>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Players Championship 2019 (4-10.03.2019)

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Na Etoto jest 1,37 na Rona i 3.10 na Neila. Moim zdaniem kursy trochę przegięte. Fakt, w tym meczu Anglik jest faworytem, ale czy aż tak wyraźnym? Nie wydaje mi się. Robertson w przeszłości w pojedynkach z Ronem popuszczał w portki i się spalał, ale w tym turnieju wygląda przyzwoicie. W sumie od jakiegoś czasu trzyma poziom. Początki spotkań ma słabe lub byle jakie, ale jak się rozgrzeje i poczuje grę do wraca do spotkania i jest w stanie wypracować przewagę. Z Osą łatwo nie będzie, ale nie spodziewam się, by był to pojedynek do jednej mordy. Pewnie coś będzie grane, ale muszę jeszcze przemyśleć sprawę.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.O&#39;Sullivan vs N.Robertson
Total Frames: Over 16.5 @ 2.05 ⛔ 10-4 Ronnie za dobry w finale, Robbo zagrał bardzo dobrze, może ze 2 pudła, po prostu rywal był nie do ruszenia w tym dniu
Highest Break - Player: Robertson, Neil @ 2.375 ⛔ 134-120
Number of Century Breaks (Robertson, Neil): Over 1.5 @ 1.909 ⛔ 1
Match Winner: Robertson, Neil @ 3.00 ⛔
Jak zwykle przesadzone kursy na O’Sullivana, co o tyle dziwi że w tym tygodniu wcale nie zachwyca, a za rywala ma jednego z najlepszych, do tego w świetnej formie w ostatnim czasie. Buki pewnie sugerowały się wczorajszą demolką Rakiety na Allenie (6-0), wszystko pięknie, tylko że tak naprawdę to Irlandczyk w ogóle nie stawił się przy stole. Żenująca forma, nie był w stanie sklecić podejścia 30+, a w prawie każdym frejmie miał realną szansę na punktowanie, bo Ronnie nie był bezbłędny i dawał pograć. Myślę, że gdyby wczoraj za Allena podstawić np. Lisowskiego to do przerwy wynik byłby 2-2 a nie 0-4. Zadziwiająca niemoc, Ronnie nie grał wielkiego meczu a nigdy nie był nawet zagrożony, właściwie tylko wbijał to co zostawił mu rywal, a zostawiał dużo. Tym czasem Robbo za sobą ma trudny półfinał z Trumpem, który zwłaszcza na początku grał dobrze, a potem kontrolę już przejął Australijczyk co potwierdził wbiciem najwyższego brejka turnieju (140). Jeśli dodamy do tego że przecież Robbo jest świeżo po wygraniu Welsh Open to jawi się przynajmniej jako spora zapora dla Ronniego, jeśli nie równorzędny rywal. Dlatego kursy na mecz dla Kangura przesadzone, trudno również nie zagrać na wyższy brejk autora najwyższego brejka turnieju, zwłaszcza że Ronnie w tym tygodniu jakoś nie zachwyca w tej materii, na koncie wprawdzie 3 setki, ale raczej z tych niższych (106, 101, 116).
Marathon
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
7. dzień, 10 marca, finał:

14:00 R. O&#39;Sullivan - N. Robertson

Przed nami mecz do 10 wygranych, a więc 2 sesje gry: południowa i wieczorna.

Od razu przyznaję się, że po długim myśleniu o tym meczu postanowiłem go nie obstawiać przed spotkaniem. Powód jest prosty: w mojej strategii obstawiania ważne jest, żeby mój bet miał matematyczne uzasadnienie, czyli musi być zakorzeniony w statystykach. Oczywiście statystyki to dużo za mało, ale ważny punkt wyjścia. Tu go nie znajduję. Dlaczego?
Sięgnijmy najpierw po statystyki H2H: w latach 2005-2018 były 24 mecze, 15-1-8 (1 remis). Przy najlepszym w Polsce dostępnym kursie 1,40 na Osę, uwzględniając podatek, gracz statystycznie jest na niewielkim minusie grając na jego zwycięstwo. Obstawiając Robertsona jest jeszcze gorzej. Typer stawia się na jeszcze większym minusie nawet przy tak pozornie fajnym kursie jak w Fortunie, która za zwycięstwo Kangura płaci 3,27, ale z podatkiem ten kurs wynosi efektywnie tylko 2,88. Zwróćmy uwagę, że Australijczyk wygrał dokładnie 1/3 spotkań. Pozostałe buki wystawiły kursy nominalne poniżej 2,90. Dalej: Kangur nie wygrał żadnego z 3 meczy na długim dystansie. Dotąd było 9:5, 13:10, 13:10. Raz jednak zdarzyło się, że jako pierwszy osiągnął wygraną partię 10.
Forma w tym turnieju:
Osa: 6:4, 6:4, 6:0, czyli razem oddał 8 partii. Brejki - 11, w tym 3 setki.
Neil: 6:3, 6:4, 6:4, więc razem przegrał 11 partii. Brejki - 14, w tym 4 setki.
Widzimy, że Kangur oddał więcej partii, ale efektywniej buduje brejki. Tu należy zwrócić uwagę, że Robertson dotąd jest prawie bezbłędny na wbiciach. Jeśli zachowa tą zdolność w finale to oczywiście może go wygrać. I chyba tylko wtedy, bo według moich obserwacji Ronnie niewiele wystawia łatwych gier, potrafi bardzo dobrze wycofać się do defensywy. Te defensywne decyzje Osy czasami zaskakiwały komentatorów, którzy raczej oczekiwali kontynuacji podejścia poprzez jakieś trudne wbicie. W każdym z 3 dotychczasowych meczów Kangur przegrał pierwszą partię, w meczu z Williamsem i Trumpem przegrał 2 pierwsze partie. W meczu z Perry&#39;m i Williamsem doprowadził do remisu 2:2, a potem wyszedł na prowadzenie, Trumpa dogonił w 6. partii doprowadzając do remisu. W zasadzie można powiedzieć, że te początkowe trudności spotkały go bez jego winy i wykaraskał się z nich. Otwarte jest pytanie, czy w meczu z O&#39;Sullivanem ta sytuacja się powtórzy, ale jeśli tak to już będzie w poważnych tarapatach.
Brejki: wydawałoby się, że jest to dobra opcja na solidnego beta, bo obaj świetnie budują brejki. Kursy znalazłem tylko w serwisie etoto - u/o 3,5 - 2,00 - 1,68. Jeśli uwzględnimy podatek to z żadnej strony nie ma zysku, marża buka jest zbyt duża. Pamiętajmy przy tym, że trudno jest uwzględnić w tych szacunkach faktyczną długość tego meczu. W 3 długich meczach, które panowie rozegrali było tak: 1(14 partii w meczu), 5 (23), 4 (23). Tu będzie maksymalnie 19 partii. Grając overa 3,5 można ewentualnie liczyć na determinację Osy, który może chciałby tego szczególnego, 1000 brejka 100 punktowego, do którego brakuje mu bodajże 3, osiągnąć w meczu finałowym , w świetle jupiterów. Ale czy na takiej przesłance można budować strategię typowania, chyba nie.
Podsumowanie: jeśli znaleźliście własną, dobry typ na ten mecz, to trzymam za Was i Wasz wybór kciuki. Przed sesją południową nie potrafię dostrzec pozytywnej opcji.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
ile trwa przerwa? jak Oceniacie na +3,5 robertson ? i 1,5 breaka (100) robertsona? Oglądałem narazie kilka framów i narazie marnie to wygląda
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
ile trwa przerwa? jak Oceniacie na +3,5 robertson ? i 1,5 breaka (100) robertsona? Oglądałem narazie kilka framów i narazie marnie to wygląda
Wznowienie meczu o 20ej. Typy wyglądają niestety tak jak gra Robertsona, czyli jak napisałeś marnie.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Co tu dużo mówić. Gwałt. To tak w skrócie. Finał rozstrzygnięty. W wieczornej sesji Neil może jeszcze urwie ze dwie partie, ale z pewnością nie odwróci już losów spotkania. Jestem zawiedziony jego postawą. Ostatnio mental był jego najmocniejszą stroną, a tutaj zesrał się w majtki. Znowu. Aż żal patrzeć.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
szkoda, Ale ja Nadal pokładam nutkę nadziei. Szkoda tej bili niebieskiej nie wbitej bo myśle że gdyby to trafił to miałbym juz lekko i by było 6-3 a tak kicha
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Moim zdaniem stawianie jakichkolwiek pieniędzy w tym meczu na Robbiego to strata forsy. Nawet niespecjalnie z jego winy. Widziałem 2-3 sytuacje gdzie Ronnie zbłądził i nic nie wystawił bardzo szczęśliwie. Przypuszczam, że było więcej, takich sytuacji. Kangur dostaje mało, zbłądził w 7 i 9 partii, przytrafiały mu się wczesniej niedokładne odstawne. Piszę nie do końca pewny swoich spostrzeżeń, ponieważ dzisiaj oglądam snookera z przerwami. W tym momencie Neil jest pod wielką presją wyniku, a przy tym rywal gra prawie bezbłędnie. Z kolei, jeśli chcemy zarobić na Osie to można bawić się w zarabianie na frejmach i co wydaje mi się najlepsze: zagranie na to, że będzie jego 3 setka w meczu. Nie wiem, czy on na pewno pamięta, ale jest przerwa i pewnie mu powiedzą, że został 1 brejk do okrągłego tysiąca brejków 100 pkt. Jestem pewien, że będzie chciał go zrobić dzisiaj, jeśli tylko będzie okazja. A gra mu się układa, gra po prostu bardzo dobrze. Jeśli będzie godziwy kurs, powyżej 2, to ja chętnie zagrałbym to. Będą co najmniej 3 okazje. Ale nasze gównobuki takiej wyrafinowanej oferty zapewne nam nie zaproponują..
Będę na podglądzie, proszę o info, gdyby na naszej ziemi pojawiła się oferta na 3 setkę O&quot;Sullivana?
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Było blisko w 11. partii, 90 pkt. i ostatnia, trudna czerwona nie weszła. Zostały jeszcze 2 szanse, a gównobuki dalej nie chcą moich pieniędzy :cholerniezly:
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Było blisko w 11. partii, 90 pkt. i ostatnia, trudna czerwona nie weszła. Zostały jeszcze 2 szanse, a gównobuki dalej nie chcą moich pieniędzy :cholerniezly:
Tysięczna setka padła w ostatnim frejmie, tylko raz można zdobyć tytuł wbijając tysięczną setkę ???? I jeszcze zwrot akcji na koniec, Ronnie wyczyścił stół i przez chwilę miał najwyższego brejka turnieju, aż do momentu że biała wpadła po wbiciu ostatniej czarnej ???? Najbardziej ucieszył się z tego Robertson, bo najwyższy brejk został przy nim, zawsze to jakieś pocieszenie.. Końcówka to atmosfera jak na stadionie, warto obejrzeć.

 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Najlepsze jest to, że wybrałem bet na wyższy brejk Robertsona i cieszyłem się, że wydarzył się cud, bo do ostatniego frejma było 120-116, aż tu nagle cyk - Ronnie zdobywa tytuł i wbija jeszcze wyższy (no nie mógł np. 104, byczek). Mega pech, ale i tak końcówkę cudownie się oglądało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom