>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

drobna stłuczka

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
edi jest z drugiego krańa polski ????
a sprawa skończyła się tak. na &#39;moim&#39; aucie jednak w dzień widać zadrapania więc koledzy z pracy bardziej doświadczeni radzili dogadać się z kolesiem i zapłacić. byłem z kolem umówiony że dzisiaj po 9 zadzwonie i się dogadamy gdzie i do jakiego lakiernika wbijamy. no ale rzecz jasna tel wyłączyłem ????
lecz wczoraj, jeszcze kiedy chciałem sprawe polubownie załatwić, powiedziałem gdzie mnie może szukać w razie czego. noo i oczywiście koleś wpadł do sklepu gdzie pracuje i robi zadyme. na mój pierwszy tekst &quot;aleee o co chodzi..?&#39; odpowiedział że zaraz mi przypier.. to kolega wkróczył i uspokoił sytuacje. pojechaliśmy do dwój lekierników, wycena na około 1000 zł bo jednak uszkodzenie było większe niż się spodziewałem... :p . tyle oczywiście nie zapłace, a że szef z firmowego oc też nie chciał płacić to niestety zniżki z mojego pójdą się je... człowiek uczy się na błędach. następnym razem trzeba więcej rzeczy zataić ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
byle rysa na zderzaku to teraz kolo 700zł wiec nie ma co sie dziwic
Lakiernik kasuje za cały element, czy to zderzak, czy drzwi.
Na śląsku lakiernik bierze średnio 250-300zł za element. 1000zł za 1 element to cena z kosmosu, nigdy bym tyle nie dał.
No chyba, że poszkodowany ma jakieś znajomości z owym lakiernikiem i edyyy zrobili w jajo..
 
simons 646

simons

Forum VIP
Chciales go wyrolowac, a on pojechal do lakiernika dzien wczesniej i powiedzial zeby rzucil wyzsza cena co sie podziela zyskiem ????

Ahhh wiedzialem ze Ted jest sprytny i zarobi na tym ???? xD
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Lakiernik kasuje za cały element, czy to zderzak, czy drzwi.
Na śląsku lakiernik bierze średnio 250-300zł za element. 1000zł za 1 element to cena z kosmosu, nigdy bym tyle nie dał.
No chyba, że poszkodowany ma jakieś znajomości z owym lakiernikiem i edyyy zrobili w jajo..
u mnie tak samo około 250-300 za element, jakiś czas temu babka zarysowała mi delikatnie drzwi to udało mi sie 500 wyciagnąc :p
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
z lakiernikiem mnie raczej nie zrobił bo pojechaliśmy do najbliższego, a koleś był z innego miasta. później bylimy u znajomego w warsztacie to powiedział że zrobienie tego wyniosłoby 500-600 zł bo było jeszcze drobne wgniecenie które trzeba było odgnieść. a poprzedni wywalił taką cene bo niby trzeba by było ściągać element, sprawdzać czy coś jeszcze nie ma uszkodzonego itp
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Uszkodziles mu samochód i jeszcze próbujesz sie z tego wykręcić? jak mnie denerwują tacy ludzie, naucz sie że za błędy trzeba płacić., bo nastepnym razem gosciu nie bedzie ostrzegał ze Ci zaraz Przy***** tylko to zrobi żebys miał nauczke.

jeśli chodzi o 1000zł to Cie ładnie wyrolował, chyba że ten Passat to Phyton a zderzaki ma z włókna węglowego
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
to jest cena dla zwykłego szarego człowieka. a u znajomego w warsztacie wiadomo że jest taniej..

to była b6 z 2007
a zderzaki są plastikowe /czy jakiegoś tam innego sztucznego tworzywa/ więc nie do klepania..
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Lakiernik kasuje za cały element, czy to zderzak, czy drzwi.
Na śląsku lakiernik bierze średnio 250-300zł za element. 1000zł za 1 element to cena z kosmosu, nigdy bym tyle nie dał.
No chyba, że poszkodowany ma jakieś znajomości z owym lakiernikiem i edyyy zrobili w jajo..
Widzisz, w Warszawie za lakier metallic płacisz 600-1000 spokojnie;]
 
Do góry Bottom