>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Borussia Dortmund - Legia Warszawa [22.11.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Pytanie z innej beczki. Wie ktos kiedy ostatni raz ktos strzelil Borussi 4 gole w Dortmundzie ?? Jak tak to kto i kiedy. Oficjalny mecz oczywiscie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak można było na taki mecz wpuścić jakiegoś amatora do bramki? Malarz grał bardzo dobrze więc tym bardziej czegoś takiego nie rozumiem. Już pomijam jak zagrała obrona ale ten cały Cierzik czy jak mu tam nawet ruchy miał jak amator, to ja tak grałem na bramce jak miałem z 10 lat...
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Cierzniak tak jak i Czerwiński nigdy do Legii trafić nie powinni pierwszy to ręcznik jakich mało widać było co wczoraj wyprawial ale i wcześniej jak wchodził to nic dobtego z niego nie wychodziło a co do stopera to może u w Pogoni błyszczal był dobry ale w Legii jest już tylko amatorem który ma kontrakt profesjonalny... jego ruchy na boisku i zachowania pokazuje że nie jest gotowy na granie z najlepszymi... do tego dochodzi jego szybkość a raczej jej brak porównywalna do rozpedzonego ślimaka... jego zwrotność tez pozostawia wiele do życzenia ....
A teraz kilka słów o mecz jestem pozytywnie zaskoczony tym co się wczoraj stało bo mozna powiedziec ze gdyby nie błąd ręcznika zawieszonego na poprzeczce i kilku pomylek w defensywie to wynik byłby całkiem korzystny dla Legii... chodz są i duże plusy tego meczu bo jak nazwać inaczep grę ofensywaa ;D 4 bramki na wyjedzie i dobra gra z przodu ;))

Trener Magiera powtarza cały czas ze każdy mecz to swieto i wczoraj takie święto oglądaliśmy
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6200165]Cierzniak tak jak i Czerwiński nigdy do Legii trafić nie powinni
Zgadzam się ! To samo Masłowski , Aleksandorv , Langil , Hamalainen chociaż ten ostatni zdobył 2-3 ważne bramki a teraz chcą jakiegoś Góralskiego....
Co do Cierzniaka to podobno ćwiczył wczoraj &quot;manekin challenge&quot; ????
Będzie miał całkiem niezłą średnią w LM
Legia zagrała rezerwowym składem i wcisnęła Niemcom 4. Też niekiepsko :smile:
Szkoda nawet się odzywać , POLACZEK z kompleksami kolejny ????
Jak Lech wygrywał z 4 składem City albo remisował z trzecim Juventusu w lidze europejskiej gdzie Legia grała co roku to wszyscy mieli kisiel w majtach....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom