>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Osaka & Linz, 7.10-13.10.2013

Status
Zamknięty.
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Ja w zasadzie sam nie wiem jak się za ten finał zabrać. Widziałem już w tym roku spotkania gdzie ktoś grał 3/4 rundy dość mało ciekawy tenis, oparty na własnych błędach i bezradności przeciwniczki a w finale grał całkiem inaczej.
Tutaj oglądałem wszystkie spotkania Eugenii. I jej tenis przy swoim podaniu nie był grą którą zapamiętam jako zawodniczkę tą, która nie popełnia błędów, a trzyma równy serwis i jest ciężka do stracenia podania. Prosty przykład to spotkanie Barbora Zahlavova Strycova, kiedy to Gienka męczy się i przełamuje Barbare, po czym całkowicie się rozluźnia i albo robi własne błędy i oddaje gem do 0, albo po kolejnym rebrejku wystawia piłki przy siatce dla Barbary, aby ta grała tak jak wyobraźnia jej pozwala. Gdyby nie to, że sama potem wyautowała swój gem i zaczęła grać jakby pierwszy raz miała rakietę w ręce to Bouchard powinna być już w domu.
Stosur uważam za zawodniczkę, która jest równa jest to na pewno jedna z najbardziej ciężkich/doświadczonych zawodniczek jeżeli chodzi o ten turniej. Wg. mnie drabinkę pod względem zawodniczek Stosur też miała cięższą, a półfinał w deblu z Zhang kiedy to Zhang była kołem u wozu - uśwuadomił mi, że Samanthcie podoba się ten hard i czuje się w nim bardzo dobrze.
Pomimo, ze na poczatku traktowałem te spotkanie jako no - bet. Sądze, że nie będzie tu rewolucji i zarobię(my) troche szmalu.

Stosur S. wygra @1.67 PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 07.10 - 13.10 )
1. Francesca Schiavone ( 1.54 ) ✅
2. Kirsten Flipkens ( 1.51 ) ✅
3. Laura Robson ( 1.65 ) ⛔
4. Sloane Stephens ( 1.59 )✅
5. Carla Suarez Navarro ( 1.40 ) ✅
6. Dabrowski/Rosolska ( 1,45 ) ✅
7. Jie Zheng ( 1.60 ) ✅
8. Dominika Cibulkova 2:0 ( 1.50 ) ✅
9. Husarova/Voracova ( 1.56 ) ✅
10. Kurumi Nara ( 2.65 ) ✅
11. Ivanovic ( 1.50 ) ✅
12. Ivanovic ( 1.22 ) ✅
13. Buryachok/Piter ( 2.50 ) ⛔

Ana Ivanovic - Angelique Kerber
Typ 1
Kurs 2.45
Sportbet

Ostatni typ w WTA na ten tydzień i żeby podwyższyć wrażenia gram przeciwko scotratez;-) A już tak poważnie, uważam, że kursy na Anę są trochę zawyżone. Primo, psychika. Angelique Kerber walczyła w tym turnieju głównie o awans do final eight. Swój cel osiągnęła. Później co prawda wygrała z Suarez, ale podejrzewam, żę z dnia na dzień ciśnienie z Niej spada - oczywiście, na finał na pewno wyjdzie zmobilizowana ale mam przeczucie, że to nie będzie aż tak 100% mobilizacja jaka by była, gdyby od tego zależało, że znajdzie się w pierwszej ósemce. Ostatnio Kerber wygrała z Aną 2:0, ale jak słusznie KrólWTA napisał wcześniej, okoliczności tej wygranej były lekko inne.
Ivanovic trochę stracony ten sezon. Momentami grała naprawdę świetnie, a jednak nie osiągnęła niczego nadzwyczajnego. Zawsze przy świetnej formie zdarzały się mecze np z Agą i piękny sen się kończył. Ivanovic bardziej niż Kerber ma coś do udowodnienia w tym sezonie, a turniej w Linzu dość mocno lubi no i ma tu fajną historię. Sądzę, że wyjdzie w pełni skoncentrowana na ten mecz. Co do returnu Any, to jak napisał Scotratez jest silny, często nie do końca zaplanowany, ale jak ma dobry dzień ( Ana, nie jej return;-) ) to tym returnem potrafi poustawiać przeciwniczki.
Kerber jest w świetnym gazie, ale ten gaz zacznie według mnie powoli z Niej wylatywać. H2h dla ANy 3:1, w tym 2:1 w tym roku. Ana z Kerber wygrywać umie i to jest fakt. Najsłabszy mecz miała z Voegele, nie wiem czemu, może dlatego, żę ją trochę zlekceważyła? Tak czy tak, takiej zawodniczce tak słaby mecz zdarza się zazwyczaj raz w turnieju, więc dobrze, że to za nami.
Sam stawiam na Ivanovic i liczę tutaj na małą niespodziankę.
Miłej niedzieli wszystkim;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Ivanovic-Kerber
Ivanovic w tym sezonie bilans 2-11 z zawodniczkami Top 10. O dziwo te dwa zwyciestwa przyszly nad Angelika Kerber (Madryt i Fed Cup). Ivanovic tez dwukrotnie ten turniej w Linzu wygrywala w przeszlosci. Kerber jednak gra swietnie ostatnimi tygodniami. Tutaj wczoraj zdemolowala Carle Suarez Navarro, ktora gladko pokonala Kirsten Flipkens, czyli Belgijke ktora w halach radzi sobie z reguly swietnie. Poza tym ide o zaklad, ze Kerber niezaleznie od wyniku wycofa sie ze startu w Moskwie. Wygrana Ivanovic, ktora otrzymala dzika karte na turniej mistrzyn w Sofii dla zwyciezczyn tegorocznych turniejow WTA International, moze tez spowodowac ze oragnizatorom zwolni sie tam jedna dzika karta. Nie stawiam, gdyz zbyt malo tego turnieju widzialem, ale jakbym mial wybrac to wzialbym jednak Kerber. Kerber w przeciwienstwie to Stephanie Voegele potrafi znakomicie returnowac. Szwajcarka mial zbyt duze problemy z serwisem Ivanovic przez caly mecz, a tak wygrac sie nie da. To ze Ivanovic mozna przelamywac pokazala Cibulkova, ktora mimo wyniku 2-6 4-6 to napedzila Serbce sporo strachu w drugim secie. Asekty historyczne koliduja mi tutaj z aspektami sportowymi, wiec ciezko o zasadny typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom