>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Lige Misztrzów w sezonie 2005/2006?

Status
Zamknięty.
D 0

darek

Forum VIP
Jak myślicie kto wygra Lige Mistrzów w sezonie 2005/2006 ?
:roll:

Jak ktoś chce założyć jakiś temat to ma być on bez błędu. Następnym razem saksuje temat, nie będę non stop poprawiać. Jak komuś się nie chce to niech nie zakłada tematu!


A teraz na temat:
Na początku faworytem była zdecydowanie Chelsea, teraz widzimy spadek formy ale jej nie możemy skreślać. Kolejnym kandydatem do triumfu w LM była fc barcelona ale z początku zawodziła, grała słabo i wolniej niż rok temu teraz wróciło wszytko do normy. Ubiegłoroczny triumfator (Fc Liverpool) moim zdaniem w tym sezonie niema co marzyć o Pucharze Ligi Mistrzów po prostu gra słąbo, widac braki w defensywie a ich motor napędowy- Steven Gerrard mo romansie z Realem nie gra tej piłki co rok temu.
Real Madryt hmm... zobaczymy, jak Real będzie grał w podstawowym składzie to napewno włączy się o walkę, teraz jak wiemy 7 podstawowych graczy królewskich jestn kontuzjowanych co utrudnia walkę w Primera Division jak i w Lidze Mistrzów. Ale nikt tego nie widzi, mówicie Real gra słabo a ma same gwiazdy w drużynie... gwiazdy ma ale niestety narazie nie mogą wybiec na boisko. Arsenal Londyn kocham ten klub i szanuje ale nie wierzę aby mogli zwyciężyć walkę o najlepszą drużynę Europy, czemu? Bo mają słabą ławkę rezerowwych a tak szczerze to jej w ogóle nie mają ???? . Mam nadzieję, że w zimie się to zmieni, ale nie wiem czy to zadużo da, poniewaz jak wiemy piłkarz który wystąpił w tegorocznej LM nie może reprezentować innych barw.
Drużyny włoskie będą groźne w tej edycji, Milan, Inter i Juventus mają wspaniałe zespoły naszpikowanymi gwiazdami, ale każda z drużyn ma również minus i to spory.
Milan - Przestarzała obrona
Inter - Nowy skład, niezgrani.
Juventus - Kontuzjowany buffon co jest niewątpliwie wielkiiiim osłabieniem.
Przyszedł czas na czarnego konia - Olimpique Lyon który ma bardzo mocny i wyrównany skład, to taki klub który nie kupuje gwiazd tylko je sprzedaję. Lyon gra piłkę ładną do oka, to się kibicom podoba grają szybko efektowanie i co najważniejsze efektywnie ;)
Ajax, Bayern i MU moim zdnaniem nie mają szans na tytuł.

Podsumowanie:
Chciałbym aby wygrał Real lub Arsenal :p Ale wieksze szanse mają zespoły takie jak Chelsea Juventus czy Barcelona
 
K 0

kauchok

Użytkownik
Moim zdaniem lige mistrzów w sezonie 2005/2006 wygra Manchester.utd.

Co prawda do tej pory nie zaskakiwał,ale wkrótce zacznie znowu dobrze grać i odnosić sukcesy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
jak dlamnie to Real Madryt kTOry teraz wkońcu zacznie gra cbo dotąd nie pokazywał dobrej piłki do jakiej nas przyzwyczajał
 
V 0

virusman

Użytkownik
Wg mnie lige mistrzow zdobedzie Barca 8) . Jest bardzo powazny powod: Ronaldinho. Oprocz tego Barcelona zaslugiwala juz w tatym roku na LM ale Chelsea ja wyeliminowalo, ktore i w tym roku jest baaaaaardzo powaznym kandydatem. Umiejetnosci trenerskie Murinho sa bardzo duze dlatego tak uwazam. Sa tez inne kluby ktore maja szanse zdobyc LM: Milan, Juve, Bayern, Liverpool, Arsenal itd, ale najlepszym z nich jest Barcelona i Chelsea, a sadze ze z pojedynku tych dwoch klubow lepsi sa katalonczycy... choc ile bylo niespodzianek w poprzedniej LM... Szkoda ze nie mamy klubu ktory posiadalby Murinha i Ronaldinha. Bylby to trudny do pokonania team. Jeszcze Szewa i Henry na ataku, oprocz Ronaldinho na pomocy Juninho, Lampard i Gerrard, a na obronie Roberto Carlos, Nesta,
Ferdinand i Salgado i mamy zipa squad. Ups jeszzce o bramkarzu zapomnialem no to tutaj Cech 8) ! Tylko ze pewne jest za ten klub nie powstanie no chyba ze Abramvic albo inny trylioner da 10000000000 $ czy tam euro a najlepiej funtow (nie chodzi o lige!) i tak mu sie zachce. I tak nie wiadomo czy te kluby by puscily tych pilkarzy. A zastepca Murinho Henio Kasperczak i jest wporzo. Pzdr :mrgreen:
 
M 0

maniott

Użytkownik
Pytanie jest banalnie proste.
Kto ma Ronaldinho
Kto ma Eto&#39;o
Kto ma Messiego
kto ma Puyola
Barca ma wszytko czego potrzeba
finał powinien być Chelsea Barca i barca przejedzie sie ponich jak potych cieniażach z Madrytu
 
seros 0

seros

Użytkownik
Kto ?
Moim zdaniem sa 2 mozliwosci !

1- Barcelona
2- Chelsea

ale osobiscie wolalbym zeby trofeum zgarnela Chelsea :p pozrdo ????
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Nie to miałem na myśli heh ???? Ale moim zdaniem Barca ma dobry skład, nawet bardzo dobry,
ale obecnie z takim potentatem jak Chelsea w pełnym składzie nie mają szans.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Chelsea potentatem??? Chelsea gra moim zdniem antyfutbol. To nie jest piłka nożna, to jest komediant - Murinho i ludzie którzy traktują mecze jako pracę, rzemisło, aby strzelić conajmniej 1 bramkę i żadnej nie stracić. Ja nie nawidzę takiej gry.
Barcelona już od wielu lat gra moim zdaniem najpiękniejszy futbol. Piłka nożna polega na kombinacyjnej, miłej dla oka grze, w pewnym sensie zabawie piłką, tak właśnie grają Katalończycy. Jak patrzę na ich grę to nie tylko oczy ale serce i dusza mi się cieszą, to jest po prostu piękno, piękno piłki nożnej. Nie udało się rok temu ???? . Chciałbym aby w finale spotkali się właśnie z Chelsea i zrewanżowali się za porażkę rok temu i rozwalili ich co najmniej 4:1. TYLKO BARCA!!!! :mrgreen:
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Chelsea potentatem??? Chelsea gra moim zdniem antyfutbol. To nie jest piłka nożna, to jest komediant - Murinho i ludzie którzy traktują mecze jako pracę, rzemisło, aby strzelić conajmniej 1 bramkę i żadnej nie stracić. Ja nie nawidzę takiej gry.
Barcelona już od wielu lat gra moim zdaniem najpiękniejszy futbol. Piłka nożna polega na kombinacyjnej, miłej dla oka grze, w pewnym sensie zabawie piłką, tak właśnie grają Katalończycy. Jak patrzę na ich grę to nie tylko oczy ale serce i dusza mi się cieszą, to jest po prostu piękno, piękno piłki nożnej. Nie udało się rok temu Sad. Chciałbym aby w finale spotkali się właśnie z Chelsea i zrewanżowali się za porażkę rok temu i rozwalili ich co najmniej 4:1. TYLKO BARCA!!!!
Gusto weź pod uwage to że Barca gra piłke piękną,dużo podan na małej przestrzeni oraz wspaniała technika.Chelsea zaś gra taktyka.Oczywiscie każdy lubi patrzec na piekna piłke ale taktyka tez sie liczy.W poprzedniej edycji Barca odpadła przez siedziego(nawet Collina sie myli) ale wczesniej wspaniale rozpracował ja Mourinho zeby chyba w 20 min trafili 3 bramki...odrazu udezryli w najsłabszy punkt Barcy :/ Teraz moim zdaniem jesli te dwa kluby spotkaja sie ze soba to Chelsea bedzie trudniej wygrac gdyż znakomita forme prezentuje Ronaldinho ???? Te mecze to pojedynek piękna z taktyka.
 
mikel 0

mikel

Użytkownik
Oczywiście że Barca! ????
Dlaczego? -dobry,równy bramkarz który nie wpuszcza głupich bramek
-dobrze grająca obrona z silnymi środkowymi obrońcami Marquez&#39;em i Edmilsonem
-silna, wyszkolona technicznie pomoc ( Messi Deco) i oczywiście mózg i lider Ronaldinho
-zabojczo skuteczny Eto&#39;o
to jest druzyna która jest w stanie wygrać LM :mrgreen:
 
bartosz1988 0

bartosz1988

Użytkownik
Moim zdaniem Lige Mistrzów wygra Barcelona.Bardzo bym tego chciał ???? Chelsea ostatnio dostała zadyszki i myśle ze Barcelona ich pokona.Jesli Lyon dalej będzie grał tak jak do tej pory to też może zajść wysoko.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja chcialbym powiedziec co do ligi mistrzow ze poraz drugi Barcelona sie zmierzy dopiero w 1/16.Troche to jest nie spraiedliwa ze dwie najlepsze druzyny mierza sie tak szybko.Ale niesteetytakie jest losowaanie.Chcialem aby taki byl final w ktorym Barcelona napewno by wygral.Barcelona wygra lige mistrzow niemam watpliwosci. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom