>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [01.11.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Giroud kartka TAK
5.50
Unibet

Jak słusznie ktoś zauważył Arsenal powinien nie mieć problemów z wygraniem dzisiejszego spotkania a co wiążę się z tym? Zapewniony awans. Giorud ma na koncie 2 kartki. Czas się wyczyścic ;)
On juz pauzował w 2 koleje po czerwonej w pierwszym meczu. Nie znam dokładnie przepisów więc proszę o wytłumaczenie. Myślałem, że jak zawodnik dostanie czerwoną to pauzuje w kolejnym meczu a pozniej już ma czyste konto. Mylę sie ?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
On juz pauzował w 2 koleje po czerwonej w pierwszym meczu. Nie znam dokładnie przepisów więc proszę o wytłumaczenie. Myślałem, że jak zawodnik dostanie czerwoną to pauzuje w kolejnym meczu a pozniej już ma czyste konto. Mylę sie ?
Tego to nie wiem i szczerze powiem,że przeoczyłem fakt,że Giroud ma dwie żółte a w konsekwencji jedną czerwoną. Ale okażę się w następnej kolejce bo Verratti dostał dziś 3 żółtą a wcześniejsze dwie zebrał jak Oliver dwie w jednym meczu. Źle to rozegrałem bo ewidentnie 3 kartkę dostał dziś Kramer i Steffen. Mam nadzieję,że nikt przeze mnie nie ucierpiał
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Giroud kartka TAK
5.50
Unibet

Jak słusznie ktoś zauważył Arsenal powinien nie mieć problemów z wygraniem dzisiejszego spotkania a co wiążę się z tym? Zapewniony awans. Giorud ma na koncie 2 kartki. Czas się wyczyścic ;)
Właśnie na to samo miałem zwrócić Ci uwagę, Giroud już pauzował w 2 kolejce, potem nie grał w 3 kolejce ze względu na kontuzję. Ktoś wie jak odnoszą się przepisy do takiej sytuacji, że zawodnik dostaję czerwoną kartkę za dwie żółte kartki, pauzuje kolejny mecz, natomiast w kolejnym meczu dostaję trzecią żółtą kartkę? Wydaje mi się jednak, że ten stan jest zerowany po pauzie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom