>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata U-20 w Piłce Nożnej Polska 2019 [ 23.05-15.06.2019]

Status
Zamknięty.
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Polska - Thait under 5,5 @1,55    
Po spotkaniu z Kolumbijczyami, wyciągam wnioski że ofensywa oraz defensywa nie jest na jakimś wysokim poziomie by móc strzelić Thaiti 6 bramek - uwazam też że Thaiti mimo słabej grze naszych stoperów nie zdobędzie bramki - początkowo chciałem grać na BTS. Ale chyba nie mamy aż tak słabej młodzieżówki by walczyli zaciekle z amatorami 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Arabia - Mali
Arabia @3.99 STS

Oglądałem mecz Arabii z Francją i muszę przyznać, że postawa zawodników z Azji mnie zdziwiła. Postawili się Francji, która jest w gronie faworytów do wygrania turnieju. Przypomnę, że Arabia od 12 minuty grała w dziesiątkę, a mimo to potrafili stworzyć sobie sytuację do strzelenia gola. Gdyby nie wykluczenie zawodnika, to jestem skłonny napisać, że piłkarze Arabii mogli pokusić się o niespodziankę w tamtym meczu. 
Teraz czeka ich mecz z Mali, które tylko zremisowało z Panamą 1-1. Zawodnicy Mali nie wyglądali dużo lepiej od swoich przeciwników, mimo że byli znacznie faworyzowani. Spotkanie z Arabią zweryfikuje postawę graczy z Afryki. Jeśli Arabia zagra tak jak z Francją, to powinni pokusić się o komplet punktów i ostatnie spotkanie z Panamą grać o awans. 
Jeśli obrońcy francuscy dopuścili graczy z Azji to dwóćh dobrych sytuacji, to tym bardziej gracze Mali mogą mieć problemy w szykach defensywnych.
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
Polska miała też nie zrobić wysokiego overa z Thaiti bo Senegal strzelił tylko 3 a jest lepszy niż Polska....Co to w ogóle ma być ?
Mecz meczowi nie równy. Francja zagrała tak samo jak Senegal. Strzelili 2 gole mieli przewagę piłkarza i się opieprzali bo po co mieli by się zajeżdżać i cały czas grac jakby było 0-0 ? To jest turniej gra się co 3-4 dni. Trzeba rozkładać siły. Piszesz że oglądałeś mecz Arabii a oglądałeś mecz Mali z Panamą ??? Bramka dla Panamy w 87 minucie po rzucie karnym. Mieli całe 2 strzały w meczu celne.
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
USA - Nigeria  USA @2.8   

Mysle ze warto pograc ten typ. Co prawda turniej mlodziezowy jest nieprzewidywalny. Druzyna po dobrym meczu, kolejny moze zagrac zupelnie odmiennie. Tak sie sklada, ze widzialem zarowno mecz USA z Ukraina oraz Nigerii z Katarem. Amerykanie zagrali na prawdę dobry mecz, po pierwszej połowie nie spodziewałem sie, że mogą to spotkanie przegrac. Co do meczu Nigerii to po prostu ograli bardzo słaby Katar. Tu akurat spodziewałem sie trudneijszej przeprawy Nigeryjczykow, jednak rywale nic w tym meczu nie pokazali.

Dla mniej odwaznych USA DNB @2.05   

Typy poboczne:
Ukraina (-1) @1,86   
Urugwaj o 2.5 @1.55   

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Senegal - Polska  / Senegal -hc 1.0 @ 4.60  Forbet

Ten  post jest  niejako  uzupełnieniem tego  napisanego w  tym  dziale  kilka  dni  temu  przed  meczem  Kolumbia - Senegal.
 Senegal to trzykrotny z rzędu finalista Pucharu Narodów Afryki U20 to tak na wstępie ...Drużynę ta odczytuje w podobny sposób jak Kolumbie a po ich niedzielnym spotkaniu należy cenić ja jeszcze wyżej. W związku z tym trzymam się tezy ze są lepsza ekipa od nas pod każdym względem , techniki , ogrania , przygotowania fizycznego , szybkości , wybiegania , prezentują się tez lepiej jako kolektyw na boisku.
To wszystko nad wyraz widoczne było porównując ich i nasz występ przeciw drużynie z Am. Płd.
 W ekipie gości bardzo dobrze zaprezentowało się już kilku piłkarzy jak choćby Sagna któremu na tle naszych wolnych obrońców nie będzie w cale ciężej hasać i straszyć, skoro w meczu z Kolumbia robił to z niezłym skutkiem , czy tez tak samo błyskotliwy Niang .Senegal w niedzielnym meczu zadziwił mnie dużą dojrzałością taktyczna w grze obronnej co na drużyny z "Czarnego Lądu"  zwłaszcza  młodzieżowe nie jest czymś oczywistym , nie wróży to dobrze naszym  napastnikom przed dzisiejsza potyczka. Myślę ze przy tym kursie warto pograć takie rozwiązanie , bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na taki scenariusz . Być może jedynie zmiany personalne trenera rywala który zechce dać odpocząć komuś z pierwszej jedenastki trochę zmienia poziom drużyny aczkolwiek nie jest powiedziane ze ewentualni zmiennicy będą odbiegać wyraźnie od pierwszoplanowych skoro wchodzący z ławki w spotkaniu z Kolumbia nie prezentowali się gorzej a byli to 17-18 latkowie . Tyle jeśli idzie o aspekt czysto sportowy.

Teraz jak to zwykle bywa przed ostatnia kolejka rozgrywek grupowych przejdźmy do matematyki.Nie trzeba być wirtuozem by zauważyć ze remis w tym spotkaniu daje pierwsze miejsce Senegalczykom a nam gwarantuje awans do dalszej fazy z 3 lokaty z czterema pkt. i dobrym bilansem bramkowym +3.W związku z tym mam mieszane uczucia co do tego w jaki sposób podejdzie do dzisiejszego spotkania sztab szkoleniowy Senegalu i sami piłkarze. Z jednej strony dla każdego z nich dobra prezentacja w tym turnieju to szansa na lukratywny kontrakt w Europie , z drugiej strony wiadomo ze gospodarz turnieju umie czasami zagłaskać rywala i przekonać do swojej koncepcji różnymi sposobami.
Na dodatek pogłoski o przymusowej wpłacie 5 tys. EUR ( nie wiem komu) przez każdego z obecnych na tym turnieju zawodników Senegalu przed mistrzostwami jako warunku powołania do kadry  pozwalają postrzegać cała ta sytuacje jako co najmniej dziwną by nie powiedzieć mafijną.

Żeby było śmieszniej usłyszałem  od Senegalczyka grającego kilka lat temu w moim rodzinnym mieście w jednej z niższych lig a przebywającego aktualnie w naszym kraju pewna ciekawostkę .
Utrzymuje on kontakt z niektórymi zawodnikami repr. Senegalu i przed meczem z Kolumbią został poproszony o przesłanie w trybie pilnym przesyłką kurierską .... czterech par butów do gry..:):)...( rozmiaru nie podał). Rozbawiło mnie to totalnie ale sam informator zapewnia ze to nie żart i w realiach panujących w tej kadrze jest to czymś normalnym.

Sami musicie wiec zdecydować która koncepcja na ten mecz wydaje się wam bardziej prawdopodobna i realna , czy pewne zwycięstwo Senegalu czy tez podział punktów nie krzywdzący nikogo.
Żeby całkowicie  namieszać nadmienię jeszcze ze nasze zwycięstwo w tym meczu i jego rozmiary spowodują potrzebę utworzenia tabelki dla trzech drużyn ( Senegal, Kolumbia, Polska) w celu wyłonienia kolejności w grupie.Pisze to z  bananem na twarzy ale teoretycznie taka możliwość istnieje wiec o niej wspominam.

 
 
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik

Portugalia Argentyna +1.5 /X    4,2 sts  ,
bramkowy remis w tym meczu daje praktycznie awans obydwu zespołom , wiec licze na to że młodzież Portugali wezmie przykład z dorosłej reprezentacji która bezczelnie ustawiła  sie z hoszpanami na 3 do 3 na mistrzostwach  i przygotuje sie spokojnie na kolejną rundę 
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Arabia Saudyjska-Mali 2 @2.45 LVBET   

Bardzo fajny kurs na Mali przez wielu wskazywanych na czarnego konia turnieju. Są to w końcu mistrzowie Afryki u20 z tego roku, jak pokazują mistrzostwa w Polsce w tej kategorii wiekowej jest to mocny kontynent ( Bardzo dobry Senegal i solidna Nigeria). 
Mali w ostatnim czasie dało europejskiej piłce ( głównie dzięki Red Bullowi słynącemu ze świetnego scoutingu młodych graczy) wielu obiecujących piłkarzy i widać że to  przyszłości może być główna siła afrykańskiej piłki.
Po pierwszym meczu ( 1-1 z Panama po straconej bramce w końcówce z karnego) trochę ich sytuacja się skomplikowała i mając jeszcze przed sobą mecz z Francją dzisiejszy mecz może być decydujący o awansie.
Arabia to bardzo podobna drużyna do Katary i tak jak oni stawiają na indywidualne akcje i mało widać tam gry zespołowej. Mimo że to inne drużyny to jednak mecz Kataru z Nigerią ( 0-4) trochę pokazuje jak takie zespoły wyglądają na tle drużyn z Afryki. Warunki fizyczne też nie będą po stronie Saudyjczyków.
Dodam tylko że w pierwszym meczu Arabia przegrała z Francją 0-2 grając przez prawie cały mecz w 10.
Nie spodziewam się tutaj ugrania czegoś przez Arabię.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Włochy - Japonia
Typ: X
Kurs: 2,25
STS

Sytuacja w grupie jest jasna i klarowna. Obie drużyny awansowały. Remis sprawia, że obecny status quo zostaje zachowany. Nie przewiduję aby ktokolwiek chciał tu zrobić komuś krzywdę. To będzie mecz na przeczekanie. Bez utraty sił, bez zbędnego napinania się przed fazą pucharową. Correct score 0-0, szukanie underów kartkowych i bramkowych. Tak to widzę. Przy takich spotkaniach dobrym rozwiązaniem jest pogranie dokładnego wyniku (0-0) lub underu bramkowego (-1,5) i ewentualne reagowanie w trakcie meczu na wydarzenia boiskowe. Początek powinien być na tyle bezbarwny i ślimaczy, że będzie można na bieżąco to skontrować. Jedyne czego się obawiam w takim scenariuszu to ambicja rezerwowych, których zapewne ujrzymy na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 554,5K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Senegal
Poniżej 2,5
Kurs 1,70
Senegal pewnie kroczy po zajęcie pierwszego miejsca. Myślę, że nie bardzo dadzą pograć naszym chłopakom. Siły ofensywnej nawet pomimo 5 bramek strzelonym Tahiti w naszej drużynie jest niewiele. Sądzę, że Senegalczycy do przerwy nie będą się szczególnie przemęczać, bo remis im wystarcza do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Nasi niewiele będą w stanie zrobić i skończy się na 0:0 lub stracimy jakąś głupią bramkę. Zdecydowanie stawiam, że jutro nie wpadnie więcej jak 2 bramki.
 
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Senegal
Over 2.5 bramki @ 2.11   
Over 3.5 bramki @ 3.85 - Fortuna   

I ostatni mecz grupowy, biorę pod uwagę mecz Polski z Senegalem, gdzie stawiam over 2.5 bramki, a trochę ryzykowniej over 3.5 bramki, a czemu tak? A bo Polsce potrzebne zwycięstwo, bardzo jest potrzebne, tyle, że w razie wygranej Polski, a także wygranej Kolumbii, co powinno być oczywiste, wszystkie drużyny miałyby po 6 pkt, w małej tabeli wszyscy mieliby bilans 1-1, a wtedy zacznie liczyć się bilans bramkowy, w tej chwili Senegal ma +5, Polska +3, a Kolumbia 0, ale przed nimi mecz z Tahiti, gdzie może paść naprawdę bardzo wysoki wynik w takich okolicznościach, więc tak naprawdę to mecz o wszystko. Idę tu w bramki, bo Senegal jest szybki, a Polska trochę niemrawa, ale przed własną publicznością na pewno będą walczyć do końca, Polska musi wygrać, aby myśleć o awansie, Senegal może nawet zremisować, ale może pokusić się tu o więcej, jeśli tylko pierwsza bramka padnie dosyć szybko, to wynik powinien się otworzyć.
 
A 32,8K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 28 maja 2019 20:51 przez chamberlainPolska - Senegal
Over 2.5 bramki @ 2.11
Over 3.5 bramki @ 3.85 - Fortuna

I ostatni mecz grupowy, biorę pod uwagę mecz Polski z Senegalem, gdzie stawiam over 2.5 bramki, a trochę ryzykowniej over 3.5 bramki, a czemu tak? A bo Polsce potrzebne zwycięstwo, bardzo jest potrzebne, tyle, że w razie wygranej Polski, a także wygranej Kolumbii, co powinno być oczywiste, wszystkie drużyny miałyby po 6 pkt, w małej tabeli wszyscy mieliby bilans 1-1, a wtedy zacznie liczyć się bilans bramkowy, w tej chwili Senegal ma +5, Polska +3, a Kolumbia 0, ale przed nimi mecz z Tahiti, gdzie może paść naprawdę bardzo wysoki wynik w takich okolicznościach, więc tak naprawdę to mecz o wszystko. Idę tu w bramki, bo Senegal jest szybki, a Polska trochę niemrawa, ale przed własną publicznością na pewno będą walczyć do końca, Polska musi wygrać, aby myśleć o awansie, Senegal może nawet zremisować, ale może pokusić się tu o więcej, jeśli tylko pierwsza bramka padnie dosyć szybko, to wynik powinien się otworzyć.
Zanim zaczniesz pisac analize warto sprawdzić zasady awansu. Polsce w tym momencie praktycznie wystarczy remis i awansuja z 3miejsce 
 
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 28 maja 2019 21:00 przez ar0nek

Zanim zaczniesz pisac analize warto sprawdzić zasady awansu. Polsce w tym momencie praktycznie wystarczy remis i awansuja z 3miejsce 
Zasady awansu znam, chociaż w pewnym momencie to przeoczyłem, tyle Polsce remis może jeszcze nie dać awansu, choć to owszem mało prawdopodobne, ale remis nie daje im praktycznie awansu. Tak czy siak zostaje przy swoim typie, szybko strzelona bramka przez Senegal i może zacząć się nerwówka.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Senegal-Polska

Typ: wygrana Senegalu, zwrot w przypadku remisu. Kurs 1,79


Nie za bardzo rozumiem wiarę w naszą młodzieżówkę. W meczu z Kolumbią nie istnieli, a tą samą Kolumbię Senegal łatwo ograł. I niby teraz nasi mają się postawić Senegalczykom ?! Argumentem ma być to, że to kraj 3-go świata oraz, że napinaliśmy się na Thaiti ? ???? Nie...jak dla mnie wygrana Senegalu z podpórką po takim kursie to promocja. Nie zdziwiłbym się też jakby Senegalczycy ograli nas 2-3:0.
 
neutralny 413,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Włochy - Japonia 1 @3.00 Fortuna
Nie przekonują mnie niskie kursy na remis w tym meczu. To są Mistrzostwa Świata, a obie drużyny mają zapewniony awans. Nicolato, szkoleniowiec reprezentacji Włoch ma szansę zrobienia paru zmian w składzie. Naprawdę nie wierzę, że wyjdzie kliku graczy spoza podstawowej 11 i zagrają na remis. Przecież po fazie grupowej mistrzostwa się nie kończą, a dla kilku będzie to okazja do wywalczenia sobie pola w fazie pucharowej. Myślę, że bukmacherów lekko poniosło z tym remisem, mając nadzieję że wszyscy się na niego rzucą i zastanawiam się, czy nie pójść grubiej w Włochów, bo spokojnie mogą jutro wygrać. Celem Japończyków w tym meczu będzie wysoko nie przegrać, bo taka porażka najprawdopodobniej również nie zepchnie ich z 2 miejsca. Moim skromnym zdaniem najmożliwszym wynikiem, jaki tu może paść jest 1-0. Włoscy zmiennicy nie rozczarują trenera, bo wygrają mecz, a Japonia utrzyma 2 miejsce,bo ciężko wierzyć w pogrom Ekwadoru nad Meksykiem.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Włochy - Japonia, podwójna szansa 0-0, kurs 1.56 - fortuna
Dla Włochów priorytetem jest zachowanie pierwszego miejsca, a dla Japonii utrzymanie drugiego. Niezbędny do spełnienia obu tych celów będzie remis w tym meczu. Podobnie jak w przypadku meczu Fiorentiny z Genoą, bukmacherzy nie mają wątpliwości, że ta rywalizacja zakończy się bezpiecznym podziałem punktów. Włosi już w poprzednich meczach pokazali swoją skuteczność i dobrze zorganizowaną formację defensywną. Japonia znowu pokazała się bardzo dobrze z Meksykiem, z którym zdobyła bardzo cenne punkty. Nikt z obozu Włoch specjalnie nie nastawia się na zwycięstwo z nieobliczalnym rywalem i ten 1 punkt wzięliby w ciemno przed spotkaniem. Kurs na remis wynosi 2.30, przy kursach 3 i 3.15 na zwycięstwa drużyn, co potwierdza także stosunek bukmacherów do tego starcia. Przewidywany wynik 0-0 / 1-1
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Ekwador - Meksyk
Ekwador 1,67@sts

Ekwador zaimponował mi w meczu z Włochami, gdzie grając w dziesiątkę byli bliżej strzelenia gola niż zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego. 
Ekwador w pierwszym meczu zremisował z Japonią 1-1, a wg mnie byli w tamtym meczu lepsi. Ta sama Japonia kilka dni temu odprawiła z kwitkiem Meksyk 3-0, więc uważam że dziś zawodnicy z Ameryki Południowej powinni powalczyć o awans. Jeśli Japończycy przegrają z Włochami, a Ekwador wygra dość wysoko z Meksykiem, to mogą nawet wyjść z drugiego miejsca. 
Jeśli nawet Azjaci ugrają coś z Włochami, to i tak Ekwador ma o co się bić gdyż trzy punkty dadzą im wyjście z trzeciego miejsca, gdyż w tej walce odpadła już Norwegia i prawdopodobnie Panama, która będzie musiała dość wysoko ograć Arabię w swojej grupie.
Meksyk na tych mistrzowstwach prezentuje się poniżej oczekiwań i nawet tego faktu nie zmieni stzrelona bramka Włochom, którzy w tamtym meczu wyprowadzili na bramkę Meksyku aż 25 ataków i tylko niefrasobliwość ofensywy Makaroniarzy sprawiła, że mecz zakończył się wynikiem 2-1. Ekwador sądzę, że będzie skuteczniejszy.
 
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Włochy U20 - Japonia U20  Jeśli spadają na łeb na szyję kursy na remis w meczu, gdzie jedną z drużyn są Włosi, to wiedz, że coś jest na rzeczy. Kurs na remis w tym meczu oscyluje w okolicach 2.3, co zdarza się tylko w meczach, które smierdza tym remisem z daleka. Tak jest też dzisiaj. Włosi maja obecnie 6 punktów i remisik daje im 1 miejsce w grupie. Japończycy z kolei maja tych punktów 4 i remis daje im spokojne 2 miejsce w grupie. Żaden z zespołów nie będzie napalal się na wygraną, bo wiąże się to z ryzykiem porażki. A wtedy Włosi mogą spaść na drugie miejsce, albo Japończycy mogą zostać wyprzedzeni przez Ekwador, który gra ze słabym Meksykiem. Włosi od małego uczeni są kombinowania i tak będzie też dzisiaj. A Japończycy pokazali swój charakter w meczu MŚ w Rosji z Polską. Wiemy jak wyglądały wtedy ostatnie minuty meczu. Dzisiaj spodziewam się podobnej parodii.

Typy:
Remis,
1 polowa/spotkanie: remis/remis
DW: 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U20
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kolumbia - Tahiti
Typ: Kolumbia over azjan 2.0 w 1 połowie
Kurs: 1.65
  
Bukmacher: Betrally
Analiza:


Polacy, ktorzy generalnie mecza bule potrafili do przerwy strzelic im 3 bramki a w calym meczu 5. Senegal wbil 2 bramki w 1 polowie. Kolumbia mysle, ze nie bedzie gorsza i minimum 3 gole wpakuje amatorom z Tahiti w pierwszych 45 min. Zaklad gram bezpieczny i przy rowno 2 bramkach mam zwrot. Trudno mi sobie wyobrazic aby do przerwy bylo 0:0 lub 1:0 bo w tych wypadkach zaklad bylby przegrany. Probuje!

 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kolumbia - Tahiti poniżej 5.5 gola w meczu @1.82
lv
Faworyt jest tylko jeden i Kolumbia musi zgarnąć w tym meczu 3 punkty. Tylko kataklizm może sprawić, że nie wygrają tego. Tahiti to typowa drużyna pod dostarczanie punktów. Przegrana 0:3 z Senegalem i 0:5 z Polską. 
Kolumbia jakoś szczególnie pięknie nie gra. Z Polską przeważali, ale to bardziej wyszła nieporadność naszych. Zaś z Senegalem mimo większego posiadania piłki, to jakoś szczególnie nie zagrażali bramce Senegalu. 
Wiem, ze Senegal &gt; Tahiti i Kolumbia &gt; Tahiti, ale forma piłkarzy Kolumbii pokazuje, że gradu bramek raczej nie będzie. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom