>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [01.11.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów ✅✅✅
Spotkanie: Atletico Madryt - FK Rostov
Typ: over 3,5 kartki
Kurs: 1.90
Bukmacher: B365


O kurdę, jak zobaczyłem tak żenująco niską linię to musiałem w to wjechać mocno. W pierwszym meczu były tylko 3 kartki, więc mam jeszcze większą pewność co do typu ????. Atletico jest drużyną, która ogólnie łapie mnóstwo kartek, nawet jeśli grają z ogórkami, także przy odrobinie szczęścia są w stanie sami wyrobić tą linię. Po drugiej stronie mamy niedoświadczonych Rosjan, którzy będą chcieli dobrze pokazać się na Vicente Calderon i skoro w pierwszym meczu wstydu nie było, to tutaj nie muszą wyjść z góry skazani na porażkę i powinni powalczyć. Do tego wszystkiego sędziować będzie overowy szkot - Craig Thompson.

Polecam mocno ten typ, podejrzewam, że za parę godzin linia zostanie podniesiona przez buka do 4.0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
S 277

stepinski

Użytkownik
Podajesz argument tylko z jednej strony. Teraz warto się zastanowić ile razy przez te wszystkie lata co Guardiola jest trenerem Barcelona miała mniejsze posiadanie piłki?
Nie potrafię tego podać, ale pewnie w prawie każdym meczu miała większe posiadanie piłki od przeciwników. Wiem że Guardiola grał dwukrotnie jako trener innej drużyny przeciwko Barcelonie i dwukrotnie miał wyższe posiadanie piłki. Z drugiej strony Bayern to nie Man City.No nie da się ukryć ze ten typ to nie jest pewniak ale myślę że warto. Gaurdiola ma po prostu bzika na punkcie trzymania piłki i wymiany podań. Jedni powiedzą ze to bez sensu i w poprzek przesuwanie piłki, inni ze mądre, wymuszające przesuwanie strefami przeciwników i powodujące ich zmęczenie. Pozdrawiam
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertów. Ponieważ w sts jest opcja pogrania w meczu City Barca na procentowe posiadanie piłki i kurs na to że City będzie miało więcej wynosi 5.00 więc po takim kursie myślę że warto to nie odpowiednie słowo a poprostu tak trzeba zrobić. Przemawia za tym - - - po pierwsze STYL Guardioli bo każda jego drużyna musi dominować
Atut własnego boiska, rozumiem że Barca to jest drużyna która wychowała się na Pepie ale jednak i ich styl jest taki sam i robią to o wiele lepiej no ale popatrzmy na to z innej strony, zawsze w Barcelonie największy udział w tym że tak dominowali na boisku miało trio Iniesta, Xavi, Busquets a teraz zostal sam Sergio, który z całego trio jednak miał w tym najmniejszy udział, Iniesta kontuzja a Xavi już nie gra. To są argumenty które przemawiają za tym. Pytam ekspertów dlatego bo boję się że Pep może chcieć zaskoczyć barce i może pograć trochę częściej z kontry ale szczerze w to powatpiewam bo to do niego nie podobne a pytam dlatego bo chciałbym pograć to trochę grubiej. Z góry dzięki za pomoc.
Pzdr
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Ludogorets - Arsenal
Gospodarze w LM mało biją rożnych, w trzech spotkaniach nabili uwaga ! jednego rożnego w meczu ostatnim z Arsenalem i tutaj również uwaga ! nabili tego rożnego w 85 minucie przy wyniku 5:0 dla Kanonierów. Linia dość niska, ale jak dla mnie jeden, max dwa rożne gospodarze nabiją. Arsenal w formie, nie zawodzi ani w lidze ani w LM, już w następnej kolejce zmierzą się z Tottenhamem u siebie, więc pewnie tutaj będą się oszczędzać, żeby wygrać nakładem jak najmniejszych sił.
Ludogorets under 3,5 RR # 2,17 # Betsson ⛔ 4RR
Atletico Madryt - FK Rostov
Benfica - FC Dynamo Kijów

W jednym jak i drugim spotkaniu faworytami są gospodarze. Atletico w swojej grupie jak na razie na czele z przewagą 3 punktów nad Bayernem, ale czeka ich jeszcze rewanż na Allianz Arena, więc takie spotkanie jak dziś powinni spokojnie wygrać, beż żadnych HA, bo ten pierwszy mecz jest dla podbicia kursu.
Drugie spotkanie, Benfica powinna to wziąć, szansa na awans jest, nawet na pierwsze miejsce, Napoli trochę zaniżyło loty, ale żeby tak było ten mecz muszą wygrać. Kurs nie zachwyca, ale Portugalska drużyna jest lepsza i dzisiaj powinna zgarnąć 3 punkty.
Benfica # 1,65 ✅ 1:0
Atletico # 1,15 ✅ 2:1
AKO : 1,90 # Bettson

Manchester City - Barcelona
Spotkanie ważne dla jednych jak i drugich, ale jednak to gospodarze powinni dzisiaj wyjść mocniej zmotywowani. My wiemy oni to wiedzą, że pierwsze spotkanie nie ułożyło im się najlepiej, ale wynik został im w głowach. Jeśli chodzi o wynik to lepiej poszukać właśnie czegoś w ich stronę, ja właśnie tak postanowiłem, sądzę, że powinni dzisiaj więcej tych RR nabić, szczególnie, że Barca aż tak ich nie nabija więc nie powinno być trudno.
City(-0,5) więcej RR # 1,86 # Betsson
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Benfica - Dynamo Kijów 1,62 Unibet ✅
W Dynamo kontuzje mocno osłabiły linię pomocy. Zabraknie największej gwiazdy ekipy z Kijowa - Jarmolenki. Do tego dziś nie zagrają chociażby Garmash czy Fedorczuk. Straty spore bo Ci gracze to podstawowi zawodnicy zespołu z Ukrainy. W Benfice również nie wszyscy zagrają, ale to urazy, z którymi zespół boryka się dłuższy czas. U gospodarzy grę w ostatnich tygodniach napędzają Pizzi i Salvio wspomagani przez Grimaldo, a Ci są w dyspozycji trenera.
Benfica na własnym boisku rzadko traci punkty. Z kolei Dynamo w ostatnim czasie na wyjazdach w lidze ukraińskiej dużo remisuje. Tu jest jednak wyższy poziom i bardzo ciężko będzie podopiecznym Rebrova wywieźć z Lizbony choćby punkt, zwłaszcza, kiedy zespół przystąpi do meczu osłabiony kontuzjami.
Przewidywane składy:

Benfica: Ederson; Semedo, Luisao, Lindelöf, Grimaldo; Fejsa, Pizzi, Salvio, Cervi; Guedes, Mitroglou
Dynamo Kijów: Rudko; Morozyuk, Khacheridi, Vida, Antunes; Rybalka; Tsygankov, Sydorchuk, Buyalskiy, González; Júnior Moraes
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
1. Benfica - Dynamo
Benfica -1.5⛔
Unibet @2.80

Kursy od wczoraj poszły znów w górę. Nie mam pojęcia dlaczego. Benfica musi ten mecz wygrać jeśli chcą myśleć o awansie. Ostatnie ich mecze pokazują, że złapali wiatr w żagle. Liderują w w lidze portugalskiej z bardzo dobrym bilansem 8-1-0 i bramkami 22-4. Dynamo dzisiaj bez podstawowych graczy. W lidze ukraińskiej już tracą 8 pkt do Schachtara, a jeszcze połowa sezonu nie minęła.
Mam nadzieję, że Benfica wyciągnie wnioski ze straconych punktów z Besiktasem i będą prowadzić dwoma golami w 90 minucie.

2. Monchengladbach - Celtic
Borussia 1 ⛔
@1.47 unibet
Jeśli Niemcy dziś wygrają, a City straci punkty z Barceloną to na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej Borussia będzie na drugim miejscu. Prawda jest taka, że będą mieli przed sobą mecz z Manchesterem i Barceloną. U siebie są bardzo groźni o czym przekonali się zawodnicy z Hiszpanii, wygrywając 2-1 bo ciekawym meczu.
W poprzedniej kolejce Borussia ograła Celtic w Szkocji 2-0 będąc drużyną lepszą. Nie sądzę by przed własną publicznością stracili punkty. Wciąż pod znakiem zapytania jest występ Hazarda. Ale i bez niego powinni sobie poradzić.
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets Razgrad - Arsenal Londyn
Typ: 2/obie strzelą
Kurs:2,62
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami rewanżowe spotkania ligi mistrzów. Już po tej kolejce niektóre kluby mogą zagwarantować sobie awans do kolejnej fazy a w śród tych zespołów jest właśnie Arsenal Londyn.
Arsenal w meczu przed dwoma tygodniami rozbił zespół z Bułgarii aż 6:0 i ten wynik świadczy o różnicy klas obu ekip lecz mnie osobiście zespół Ludogorets się podobał zwłaszcza w pierwszej połowie meczu gdzie mieli sporo ciekawych akcji no i mieli także sporo okazji do strzelenia gola, dużo może Arsenal zawdzięczać bramkarzowi Ospinie, że nie puści ani jednego gola. Lecz tak jak wspomniałem już między obiema drużynami jest spora różnica klas.
Ludogorets z roku na rok robi postępy gra już 2 bądź 3 sezon pod rząd w lidze mistrzów. Graja fajny ofensywny futbol, w lidze strzelają sporo goli, ostatnie ich wyniki strzeleckie to 5:3, 4:0, 4:0 no i 0:6 z Arsenalem.
Ludogorets grał już w tym sezonie w lidze mistrzów przed własną publicznością z PSG gdzie przegrali lecz strzelili bramkę 1:3 do tego nie strzelony karny a Arsenal jest na tym samym poziomie co PSG dlatego mój typ jest wygrana gości ale także, że obie drużyny strzelą bramkę.
Do tego dochodzą problemy Arsenalu z kontuzjami bo aż 8 zawodników jest kontuzjowanych z tego 3 zawodników grało przed 2 tygodniami w meczu z Ludogorets a są to H. Bellerin, S. Cazorla i T. Walcott oprócz nich kontuzjowani są także: D. Welbeck, L. Perez, N. Monreal, P. Mertesacker, Ch. Akpom.
Polecam ten typ bo jest duże prawdopodobieństwo, że ten mecz się skończy podobnie do meczu z PSG.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Ktoś tu mądrze napisał że dzisiejszy mecz Man. City z Barceloną jest do oglądania a nie typowania ;) W Barcelonie może nie grać nawet 50% składu, wystarczy że jest jeden kluczowy zawodnik.
Jakim już trzeba być wąsem żeby wierzyć że City w tym meczu wygra?
Wygrana 4-0 z WBA ? Otóż WBA w meczach z City przegrywa regularnie od kilku lat, w tym sezonie idzie im jak ku**ie w deszczu.
Za swój wybryk w Hiszpanii nie zagra C. Bravo.
Suarez w Anglii zawsze czuje się jak ryba w wodzie. Messi w meczach z City ma już chyba dwucyfrową liczbę goli, no i dochodzi Neymar.
Ja to już bym grał te posiadanie piłki albo kartki ;)
Manchester u siebie lubi je łapać, grają twardo w obronie a wiadomo że Barcelona aktorów ma dobrych.
Shake// ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
FC Basel - PSG
FC Basel lub remis @ 2,30 Bet365 ⛔ 1-2 oni są chyba jacyś przeklęci :]


Spróbujemy ugryźć ten mecz z tej strony. Otóż Bazylea to całkiem ciekawa ekipa, w tym roku w LM zdecydowanie zawodzi jeśli chodzi o zdobycz punktową. Warto jednak spojrzeć z innej strony, przegrany mecz z PSG 3-0 mógł pójść w zupełnie inną stronę (masa szczęścia w pierwszej połowie Paryżan), z Ludogortsem byli stroną przeważającą, ale dostali bramkę do szatni i gonili wynik (wiadomo jak trudno jest wracać ze stanu 1-0, gdy rywal myśli jedynie o tym, jak zamurować bramkę a nie jest się Barceloną czy Bayernem), z Arsenalem na Emirates zawsze mecze należą do ciężkich. Wniosek? Myślę, że wypadałoby zgarnąć w końcu pełną pulę czy też zremisować u siebie po dobrym widowisku. Basel na własnym terenie w LM gra naprawdę nieźle, dwa lata temu, gdy odnieśli duży sukces wychodząc z grupy pokonywali u siebie Liverpool (1-0) i przegrali minimalnie z Realem (0-1).

A Paryż? Zdecydowanie spuścił z tonu. W drużynie dzieje się coś nie tak, wygrywają minimalnie albo też zaliczają wtopy. W LM radzą sobie co prawda zdecydowanie lepiej, ale tak jak pisałem wcześniej, jest to zdecydowane przeciwieństwo Basel - mają dosyć sporo szczęścia w starciach. Czy się ono utrzyma? Mam oczywiście nadzieję, że nie, ale wiadomo jaka jest piłka ;) . Ja jednak tutaj wyczuwam lekki sukces ekipy gospodarzy.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Besiktas - Napoli
Moja analiza z Typów Dnia

W grupie B tegorocznej edycji Champions League zaczyna się walka o pierwszą pozycję po fazie grupowej i trafienie teoretycznie słabszego przeciwnika w kolejnej fazie. O to miano rywalizować będą 3 zespoły: Napoli, Besiktas oraz Benfica. Na tym etapie rozgrywek te zespoły mają na koncie po kolejno 6-5-4 punkty. Tabelę zamyka Mistrz Ukrainy Dynamo Kijów z 1 oczkiem na koncie. Dziś w Lizbonie miejscowa Benfica podejmie właśnie zespół zza naszej wschodniej granicy i wielce prawdopodobne że wywalczą 3 punkty i w takiej sytuacji mieliby na koncie 7 punktów. Napoli po dwóch zwycięstwach nad Dynamem oraz Benficą w dwóch pierwszych kolejkach przyszła niespodziewana porażka w Neapolu z Turkami 2:3, ale warto zaznaczyć że gospodarze stworzyli sobie multum sytuacji bramkowych a przyjezdni skupili się na kontrataku i na nieszczęście Neapolitańczyków byli w tym elemencie gry zabójczo skuteczni i z przebiegu spotkania nie zasłużyli na wywiezienie kompletu punktów z włoskiej Ziemi. W dzisiejszym spotkaniu w Stambule myślę że będzie podobnie jeżeli chodzi o przebieg gry. To zespół Maurizio Sarriego będzie zespołem, który będzie dominował a podopieczni Senola Gunesa skupią się na defensywie, cofając się głęboko pod własne pole karne i będą czekać na gości na 16 metrze przed własną bramką. Taki obrót spraw zmusi gości do częstej gry skrzydłami i dośrodkowań w pole karne co zazwyczaj kończy się dużą liczbą rzutów rożnych. Dodatkowo zespół Napoli jest stworzony do gry skrzydłami, bowiem mają do tego idealnych wykonawców, czyli zawodników zwinnych, doskonałych technicznie i przede wszystkich szalenie szybkich, takich jak: Lorenzo Insigne, Dries Mertens czy Jose Callejon. W środku zapewne zagra Marek Hamsik i Piotr Zieliński, którzy zapewnią tym skrzydłowym dużo pracy swoimi doskonałymi podaniami. Jeżeli mecz będzie się toczyć tak jak przewiduję powyżej to zespół z Neapolu jest w stanie sam pokryć tę linię. Z pewnością swoje &quot;trzy grosze&quot; do spełnienia tej linii dołożą gospodarze, którzy będą próbować szybko kontrować, a to potrafią bardzo dobrze, bowiem pokazali to choćby dwa tygodnie temu we Włoszech. Reasumując spodziewam się dobrego, obfitującego w sytuacje bramkowe meczu oraz oczywiście w rzuty rożne. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Besiktas - Napoli
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,81 ::: 1/3 Pinek ⛔
Dla mnie tutaj sprawa jest prosta i nie ma co analizować. Napoli od kilku sezonów stało się drużyną grającą na zdecydowane tak, ostro do przodu. Dużo strzelają, ale też tracą bramki.
W pierwszym meczu padło aż 5 bramek, 2:3 więc to o czymś świadczy. Teraz Besiktas gra u siebie, a tam potrafią wbić po kilka goli przeciwnikom. Skoro strzelił w Turcji Kijów to tym bardziej powinno zrobić to Napoli.
Ukraińcy zostaną pewnie na 4 miejscu w grupie, a sprawa awansu rozstrzygnie się pomiędzy Benfica (4 punkty), Besiktas (5 punktów), Napoli (6 punktów). Więc jest o co grać.
Włosi wygrali 4:2 z Benficą u siebie, 1:2 z Kijowem na wyjeździe. W meczach szlagierowych ligowych ograli 4:2 Milan, przegrali u siebie 1:3 z Romą, ostatnio na wyjeździe też z Juventusem 2:1.
Beskitas łącznie w fazie grupowej strzelili/stracili w 3 meczach 9 bramek co daje średnią 3 bramki na mecz.
Napoli ma tych bramek razem aż 14 co daje średnią 4,6(6).
Wynik: 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów! Dziś kolejny wieczór z LM, więc i wypadało cos obstawić ???? Wiele typów odnosi się do meczu miedzy City, a Barcą. Nie będę oryginalny. Też poszukam zarobku w meczu wieczoru. Tak jak dwa tygodnie temu, tak i dziś nie idę w stronę zwycięzcy czy też overów bramkowych. Po raz kolejny będę szukać liczby przewinień. Na Camp Nou bylo ich 32. Mecz dwóch ofensywnych ekip co paradoksalni sprzyja przewinieniom. Do tego mamy dziś za rozjemcę pana Victora Kassaia. Ostatnie 5 spotkań Węgra to średnia 28 odgwizdanych fauli. DO tego mamy wynik z CN, który na pewno podkręci dziś ambicje drużyny z Etihad. Oba teamy mają do dyspozycji szybkich zawodników,a co za tym idzie powstrzymać ich będzie można tylko faulem. Reasumując, City rządne reważnu, Barca z pewnością też skóry tanio nie sprzeda, pełen stadion, arbiter z Węgier wiedzący do czego służy gwizdek. Wchodzę w ten zakład ;)
City-Barcelona over 25,5 popełnionych fauli TAK ---&gt; 1.93 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Poczekam jeszcze na składy i przemyślę jaką stawką wejść w mój bet.
Mianowicie City over 4,5 RR Marathon 1,68
Przejdźmy do konkretów, jak dziś Borussia wygra z Celticem, a $ity powinie się noga to mogą być poważne problemy. Osobiście liczę, że Rudy wyjdzie na swojej nominalnej pozycji, a nie tak jak w ostatnim meczu LM... Tak jak dużo osób zauważyło Augero też zaczął coś grać. Mam nadzieje, że szjeki postawią wszystko na jedną kartę i poważnie zaatakują skrzydłami. Ogólnie linia dość niska, widzi mi się tu dość otwarte widowisko.

Jedyny jaki komentarz mi przychodzi do głowy to GUARDIOLA TY ZJEBIE, over by lekko wszedł jakby de bruyne od razu zagrał na miejscu Sterlinga, w drugiej połowie tylko przesunął ich i inna gra..
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Manchester City - Barcelona
BTS 1,44
Ludogorets - Arsenal
Arsenal więcej rożnych 1,33
AKO: 1,96 Bet365
✅
Prosty dubel na wtorkową Ligę Mistrzów.
Bardzo jestem ciekawy starcia drużyny The Citizens z Katalończykami. Pierwse spotkanie zupełnie nie oddaje przebiegu spotkania. Niby 4-0, ale pierwsza bramka po błędzie Fernandinho, później czerwona kartka za głupotę Bravo i dopiero się posypało. Szczerze, do 60. minuty i osłabienia Anglików to City stwarzało sporo zagrożenia pod bramką Ter Stegena. Barca genialnie wykorzystała swoje sytuacje i to dało im tak wysoką wygraną. Mając takich geniuszy z porzdu nie wątpię, że strzelą znowu, także na Etihad Stadium, szczególnie, że Guardiola niezbyt ma pomysł na mocne zestawienie defensywy. Do tego wypada wiadomo Bravo a także zawsze solidny Zabaleta. Z drugiej strony do strzelenia bramki na Camp Nou Manchesterowi zabrakło trochę szczęścia. Potencjał mają tu spory, do tego atut własnego boiska i spodziewany powrót Aguero do pierwszego składu. A także Barca w obronie luki przy kontuzjach Pique, Mathieu i Alby (do tego brak Iniesty w pomocy) City ma swoją okazję, motywację a także muszą powalczyć o punkty przy średniej sytuacji w tabeli przez remis z Celticem. Zapowiada się świetne widowisko.
Do tego typ na większą liczbę rożnych Arsenalu popartą suchymi faktami. Liczba rożnych Armatek w tym sezonie LM: 7,8,8 i taką ilość często uzyskują też w rozgrywkach Premier League. Ludogorets, co wspomniał użytkownik Comendador 1 rożny przez 3 kolejki. To jednak subtelna różnica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
obc 119

obc

Użytkownik
Besiktas - Napoli
Typ: 1
Kurs: 3.24 STS
⛔⛔⛔

Też nie będe oryginalny, większość typów na dzisiaj to Man City z Barcą i właśnie Besiktasu z Napoli. Ja wybieram to drugie spotkanie.
Drużyna Besiktasu trochę osłabiona dzisiaj, nie zagrają: Erkin, Talisca, Kavlak oraz Uysal. W drużynie gości zabraknie tylko Albiola i naszego Arka Milika.
No właśnie i od Milika trzeba zacząć tą analizę. Od momentu jego kontuzji Napoli wrzuciło mniejszy bieg, już nie grają tak jak na początku sezonu, a teraz dodatkowo dochodzi również fakt, że w weekend grali prestiżowe spotkanie z Juve ( które zresztą przegrali 2:1 ).
W pierwszym meczu w Neapolu było bardzo ciekawie, mecz zakończył się zwycięstwem Besiktasu 3:2. Tutaj również mecz powinien obfitować w bramki i zgadzam się z moimi przedmówcami o ilości bramek + 2.5.
Besiktas, wiadomo u siebie atmosfera na trybunach poniesie piłkarzy, tylko czy sami piłkarze poniosą siebie do zwycięstwa. Myślę, że tak, taki kurs na czystą 1 jest wart ryzyka, a pomimo paru osłabień Besiktas powinien rozegrać równie dobre spotkanie przeciwko Napoli jak 2 tygodnie temu.
Szansa na awans dla Besiktasu z grupy leży tylko i wyłącznie w ich nogach, jak będzie zobaczymy dziś wieczorem.

No niestety ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Trzeba coś wymyślić na dzisiejszy wieczór, a że zbytnio nie ma czasu, to atakuję wydaje mi się, że dość pewnie.

PFC Ludogorets - FC Arsenal
1X2
FC Arsenal✅

PSV Eindhoven - FC Bayern Monachium
1X2
FC Bayern Monachium
@1.82
Bwin✅✅


Czy dziś ujrzymy podobny wynik, jak ostatnio? Wątpię... Ale zwycięstwa Arsenalu jestem pewien. Chłopcy Wengera są w gazie i ciężko będzie, żeby Ludogorets mogło ich dziś zatrzymać. Wyniki Arsenalu mówią same za siebie.
Różnica między zespołami jest duża i się naprawdę zdziwię, jeśli Kanonierzy nie wywiozą 3 punktów.


Co do drugiego meczu, to Bawarczycy bez Martineza i Riberego, więc nie wiem czy można to uznać za osłabienie w dzisiejszym meczu, skoro w pierwszym starciu Bayern grał już bez Francuza, a Martinez wszedł z ławki. Pierwsze spotkanie było dość jednostronne, pewna wygrana podopiecznych Carlo. Czy PSV ma jakieś argumenty na Bawarczyków? Własny stadion... Ale bądźmy poważni, Bayern musi to wygrać, jeśli chcą mieć jakiekolwiek nadzieje na pierwsze miejsce w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
MONCHENGLADBACH - CELTIC
Obie drużyny dawno nie miały bts&#39;ów w swoich spotkaniach, a dokładnie każda w 6 z rzędu. Przełamanie? BTS za 1,80. Biorąc pod uwagę, iż w poprzedniej kolejce na 16 meczów padło tylko 6 btsów, a w dzień kiedy grały obie drużyny tylko 2 na 8 meczów. Hmm. Tylko taka ciekawostka ;)
CITY - BARCA
Obie drużyny jeszcze nigdy nie zremisowały grając ze sobą, a grali 6 razy. Sytuacja w tym momencie stawia opcję na remis - 3,60 za bardzo prawdopodobną. Nie sądzę, aby City ten mecz wygrało i skłaniam się bardziej ku remisowi niż wygranej Barcy. Ciekawy jest typ Obie strzelą i padnie remis - 4,00. To tylko kolejna ciekawostka ;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Barcelona nie musi tego spotkania wygrać wystarczy im remis jednak City musi spotkanie wygrać z Niemcami na ich stadionie będzie ciężko Gaurdiola nie może ryzykować kolejnych strat punktów ponieważ moze to dla nich oznaczać ciężkie dwie kolejki.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Basel - PSG BTS @ 1,91 365 ✅
Benfica -1 @ 2,16 zwrot
Atletico -2,25 @ 2,04 ⛔
City - Barcelona under 3,25 @ 1,86 ⛔
Pinnacle

Liczę dzisiaj na dobry mecz Bazylei.W pierwszym spotkaniu przegrali 3:0 chociaż bodajże na początku meczu mieli słupek.Nie zagrali tak na prawdę jeszcze dobrego spotkania w LM, w tym sezonie i dzisiaj liczę, że to będzie ten mecz, bo drużyna ma potencjał,grają u siebie, a PSG na wyjazdach potrafiło już stracić bramkę z Ludogortsem, stąd BTS.
Dla Benfy to dzisiaj mecz o być albo nie być prawdopodobnie,Dynamo osłabione personalnie.
Atletico w pierwszym spotkaniu 1:0 ale mieli mnóstwo sytuacji i u siebie powinien rozwiązać się worek z bramkami.
Co do City to jakoś po prostu nie spodziewam się dzisiaj wielu bramek i linia też wysoka.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Giroud kartka TAK
5.50
Unibet
Jak słusznie ktoś zauważył Arsenal powinien nie mieć problemów z wygraniem dzisiejszego spotkania a co wiążę się z tym? Zapewniony awans. Giorud ma na koncie 2 kartki. Czas się wyczyścic ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom