>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zysk z bukmacherki z innej strony.

H 902

hank

Użytkownik
Nie oceniam facebooka pod kątem spędzania czasu tylko funkcji jakie może spełniać , a do promocji jest idealny. Dla kogo oferujemy swoje usługi ? No na pewno nie dla osób udzielających się na tym forum bo większość gra samodzielnie i bukmacherka to dla nich coś więcej niż pieniądze.
Jeśli bukmacherka dla kogoś jest &quot;czymś więcej niż pieniądze&quot; to taka osoba jak najszybciej powinna szukać pomocy. Gra się albo dla rozrywki, albo dla pieniędzy, wtedy to jest zdrowe. Jeśli gra się dla emocji wtedy to zdrowe nie jest, wtedy to jest bardzo duży problem, to raz.
A dwa, kto jak nie użytkownicy tego typu for ma szukać takich typów, no przecież nie matki które nie wiedzą co ugotować.


Myślę dla osób którzy sprzedają tego typu usługi nie jest ważne czy ich konsument jest głupi , mądry itd. ważne żeby płacił.
Oczywiście że jest ważne, mądry nie zapłaci bo wie że w większości przypadków nie zobaczy ani dobrych typów, ani pieniędzy. Takie typy kupują osoby głupie albo zdesperowane. Co więcej większość osób po zakupie nie wie co z tymi typami zrobić, i nawet jak osoba sprzedająca okaże się uczciwa i skuteczna w tym co robi, to konsument w większości przypadków i tak jest do tyłu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chlopcze dobrych tyów to niema.Dobre są takie jak się je trafi,a nie przed meczem.Wynik to czysta loteria w większości.Popatrz tylko że prawie każdy mecz w piłce móglby zakończyć się inaczej gdyby niewykorzystane szanse,spalone i tak dalej
Ale tu kompletnie nie chodzi o jakieś trafianie wyników, trafić to można w lotka. Czy grając w pokera chodzi oto, żeby mieć jak najlepsze karty i szczęście? Najlepsi pokerzyści zarabiają krocie nawet z najgorszymi kartami.
W zakładach bukmacherskich chodzi o szukaniu typów z przeszacowanymi kursami. Spójrz na takiego Obserwatora(M) który od kilku lat siedzi na rynku valuebetów, gra bardzo wysokie kursy i jest to opłacalne, notuje zyski. Tak samo jak ten znany tajper od rynku ITF, to samo.
Ostatnio w dziale KzS ktoś grał na dokładny wynik 0:0 jakąś swoją progresją i wyczynił cuda, odnosząc duży zysk. Trzeba mieć plan działania, cel, a nie skupiać się na trafianiu wyników. Można trafić 1/10 meczów i być na plusie, a można trafić 9 z 10 meczów i być na minusie.
Swoją drogą to piłka nożna moim zdaniem jest najgorszym sportem do obstawiania z powodu remisu, wpływu sędziego na mecz (karny z kapelusza, czerwona kartka, nieuznany gol) itd. Lepsze do obstawiania wydają mi się sporty typu tenis, koszykówka, siatkówka. Ale to tylko moja osobista opinia. Jest wielu typerów co świetnie odnajdują się też na rynku piłki nożnej.
Zresztą ile głów, tyle opinii. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 1,1K

viren

Użytkownik
Co do platnych typow - zaznaczam nie prowadze ale
1. Dlaczego ktos kto wklada prace w ananalize, sleczenie ma sie dzielic za darmo efektami swojej pracy? Jaki on ma w tym interes? Jak juz szkodzi to sobie bo potem nie dogra po takim samym kursie jak rzuca sie inwestorzy.
2. Jesli ktos otrzymuje wynagrodzenie to moze dzieki temu sie bardziej skupic na wydzukiwaniu dobrych typow a nie jechac do roboty, w robocie, przebijac sie przez miasto, obiad, a potem okazuje sie ze przegapil 5 superfajnych typow?
Wspolpraca jest obopolna dla obu stron. Typer ma zabezpieczenie finansowe, inwestor jeszcze lepiej wyselekcjonowane zyski, nie rozumiem co w tym zlego
3. jak ktos moze mowic ze to &#39;paranoja&#39;. Na ogol tak bo 90% rynku to szambo, gimnaazjum ale sa ludzie powazni. Ja bym nie wchodzil w to jak nie moge namierzyc goscia, nie ma adresu firmowego itp, zarejestrowanej strony, nie zaszkodzi tez poobserwowac delikwenta.
To jest uklad dwoch stron, jedna dostarcza zysk, druga pieniadze i kwestia umowy miedzy nimi, jak rowniez co sie staje, gdy zysku nie bedzie. Zawsze jest mozliwa taka sytuacja. Na podobnej zasadzie dziala bank czy fundusz inwestycyjny, klient inwestuje kase, bank czesto bierze prowizje zanim zacznie sie inwestycja. Z tym ze na zaklady jest potrzebny duzo mniejszy kapital niz na gieldy czy sensowna lokate. Tam mozna zrobic kilkaset procent zysku z kapitalu w miesiac, sa przeciez mecze ktore juz przed pierwszym gwizdkiem wchodza kwestia obserwacji i nasluchu
Zastanawia mnie tez dlaczego wlasciciele forow tak zaciekle walcza z platnymi typerami. Z gory zakladajac ze to scam albo to jest po prostu konkurencja gdyz sami zajmuja sie sprzedawaniem typow?
Jesli ktos daje sie oszukac i wtopi przeciez to jego sprawa, trzeba bylo byc rozwaznym a nie napalac sie jak reks na szynke. Jesli jakis uzytkownik wtopil no to trudno, zdarza sie, nastepnym razem sie uda, dostal lekcje z ktorej wnioski wyciagnie na przyszlosc.
Jesli jakis uzytkownik wykupil typy i okazaly sie minusowe to przeciez &#39;za tresc typow redakcja nie odpowiada&#39; przeciez nie bedzie on uderzal z pretensjami do administratora forum to byla tylko jego decyzja jako doroslego czlowieka skorzystanie z platnych typow?
A tu nie banujemy, mordujemy, z gory zakladamy platny typer = oszust. Albo konkurent.
To ze ktos oszukiwal albo sie zwinal jak przynosil straty to nie jest powod zeby zakladac ze kazdy oglaszajacy sie jest oszustem i kretaczem? To tak jakby z gory karac za potencjalny gwalt wszystkich posiadaczy penisa

Mnie generalnie wkurza jak ktos uwaza ze wie lepiej od kogos, kto moze sam decydowac o sobie i swoich czynach jak rowniez konsekwencjach i mowi to jest zle, nie wolno, nie pozwalam itp.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Jak dla mnie istnieje kilka sposobów aby być długofalowo do przodu:
1) Granie value - tutaj podpinamy wiele innych sposobów: płatne typy aby miały sens muszą mieć wartościowe kursy, można też można podpiąć trading (żeby mieć zysk z tradingu trzeba wiedzieć jaki kurs warto kupić bo spadnie - jest to nic innego jak kupowanie value), żeby progresje miały sens długofalowo też powinny być grane wartościowymi kursami, na zaniżonych szybciej przyjdą czarne serie. Ogólnie jest to bardzo szerokie pojęcie. Wg. mnie największe valuebety są dostępne w zakładach live, w przedmeczowych o nie ciężej chociaż zależy od bukmachera i jak mocno spadnie/urośnie kurs
2) Surebety (marża po naszej stronie)
3) Bonusy i ich obracanie
4) Ewidentne błędy bukmacherów, opóźnione reakcje (padnie gol a na live widnieje jeszcze brak gola itp, kiedyś bwin miał takie opóźnienia)
Cała reszta to krótkofalowe zyski
O ustawionych meczach, insiderach nie slyszeli?
słyszeli, ale ile osób ma do nich tak naprawdę dostęp... te wszystkie fixy z neta to ściema, ale racja, można dopisać do listy tą opcję
 
I 0

ilerazy

Użytkownik
nie macie pojecia co piszecie, Ci ktorzy twierdza ze nie mozna zarabiac na platnych typach, sa goscie ktorzy w tym siedza pol zycia, zyja z tego i sprzedaja typy za kase. no ale niech jest po waszemu.
lista subskrybentow platnych typerow jest tak dluga ze nie macie pojecia, czasami 20min po puszczeniu typow znikaja one u buka ????
zyjcie dalej w waszym swiecie
 
J 3

jchmiel84

Użytkownik
Nie polecam gry z typerami z facebooka lub twittera. Wiekszosc z nich jest powiazana z bukmacherami. Zarabiaj na otworzeniu konta z ich linka, a &quot;najlepsi&quot; na przegranych kuponach. Link z ich konta przekierowuje Cie bezposrednio do strony bukmachera i wszystkie zdarzenia sa juz podane do obstawienia. Im wiecej ludzie postawia i przegraja tym wiecej oni zarobia.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Jak czytam posty niektórych osób to się zastanawiam co robią na forum o tematyce zakładów bukmacherskich niektórzy to powinni zająć się hodowlą owiec albo coś w tym stylu . Kupowanie typów ma sens ale wtedy i tylko wtedy jeśli znajdziemy profesjonalnego typera . Nie jakiegoś pseudo specjalistę który typuje wszystkie Ligii europejskie do tego brazylie Meksyk itp i co gorsze oprócz piłki nożnej jest niby znawca od tenisa koszykówki i Bóg wie co jeszcze . Prawdziwy profesjonalny typer który każdy miesiąc kończy na plusie to spec od jednej Ligii . Przypuśćmy Portugalia , typer narodowości Portugalia spec od 1 i 2 Ligii typuje tylko mecze z Portugalii bądź portugalskie kluby w meczach europejskich, ma on dostęp do lepszych informacji oglada masę meczów w TV bądź też na stadionie i podaje typy pod pinnacle i Azję . Dlaczego to piszę ? Bo korzystałem z usług typera akurat z Portugalii i każdy jego typ brałem bez chwili namysłu bo wiem że to nie były jakieś przypadkowe typy . Obecnie na rynku z tego całego chlamu znalazło by sie jakieś 10 do max 20 typerow których można nazwać profesjonalistami i można bardzo dobrze zarobić korzystając z ich usług , no i oczywiście stawki to nie 100 czy tam 200 pln bo za tyle to se można grać swoje typy .
 
logikman 305

logikman

Użytkownik
Quote To tak jakby z gory karac za potencjalny gwalt wszystkich posiadaczy penisa
Cały powyższy post typera VIREN radze wszystkim przeczytać 3 krotnie.!!!
Siedziałem w dziale kupony i nie wychylałem nosa poza ten temat,ale widze,że tu na forum też są mądrzy ludzie.
Zasada jest prosta jak drut. Każdy palant ,który ma pretensje do każdego typera, że na jego typach przegrał kase jest i będzie palantem nie dlatego,że przegrał,ale dlatego,że ma o to pretensje. Oznacza to , że jest zwykłym burakiem ,który chciałby tzw gotowce,ale z chwilą gdy zaczyna przegrywać potrafi zmieszać z błotem tego od którego sam ze swojej dobrej woli brał typy. Zupełnie odmienia się sytuacja kiedy wszystko pięknie wchodzi. Po dupie by cię całowali i non stop pytają zaśmiecając ci temat kiedy coś podasz następnego. To jest przykład ludzkiej wredności. A teraz o szarej rzeczywistości. NIGDY nie korzystałem i nie mam zamiary korzystać z jakichkolwiek płatnych typów co nie oznacza,ze bronie to robić komukolwiek. Każdy człowiek ma coś co ROZUMEM się zwie i jeżeli tylko umie go dobrze używać wie czym pachnie bukmacherka. Spędziłem na różnych forach kilkadziesiąt lat. Różnie bywało. Byłem banowany za to tylko,że nagle moje typy przeważały te ,które były podawane w temacie dla wybrańców. Nie podobało się Adminom,że jakiś tam szary typer robi furorę w swoim temacie i ma po tysiąc wejść dziennie w temat,a ich &quot;zawodowcy&quot; jakoś dziwnie nie mają zainteresowania. A teraz fakty. Bywało różnie . potrafiłem przez 4 miesiące ugrywać regularnie po 8tys na plusie , by potem nagle z hukiem wtopić 12tys w bilansie. Często zastanawiałem się czemu tak się dzieje i teraz już wiem. Wykorzystuje swoją Ogromną wiedzę dla siebie i wybranej sprawdzonej grupy osób ,które wierzą mi i ja im. Nie ma Alfy i Omegi w bukmacherce. Owszem są dobrzy typerzy-analitycy i można ich podpatrywac, ale kierować TRZEBA SIĘ ZAWSZE SWOIM ROZUMEM!!!
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Rynek jest bardzo podobny do osób oferujących usługi trener personalny/fitness - tylko najlepsi i uczciwi będą czerpać prawdziwy profit na tym.
bzdurne porownanie.

Uważam , że jest to bardzo głęboki temat
nie jest.

udokumentowana historia typera na przestrzeni ostatniego minimum roku (&gt;1000 typow) z wyplacalnych bukow na ktorych da sie grac (pinnek/bet365)


decyzje podejmuje klient wiedzac ze moze pieniadze stracic.

do tego jak ktos gra jakies niszowe rynki, ktore sa po prostu male to kursy beda niesamowicie spadac.

koniec &#39;filozofii&#39;.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spędziłem na różnych forach kilkadziesiąt lat.
@logikman&gt;&gt; Znam i szanuję Twoje różne osiągnięcia i wpisy na forach bukmacherskich, ale jednak muszę tu napisać, że mogłeś na nich spędzić tylko trochę więcej niż 20 lat, z oczywistych powodów:
Historia Internetu w Polsce
https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Internetu_w_Polsce
i choć zaimek &quot;kilkadziesiąt&quot; odnosi się do liczb ponad 20 - to przecież zbyt mało tego ponad te 20 tu jest jak na to, aby szermować zwrotem: kilkadziesiąt lat... :razz:
Pozdrawiam Cię, bo swego czasu trochę korespondowaliśmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 294

gostek365

Użytkownik
Zwycięstwo 1960 proszę cię nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz pojęcia , jeszcze przed chwilą probowales wmówić jakim to wspaniałym typerem jesteś i tym podobne brednie nie kompromituj sie już więcej, admin widzę że skasował odpowiednie posty . I otwórz nowe konto bo pod obecnym nickiem jesteś już spalony jeśli ktoś czytał twoje posty to doskonałe się przekonał jaki z ciebie dzieciak , Internet jest jednak wylęgarnia idiotów . Masz tyle wspólnego z bukmacherka co polityk z ciężką pracą fizyczną .
 
logikman 305

logikman

Użytkownik
A ja doceniam ludzi normalnych. Normalność bowiem polega na:
1. Mówieniu prawdy nawet tej najgorszej!
2. Nie ściemnianiu i robienie z siebie cud typera.
3. Pisaniu faktów,A NIE WYMYŚLANIU urojonych sytuacji.
4.Fora są wylęgarnią dzieciarni (nastoletnich graczy) próbującej udawać jacy to oni nie są dobrzy w typowaniu, za ile to nie grają.
Sukces na forach z bukmacherem można osiągnąć grając wspólnymi siłami,a nie tocząc bezustanną chorą walkę o to kto jest lepszy.

Dopóki wszyscy tego nie zrozumiemy, będzie jak do tej pory!
 
Do góry Bottom