>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[LoL] EU LCS Spring Split

Status
Zamknięty.
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Zaczne od tego ze Forgiven dzisiaj prawdopodobnie gra swoj ostatni mecz w H2K. Wczoraj otrzymal list z wezwaniem do wojska. Nie mam pojecia jak te sprawy wygladaja w Grecji, ale mam nadzieje ze Forgiven cos wykombinuje i to jakos odlozy w czasie. Po roku przerwy nie ma szans na wrocenie na taki poziom. Bylaby wielka szkoda gdyby juz teraz musial zakonczyc swoja kariere, ale ja ciagle wierze ze cos wykombinuja. Teraz przerwa na IEM wiec zobaczymy jak sie sytuacja potoczy.
Na dzisiaj dokladnie ten sam tripel co wczoraj.
Gamers 2 - Origen
Typ: G2 @1.5 Pinnacle ✅ ✅
G2 wczoraj latwo wygrali z Elements, za to Origen troche mieli problemy w early game ze Splyce. O dziwo Soaz zagral super mecz i ani razu nie padl. No ale dzisiaj w jungle bedzie Trick a na topie Kikis wiec nawet nie ma co porownywac z kim musial sie wczoraj zmierzyc. Origen bez trenera, moga liczyc tylko na siebie, na tak wysokim poziomie takie cos nie moze przejsc. Ide tu w pewne zwyciestwo ekipy G2.
H2K - Giants
Typ: H2K @1.14 Pinnacle ✅ ✅ no bylo cieplutko
Tutaj prosta sprawa, ostatnia gra Forgivena (teoreetycznie) wiec chlopaki zrobia wszystko zeby go pozegnac wygrana, ale tak naprawde nie musza robic nic bo graja z Giants i gra sama sie wygra ????
Vitality - Elements
Typ: Vitality@1,2 Pinnacle ✅ ✅

No i ostatni typ na Vitality, chlopaki wczoraj potwierdzili, ze nadal sa w gazie latwo wygrywajac z Giants. Dzisiaj rywal troszke trudniejszy ale nadal to dol tabeli. Takich rywali Vitality punktuje z kazda minuta.
Fnatic - Roccat
Typ: Roccat @4 Betano ⛔ ⛔
I znowu ide w zwyciestwo Roccat, wczoraj sie na nich nie zawiodlem. Zmiazdzyli early, a w mid game jak zwykle pojawily sie klopoty, ale ostatecznie dali rade. Mysle ze zamiana Extinkta na Noxiaka to bylo dobre posuniecie. Bo Extinkt to przeciez mid laner. Noxiak wczoraj fajnie pokzal sie na Bardzie i dal kila fajnych ultow. Betsy wciaz imponuje. Fredy wczoraj w koncu lepiej sie pokazal na Rammusie i Airwaks tez dawal rade na Gragasie. Aktualny wynik 3-10 Roccat nie do konca odzwierciedla ich gre. Ja w nich widze duzy potencjal i naprawde wierze ze w drugiej czesci splitu sa w stanie sie odbic, i w skoczyc w srodek tabeli. Co do Fnatic juz wiele razy pisalem, ze sa w kryzysie. Wczoraj porazka z H2K i dzisiaj licze na kolejne potkniecie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Giants - Origen 1.16
Origen po powrocie Peke odzylo, maja swojego lidera, Giants to dno, nie ma innej mozliwosci rozstrzygniecia tego meczu
Elements - Fnatic 1.25
Fnatic ostatnio grubo w kratke, ale w top6 robi sie kociol, musza wygrywac, Elements dostalo od Splyce, po czym wygralo z Unicornami, ktorzy maja lekka zadyszke, ale taki mecz Rekkles czy Febiven moga wygrac solo
H2K - UOL
H2K obecnie najlepsza ekipa na scenie europejskiej, Forgiven w formie, grajac u boku Vandera czuje sie swietnie, do tego Ryu i Jankos, mysle ze nawet UOL ktory lubi robic niespodzianki w takich meczach nie da rady zbyt duzo wyczarowac
ROCCAT - TEAM VITALITY @1.25
Roccat strasznie slabiutki, Team Vitality to mieszanka utalentowanych graczy typu Nukeduck, Shook, Hjarnan, coraz lepiej zgrywaja sie ze soba, idzie im to coraz coraz lepiej, ograli Fnatic w ostatnim tygodniu
H2K+FNATIC+TEAMVIT+ORIGEN
AKO:2.22
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Ja chciałbym zwrócić uwagę na spotkanie piątkowe pomiędzy ROCCAT a Giants.
Biorąc pod uwage najbardziej realny scenariusz czyli czwartkowe porazki obydwu ekip (z origen i vitality) do ostatniego meczu podejda z bilansem :
Roc 3-14
Gia 2-15
Jednoczesnie ten mecz będzie o &quot;być albo nie być&quot; w LCS. Nalezy pamietać, że pierwsze spotkanie pomiędzy tymi ekipami wygrało Giants, wiec powtorzeniu rezultatu roccat znalazło by sie na ostatniej pozycji i miałoby najgorszy seed w relegacjach. Na podstawie tego sądze że będą mocno zdeterminiowani aby wygrać tą potyczkę.
Pozatym Giants dopóki będzie miało w swoich szeregach Peppiego nie masz szans na jakiekolwiek dobre rezultaty, nawet z koreańczykami w składzie.
Roccat win - 1,55 fortuna
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
No to oglądamy chyba inne sezony, a przynahmniej splity. To już nie ten sam midlaner co jeszcze rok temu, aktualnie nie gra nic i podkłada noge swoim kompanom. Polecam zobaczyc powtorke meczu np z Fnatic i zobaczyc od czyjego błedu zaczęło się budowanie ich przewagi. Gość potrafi paść w momencie gdy rozgrywane są swapy, więc mid to wtedy czysta 1v1 linia, na tym poziomie to porażka.
 
shizun 0

shizun

Użytkownik
Użytkownik wyżej ma racje, Pepi to już nie ten sam gracz co rok temu. Szkoda mi trochę Giants, naprawdę fajnie się ich oglądało w tamtym roku.

Dziś zagram sobie tak:
Elements - Fnatic 2 ⛔⛔⛔
H2K - Unicorns of Love 1 ⛔⛔⛔
ROCCAT - Team Vitality 2 ⛔⛔⛔
Splyce - G2 Esports 2 ✅✅✅
AKO: 2.09

Dla mnie &quot;pewniaczki&quot;, choć troszkę się boje, że UoL lub Roccat może w jakiś sposób zaskoczyć.

// Może jakaś analiza do typów :?: Nie tolerujemy suchego typowania. Benek
 
P 0

panzabawa

Użytkownik
H2K po ostatniej grze UOL krzyczeli &quot;Jeb*ć UOL&quot; więc nie pozwolą sobie na przegraną . Nie obstawiałeś meczu Orgien z GG ? przecież Orgien gra o przejście dalej tak samo jak UOL i Fnatic, ale UOL ma takich przeciwników, że tylko Orgien i Fnatic pokażą skilla
 
shizun 0

shizun

Użytkownik
Naprawdę? Nie wiedziałem o tym... Chore. Zastanawiałbym się nad tym meczem, żeby dać do kuponu. Zadziwił mnie ostatnio powrót xPeke, który zagrał dobrze w ostatnim tygodniu. W piątek będzie ciekawie, chodzi mi tu o mecz Origen - Fnatic.
Przepraszam Benek, następnym razem dołożę jakąś analizę do tego co typuje. ;)
// Trzymam za słowo ;) Benek
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
po raz kolejny dalem sie nabrac na to Fnatic, oni sa po prostu beznadziejni w tym sezonie, Klaj tak sie cieszyl ze dostal Sorake a zagral taka kupe ze szkoda gadac. Jak sie przegrywaz z Elements to to pokazuje na jakim oni sa poziomie...
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
po raz kolejny dalem sie nabrac na to Fnatic, oni sa po prostu beznadziejni w tym sezonie, Klaj tak sie cieszyl ze dostal Sorake a zagral taka kupe ze szkoda gadac. Jak sie przegrywaz z Elements to to pokazuje na jakim oni sa poziomie...
Był taki moment (wygrana tf 2:0 przez Fnatic), gdy już myślałem, że to jeszcze wyciągną, ale ostatni tf wygrany przez Elements wręcz podręcznikowy.
Od początku splitu Fnatic jest dla mnie drużyną trudną do rozgryzienia. Potrafią zaskoczyć i pokonać wyżej notowany team, ale potrafią też zagrać taką kaszanę jak właśnie przed chwilą.
Miał Jankos racje - Klaj gra w Fnatic tylko dlatego, że jest Szwedem i kumplem Rekklesa.
 
shizun 0

shizun

Użytkownik
Straszna gra fnatic. Ja się dziwie, że na takim poziomie Soraka jest pickowana... Nie postarali się. Jak oglądałem ich mecze na iem to wyglądało to naprawdę dobrze, ale to co robią w LCS - okropne. Nigdy więcej...
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Straszna gra fnatic. Ja się dziwie, że na takim poziomie Soraka jest pickowana... Nie postarali się. Jak oglądałem ich mecze na iem to wyglądało to naprawdę dobrze, ale to co robią w LCS - okropne. Nigdy więcej...
nie chodzi o sam pick bo zobacz co w NA Adrian wyprawia Soraka, pick sam w sobie dobry ale nie w rekach Klaja.

Po kazdej porazce Fnatic obiecalem sobie ze wiecej ich nie zagram ale pozniej wygrywali w dobrym stylu a za tydzien znowu porazka i tak w kolko ????
 
carlito 157

carlito

Użytkownik
Straszna gra fnatic. Ja się dziwie, że na takim poziomie Soraka jest pickowana... Nie postarali się. Jak oglądałem ich mecze na iem to wyglądało to naprawdę dobrze, ale to co robią w LCS - okropne. Nigdy więcej...
Soraka może być pickowana i to z powodzeniem - przykład IMT Adrian, a fnatic od kiedy się rozpadło stawianie na nich to loteria, w lcsach jak są w formie to najlepszy team, jak nie są to najgorszy, tak jak C9 w stanach, wszystko zależy od dyspozycji dnia
 
shizun 0

shizun

Użytkownik
Tak jak przeczuwałem, UoL i Roccat sprawiło niespodzianki. Oh, to nie wiedziałem tego, że Soraka op jest. ;) Muszę nadrobić zaległości i obejrzeć jakieś filmiki z meczów gdzie była pickowana, dzięki za info! Cały kupon na minus, szkoda. Może jutro się coś nadrobi.
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
jak uważacie, kto w kolejnym splicie ma największe szanse na wygranie ?
ja osobiście uważam, że powrót Yellowstara do Fnatic da tej drużynie mnóstwo energii oraz solidny zastrzyk doświadczenia które bez wątpliwości posiada ten kapitan. Myślę, że po nieudanej przygodzie w NA yellowstar bedzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony gdyż wiadomo że może być to jego ostatni split
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Nie wiemy jeszcze kto będzie nowym AD carry w H2K, a Yellowstar nie jest jeszcze potwierdzony na 100%, ale no nie widzę innej opcji, żeby poszedł gdzieś indziej i pewnie wróci na stare śmieci gdzie jest doceniany. Trudno powiedzieć, bo np. kto by się spodziewał, że drużyna, która dopiero za 3 promotion tournament do LCSów będzie miała pierwsze miejsce w spring splicie. Fnatic z pewnościa będzie lepszez YS, ale tam problemem jest bardzo niestabilna gra Spirita i Gamsu - jedna gra bogowie, druga błędy jak z podstawówki. Osobiście liczę na na H2K, bo mam wrażenie, że ich bardzo pasywna i strukturalna gra była spowodowana przez forg1vena i jego chęć pokazania kto jest lepszy na linii była zbyt mocna, bo jak profesjonalny gracz może mówić w wywiadach, że często jest tak, że prowadzi na linii w csie o 10-15 creepow i nagle ktoś mu przychodzi staxowac linie i już nie ma tej przewagi. Z taką frustracją w głosie to opowiadał, że aż byłem zdziwiony jakie ma to dla niego znaczenie. Teraz niestety LOL jest bardzo pod teamplay nastawiony i takie genialne indywidualności jak forg1ven o ironio mogą skutkować negatywnie. Może jak ściągna Steelb4cka albo Freeza to gra będzie inaczej wyglądać.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Nie ma nowego tematu na summer split więc pisze tutaj. Na samym początku chciałem wspomnieć że zmienia sie struktura rozgrywek i mecze są grane bo2

H2K - Roccat
H2K @1,92 unibet ⛔ Szkoda, w 1 grze przez złą pozycję Freezea przegrali gierke

Zacznijmy od H2K. Zmiana na pozycji ADC powinna wyjść na dobre bo z tego co było słychać to Forgiven pod względem zespołowości mocno zawodził, Vander tak się wypowiedział &quot;Jeśli Forgiven wróci to ja odchodzę&quot;. To najlepiej pokazuje jaka była atmosfera w drużynie. Za Greka przyszedł Freeze którego kojarzymy z Copenhagen Wolves oraz w ostatnim splicie z Amerykanskiego Renegades. Freeze słynął ze wspaniałej gry Dravenem. Draven teraz niewidziany na profesjonalnej scenie, ale oglądałem troche streamów Vandera i Freeze pogrywał nim troche i widać, że nie zapomniał o co chodzi ???? Kto wie może dzisiaj go na nim zobaczymy. Ogólnie z tego co widziałem to Vander z Freezem dobrze sie dogadywali i ta zmiana powinna być zdecydowanie na plus.

Co do Roccat mamy tutaj Koreański powiew bo właśnie z tego regionu przyszedł nowy top laner Parang i support Raise, obie postacie mi nieznane więc nie wiem czego się spodziewać. Na ADC przyszedł Steelback i to napewno będzie spore wzmocnienie bo Steelback w Uol pokazał sporo fajnej gry. Z poprzedniego sezonu został tylko Betsy i Airwaks. Podsumowując że większość składu jest nowa to tzw. team spirit może nie być na najwyższym poziomem i Roccat z czasem dopiero się rozwinie.

Podsumowując idę tutaj w stronę zgrania i doświadczenia, na początku sezonu powinno to być najważniejsze.

G2-Origen
G2 @ 2.35 unibet ✅

W G2 zmieniamy cały bot lane, tak naprawdę można powiedzieć, że mają teraz dream team, za Hybrida i Emperora przyszło duo właśnie z Origen Niels i Mithy. Uważam, że to aktualnie najsilniejsze duo w Europie. Reszta składu pozostaje bez zmian czyli Perkz na midzie, Trick w jungli i Kikis na topie.

Co do Origen to na supporta przyszedł Hybrid z G2 a na ADC &quot;nieszczęsny&quot; Forgiven, bo tak go trzeba nazwać. Gość jest Bogiem mechanicznym ale totalnym amatorem jeśli chodzi o grę zespołową. Na scenie już wiele lat, a ciągle są z nim te same problemy. Jeśli chodzi o Hybrida no to cóż można powiedzieć, solidny support, który słynie z dobrej gry Brauma. Ale jakoś te 2 charaktery totalnie mi nie pasują i nie sądzę żeby to miało jakoś działać. Cały czas Xpeke na ławie a będzie grał Poe, czyli mid laner o klasę niżej.

Podsumowując mimo dominacji w spring splicie G2 wydaje się być jeszcze mocniejsze a Origen którego praktycznie jedynym atutem był bot lane znalazł sie w drużynie dzisiejszych rywali ???? Liczę na podtrzymanie dobrej gry G2.


Jeśli chodzi o resztę gier to na razie nie podejmuję sie typowania bo sporo zmian, i mnóstwo nowych graczy, którzy nie wiadomo jak sie spiszą. Tylko opisze wam jakie zmiany zaszły w poszczególnych drużynkach. Zacznijmy od tego, że Schalke 04 (tak to ta drużyna z Niemieckiej Bundesligi ???? ) wykupiła slota od Elements. Fajnie, że duże firmy interesują się e sportem i chcą w to inwestować.
Jesłi chodzi o skład to jest to stary skład Elements tylko za Eike na midzie wszedł Fox z Uol.

Unicorns of love: nowy jungler move (Koreańczyk), nowy ADc Veritas (Koreańczyk) i nowy mid laner Exilech (Niemiec)

Splyce : Tutaj tylko nowy support Mikyx (Słowenia)

Vitality : Nowy jungler Mightybear (Koreańczyk), nowy ADC Police (Koreańczyk)

Fnatic : Wielki powrót Yellowstara na supporta, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać ????

Giants : Tutaj praktycznie cały skłąd nowy, na topie Smittyj, w jungli Maxlore, na midzie Night a na bocie Sonstar z Hustlinem.


Jeśli chodzi o moje przewidywania całego splitu to wydaje sie tutaj dosyć łatwo wskazać TOP3 i są to: G2, H2K i Fnatic. Myślę, że po kilku grach Roccat będzie solidne a na samym końcu widzę Giants i Schalke.
 
M 0

mmaxioo33

Użytkownik
Siemanko, z racji braku tematu na EULCS piszę tutaj. Co sadzicie o pograniu za grubsze dubelka Fnatic - Giants oraz Giants - G2 po kursach 1,36? AKO 1,77. Kursy prawdopodobnie spadną do jutra.

Pozdrawiam ;)
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Dobra na gorąco, trzeba grać póki kurs dobry

Origen - Unicorns Of Love
Origen @1,75 Unibet ⛔ 0-2 ⛔ dobrze ze tego nie ogladalem

To co przed chwilą UOL pokazało to nawet na Challenger Series nie zasłużyło a co dopiero na LCS. Zacznijmy od nowych nabytków, jungler Move to dramat, w 1 grze jeszcze nie było tak żle ale i tak mógł sporo więcej zrobić, w 2 od razu na starcie jakaś losowa pozycja i stracony flash, po czym bez flasha sobie chillku recalluje mimo, że obok Gilius no i wiadomo jak się skończyło, fb dla leśnika S04. Dalej wyglądało to jeszcze gorzej, ostatecznie bodajże skończył na 0/9 ale już nawet nie o sam wynik chodzi, no bo jak można na poziomie LCS nie używać ulta? A chyba zdarzyło mu się to ze 3-4 razy. KATASTROFA. Exileh na midzie to kolejny problem, w 1 gierce Fox pokazał mu gdzie jego miesce zdobywając solo killa po ładnej akcji. W 2 grze agent 0/7 (bo taki miał score) zdecydowanie nie posiadał licencji na zabijanie, a co jedynie popisywał się dobrym ucieczkami do swoich żołnierzy. O Veritasie jaki i reszcie drużyny ciężko coś powiedzieć no bo co można zrobić jak sie ma takiego Mida i Junglera. Dodajmy, że Schalke nic nadzywczajnego nie zagrało.

Origen nie wyglądało dzisiaj źle, mogli nawet urwać drugą grę, ale czegoś zabrakło. Hybrid się bardzo fajnie pokazał no i Forgiven standardowo robił swoje. Na razie nie powinno być żadnych awantur z Forgivenem w roli głównej i jutro wydaje się gładkie zwycięstwo nad słabiutkim UOL.

Roccat - Splyce ⛔ 1-1 ⛔
Roccat @2.6 Unibet

Roccat tak jak wspomniałem, obiecujący skład mają. Steelback super wprowadził się do drużyny, bardzo dobra gierka na Jhinie i w efekcie urwali grę faworyzowanemu H2K. W 2 grze Jankos uratował honor i sam pociągnął swoich kompanów do zwycięstwa.

Splyce urwało grę Vitality to prawda, ale w Vitality sporo zmian i napewno potrzebują kilku gier na scenie żeby wszystko dobrze zadziałało. W wygranej grze przez Splyce totalną kaszanę zagrał Nukeduck na Le Blanc, i to głównie przyczyniło się do takiego wyniku.

Biorąc pod uwagę indywidualne umiejętności i to, że Roccat jako zespół fajnie działało to próbuję jutro iść w ich stronę.

H2K - Schalke 04
H2K @1.9 Unibet ⛔ 1-1 ⛔ w 2 grze caly team comp pod Freeze ktory caly czas kiepsko sie pokazywal wiec musialo sie tak skonczyc

Gram to tylko z powodu wysokiego kursu, bo liczyłem na maxx 1,6 i wtedy bym ten mecz ominął. Na bukach widocznie zrobiło wrażenie 2-0 Schalke przeciwko UOL, ale tak jak wspomniałem to nie Schalke dobrze zagrało tylko UOL totalna padaka.

Jeśli chodzi o H2K to w 1 grze Freeze słabo się spisał, tracił ok. 50 farmy względem Steelbacka i w decydujących momentach się źle pozycjonował i dawał się wyłapywać. W 2 grze miał trochę łatwiej bo gra sama się wygrała, tzn. nie sama tylko JAnkos zrobił taką robotę, że pozostali praktycznie nic nie musieli robić. Forma Polaka napewno budzi respekt i strach u rywali. Dodatkowym smaczkiem jest to, że Jankos nie lubi się z Giliusem i napewno będzie chciał go ograć. Dodam jeszcze, że aktualnie o wiele bardziej cenie Roccat niż Schalke.

Jeśli Freeze poprawi troche pozycjonowanie to Jankos spokojnie pociągnie gierki i skończy się 2-0 dla H2K

Jeśli chodzi o pozostałe 2 gry to nie ruszam bo 1.27 na G2 mnie nie satysfakcjonuje, i raczej nie będę grał takich kursów w formaci bo2. Vitality z Fnatic będzie fajny meczyk ale ciężko wskazać faworyta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom