>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zysk z rynku

F 0

filweb

Forum VIP
Witam
Betfair wycenia nasz &quot;zysk z rynku netto&quot; i odbiera z niego 5%. Mam teraz pytanie -
jeśli obstawie na zasadzie popularnego &quot;betfair trading&quot; takie kupony :

Federer (1,40) 8,65Euro
Roddick (9,0 w trakcie meczu) 1,35Euro ( wiem, trzeba minimum 4 ale daje for example)

i jeden z nich wygra, to jak jest liczony mój zysk? od wygranego zakładu (czyli w przypadu feda to będą 3.55 euro a roddicka prawie 10 euro) czy od całej działalności na rynku (podatek pobiorą od wygranego 2.12)

pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
podatek masz liczony od każdego zakładu osobno, a nie od całej działalności na rynku. Tzn jeśli wygra Roddick, twój zysk wyniesie 10 euro, czyli podatek wyniesie 0,5 euro
 
F 0

filweb

Forum VIP
dzięki za odpowiedź. widzę, że trading nie jest wcale taki fajny - często jeśli zrobimy najpierw LAY a potem skontrujemy back to łącznie podatek od wygranego zakładu plus to co musimy wypłacić na LAY mogą się prawie pokrywać?
 
F 0

filweb

Forum VIP
no właśnie mi się też wydawało, że prowizja jest naliczana od działalności na rynku. mam jeszcze pytanie do Dukata, Konrada i innych traderów. Jak bardzo uderzają w Was te podatki betfair, czyli premium charges z tego co się orientuje? od dłuższego czasu przymierzam się do tego, aby rozpocząć trading od nowego roku, jednak potrzebuje jeszcze kilku informacji, a ta wydaje mi się być kluczowa ????
pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Żeby uderzył w ciebie taki podatek, to musisz wygrać naprawdę grubą kasę. Póki co mi do tej granicy jeszcze trochę brakuje, więc nie martwię się o te podatki.
 
N 0

nolimits

Użytkownik
mozna sie dowiedziec wiecej o tym podatku?

i jeszce jedno pytanie

Jak najlepiej wyplacac pieniadze ??(tak aby przewalutowanie bylo oplacalne itp)
 
Do góry Bottom