>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Borussia Dortmund - Legia Warszawa [22.11.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
T 143

tdulko

Użytkownik
Ja sie zgadzam, ze trudno oczekiwac od BVB tak slabej dyscypliny taktycznej jaka zaprezentowal Real w Warszawie, inna mentalnosc. Jesli Legia nie bedzie chciala znowu dostac 6 w tylek i zagrac ambitnie (czyli ryzykownie) o gola moze byc ciezej.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Co tutaj dużo mówic BVB na pewno to wygra tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestia otwarta. Chociaż jak pisałem już wcześniej wcale się nie zdziwie jakby Legia tutaj coś strzeliła, bo defensywa gospodarzy nie jest tutaj jakoś mocna. A Wojskowi pokazali na przestrzeni ostatnich tygodni, że stać ich na strzelanie bramek. Cztery Gole Realowi nie wzięły się z nieba tak naprawdę. Odidja plus Rado mogą sporo zdziałać, a wszystko wskazuje,że Prijovic dzisiaj zagra od początku. Podkreśle Jescze fakt,że w bramce Legii zagra Cierzniak.. A od przyjścia z Wisly praktycznie nie gra
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund - Legia Warszawa
Typ: Suma minut, w których padły gole: powyżej 205 minut ✅ ✅
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niekonwencjonalny typ, ale bardzo ciekawy. Faworytem tego meczu są zdecydowanie gospodarze, bukmacherzy, jak i my wszyscy, spodziewamy się wielu bramek w tym meczu (over 2.5 to tylko @1.28, over 3.5 @1.72). Najważniejszy dla mnie jest tutaj fakt, iż Legia, którą pamiętamy z pierwszego meczu, już nie istnieje, aktualna Legia gra o wiele lepiej, jest pomysł na grę i to widać gołym okiem. Nie spodziewałbym się tego, że Borussia zakończy ten mecz w pierwsze 20 minut, gdzie w pierwszym meczu było już 0:3, będą musieli się trochę pomęczyć, tym bardziej, że Legia na pewno uwierzyła w siebie po remisie 3:3 z Realem i wcale nie muszą być tutaj chłopcami do bicia. Spodziewam się więcej bramek w 2 połowie, kiedy może Legionistom brakować już trochę sił, co z pewnością wykorzystają gospodarze. Borussia z pewnością nie zagra na 100% zaangażowania, mając w nogach sobotni klasyk z Bayernem Monachium, to dla mnie pewne, dlatego też upatruję szansę dla Legii na gola. W poprzednim meczu pomiędzy tymi zespołami, suma minut, w których padły gole wyniosła aż 253, z kolei w meczu z Realem suma minut wyniosła 302. Jedynym meczem, który nie pokrył tego zakładu, był mecz ze Sportingiem, ale tam Portugalczycy wyraźnie sobie odpuścili. Kluczowe w tym meczu będą bramki po 75 min spotkania, jeżeli takowa wpadnie, a tak się powinno stać - obie drużyny będą już podmęczone i może braknąć siły na powrót do tyłu, wtedy o zakład będę spokojny.
Aby znaleźć zakład, należy wejść w sekcję &quot;Gole&quot; i znaleźć:

/e: nie wiem, ile dokładnie minut, ale powyżej 205 jest na 100% ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obstawiaj Borussia-Legia i zyskaj 100 PLN w Unibet
Starcie Borussii Dortmund z Legią Warszawa rozpocznie się już we wtorek o godz. 20:45 CET. Spośród obstawiających ten mecz wylosujemy aż 50 osób, które otrzymają po 100 PLN!
Jak to działa:
  1. Zapisz się do promocji poniżej.
  2. Za każdy kupon za m.in. 30 PLN z choć jednym wydarzeniem z meczu Borussia-Legia i minimalnym kursem 1.40 otrzymasz miejsce w losowaniu. Zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo liczą się w promocji.
  3. Liczba miejsc w losowaniu na jednego gracza jest nieograniczona – im więcej ich posiadasz, tym większa jest Twoja szansa na wygraną.
  4. Losowanie będzie miało miejsce w środę, 23 listopada. Lista z numerami kont nagrodzonych osób zostanie opublikowana tutaj, a dodatkowa kasa zostanie dodana do kont graczy do godziny 19:00 CET tego samego dnia.

Do promocji należy zapisać się na stronie Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
mam pytanie. Czy ktoś orientuje się dlaczego kursy na BVB poszły tak w górę? Chodzi o młodzieżowe rozgrywki
Może pojawiły się składy? Grają o 14, to składy są na bank, może BVB gra jakimś słabszym składem.
/e: Unsere U19 gegen @LegiaWarszawa: Pulisic, Schulte, Lippert, Kilian, Beste, Mangala, Burnic, Kopacz, Yilma, Wanner, Kyeremateng #UYL
Skład Legii U-19: Majecki - Nawotka, Małachowski, Żyro, Hołownia - Szymański, Urbański - Michalak, Szczepański, Ryczkowski - Kulenović. #UYL
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Porownywanie dzisiejszego meczu do Bayernu jest obarczone sporym marginesem bledu bo dzisiaj najprawdopodobniej wyjda sporo zmienione sklady. Np. Burki, Aboumeyang pod znakiem zapytania..
Burki to na pewno nie zagra bo ma kontuzję http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,kontuzjowany-roman-burki-moze-pauzowac-dwa-miesiace,artykul,737233,1,458.html
co do meczu najlepiej wstrzymać się z typowaniem do momentu podania składów raczej będzie spora rotacja
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Dortmund-Legia
Typ: Rzuty rożne-powyżej 10,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Oba zespoły raczej słynną z ofensywnej gry a co za tym idzie nabijają sporo cornerów,myślę że Legia nie wyjdzie zbyt zachowawczo bo nie ma już nic do stracenia i zagraja podobnie jak z Realem w Madrycie a więc te 3-4 rogi powinni mieć,o Dortmund się nie boję.Pierwszy mecz też pokazał że obie drużyny nabijają sporo rogów bowiem byłó ich aż 15.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
To jest tylko Twój tok myślenia, a nie kolegi, który to napisał. Pomogę Ci kolejny raz, bo z myśleniem kiepsko jak widać:

Po tym co on napisał nasuwają się następujące wnioski: Real strzelił Legii 2 bramki i pozwolił sobie na chwilę rozluźnienia, co doszczętnie wykorzystała warszawska ekipa. Hiszpanie myśleli, że mecz mają już w kieszeni, więc też zaczęli się coraz bardziej otwierać, szukać długich zagrań, gdzie było to widać jak na dłoni - pod względem szybkości między tymi dwiema drużynami jest przepaść, zresztą nie jest to niespodzianka, Legii nie ubliżam w żadnym wypadku, bo końcowy wynik to sukces, ale każdy wie, jak gra się w naszej lidze. To, że Real się otworzył doprowadziło do szansy dla Legii - zimny prysznic i mamy gotowy wynik.
Dortmund z kolei w spotkaniu z Bayernem szczelnie zacieśnił szyki obronne i Bawarczycy nie byli już tacy groźni, jak nas do tego przyzwyczaili. Czy Dortmund gra szybszą piłkę niż Real? Prawdopodobnie tak, co było widać w ostatnim spotkaniu, ale nie tylko w nim. Real dłużej konstruuje akcje, bawi się piłką, tak jak cała liga hiszpańska.
Podsumowując twój tok myślenia jest zawsze inny niż wszystkich innych, dopowiadasz sobie takie głupoty i próbujesz autorom wątków wmówić, że myślą tak jak ty. Widocznie jesteś kosmitą i masz swój tok myślenia.
Bez odbioru.
Tylko że dzisiaj zagra w Borussii zupełnie inny skład i to będzie zupełnie inne spotkanie więc nie wciskaj mi że to jest mój tok myślenia.
Może Dortmund tez strzeli Legii dwie bramki i się rozluźni ??
Ja swoje typy zaprezentowałem i zagrałem i próbuje powiedzieć że granie jakich kolwiek handicapów w stronę Dortmundu po śmiesznych kursach jest beznadziejne...
&quot;Bayern nie strzelił Borussii to tym bardziej Legia nie strzeli&quot; a co właśnie będzie jak strzeli ??
A są ku temu argumenty
 
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Tylko że dzisiaj zagra w Borussii zupełnie inny skład i to będzie zupełnie inne spotkanie więc nie wciskaj mi że to jest mój tok myślenia.

Może Dortmund tez strzeli Legii dwie bramki i się rozluźni ??
Ja swoje typy zaprezentowałem i zagrałem i próbuje powiedzieć że granie jakich kolwiek handicapów w stronę Dortmundu po śmiesznych kursach jest beznadziejne...

&quot;Bayern nie strzelił Borussii to tym bardziej Legia nie strzeli&quot; a co właśnie będzie jak strzeli ??
A są ku temu argumenty
Ja jeszcze dodam od siebie, że mecz BVB z Bayernem to była popelina jeżeli chodzi o sędziowanie. BVB było strasznie faworyzowane do tego stopnia, że sędzia dawał ostrzeżenie trenerowi Bayernu bo wkurwiony wbiegał na boisko. Dodatkowo jeden gol wpadł tylko był nie uznany. Dziś będzie inaczej.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Ja jeszcze dodam od siebie, że mecz BVB z Bayernem to była popelina jeżeli chodzi o sędziowanie. BVB było strasznie faworyzowane do tego stopnia, że sędzia dawał ostrzeżenie trenerowi Bayernu bo wkurwiony wbiegał na boisko. Dodatkowo jeden gol wpadł tylko był nie uznany. Dziś będzie inaczej.
Sędzia podszedł do trenera, ale do trenera Borussii Tuchela i jemu dawał ostrzeżenie, bo to on się wzburzył. Sędzia odpierdzielał ciutkę maniany w tym meczu, ale bez przesady. Zresztą Ancelotti wkurwiony wbiegał na boisko? On jak Liverpool wpakowywał 3. bramkę Milanowi spokojnie żuł gumę, więc co by tu mogło go wkurzyć.

Apropos meczu warto zagrać Legia pow. 2,5 kartki lub pow. 3,5 kartki obie drużyny po kursie @2,1 . Jedynie w meczach z Realem Legia nie przekroczyła tego overu (też Real się za bardzo nie spinał), więc jest value w tym typie
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
na szybciora
ze skladu Legii wypadl Hlousek czyli lewa obrona kontra prawa pomoc
jak to bedie wygladalo na boisku?
mega szybki Dembele kontra Rzeznik, ktory nie gra na swojej pozycji
jak dla mnie pefffka na win
@ 3.0
unibet
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Oferuje ktoś zakłady typu &quot;który zespół pierwszy dokona zmiany&quot;?
Na C+ przed chwilą mówili, że Borussia zaliczyła wtopę ze składem i będą musieli robić zmianę już na samym początku ????
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Oferuje ktoś zakłady typu &quot;który zespół pierwszy dokona zmiany&quot;?
Na C+ przed chwilą mówili, że Borussia zaliczyła wtopę ze składem i będą musieli robić zmianę już na samym początku ????
Sts ma zmianę w 1. połowie po kusie @5
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Jejku co za mecz ???? Jeszcze takiego nie widziałem ???? brama za bramą. Jednak widać, że Magiera przede wszystkim ustawia drużynę ofensywnie i tak własnie się dzieje.
Rozumiem po częsci Jacka, że chciał dać szansę gry Cierzniakowi, ale chlop kompletnie nie czuje gry . W drugiej połowie pewnie nie jedna wpusci, jak Wojskowi opadną z sił...
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Szkoda że Magiera do ofensywy nie dorzucił agresji , wszystko powinno być przerywane ostrymi faulami a tak chłopaki z Dortmundu widzą co się dzieje i jadą jak chcą.
Jakby jedne z drugim wyłapał po goleniach to by trochę zwolnili tempo ????
PS : Bayern nie strzelił w Dortmundzie to tym bardziej Legia nie strzeli ????
Tak jak pisałem przy bramce na 7-3 powinien byc Pulisić ścięty równo z trawą na 30-40 metrze....
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
pół żartem pół serio.
Naprawdę trzeba mieć bardzo duża &quot;szczęscia&quot; jeżeli na poziomie fazy grupowej LM strzela się cztery bramki i nie wygrywa meczu, mało tego przegrywa sie czterema bramkami.
Nie pamietam takiego wyniku nie tylko w LM, ale i w ligach piłki nożnej.
Kosmiczny mecz
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Gdzie mogę sprawdzić oficjalne wyniki?
Bo postawiłem, że będzie samobójcza a tą ostatnią różnie definiują np na livesports zapisana jest do rzeźniczaka

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/matches/round=2000783/match=2019349/index.html


Dzięki, bet365 chyba się namyśla bo zakład przegrany a teraz karzą czekać

pospieszyli sie z rozliczeniem zakladu. oni zawsze rozliczaja pod katem offiacjalnych statystyk takze powinien byc jednak
Mam nadzieje bo kurs 8 był
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Gdzie mogę sprawdzić oficjalne wyniki?
Bo postawiłem, że będzie samobójcza a tą ostatnią różnie definiują np na livesports zapisana jest do rzeźniczaka
officialna strona ligi mistrzów zapisała ostatnia bramke jako bramka Rzezniczaka. http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/matches/round=2000783/match=2019349/index.html
Dzięki, bet365 chyba się namyśla bo zakład przegrany a teraz karzą czekać
pospieszyli sie z rozliczeniem zakladu. oni zawsze rozliczaja pod katem offiacjalnych statystyk takze powinien byc jednak ✅
Napisz jak ci to rozliczyli jak juz będziesz wiedzial bo mnie to ciekawi
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom