>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] EU LCS Spring Split

Status
Zamknięty.
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Liga: EU LCS Spring Split
Gra: League of Legends
Zasady: Liga Trwa 9 tygodni, co tydzień drużyny rozgrywają ze sobą mecze każdy z każdym po 2 razy w formacie BO1. Po 9 kolejkach drużyny ułożone są w drabinkę zależnie od pozycji w tabeli ( 1 i 2 drużyna automatycznie w półfinale, miejsca 3-6 rozgrywają ze sobą ćwierćfinały i następnie finał wszystko w formacie BO5)
Data: Regularny sezon: 14.01.2015 - 18.03.2016 Play-off: ?
Miejsce: Niemcy
O turnieju: Edycja Europejska w tym roku zdecydowanie słabiej obsadzona, dużo graczy odeszło do Ameryki, zwycięscy poprzedniego sezonu Fnatic w znacznie okrojonym składzie. Faworytami wydaję mi się Origin i może H2K, których skład z dwoma Polakami wygląda naprawdę dobrze


Kursy na zwycięstwo w całym sezonie i drużyny biorące udział:


1 kolejka(14.01.2015-15.01.2015):


Zachęcam do dyskusji i podawania swoich propozycji na zwycięstwo długoterminowe i na pierwszą koejkę.

Kursy: Bet365​
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Pierwsza kolejka ciężko przewidywać ile czasu zawodnicy poświęcili na przygotowanie, nie można się opierać na meczach tych drużyn, więc w analizie posłużę się głównie składami, nie polecam również szaleć ze stawkami.

Fnatic - Origen - 2
Splyce - Unicorns of Love - 2

AKO @2.20

Fnatic zdecydowanie osłabione jeśli porównamy ich skład do tego z poprzedniego sezonu, niby na Topie i w jungli znowu zawodnicy pochodzący z Korei, ale wydaję mi się, że jakościowo nie dorównują oni swoim poprzednikom. Do tego dochodzi brak YellowStara co według mnie sprawi, że Fnatic będzie znacznie słabszym zespołem i zabraknie kogoś kto pokieruje ich grą. Origin natomiast z jedną zmianą PowerofEvil za xPeke, zmiata jak dla mnie na plus, xPeke grał dobrze, ale jednak nowy młodszy zawodnik powinien dodać jakości tej drużynie i wydaję mi się, że spokojnie poradzą sobie z Fnatic

Drugi typ opieram głównie na doświadczeniu graczy występujących w obu ekipach. Duńczycy debiutują w LCS, nie ulega wątpliwościom, że mogą zamieszać, ale wydaję mi się, że będą potrzebowali trochę czasu i w pierwszym tygodniu nie pokażą nic ciekawego. Ekipa UoL natomiast składa się z 5 doświadczonych graczy, którzy pierwsze kroki w tej prestiżowej lidze mają już za sobą i wydaję mi się, że to spokojnie wystarczy, aby ograć swoich przeciwników na tle taktycznym.

H2k - Origen - 1 @2.50

Przed chwilą pisałem, że Origen w tym sezonie powinno być jeszcze lepsze niż w poprzednim, a teraz typuje przyciwko nim? Troche dziwne, ale patrząc na ten kurs muszę spróbować pograć na H2K, którzy jak dla mnie zaraz za Origen są faworytami do zwycięstwa w tym roku. Już w tamtym sezonie H2K było bardzo mocną ekipą, a zmiany, których niedawno dokonali według mnie uczyniły ich jeszcze lepszymi. Forg1ven na ADC obok Ryu na midzie powinni na spokojnie wygrywać gry dla swojej ekipy, a jeśli dodamy do tego Jankośa w jungli, który znany jest ze swojej ilości ganków i Vandera na supporcie, który powinien stworzyć jeden z najlepszych bot-lane z kolegą z Grecji to jak dla mnie skład marzenie jeśli popatrzymy na standardy w Europie i jeśli to wszystko zacznie współgrać to mogą spokojnie walczyć jak równy z równym w pojedynku z Origen
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Vitality-ROCCAT ---- 1 @1.50
Według mnie jeden z pewniejszych typów na pierwszą kolejkę LCSów. Krótko o obydwóch drużynach.
Niemiecka organizacja ROCCAT pożegnała się po sezonie z całą 5 zawodników (nie wiem jak z trenerem YamatoCannonem). Jedynym członkiem ze starego ROC jest menadżer &quot;Flyy&quot;. Obecny ROCCAT to zlepka zawodników różnych narodowości. Ich najsłabszym punktem powinien być ADC &quot;Safir&quot; ,który będzie debiutował w rozgrywkach LCS. Reszta zawodników to dosyć stabilny &quot;fredy&quot; (byly top SK-Gaming ktore odpadlo w relegacjach) ,młody talent z Gambitu Betsy , słaby, lecz doswiadczony jungler Airways oraz stary wyjadacz Edward (dawniej Gosu Pepper). Moim zdaniem Roccatu nie mozna brac pod uwage jesli chodzi o gorna czesc tabeli. Wedlug mnie walka o utrzymanie to maximum na jakie ich stac.
Nowy team VITALITY to połączenie kilku graczy ze ścisłej europejskiej czołówki. Były Bottom Lane H2K ( wiec o zgranie nie musimy sie martwic) ,byly midlaner ROCCAT czyli Nukeduck (wdg mnie jeden z najlepszych europejskich midow) , a do tego Cabochard z Shookiem ktorzy powinni znalezc wspolny jezyk. Jesli chodzi o junglera jestem o niego spokojny. Shook jest stabilnym junglerem oraz prezentuje calkiem dobry poziom w kazdej grze, zas Cabochard spokojnie powinien zjesc Frediego na topie.
Wedlug mnie Vitality w swoim debiucie powinno wygrac ze znacznie slabszą druzyna jaka jest ROCCAT w tym sezonie.

VITALITY - Fnatic - 1 @3.75
Kolega wyżej napisał już wiele o druzynie Fnatic. W zeszłym roku niepokonani ,ale w najbliższych rozgrywkach...? Wydaje mi się ,że królowanie szwedzkiej organizacji już się skończyło. O teamie Vitality napisałem już wyżej. Napewno mają aspirację na TOP3. Bardzo zdziwił mnie kurs który wynosi aż 3.75. Buki prawdopodobnie opierali się na poprzednim sezonie gdzie Fnatic grało ze swoim wodzem Yellowstarem (teraz tsm) , świetnym Hunim oraz bardzo dobrym junglerem - Reingoverem. W tym sezonie fnatic już nie będzie wyglądać aż tak dobrze. Wydaje mi się że ani Febiven ani Rekkles nie będą w stanie udźwignąć pozycji lidera teamu. Nowi zawodnicy z Korei są mi bliżej nieznani, ale jestem pewien że nie są w stanie zastąpić byłych zawodników. Również noxiak mnie nie przekonuje jako support. Fnatic na odejsciu Yellowstara bardzo duzo stracilo.W grze miedzy tymi druzynami zgrany bot teamu Vitality gdzie grają byli zawodnicy H2k powinien być znacznie lepszy niz Rekkles i Noxiak. Wedlug mnie team Nukeduck`a może spokojnie wygrac ten mecz.
@edit. YamatoCannon już nie jest trenerem TEAMU ROCCAT, oficjalnie przejął graczy Teamu SPLYCE co tym bardziej skłania mnie do grania przeciw ROC w pierwszym typie.
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Vitality-ROCCAT ---- 1 @1.50

Według mnie jeden z pewniejszych typów na pierwszą kolejkę LCSów. Krótko o obydwóch drużynach.
Niemiecka organizacja ROCCAT pożegnała się po sezonie z całą 5 zawodników (nie wiem jak z trenerem YamatoCannonem). Jedynym członkiem ze starego ROC jest menadżer &quot;Flyy&quot;. Obecny ROCCAT to zlepka zawodników różnych narodowości. Ich najsłabszym punktem powinien być ADC &quot;Safir&quot; ,który będzie debiutował w rozgrywkach LCS. Reszta zawodników to dosyć stabilny &quot;fredy&quot; (byly top SK-Gaming ktore odpadlo w relegacjach) ,młody talent z Gambitu Betsy , słaby, lecz doswiadczony jungler Airways oraz stary wyjadacz Edward (dawniej Gosu Pepper). Moim zdaniem Roccatu nie mozna brac pod uwage jesli chodzi o gorna czesc tabeli. Wedlug mnie walka o utrzymanie to maximum na jakie ich stac.
Nowy team VITALITY to połączenie kilku graczy ze ścisłej europejskiej czołówki. Były Bottom Lane H2K ( wiec o zgranie nie musimy sie martwic) ,byly midlaner ROCCAT czyli Nukeduck (wdg mnie jeden z najlepszych europejskich midow) , a do tego Cabochard z Shookiem ktorzy powinni znalezc wspolny jezyk. Jesli chodzi o junglera jestem o niego spokojny. Shook jest stabilnym junglerem oraz prezentuje calkiem dobry poziom w kazdej grze, zas Cabochard spokojnie powinien zjesc Frediego na topie.
Wedlug mnie Vitality w swoim debiucie powinno wygrac ze znacznie slabszą druzyna jaka jest ROCCAT w tym sezonie.



VITALITY - Fnatic - 1 @3.75

Kolega wyżej napisał już wiele o druzynie Fnatic. W zeszłym roku niepokonani ,ale w najbliższych rozgrywkach...? Wydaje mi się ,że królowanie szwedzkiej organizacji już się skończyło. O teamie Vitality napisałem już wyżej. Napewno mają aspirację na TOP3. Bardzo zdziwił mnie kurs który wynosi aż 3.75. Buki prawdopodobnie opierali się na poprzednim sezonie gdzie Fnatic grało ze swoim wodzem Yellowstarem (teraz tsm) , świetnym Hunim oraz bardzo dobrym junglerem - Reingoverem. W tym sezonie fnatic już nie będzie wyglądać aż tak dobrze. Wydaje mi się że ani Febiven ani Rekkles nie będą w stanie udźwignąć pozycji lidera teamu. Nowi zawodnicy z Korei są mi bliżej nieznani, ale jestem pewien że nie są w stanie zastąpić byłych zawodników. Również noxiak mnie nie przekonuje jako support. Fnatic na odejsciu Yellowstara bardzo duzo stracilo.W grze miedzy tymi druzynami zgrany bot teamu Vitality gdzie grają byli zawodnicy H2k powinien być znacznie lepszy niz Rekkles i Noxiak. Wedlug mnie team Nukeduck`a może spokojnie wygrac ten mecz.

@edit. YamatoCannon już nie jest trenerem TEAMU ROCCAT, oficjalnie przejął graczy Teamu SPLYCE co tym bardziej skłania mnie do grania przeciw ROC w pierwszym typie.
Podpisuje sie pod obydwoma betami. Sam zagralem te bety jeszcze przed spadkami kursów vitality @1.83 na roccat, natomiast vitality na fnatic zlapalem po kursie @6.5. Co do zawodników fnatic Gamsu jest byłym toplanerem Dignitasu, szczerze powiedziawszy zdziwila mnie decyzja fnatic o wzieciu tego gracza poniewaz w ostatnim sezonie nie blyszczal, a po jego ostanim wystepie na iemie https://youtu.be/517Iy9VpVtU?t=42m20s nie wyglada, żeby zrobil progress. Natomiast Spirit jest bylym jungerem Teamu World Elite. Jest to bardzo dobry jungler pod wzgledem mechanicznym, byl on najjasniejsza gwizda w swoim bylym zespole. Problemem jest jednak jego jezyk angielski na niezbyt wysokim poziomie, a komunikacja od shotcallujacego junglera jest bardzo wazna.
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
Jutro czyli 14.01.2016 zaczynamy LCS! Czekałem na to długo bo jednak mogę chyba powiedzieć, że jest to moja ulubiona &quot;dyscyplina&quot;. Lubie sobie na to patrzeć, a że pogrywam to jest mi o tyle łatwiej.
Każda drużyna będzie chciała dobrze się od początku prezentować to jest pewne ale po składach ułożyłem sobie dość ładne AKO ale podam tutaj te mecze w singlach każdy niech sobie sam zadecyduje.
14.01.2016 18:00
Fnatic vs Origen @1.61
Idę w strone drużyny xPeke, ponieważ najważniejsze jest to, że nie było u nich żadnych zmian czyli został jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy ADC w Europie i jeden z lepszych na świecie czyli stabilny i agresywny Niels -&gt; Zven, który dokonał zmiany nicku na dolnej alei gra on z bardzo stabilnym supportem Mithym zagrają oni na Rekklesa + Noxiak, a więc to jest ważne nie ma już w fnatic YellowStara najlepszego supporta Europy gra on teraz w TSM stracili gościa który &quot;trzymał to za jaja&quot; to on podejmował decyzje w tym zespole ciężko go będzie zastąpić więc to był strzał w stopę chociaż z tego co wiem starali się oni go zatrzymać ale w Ameryce dużo więcej mogą zapłacić i zapłacili. Na środkowej linii mamy po stronie Origen PowerOfEvila który zmierzy się z moim ulubionym graczem na tej pozycji w Europie czyli Febivenem powiem tak gracz z Fnatic wydaje się lepszy ale PowerOfEvil to nie dziecko to bicia i raczej nie przegra za mocno linii jeśli przegra więc tu będzie na pewno ciekawa walka no i teraz przechodzę do jungli i topa Origen wydaję mi się, że najgorzej prezentuje się Toplane tego zespołu czyli Soaz ale potrafi zagrać solidną gierkę i na to liczę, w lesie będzie operował Amazing który swoje zrobi po drugiej stronie i własnie tutaj jest problem za dużo o nich nie opowiem bo po prostu nie wiem kto to Gamsu i Spirit nowi gracze którzy dołączyli do zespołu wraz z supportem no jutro zobaczymy co potrafią. Ja liczę, że drużyna która na MŚ prezentowała się tak dobrze czyli Origen znowu pokażę co potrafi i wygrają tą grę ZGRANIEM! którego będzie brakować po stronie Fnatic przez brak Yellowstara.
14.01.2016 19:00
Elements vs Gamers 2 @2.25
Jest to bet tego dnia wydaję się Elements bardzo osłabione no bo Froggen poleciał sobie dorobić w Ameryce za niego na midzie gra Eika, który na midzie spotka się z Perkzem nie będę udawał, że gości znam bo są dla mnie nowi ale to nie oni będą głównej roli odgrywać w tej grze słaby na górnej linii Steve spotka się z polakiem Mateuszem, którego możecie zobaczyć w grze pod nickiem Kikis co prawda zmienił on linie ale mam nadzieję, że problemów nie będzie mu sprawiał jego bardzo słaby przeciwnik trzeba tak go nazwać bo w ROCCAT grał bardzo ale to bardzo słabo. Na dole będzie grał po stronie Elements MrRallez + sprattel vs Emperor + Hybrid
o i tu już mogę się rozwinąć średni adc z Europy będzie podejmował Koreańczyka ale ale to nie jest kluczową sprawą tutaj jest spotkanie supportów bardzo istotne Hybrid jest ponoć bardzo mądry i dużo potrafi Kikis powiedział, że zmienił linie dlatego, że łatwiej jest poszukać dobrego junglera niż topa ale też chciał bardzo grać z tym supportem więc on chyba wie co mówi. W lesie Gilius spotka się z Trickiem(Korea) i tutaj też mam nadzieje po pierwsze, że Trick szybko Steve na zmienie sprowadzi, a po drugie ogra słabego przeciwnika (moim zdaniem).

14.01.2016 20:00
H2k vs Giants Gaming @1.16
Tutaj za dużo pisać nie będę nie twierdzę, że przeciwnicy nie mają prawa i nie mają żadnych szans ale ja im daje małe ze składu Giants: Atom, KOu, xPepii, Adryh, G0dfred wszyscy to średniacy tylko leśnik czyli K0u jest bardzo dobry tzn na soloQ jest mocny zawsze wysoko ale mam nadzieję, że to nie starczy na strasznie mocny skład Odoamne, Jankos, Ryu, Forgiven, Vander czyli dwa akcenty z naszego kraju no grali już pierwsze gry na IEM na Koreańczyków ale grali ze sobą kilka dni teraz już powinni zamiatać i liczę, że to własnie zrobią z tymi średniakami jeśli chcą walczyć o MŚ to takie mecze muszą wygrywać.
14.01.2016 22:00
Team Vitality vs ROCCAT @1.50
Tutaj już nie mam ochoty pisać ale stawiam na nich bo myślę, że Vitality w składzie Cabochard, Shook, Nukeduck, Hjarnan, KaSing ograją ROCCAT który zbierał skład po tym jak wszyscy odeszli z tego teamu czyli ich jutrzejszy przeciwnik m.in Nukeduck, a więc ich skład prezentuje się następująco fredy122, Airwaks, Betsy, Safir, Edward największym plusem dla nich jest chyba midlaner Betsy ale gra on na Nukeduck, z którym łatwo nie będzie miał więc no zobaczymy jutro wieczorem czy miałem racje z tym typem.

Tak jak pisałem na początku ja gram to w AKO ale jeśli miałbym wybrać jeden mecz to Gamers 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
14.01.2016 19:00
Elements vs Gamers 2 @2.25
Jest to bet tego dnia wydaję się Elements bardzo osłabione no bo Froggen poleciał sobie dorobić w Ameryce za niego na midzie gra Eika, który na midzie spotka się z Perkzem nie będę udawał, że gości znam bo są dla mnie nowi ale to nie oni będą głównej roli odgrywać w tej grze słaby na górnej linii Steve spotka się z polakiem Mateuszem, którego możecie zobaczyć w grze pod nickiem Kikis co prawda zmienił on linie ale mam nadzieję, że problemów nie będzie mu sprawiał jego bardzo słaby przeciwnik trzeba tak go nazwać bo w ROCCAT grał bardzo ale to bardzo słabo. Na dole będzie grał po stronie Elements MrRallez + sprattel vs Emperor + Hybrid
o i tu już mogę się rozwinąć średni adc z Europy będzie podejmował Koreańczyka ale ale to nie jest kluczową sprawą tutaj jest spotkanie supportów bardzo istotne Hybrid jest ponoć bardzo mądry i dużo potrafi Kikis powiedział, że zmienił linie dlatego, że łatwiej jest poszukać dobrego junglera niż topa ale też chciał bardzo grać z tym supportem więc on chyba wie co mówi. W lesie Gilius spotka się z Trickiem(Korea) i tutaj też mam nadzieje po pierwsze, że Trick szybko Steve na zmienie sprowadzi, a po drugie ogra słabego przeciwnika (moim zdaniem).
To jest jutro promo dnia tak jak kolega pisze, skład Element nie powala, a przypominam że Kikis rozpoczynał swoją karierę( jeszcze w sezonie 1 czy 2) na Topie więc powinen spokojnie poradzić sobie z popularnym &quot;piekarzem&quot; ja ten typ łapałem jeszcze przed nowym rokiem jak skład Elements nie był znany @2.62, ale 2.25 też wartę uwagi.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
H2k-GIANTS - FIRST BLOOD dla H2k @1.72 ⛔ minimalnie, ale jednak minus ???? . Kwestia kilku setnych sekundy

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tak bogatej oferty w tym roku na League Of Legends. W porównaniu do zeszłego roku gdzie oferta ograniczała się tylko do betów na zwycięstwo końcowe w tym roku bet zaskoczył i dołożył kilka ciekawych rozwiązań

Chyba każdy kto choć trochę się interesuje tymi rozgrywkami wie, że drużyna H2k w sezonie 6 celuje w mistrzostwo na scenie europejskiej i awans na mistrzostwa świata. W porównaniu do zeszłego roku gdzie team zdobył 3 miejsce w europie i pojechał na worldsy, H2k wymieniło trzech zawodników przez co posiadają oni potencjał na zwycięstwo europejskich rozgrywek. Do drużyny dołączyło dwóch Polaków oraz Grek. H2k w nowym składzie pokazało nam się już na Iemie w Koloni gdzie na świeżo po roszadach z zerowym zgraniem pokazali dobre gierki gdzie ograli Cloud9 i ulegli Koreańczykom.

GIANTS posiadają dosyć przeciętny skład, który raczej pozwoli im się utrzymać, ale na TOP3 nie mają szans. Drużyna ta zmieniła junglera oraz górną aleję. O ile o leśniczym wiadomo tylko tyle że jest toksyczny to o nowym zawodniku z TOP`a nie możemy powiedzieć kompletnie nic - będzie to jego debiut w LCS.

Kurs na zwyciestwo H2k w tym meczu jest dosyć marny bo 1.22, ale typ na tzw. &quot;first blooda&quot; czyli pierwszą krew jest warty do grania. Największym argumentem dla tego typu jest obecność Marcina &quot;Jankosa&quot; Jankowskiego w jungli H2k, który nie bez pardonu jest nazywany &quot;królem first bloodów&quot; .
Prawie w każdym meczu swojego byłego teamu ROCCAT Jankos uczestniczył w pierwszym zabójstwie. Oglądając mecze H2k w Koloni również było widać chemię między leśnikiem a pozostałymi liniami. Jankos w prawie wszystkich grach brał udział w first bloodzie.
Jestem prawie pewien, że polski jungler H2k szybko da o sobie znać w tym meczu zabijając rywala lub notując asystę przy tym zdarzeniu. Ewentualnie także nie zdziwię się gdy na dolnej alei, gdzie stacjonuje genialny Grek Forgiven wraz z polskim supportem Vanderem dojdzie do przelewu pierwszej krwi na korzyść H2k. Jeśli bym miał zgadywać to wydaje mi się że ofiarą Jankosa będzie świeżo upieczony TOP Giantsów, ktory nie ma zadnego doswiadczenia na takiej scenie.

Ktoś potrzebuje jeszcze argumentu to zapraszam tutaj -&gt; https://www.youtube.com/watch?v=QJ9wuAAgi0M
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
15.01.2016 22:00
G2 Esports vs ROCCAT @2.00
Wczoraj słabo mi poszło więc dziś mniej meczy ale mam nadzieję, że skutecznie. ROCCAT wygrało z Vitality, a ty na nich stawiasz? No właśnie wygrało z nimi ale tak jak myślałem oni będą teamem złożonym z wyśmienitych graczy ale nie będą potrafili tego wykorzystać chociaż wczoraj się złapałem na to i poszedłem w ich stronę ale też nie twierdze, że teraz od wszystkich dostaną bo tam są tacy gracze, że dziś nawet z fnatic będą potrafili powalczyć ale co do tego meczu. Wczoraj nasz rodak Kikis nie zrobił gry życia powiem tak zagrał przyzwoicie ale grał na słabego Steve dziś go czeka ciężka walka z fredym122, który już może sprawić problemy. Różnice żeby tą grę wygrali podopieczni Ocelote musi zrobić Trick na jungli który będzie walczył z Airwaksem moim zdaniem jest to słaby jungler więc nie rozumiem wczoraj o co chodziło z Shookiem który tak się dał ograć, a z drugiej strony leśnik G2 zagrał wczoraj bardzo dobrą gierke. Na midzie Perkz o którym mogę powiedzieć WOW nie sądziłem, że to taki mocny punkt gra na Betsy no najgorszy nie jest ale dziś Luka sprowadzi go na ziemie. Na botlane mamy starcie Emperor + Hybrid vs Safir + Edward no tutaj znowu stawiam na G2. Jedyna linia która może być przegrana to wydaję się TOP ale zobaczymy wieczorem.
15.01.2016 21:00
H2k vs Origen @2.50
Promocja! h2K grało wczoraj z Giants spokojnie wygrali ale tego można było się spodziewać ograli ich taktycznie od początku do końca wszystko mieli pod kontrolą z drugiej strony Origen przegrało z Fnatic po 3 zmianach zawodników jednak będą widać dalej groźni ale nie wiedziałem, że mogą aż tak mocno ograć podopiecznych xPeke trener Origen bardzo słabo rozegrał Champion Select ostatni pick mida i PowerofEvil wyciąga orianne? Soaz tak jak pisałem już o tym jest to najgorsza osoba w tym teamie co prawda przy 1:4 fajnie uciekł jedyne co potrafi to efektownie uciekać z walki więc tutaj ograny zostanie przez Odoamne. Jankos w jungli musi ograć Amazinga, który wczoraj pokazał się z najgorszej strony. Na midzie Ryu zmierzy się z PowerOfEvilem idę w stronę koreańczyka bo po prostu wydaję mi się lepszy tym bardziej, że tutaj znowu ograją w pickach pewnie kolegę z Origen. Dolna linia tutaj stawiam jednak na Origen, ponieważ Zven z Mithym grają dłużej ze sobą niż Forgiven i Vander może mieć to jakiś wpływ na losy tego botlane ale nie mniej jednak tutaj nie widze takiej przewagi każdej linii jak w poprzednim meczu tutaj raczej to będzie bardziej wyrównane ale jednak liczę na h2k.

Bet dnia: G2
Sytuacja podobna do tej wczorajszej więc łapcie bo kursy spadną do meczu.
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Wczoraj niestety kuponik wtopił ostatni mecz (załącznik)

Dziś
#1
Fnatic - Vitality
Drużyna która rani pierwsza - Fnatic.
stawka 20j, kurs: 1.80

Fnatic wczoraj pokazało się ze świetnej strony, zgodnie z moimi założeniami wygrali wczoraj mecz bez problemów, natomiast Vitality to drużyna która wczoraj mnie zawiodła, o ile pamiętam to zdobyli jedyny kill około 2 minuty przed końcem gry, w ostatnim team fighcie który przegrali 1:5. Tak więc myślę że kurs 1.8 napewno jest wart zagrania gdy gra główny kandydat do mistrzostwa w tym sezonie, drużyna która mimo zmian w składzie okazuje się że prognozuje nie gorzej niż wcześniej, przeciw zespołowi który wczoraj przegrał praktycznie do zera przeciwko ROCCAT którzy mieli być zlepkiem graczy, którzy mieli być - poprostu słabi, a &quot;rozpykali&quot; kompletnie drużynie Vitality.
#2
Elements + Fnatic + Roccat
stawka 10j, kurs: 3,97

Taki trebel, Fnatic powinno bez problemów poradzić sobie z Vitality, typ na Elements to głównie typ przeciwko Splyce, natomiast wierzę że i Elements nie zawiodą i zagrają rozsądny mecz, wtedy nie powinni mieć najmniejszych problemów przeciwko Duńczykom. Roccat wczoraj mi mega zaimponowało, mimo tego że Vitality zagrało bez żadnego charakteru, i dało kompletnie ciała, to trzeba też zauważyć jak mądrze zagrali to Roccat, wybrali mega wytrzymałą kompozycję bohaterów, do tego mądre zagrania, i Vitality nawet nie zauważyło momentu w którym było kompletnie bezradne.
#3
Fnatic + Roccat
stawka 10j, kurs: 2,30

Tutaj tak jak wyżej, bezpieczniej bez Elements.
#4
Fnatic + Giants Gaming + Elements + H2k + Roccat
stawka 10j, kurs: 20,7

A tu taki wariacik na całą kolejkę, aby się lepiej oglądało. ????
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Jak dziś skipuje większość meczy, chciałem grać na G2, ale wczorajsza świetna gra Roccat mnie zniechęciła, Giants UoL to będzie wyrównany mecz i jeśli miałbym coś grać to Giants, może złapię coś na live po pickach. Mam zagrane H2K @2.50, w tej chwili 2.20 więc już kurs tak nie zachęca. I do tego dodam jeszcze:
Splyce - Elements - 1 @2.0
Obie drużyny wczoraj przegrały. Spotkanie to jak dla mnie nie będzie stało na wysokim poziomie, ale widzę tu value w kursie na Splyce. Elements zagrało naprawde tragiczne spotkanie, G2 nie musiało praktycznie nic zrobić mecz ten sam się wygrał, chłopaki z Elements nie potrafili skontrolować swojej jungli G2 biegało po niej jak po swojej i myślę, że dziś Duńczycy zrobią to samo. Splyce wczoraj przegrało grę ponieważ nie mogli poradzić sobie z fantastyczną elisą Diamondproxa, który sprawił że ta gra wyglądała jak stomp, ale w pewnych momentach widać było, że Splyce jest w miarę ok przygotowane. Za Splyce przemawia również zgranie. Grają ze sobą już długo w przeciwieństwie do Elements, których skład powstał niedawno i będzie brakowało ogrania. Liczę na wyrównaną grę, w której zadecyduje zgranie drużynowe duńczyków
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Mecze na czwartek
UoL - Origen - 1 @2.62
Origen pierwszy tydzien 0-2, mieli trudnych przeciwników Fnatic i H2K, ale ich faza pick i ban była tragiczna i ogólnie nie zachwycali. Z Fnatic zostali praktycznie zestompowani, słabe decyzje taktycznie, słaby Soaz. Z H2K również praktycznie nic nie pokazali. Jankos i spółka praktycznie całą grę kontrolowali mecz.
UoL natomiast bardzo fajne pierwsze dwa spotkania. Diamondprox znowu w jungli czuje się jak &quot;król&quot;. W dwóch meczach, które widzieliśmy zawodnik z Rosji praktycznie wyłączał przeciwnego junglera co prowadziło ich do zwycięstwa. Liczę, że w meczu między tymi drużynami stanie się to samo, Amazing w dwóch pierwszych meczach zagrał tragicznie i wydaję mi się, że Diamond to wykorzysta i będzie to klucz do zwycięstwa

Fnatic - H2K - 2 @1.83

H2k w gazie, fantastyczne picki i bany, super agresywna gra na praktycznie każdej linii, a do tego bardzo dobra kontrola mapy i wizji co jak narazie stawia ich w moich oczach jako najlepszą drużynę w EU. Wydaję mi się, że tydzień przerwy nic nie zmieni i pokonają oni drużynę Fnatic, która w pierwszym tygodniu mnie przynajmniej nie zachwycili. Pokonali Origen, ale oni w poprzednim tygodniu nic nie pokazali i przegrali z Splyce, które jak dla mnie nadal jest wielką niewiadomą. Wydaje mi się, że Jankoś i spółka na spokojnie wygra ten mecz.
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
@WujekPiter bez sensu to granie na UoL ale jak tam sobie chcesz. Origen wyciągnie wnioski po 1 tygodniu i nie przegrają meczu w tym. Lepiej zagrać już w piątek przeciwko Origen z Vitality.
Fnatic - H2K - 2 @1.83
H2k w gazie, fantastyczne picki i bany, super agresywna gra na praktycznie każdej linii, a do tego bardzo dobra kontrola mapy i wizji co jak narazie stawia ich w moich oczach jako najlepszą drużynę w EU. Wydaję mi się, że tydzień przerwy nic nie zmieni i pokonają oni drużynę Fnatic, która w pierwszym tygodniu mnie przynajmniej nie zachwycili. Pokonali Origen, ale oni w poprzednim tygodniu nic nie pokazali i przegrali z Splyce, które jak dla mnie nadal jest wielką niewiadomą. Wydaje mi się, że Jankoś i spółka na spokojnie wygra ten mecz.
Jako, że tez ich polecam to nie będę powielał tylko napisze jeden i to chyba najważniejszy argument Fnatic już nie zagra tego co w tamtym sezonie bo Yellowstara nie mają i wszystkie rotacje i te sprawy będą opóźnione a z H2k nie można sobie na takie coś pozwolić bo widać, że chłopaki dobrze się rozumieją i ten mecz biorą bez problemu.
Więc na razie tylko idę w strone H2k ale jeszcze mam na oku 2 mecze tylko muszę przemyśleć.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
@WujekPiter bez sensu to granie na UoL ale jak tam sobie chcesz. Origen wyciągnie wnioski po 1 tygodniu i nie przegrają meczu w tym. Lepiej zagrać już w piątek przeciwko Origen z Vitality.
Może i wnioski wyciągną, może i poprawią swoje picki i bany, ale czy poprawią w tydzień poprawią tragiczną grę Amazinga? Wątpię, a jeśli tego nie zrobią to Diamond go zniszczy i wyciągnięcie wniosków nic nie da.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Origen - Vitality @1.68 Pinek⛔ piękny throw PoE
Widziałem, że sporo osób idzie w stronę Vitality. Ja jednak kieruję się w stronę OG z kilku powodów. Vitality wczoraj męczarnie ze Splyce, bo tak trzeba nazwać nieumiejętność zesnowballowania słabego rywala. Kaczka dawał się łapać i o mały włos nie doszło do throwa. W pierwszym weeku zagrali dwie różne gry. Z Rokatami mega słaby mecz, ciężko się to oglądało jak ekipa w składzie Hjarnan, Kasing, Kaczka, Kabuszard i Szuk popełniają takie banalne błędy. Z kolei wygrana z Fnatic dała dużo do myślenia, bo zagrali o wiele lepiej ale i rywale zaprezentowali się słabiej. Gamsu strasznie zesnowballowany i zanim miał itemy na engage to było po grze. Origen z kolei 1 week fatalny. To głównie sprawa braku interentu w GH i konieczność grania w GH u G2. Teraz ten internet mają i wczoraj zagrali niemal perfekcyjną gierkę, nie licząc FB i kilku błędów Amazinga. Od tego momentu powinni prezetnować się zdecydowanie lepiej i takich rywali jak Vitality powinni pokonać doświadczeniem i zgraniem na luzaku.
G2 - H2K @3.10 marathon⛔
H2K first blood @1.81 betano✅
G2 frist drake @2.22 betano✅
G2 +6,5 killi @1.833 Pinek⛔
Trochę zawyżony kurs na G2. H2K wczoraj jednak pokazało, że jednak tych wspólnych skrimów trochę brakowało przed splitem, bo kilka złych decyzji kosztowało ich przegraną, szczególnie ten nieszczęsny tepek Odoamne. G2 pokazuje na razie, że zasługują na 1spota, no ale nie grali na razie z mocną ekipą. Bardzo podoba mi się gra PerkZa i Emperora. Topka jeśli chodzi po pozycje mida i adc w eu póki co. Widzę value po ich stronie, bo nie spodziewam się jakiegoś stompa ze strony H2K, podobnie jak to miało miejsce wczoraj.
No i klasyczne bety na smoka i fb. Adebayorek tutaj dał piękne info o smokach od Jajkosa i ja za nim podążam. H2K w trzech dotychczasów spotkaniach pokazało, że nie obchodzi ich first drake. No i w sumie nie ma co się dziwić. Golda on już nie daje, tylko jakieś małe buffy, które w early nie dają za dużo przewagi. Jeśli chodzi o fb to tutaj liczę na Jajkosa czyli KING OF FIRST BLOOD. Marcin od początków w LCSie pokazuje, że w tym aspekcie nie ma sobie równych. G2 dotychczas niemrawo zaczynało swoje mecze, dzisiaj powinno być podobnie.
Elements - Giants | Powyżej 12,5 zniszczonych turetów @1.87 betano✅
Tutaj nie idę w stronę żadnej z ekip, bo klasyczne spotkanie nobet. Podobnie jak wczoraj Rokatów. Obie ekipy prezentują się średnio, co by nie powiedzieć słabo. Stompu nie powinniśmy zobaczyć. Nawet jeśli on będzie to i tak zwycięska ekipa potrzebuje około 10 towerów do zniszczenia wrogiego nexusa no i rywale zazwyczaj co najmniej te dwa turrety mają ze swapów. Spodziewam się takiego starcie jak wczoraj pomiędzy właśnie Elements i Rokatami, gdzie w towerach było 8:6.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Vitality - GIANTS
Roccat - H2K✅
AKO: 1.82 Betano✅
Bardzo przyjemny dubelek na europejskiego lcsa. Dla porównania w innych bukach max 1,65 na to. Giants w kompletnej rozsypce. 0:4 i atmosfera nie dopisuje. Widać to było po ostatnim meczu, gdzie Pepi się popłakał, Godfred poszedł na backstage w pośpiechu nie zabierając swojej klawiatury i myszki nawet. Od tego tygodnia za Kou wjeżdza do lasu BetongJocke. Jest to sub z H2K. W zeszłym roku w QF grał w trzeciej gierce właśnie na Giants. Nie pokazał nic specjalnego, nawet mogli przez niego przegrać. Ma najmniejsze kda spośród junglerów w lcsie, tylko 1.4. Trenuje z hiszpanami dopiero od kilku dni, więc komunikacja na linii jungla - linie będzie początko leżeć. Każdy co ma jakieś tam doświadczenie lanowe bądź drużynowe wie, że żeby jungler zgrał się z liniami potrzeba czasu. Vitality z kolei prezentują się co raz lepiej. Pakę mają naprawdę świetną, potrzeba czasu, żeby to wszystko zaczęło pracować na wysokich obrotach. W poprzednim tygodniu wygrana z Origen, gdzie przegrywali praktycznie całą grę. Z Giantsami nie powinni mieć problemu, przepaść między tymi ekipami jest druzgocąca.
H2K - Roccat, czyli starcie Jajkosa i Vandera z swoją byłą ekipą. Ze starego Roccat oprócz fly&#39;a nic nie zostało, grają słabo. Widać, że to losowa dobieranka wolnych graczy, ostatnio dostali stompa od Splyce, od ekipy która miała rozdawać punkty. Fakt, Splyce zagrało ten mecz bardzo dobrze, ale to i tak nie usprawiedliwia Rokatów. H2K bardzo mocne, mieliby raczej 4:0 gdyby nie głupi tepek odoamne i jajkos dający się łapać z fnatic. Nie wyobrażam tutaj sobie innego wyniku niż wygana Ryu i spółki.
Splyce - GIANTS @1.76 1xbet✅
Znowu przeciwko GIANTS, póki są w rozsypce i mają nowego leśnika. Splyce ostatnio bardzo dobry meczyk z Rokatami, wcześniej o mały włosy nie skombekowali z Vitality. Wygląda to co raz lepiej. Wreszcie zaczynają myśleć i dobrze rotować. Z hiszpańską ekipą powinni sobie poradzić na luzaku.
Immortals - Echo Fox
Immortals - Renegades✅
H2K - Roccat✅
AKO: 1.905 1xbet
Dla mnie niezatapialny trypel. O H2K napisałem wyżej. Z kolei Immortals najłatwiejsze mecze spośród wszystkich jakie mieli do tej pory. Przez pierwsze cztery spotkania udowodnili swoją dominację w tym splicie. Wygrane z C9, NRG i TSMami no i nie można zapominać o najszybszej grze w historii lcsa z Impulsami. Wszystko pracuje jak w szwajcarskim zegarku. Rotacja, faza pick&amp;ban, pozycjonowanie, peelowanie. Pięknie się to ogląda. O spotkaniu z Echo Fox nawet nie ma co pisać, bo to co zrobiła ta ekipa w starciu z Luquid nie powstydziałyby się bronzy. 11:0 w killach, 4:0 w smokach, dwa inhibitory, ponad 15k golda przewagi i to sthrowowali. Goldenglue flashujący w baron pita nawet nie zdąża puszczać ulta. Keith stający na pułapkach w 40&#39; teamfightu. To tylko dwie takie najśmieszniejsze akcje Foxów w starciu z TL. Renegades też nie zachwyca, Alex swoje lata dominacji na midzie ma już dawno za sobą. Oprócz pierwszej gry ze słabymi Impulsami ekipa z Remilią gra słabo, bardzo słabo. Po prostu nie mają podejścia do Huniego i spółki. Dziki Żółw w wyśmietej formie. Widać, że z Adrianem rozumieją się bez słów. Spora niespodzianka będzie jak nie zrobią 2:0 w tym weeku.
UOL - G2 @2.33 marathon✅
UOL - Elements @3.00 marathon⛔
Krótka piłka:
Unicorns,
Today we have really sad news to share with you guys.
Our Russian friend Danil &quot;Diamondprox&quot; Reshetnikov will not be part of the team this week, and probably for the next incoming weeks, due to visa issues.
Buki jeszcze nie ogarnęły, a minęło prawie ponad 24h. Pora to zmienić. UOLe grają dobrze, ale to głównie właśnie rusek ich kerował na spółkę ze Steelbackiem. Teraz bez ruska to ciężko będzie o kering. Wgl nie rozumiem tych kursów z G2 nawet jakby Diamondprox grał, wygrali z fnatic raz i co? Od razu 1,5 na nich z potentatami? Przecież fnatic w tym splicie gra katastrofalnie. Gamers 2 co prawda przegrali z Fnatic ale zagrali tam kompletną kaszanę jeśli chodzi o rotacje na mapie, głównie to przegrali jednak pickami, bo pickując Lulu dla Udyra to przecież kompletnie misspick. W G2 świetnie się spisują Perkzz i Emperor, ten drugi widać, że dobrze się prezentuje na hypercarry, na ezrealu nie czuł się dobrze o czym sam wspominał. Kursy jak dla mnie odwórcone + brak diamonda, mocne value.
Elements z kolei 3:1 w tabeli, ale nie grali z jakimiś mocarzami co prawda. Jednakże wszystkie gry zagrali z głową, spokojna rotacja na mapie, brak jakiś szejki moves. Przegrali tylko z G2, tam stiltowany był Eika no i nie było podstaw do comebacku. Normalnie z UOLami bym nie dawał im szans, ale teraz bez diamonda i dobrego junglera wolnego? Czemu nie. Kurs mocno zachęcający, w obecnej sytuacji dałbym z 2,2-2,3 max.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Fnatic - G2 Esport - 2 @2.75 bet365 ✅ ✅
Jak dla mnie kurs zdecydowanie przesadzony na G2, Fnatic w tym sezonie strasznie niestałe. 2:2 do tej pory i jednego dnia grają świetnie, aby następnego grać tragicznie. G2 natomiast jak narazie 3:1, niby wszystkie ich zwycięstwa były ze słabszymi drużynami, ale pokazali oni, że potrafią powracać do gry, jak również pokazali, że gdy zdobędą lekko przewagę to potrafią ją bardzo dobrze utrzymać. Wydaję mi się, że niestabilność Fnatic leży po stronie shootcallowania i jeśli w tym meczu popełnią oni jakiś błąd to G2 go z pewnością wykorzysta i nie oddadzą już swojej przewagi, a co za tym idzie pokonają mocno faworyzowane Fnatic. G2 to naprawdę 5 świetnych zawodników, którzy według mnie będę stawać się tylko lepsi jeśli popracują nad lepszą komunikacją i dziś powinni to udowodnić
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

rewolta

Użytkownik
Fnatic - G2 Esport - 2 @2.75 bet365
Jak dla mnie kurs zdecydowanie przesadzony na G2, Fnatic w tym sezonie strasznie niestałe. 2:2 do tej pory i jednego dnia grają świetnie, aby następnego grać tragicznie. G2 natomiast jak narazie 3:1, niby wszystkie ich zwycięstwa były ze słabszymi drużynami, ale pokazali oni, że potrafią powracać do gry, jak również pokazali, że gdy zdobędą lekko przewagę to potrafią ją bardzo dobrze utrzymać. Wydaję mi się, że niestabilność Fnatic leży po stronie shootcallowania i jeśli w tym meczu popełnią oni jakiś błąd to G2 go z pewnością wykorzysta i nie oddadzą już swojej przewagi, a co za tym idzie pokonają mocno faworyzowane Fnatic. G2 to naprawdę 5 świetnych zawodników, którzy według mnie będę stawać się tylko lepsi jeśli popracują nad lepszą komunikacją i dziś powinni to udowodnić
Zdecydowanie to był bet dnia, bardzo dobrze dobrana kompozycja, wręcz bezbłędna gra i szybki win. Sam nie spodziewałem się że G2 zagra tak dobrze. Wg mnie o ile Perks będzie w formie będzie ciągnął zespół do przodu.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Kurs mocno zabity, ale wciaz warte do gry
G2-Unicorns of love
G2 @1,76 Pinnacle ✅
G2 wydaje sie aktualnie najlepsza druzyna w Europie obok H2K. Nie maja slabych punktow. Na poczatku znakiem zapytaniem mogl byc Kkis ktory z jungli przerzucil sie na Topa. W pierwszych grac wybieral bezpieczne tankowate picki takie jak Tahm Kench, ale przed chwila na Fiorze wygladal tez bardzo dobrze. Trick niszczy w jungli, duo na bocie dziala bezblednie, a Perkz na midzie to aktualnie najsilniejszy punkt G2. UOL gra solidnie, ale na jutrzejszych rywali solidnosc nie wystarczy. Dodatkowym aspektem jest brak Diamondproxa (glownej gwiazdy Jednorozcow) ktory ciagnal UOL do zwyciestw. Podsumowujac super forme graczy z G2 pomimo znizki kursow nadal jest to bardzo solidny bet.
Origen - Elements
Origen @1.38 Pinnacle ✅
Szybka pilka, Element zaczynalo 3 week z bilansem 3-1 (aktualnie 3-2 po porazce z UOL) ale nie oszukujmy sie, mieli latwy kalendarz do tej pory. Dzisiaj troche silniejszy rywal, mimo ze bez Diamonda to UOL szybki stomp. Origen dzisiaj pokazalo sie bardzo dobrze, Zven w wielkiej formie. Nie widze wiekszych szans dla Elements.
Team Vitality - Giants Gaming
Vitality @1.31 ✅
O tym meczu juz bylo pisane i nic tylko sie dolaczam. Giants? Aktualnie najgorsza ekipa w splicie. Tak naprawde ciezko znalezc jakis pozytyw bo nawet najwieksza gwiazda Pepinero na midzie gra slabo. Vitality nowy twor zlozony z topowych graczy w Europie, i mimo obaw szybko sie zgrali i wygladaja bardzo dobrze.
H2k-Roccat
H2k @1,37 Pinnacle ✅

Roccat to koncowka tabeli a H2K bedzie zdecydowanie walczylo o najwyzsza lokate wiec takich rywali powinni zmiatac w 25min. Dodatkowy aspekt, to ze Vander i Jankos ostatnio grali w Roccat wiec napewno beda bardziej zmotywowani do pokonania swojej dawnej druzyny. Smiesznie (a tragicznie dla Roccat) moze wygladac pojedynek na bocie. Bo zmierza sie tam najgorszy i najlepszy ADC w tym splicie ???? Az strach sie bac co zrobi Forgiven z Safirem.
Gorąco polecam.
4/4 ✅ Dobranoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom