>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expect - OSZUSTWO na livie

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nigdy nie uznaję, że coś można łatwo ustrzelić. Ale no tak - zagrałem, bo chciałem wygrać. Tylko próbuję Ci udowodnić, że nie latam po stronach buków w poszukiwaniu pomyłek. Kurs wydawał mi się odrobinę wyższy niż powinien - wyżej Ci opisałem. Ok 0,10. Zagrałem z chęcia małego zysku - tak`gram najczęściej. Nie zagrałbym tego nigdy w życiu gdyby wynik widniał 12 pkt. Ani za 1,02 ani za 1,12. Przy wyższych kursach bym o tym pomyśla
W końcu! W końcu przyznałeś, że &quot; Kurs wydawał Ci się odrobinę wyższy niż powinien&quot;
Zobaczyłeś okazję - chciałeś ją wykorzystać. To jest Twój podstawowy błąd i to na nim powinieneś się skupić.
Walnij pięścią w klatę, powiedz mea culpa - będzie Ci łatwiej w dalszej rywalizacji z bukami ????

Nie wiem czy można nazwać to łatwym zyskiem. Kurs wyżzy o ok. 0,10 to chęć łatwego i szybkiego zysku ? Myślę, że tak mógłbyś mówić gdybym zagrał na Sienę po kursie 5 przy prowadzeniu 22 pkt. Tak wtedy chciałbym na szybko zgarnąć dobry hajs i wykorzystać błąd buka. A tu po prostu chciałem zagrać jak zwykle. Pomyślałem, że Expect zachęca nie dając poniżej 1,10 żeby zagrać (bo w końcu to tylko koniec 2 kwarty ) a Real może nadgonić. Zresztą Real nadgonił. Ale nie aż tyle żeby wygrac nawet przy prowadznieu Sieny 22. Więc mój zakład okazałby się trafiony tak czy siak gdyby Siena rzeczywiście prowadziła 22 i tym się kierowałem.
Spodziewałeś się, że przegrają? Nie...
Znów kombinujesz bo chwilę wcześniej pisałes, że w planie był mały ale jednak zysk.
Po kursie 1,12 (przynajmniej w teorii) powinno to przyjść łatwiej niż po 5,00 tak?
Opisana sytuacja z odwróconymi kursami to już zupełnie co innego.
Tak drastyczne błędy ZAZWYCZAJ kończą się anulowanie kupony. Czy to znaczy, że nie można próbować ich wyko0rzystać? Nie. Czy bukmacher będzie &quot;zły, niedobry i nieuczciwy&quot; gdy rozliczy taki kupon? Nie!

No dla mnie stawianie na team, który przegrywa 22 po przerwie mija się z celem. Więc emocje emocjami, ale sytuację ocenic też trzeba.
Znów kompletny przeskok. Nagle mówisz o ocenianiu sytuacji :|
Chyba jednak sam jej dobrze nie oceniłeś...
Jeszcze dodatkowo zarzut, że stawianie na taki zespół mija sięz celem? Niby dlaczego skoro można na tym zarobić?

Wg mnie celowy bo od czasu do czasu taka pomyłka i sporo hajsu zarobione na koncie buka przez głupotę graczy - czyli w tym wypadku równiez i moją w postaci nie sprawdzenia wyniku. Ale raz jeszcze powtarzam nigdzie nie spotkałem się, żeby przez pół 2 kwarty i CAŁĄ PRZERWĘ widniał zły wynik + 10 pkt dla jednej z drużyn. A live kosza i w ogóle kosza gram często. Dlatego też uważam, że to zdarzenie to nie był przypadek.
Czyli gdyby Expekt zasypiał i nie wpisywał bramki zdobytej przez któryś z zespołów w meczu piłkarskim a dodatkowo, nie uwzględnił tego w kursach to też byłby nieuczciwy?
Czyha na tych, którzy zdecydują się zagrać odwrotnie niż BYŁO w rzeczywistości?
Pomyśl logicznie. Expekt zraził Cię do gry. Planowali to? Chcieli zrobić zorganizowany skok na kasę kilku graczy, żeby ich do siebie zrazić?
To nie brzmi logicznie...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W końcu! W końcu przyznałeś, że &quot; Kurs wydawał Ci się odrobinę wyższy niż powinien&quot; Zobaczyłeś okazję - chciałeś ją wykorzystać. To jest Twój podstawowy błąd i to na nim powinieneś się skupić. Walnij pięścią w klatę, powiedz mea culpa - będzie Ci łatwiej w dalszej rywalizacji z bukami
Nie zrobię tego kukla i nie wypowiem mea culpa, dlatego, że gdyby nie wałek ze strony exxpecta to nie przegrałbym tego zakłądu i zdania nie zmienię. Wpienia mnie to tym bardziej, że była to 1wsza porażka takiego stylu grania i to nie z winy sportowej a z winy mahlojek expecta. Mea culpa to mogę powiedzieć co do sprawdzenia wyniku. Znaczy się nie sprawdzenia. Dlaczego ja mam mówić przyznawać się do błędu ?? To jakie kursy wystawia expect to jest ich sprawa czy za małe czy za duże. Ale to jaki wystawiają wynik to już jest inna sprawa. Albo gramy fair albo się oszukujemy.
Spodziewałeś się, że przegrają? Nie...
Oczywiście, że się nie spodziewałem, że przegrają, ale rozmawiamy o typie wirtualnym. Bo przy różnicy 12 pkt oczywiście, że brałbym pod uwagę możliwą pogoń Realu i po raz setny piszę, że nie zagrałbym tego bubla expectowego :]
Po kursie 1,12 (przynajmniej w teorii) powinno to przyjść łatwiej niż po 5,00 tak?
Ostatnio padają takie wyniki, że nawet 1,10 nie jest kursem bardziej pewnym niz 3 4 czy 5, ale to chyba inna bajka a nie ten temat.
Znów kompletny przeskok. Nagle mówisz o ocenianiu sytuacji Chyba jednak sam jej dobrze nie oceniłeś...
A niby dlaczego jej dobrze nie oceniłem ?? Tego się nie dowiemy. Bo prowadzenia Sieny 22 pkt po prostu nie było...Więc nie może byc mowy czy dobrze oceniłem to spotkanie czy nie. Może być tylko mowa o tym, ze expect wprowadził mnie w błąd przez co straciłem kaske i to nie tylko tą , bo wkurzony i zirytowany przegrałem następną i tyle z tego wyszło. A do tego momentu szło naprawdę fajnie.
Jeszcze dodatkowo zarzut, że stawianie na taki zespół mija sięz celem? Niby dlaczego skoro można na tym zarobić?
Źle napisałem. Nie mija się z celem. Nie krytykuje żadnej taktyki. Niech każdy gra tak jak uważa.
Czyli gdy Expekt zasypia i nie wpisuje bramki zdobytej przez któryś z zespołów w meczu piłkarskim a dodatkowo, nie uwględnia tego w kursach to też jest nieuczciwy?
Rzadko gram live piłkę nożna więc ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat. Ja przedstawiłem jasno i klarownie swoją sytuację, w której kursy były właściwie normalne a wynik o 10 za duży na jedną z drużyn. Wałek i tyle, przez który popłynąłem.
Pomyśl logicznie. Expekt zraził Cię do gry. Planowali to? Chcieli zrobić zorganizowany skok na kasę kilku graczy, żeby ich do siebie zrazić? To nie brzmi logicznie...
Nie wiem kolego czy to było celowe czy nie...Może przemawia przeze mnie jak to nazwałeś rozgoryczenie tym bardziej, że od tego momentu gra idzie mi jak krew z nosa. Ale na swoim przykładzie właśnie jestem w stanie powiedziec, że taka ot sobie zmianka wyniku i sporo ludzi może popłynąć. Działa adrenalina działa szybka chęc odbicia się, zdenerwowanie itp. Na mnie expect zarobił dużo. A właściwie odzyskał to co sobie przez pare dni ugrałem. I na koniec kazał się przeprosić. ŻENADA to dla mnie cała ta sytuacja. I nie mam na to dowodów, żeby powiedziec tak na 100% wiem, że to był celowy wałek. Ale jedno wiem. Od czasu do czasu zmiana wyniku tu zmiana tam, zapis w regulaminie, że się za to nie odpowiada i sporo forsy może wpaść bukowi w kieszeń.
 
Do góry Bottom