontrować potencjalne picki np. Kassadina od Ryu. Na toplane Kikis z pewnością sięgnie po utility picki typu Shen (o ile nie zostanie on zbanowany), co daje moliwości tworzenia okazji do zabójstw na całej mapie. H2K to drużyna kolejny split opierana na dwóch polakach, wg mnie o mocno przeszacowanych umiejętnościach, Fnatic gra słabo w aktualnym splicie ale wciąż dla mnie oni są faworytem.
Fnatic @ 2,15 7/10 Betfair
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Niestety byłem na wakacjach i nie typowałem 1/4 a wyniki dokładnie takie jakich sie spodziewałem ????
Na półfinał przygotowałem 2 typy:
H2K 2-3 Splyce ⛔ ⛔
H2k @1.94 Pinnacle
Naprawdę to Splyce jest faworytem? No nie dla mnie. H2K łatwo przejechało się po Fnatic ale to nic bo Fnatic w tym sezonie to totalne dno. Febiven to aktualnie dół tabeli jeśli chodzi o mid lanerów. Wszystkie 3 gry stał pod swoim turretem i czekał nie wiadomo na co. To co Odoamne zrobił z Kikisem to nawet lepiej nie komentować a i tak Kikis to chyba był najjaśniejszy punkt Fnatic.
Teraz troche o H2K. Ryu bardzo dobre gry na Vladimirze, cały czas pushował Febivena i nie bał się wskakiwać w sam środek team fightów. Odoamne? Gwałt na Kikisie i tyle. Jankos mega gry, na Elise te kokony ajajaj, to było piękne a kto nie widział first blooda w 3 grze niech patrzy co wyczynia nasz rodak: https://youtu.be/n_7fHzl9SWo] First blood king ciągle żywy. Bot lane też mega solidnie choć to nie tam się rozgrywała główna walka. Dodam tylko, że Vander 3x grał Taricem i w każdej grze zachwycał. Nie zdziwie się jak Splyce będzie go banować.
Indywidualnie widzę przewagę H2K na każdej lini, mimo, że to Thrashy ma najlepsze KDA wśród junglerów to ja cenie wyżej naszego rodaka.
Dodatkowy argument przemawiający za H2K to to że finały są rozgrywane w Krakowie i Jankos z Vanderem zrobią wszystko żeby zagrać w wielkim finale z G2.

G2 3-1 UOL ✅ ✅
G2-1.5 @1,44 Pinnacle
Dobra tutaj nie ma pytania kto, tylko jak szybko. Widziałem, że typowaliście zwycięstwo Giants z Jednorożcami, ale UOL wprowadziło chaos w grach czyli to co oni kochają i w takiej grze czują się najlepiej. Nie wiem nawet co mam napisać, G2 ich bije na każdym kroku, nawet we wspomnianym chaosie to G2 będą górować bo oni też tak czasami grają. Perkz ma w sobie żyłke szaleńca ???? Spodziewam się szybkiego 3-0 ale bezpieczniej pograć po prostu -1.5
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Widzę, że ktoś mnie już uprzedził ???? polecam oba typy powyżej również planuje je zagrać z tym, że na @bet365 po lepszych kursach: 2.10 H2k i 1.50 -1,5 G2.

Krótko i zwięźle, H2k z Forgivenem to moim zdaniem drugi najlepszy team w europie i jeśli Jankos podtrzyma forme z meczu z fnatic i będzie robił taką presje jak tam (1st blood w każdym meczu) to ten mecz może się zakończyć sukcesem tylko dla H2k.

Odnośnie G2, cóż, UOL co prawda pokonał Giants 3:1 ale G2 to jednak o klase lepszy team od Giants i bezsprzecznie najlepsza drużyna w EU na ten moment, 1 mapa to imo maksimum jakie UOL może ugrać a i na to nie mają jakichś ogromnych szans.


Edit: Jeszcze odnośnie NA LCS, Immortals - Cloud 9 2 @3,25 bet365 warto spróbować za drobne, mimo tego że Immortals i TSM dominują to tak wysoki kurs na C9 jest nie adekwatny do ich możliwości, uważam, że C9 jest w stanie wygrać z Immortals. (jeśli ktoś szuka czegoś do ako lub po prostu pewniejszego typu to w tym meczu mapy over 3,5 @1,33 wygląda jak &#39;pewniak&#39;)


⛔⛔⛔

Dramat, to powinno być 3:1 dla h2k ale coach z top lanerem są delikatnie mówiać upośledzeni, żadnego bana na gnara i pickowanie GP na upartego robiąc z tego przegrany match up co gre, brak słów ????
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Podpisuje się rękami i nogami pod analizami w/w, aczkolwiek zagram trochę ryzykowniej. Proponuje dubelek H2K -1.5 mapy oraz G2 -1.5 mapy. H2k pod koniec splitu wyraźny wzrost formy, forgiven aktualnie nie do powstrzymania na dolnej alei. H2K wygląda świetnie pod każdym względem i upatruje w nich końcowych zwycięzców splitu. Jestem przekonany, że w obydwu meczach obejrzymy maksymalnie 4 mapy, a zwycięsko wyjdą w/w drużyny. Drużyny G2 chyba nie ma sensu analizować, chwilowo najlepszy team rozgrywek, powinni zmieść jednorożców.
H2K (-1.5 mapy) @3.50 + G2 (-1.5 mapy) @1.50 -&gt;&gt;&gt; @5.25
Za drobne można spróbować
H2K-SPLYCE DW: 3:1 @4.33
G2-UOL DW: 3:0 @2.62
Wszystkie kursy - bet365
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Dotarliśmy do końca sezonu i zostały 2 ostatnie mecze:
H2k 3-1 UoL
H2k @ 1.45 Unibet ✅ ✅ Zgodnie z planem, dominacja przez całą serie
Niestety, dla H2K mecz tylko o 3 miescje ???? No ale na własne życzenie. Nie wyciągali wniosków na bieżąco i Gnar ich niszczył w każdej grze. Ryu całą serie rozegrał na Vladimirze bez szału. Jankos całą serie na Rek Sai, bez szału. Ile można grać to samo... W dodatku nie przynosiło korzyści. No ale cóż nie ma finału to trzeba walczyć o 3 miejsce żeby dostać się na Mistrzostwa Świata bez grania dodatkowego turnieju. Szanse są bardzo duże bo UoL nic wielkiego nie gra. Urwali 1 mapę G2 czyli maksimum czego się spodziewałem. UoL kocha chaos a G2 też lubi się zabawić w bijatykę i stąd wzięła się 1 mapa. W UoL Exileh fajnie gra i zdobędzie prawdopodobnie nagrodę Rookie of the Split. Cała resza to przeciętniaki. Vizichaci fajnie gra na lini ale w team fightach się gubi. Na chaos H2K to najlepsza odpowiedź jaką można sobie wyobrazić. Oni potrafią wykorzystać taki zamęt i ogrywać rywali rotacjami. Sezon temu powiedziałbym, że Fnatic robi to najlepiej ale to już historia. Spodziewam się szybkiego 3-0, no może 1 mapę uda sie jednorożcom urwać chociaż nie wiem co by się musiało stać (oddanie gnara i vlad w rękach Ryu? Nie nie chce już więcej tego widzieć). Dochodzą jeszcze takie szczegóły jak granie przed swoją publicznością ( bo jak wszyscy wiecie finały rozgrywane są w Krakowie) no ale to już drobne detale, które nie powinny mieć tutaj znaczenia.
G2 3-1 Splyce
G2 @1.44 bet365 ✅ ✅
Tutaj zapowiada się wyrównany mecz. Splyce zaskoczenie splitu, bez wielkich gwiazd, ale drużynowo grają bardzo dobrze. Yamatocannon bardzo fajnie poukładał tych chłopaków i dlatego wygląda to jak wygląda. Wygrana 3-2 nad H2K robi wrażenie ale niestety drużyna z Polakami na pokładzie są sami sobie winni. Nie chcę już więcej wracać do tego meczu bo jest mi naprawdę przykro jak sobie to przypomnę. Co do G2 to ten rok należy do nich. Spring Split totalnie zdominowany, i latem też potwierdzili swoją dominację. Niepokoi mnie trochę Perkz bo zawsze grał agresywnie ale to co robi teraz to jest po prostu głupie. No ale co z tego skoro jest Trick, który kontroluje sam całą grę. Jako ciekawostkę dodam, że G2 totalnie zestompowało ostatnią grę z UoL, wynik był bodajże 18-4 a statystyki Perkza to były 0/3 ???? ???? No pajac i tyle ???? Tutaj mamy finał, więc motywacja na całego i miejmy nadzieję, że Luka Perković pokaże się z najlepszej strony.

Jeszcze z Ameryki 2 suche typy na faworytów. Tam przez cały split rządziły 2 ekipy. Nie wiem jak Immortals przegrali z C9 no ale stało się. Widze 2 szybkie wygrane faworytów
Immortals @ 1.4 Bet365 ✅ ✅ wow emocje na maxa, super seria
TSM @ 1.25 Bet365 ✅ ✅
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Ja to sie boje ruszać teraz EU po tym co h2k odj****o ???? nie wiem czy to splyce takie dobre czy h2k im oddało finał bo normalnie bym szedł w strone g2, h2k powinno ograć uol no ale jak to oni, w najważniejszych momentach nigdy nie wiadomo...

co do NA Immortals imo pewniak, CLG wygląda żałośnie słabo, nie widze możliwości żeby im zagrozili nawet jeśli Huni się będzie bawił w pickowanie Riven. TSM mimo swojej dominacji jednak nie będę ruszał bo C9 mnie nie zawiodło i tak jak się spodziewałem ograli immortals, wyglądają teraz naprawdę dobrze w porównaniu z poprzednim splitem.

Immortals @1.4 Bet365 ✅ może nie tak jak się spodziewałem, bo była stykówka i nerwy ale siedzi a to najważniejsze
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Nie ma tematu o NA LCS więc napisze tutaj, świeżutkie info sprzed kilku godzin, najlepszy gracz Team Liquid, jungler Dardoch przenosi się do Echo Fox i to już przed rozpoczęciem walki o ostatni spot na mistrzostwach świata, jak dla mnie jest to ogromny cios w liquid, na dodatek nie wiadomo jak potoczy się sprawa pozostałych graczy, wiadomo też, że adc fabbbyyy również jest poza teamem. W związku z ostatnimi wydarzeniami upatruje sporą szanse w becie na EnvyUs mając nadzieje, że przez ostatni czas kiedy odbywały się finały NALCS, trenowali równie mocno co podczas sezonu regularnego i będą chcieli pokazać się jak najlepiej w walce o ostatni spot na worldsach.
Myślę, że bet naprawdę warty gry, ze stawką według uznania, no i polecam grać póki kurs nie spadł, bo jestem przekonany, że poleci w dół i to sporo.
NALCS Regionals
EnVyUs@2,62 bet365

Edit: BOOOOM, tak jak myślałem kurs spadł i to drastycznie, szybciej niż się tego spodziewałem bo zaraz po napisaniu mojego posta.... w tej chwili wynosi @2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom