>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

He he he - Szczena (Jacek Gmoch) rulezzzzzzzzzzz

gusto 695

gusto

Forum VIP
Słynny już Jacek Gmoch i jego śmiech &quot;he he he&quot; rozbraja mnie za każdym razem gdy go słyszę. Kiedyś, tj. w sierpniu gdy komentował on razem ze Szpakowskim mecz Wisły z Panatą, mój kumpel ochrzcił go imieniem &quot;Szczena&quot; i chyba pasuje. Teraz z zainteresowaniem wsłuchuję się w jego komentarze, kiedyś mówił &quot;wioskowy; rozbójniczek; strąca gołębie&quot; i zawsze czekam na coś podobnego, jednak on się zreflektował i uspokoił. Komentuje już powściągliwie, jego język nie jest juz tak &quot;nowatorski&quot;, a szkoda?? Co o nim myślicie?? :mrgreen:
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja tam uważam, że często zdarzają mu się różnego rodzaju wpadki, komieczne błędy, jakieś
przekręcenia literek itp. Trzeba sie tylko dobrze wsłuchać.
 
banji 13

banji

Forum VIP
Na początku musze zaznaczyć że Jacek Gmoch to napewno wielki autorytet w świecie polskiej i nie tylko piłki nożnej ale.........z niego komentator jak ze mnie specjalista od fizyki kwantowej, wydaje mi się ,że jeśli ktoś podejmuje się takiego zadania jak wypowadanie się na forum publicznym ( przed paroma milionami widzów) to powinien prezentować jakąś kulture języka. Faktem jest że ostatnimi czasy jego słownictwo się poprawiło( chyba zaczeli nad nim pracować panowie od wizerunku w TVP), ale wpływ ma na to też mniejszy stres związany z wypowiedzią w studiu, bo chyba każdy wie co się działo w sierpniu podczas komentarza &quot;lajf&quot; z &quot;ANTEN&quot; ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gmoch RULEZZZZ. Mój ulubiony komentator. Zna się bardzo dobrze na piłce, a do tego umii rozśmieszyć każdego. Pare komentarzy z mecz PAO-Wisła ???? Jak ja to pierwszy raz czytałem to łzami klawiature zalałem hehe
(...) witamy ze stadionu olimpijskiego w ANTENACH

(...) tak to ten Wydra (o piłkarzu nazwiskiem Vintre)

(...) gramy dziesięciu na dziesięciu na dziesięciu

(...) on jest taki rozbójniczek

(...) mają przewage wysokości

(...) mają dobrych główkarzy

(...) Franek rozprowadzał, bo go nie złapali

(...) taka głupia ta piłka

(...) jakby linie się połamały

(...) będą mięli w nóżkach po 50 kilo każda

(...) on go dołem rempluje

(...) My mówimy, że tam gołębie strąca.

(...) he he he (x100)

(...) za bardzo piłka ściąga zawodników

(...) znowu wstali Grecy i... usiedli

(...) rzucili się całą siłą do ataku i tu... tu jest dziura

(...) jak to się mówi: obrabia dół

(...) a gdzie pan Oli? (Olisadebe od 15 minut siedzi na ławce)

(...) ale dobrze ciągnie (Penksa)

(...) i w ogóle to... no ten... ehh...

(...) jest blisko, widzi i nie drukuje (o bocznym arbitrze)

(...) trzech przeciwko jednego, tzn. dwóch na pewno

(...) i ma rację Cantoro, że ta... że ta... no właśnie

(...) i wracając do dramaturgii tego meczu, to kto wymyślił taką dramaturgię?

(...) i Majdan musi wychodzić, wychodzić bo jak wychodzi to tak jakby drzewa wycinał

(...) a to młodziutki ten chłopaczek

(...) no miały być może... ale to trzeba pograć

(...) no, bo dostanie kartkę za grę na czas! (nasz zawodnik poza linią)

(...) bez straty, bez straty synu!

(...) ale to BYŁ absolutnie słuszna decyzja bocznego

(...) szybki jest i walczak...tee nie rezygnuje - walczy!

(...) no i trzeba wyrównać ten zły stosunek

(...) Frankowski jest najbardziej wypoczęty (napastnik, 109 minuta gry)

(...) teraz jest ważna OGROMNA psychika

(...) musi zagrodzić zraz Wisła

(...) tu sie nie ma co patrzeć, tu trzeba grać, patrzeć sie będzie później

(...) a Maleziani jest kurturarnym człowiekiem...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Trzeba było to słyszeć!!!!! Z Banjim oglądaliśmy mecz, piliśmy browary i mało nie tarzaliśmy się ze śmechu, a gdy on mówił to nasłuchiwaliśmy i od razu brecht. Sympatyczny jest, ale martwi mnie, że ostatnio się powstrzymuje. Może go na Mistrzostwa Świata Szpaku zabierze!! :mrgreen:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
heheheh oby bo jak on komentuje to mecz jest ciekawszy :p hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Oczekuje na to :p wsumie
 
L 45

laha

Forum VIP
Może go na Mistrzostwa Świata Szpaku zabierze!!

Daj boże ???? wtedy niebedzie jush pod niczyją kontrolą :mrgreen: i bedzie jazda ????
 
kezman 0

kezman

Użytkownik
Hehe :p
I zamiast o Górniak na zeszłym mundialu to będzie się mówiło o karierze &quot;Szczeny&quot; w Niemczech... ????


PoZdRaWiaM :!: :!:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Oby tak było. Tylko najpierw TVP musi wykupić prawa do transmisji. I kariera przed panem Gmochem stoi otworem... :mrgreen:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Kolejny epizod Szczeny. Szaleje chłopak, w dobrej formie jest a oni mu przerywają wypowiedzi. Ale kolejna wizyta w tvp na LM znowu in plus. Ciekawe co po meczu powie. Czekam z niecierpliwością na koniec meczu i studio po nim. :wink:
 
Do góry Bottom