>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2010/2011 [29.12.2010 - 06.01.2011]

Status
Zamknięty.
fuego 29

fuego

Użytkownik
Gregor Schlierenzauer vs Kamil Stoch 1 1.613 Pinnacle

Gregor powrócił po słabym początku sezonu. Po drodze Austriak miał również drobne problemy zdrowotne, ale szybko się z nimi uporał. Dzisiaj przyjdzie mu skakać w Bischoshofen na skoczni, którą dobrze zna i którą lubi, co potwierdza fakt, że jest oficjalnym rekordzistą tej skoczni. Na treningach i kwalifikacjach Austriak skakał przyzwoicie. Oczywiście nie jest to jeszcze to, na co go stać, ale widać, że powoli wraca do dobrej dyspozycji.
Kamil jest bardzo chimeryczny. Widać, że stać go na wiele, jednak w zawodach idzie mu średnio, ciężko mu jest oddać dwa równe skoki. Gregor to stary wyga (pomimo młodego wieku) i on uwielbia atmosferę zawodów. U siebie, w Austrii stać go na bardzo dobry wynik. Według mnie bukmacherzy mocno przesadzili z tym kursem, co będę starał się wykorzystać. Austriak to zdecydowanie bardziej solidny zawodnik i nie odstrasza mnie fakt, że wraca po dłuższej przerwie do prawdziwych skoków.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to walczymy ze skokami. Ostatnio dwa razy pechowo przegrałem. Raz w Ga-Pa przez raptowne zerwanie się wiatru kiedy Hilde sobie z nim nie poradził, a ostatnio w Innsbrucku zdyskwalifikowali mi Zografskiego, a sądze, że poradził by sobie z Koivurantą. Zatem do trzech razy sztuka może ?

Simon Ammann - Michael Uhrmann
Typ : Ammann @ 1,40 Betsafe ✅4-16

Simi walczy przecież o wygraną co jest jego celem, w treningach nigdy się nie przykłada wiięc na jego rezultaty nie ma co patrzec obiektywnie. Uhrmann zaskoczył wczoraj dobrymi skokami, ale przecież Niemcy też kapitalnie skakali w Oberstdorfie na treningach, a potem w konkursie zawiedli. Simi powalczy!
Kamil Stoch - Anssi Koivuranta
Typ : Stoch @ 1,72 Betsafe ✅15-

Koivuranta to kombinator, w T4S pokonał już Hule i Kubackiego, ale ze Stochem łatwo miał nie bedzie. Ostatnio już stawaiłem przeciwko niemu na Zografskiego, ale ta dyskwalifikacja... Kamil jest lepszy od Fina i wierze, ze skokami to potwierdzi, a rywalizują w 1 serii KO.

Wolfgang Loitzl - Stefan Hula(1 seria KO)
Typ : Loitzl @ 1,25 Betsafe ✅26-

Typ w tej rywalizacji jest oczywisty. Nie ma co się rozwodzic.

AKO @3,01 Betsafe✅
 
midel 189

midel

Użytkownik
Widzieliście u jakiegoś buka zakład Bardal - Jacobsen? Nie mogę znaleźć a muszę skontrować. Jeżeli ktoś zauważy to z góry dzięki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzieliście u jakiegoś buka zakład Bardal - Jacobsen? Nie mogę znaleźć a muszę skontrować. Jeżeli ktoś zauważy to z góry dzięki.
Jak nigdzie nie ma to zawsze ewentualnie można napisac na czacie do Betsafe i poprosic o pare. Nieraz wystawiają dodatkowe. Sam już kilka razy w tym sezonie ich o to prosiłem ;)&#39;
Tu gdzie sprawdziłem to Tobet, Pinnacle i b365 nie mają takiej pary.
Pzdr
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Widzieliście u jakiegoś buka zakład Bardal - Jacobsen? Nie mogę znaleźć a muszę skontrować. Jeżeli ktoś zauważy to z góry dzięki.
Zakładu Bardal - Jacobsen nie widziałem ale w Betsafe jest zakład Jacobsen - Bardal ????
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Co do moich dzisiejszych typów to widzę coś takiego
M.Uhrmann-P.Karelin- kto lepszy 1 1.86 ✅:browar565:

Niby Rusek jest w dobrej formie ale przecież Michael również nie jet w najgorszej w kwalifikacjach oddał dobry skok no treningi może już mniej udane, ciekawostka co do Pawła w ogóle nie skakał ani na treningach ani w kwalach gdyż był chory wiec bd to jego pierwsze skoki.
K.Stoch-R.Koudelka- kto lepszy 1 1.60 ✅:jupisdfgdfg:
Kamil na treningach dużo dalej od Czecha i to stanowczo, w kwalifikacjach co prawda to Roman skoczył metr dalej od naszergo reprezentanta ale myśle że to był tylko wypadek przy pracy i w konkursie Kamil mu odleci.
B.Sedlak-S.Hula- kto lepszy 1 1.86 ✅ ✅
Po raz kolejny stawiam przeciwko naszemu mam nadzieje że to się nie zemści para trudna ale w skokach dalsze skoki Czecha na korzyść za sedlakiem przemawia również to że ma w parze skoczka do przeskoczenia mianowicie Mario Innauera, natomiast Hula jest w parze z Loitzlem gdzie raczej nie liczyłbym na cud ;]
I taki typek na &quot;czuja&quot;
T.Hilde- miejsce-wyższe/niższe: 6.5 2 2.20 brawo nie lekceważ przeciwnika :razz: ⛔
Na treningach słabiutko w kwalach sie udało daleko polecieć ale czy odda 2 skoki dalekie w konkursie na pierwszą 6 myślę że nie i za drobne postawię.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Co do moich dzisiejszych typów to widzę coś takiego
T.Hilde- miejsce-wyższe/niższe: 6.5 2 2.20
Na treningach słabiutko w kwalach sie udało daleko polecieć ale czy odda 2 skoki dalekie w konkursie na pierwszą 6 myślę że nie i za drobne postawię.
Przejedziesz się na tym typie, Hilde podobnie miał w Insbrucku a później kwalifikacje wygrał i w konkursie 3 miejsce. Tu moim zdaniem może być spokojnie lepszy od Małysza, Matti H., a nawet od Ammanna czy Koflera. Dla mnie jego miejsce w TOP6 przy równych warunkach jest na luzie.
A prędzej zadaj sobie pytanie czy Uhrmann odda dwa dalekie skoki i wygra z Karelinem ? Może nie skakał Rusek ale to może pójść w dwa kierunki, albo będzie kiepsko albo odpoczął i znów pokaże się ze świetnej strony a Uhrmann miał więcej szczęścia w kwalifikacjach bo miał najlepszy wiatr ze wszystkich skaczących.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Martin Koch - Bjorn Einar Romoeren 1 @1,5

Wiadomo - Bjorn mega chimeryczny. Ogólnie lubi duże skocznie, ma predyspozycje do dalekich lotów. Potrafi świetnie wykorzystać wiatr pod narty. Dzisiaj jednak zapowiadawany jest wiaterek zawiewający od tyłu. Poza tym - 2 udane skoki u Norwega to rzadkość. Nawet gdyby w jednej ze swoich prób odleciał(jak w Innsbrucku w I serii) to i tak drugi skok mu nie wychodzi. Koch skacze ostatnio całkiem nieźle, także świetny lotnik. Mocne odbicie z progu. Wczoraj znakomity skok w kwalach. Jak dla mnie można śmiało pobrać Austriaka.

Andreas Kofler - Michael Uhrmann 1st round H2H 1 @1,45


Ogólnie nie lubię grywać na 1 serię bo wiadomo że to ryzyko większe, jednak tutaj polecam Koflera. Po pechowym &#39;skoku&#39; w GaPa Kofi doszedł już chyba do siebie, wczoraj piękny lot na 139,5m z 12 belki. Uhrmann także jakby złapał bakcyl, no ale jednak nie spodziewam się aby w konkursie mógł być lepszy od Andreasa. Brakuje mu jeszcze stabilności. Kurs całkiem niezły.



M. Fettner - miejsce wyższe niż 8,5 @1,5


Fettner w świetnej formie, co tu dużo pisać wczoraj bardzo regularny. Ostatnio 6 miejsce, a w Bischo wydaje się być jeszcze lepszy. Jeśli nie trafi na jakieś fatalne warunki powinien spokojnie uplasować się w pierwszej &#39;ósemce&#39;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom