>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zwrot stawki do 40 zł w finale Ligi Mistrzów w Betclic!

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Zwrot stawki do 40 zł w finale Ligi Mistrzów!

Już 25 maja na stadionie Wembley odbędzie się niemiecki finał Ligi Mistrzów! Nie przegap szansy i stawiaj zakłady z komórki w tym właśnie wydarzeniu!

Jeżeli postawisz pojedynczy zakład na żywo ze swojej komórki w finale Ligi Mistrzów i Twój pierwszy postawiony zakład będzie przegrany, Betclic zwróci Ci stawkę do 40 zł w postaci freebeta!



&lt;table class=&quot;pokerTable&quot; bgcolor=&quot;#ccc&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;1&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;/table&gt; Jak odebrać zwrot?
&lt;table cellpadding=&quot;5&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt; Postaw dowolny pojedynczy zakład na żywo ze swojego telefonu komórkowego w finale Ligi MIstrzów, ze stawką co najmniej 20 zł i kursem co najmniej 1,40.&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt; Betclic zwróci Ci stawkę pierwszego zakładu, jeżeli okaże się on przegrany, do 40 zł w postaci freebeta. &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
jest jeszcze jakiś haczyk czy trzeba poprostu dłużej poczekać na zwrot tej kasy?, bo postawiłem 25zł i zwrotu narazie nie dostałem...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Szymonbee musisz zapytać supportu betclic. Jeśli zagrałeś wszystko zgodnie z regulaminem, to zwrot powinieneś otrzymać. Oczywiście w formie bonusu do obrotu, ale to pewnie wiesz.
 
D 0

dabudnik

Użytkownik
Ja juz pytalem supportu wczoraj, jedyne czego sie mozna dowiedziec to tego ze maja na to 7 dni ;) Sam czekam no ale wyglada na to ze dostaniemy pod koniec tygodnia
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
U nich jak zawsze opóźnienia... Mnie pani wczoraj zapewniała, że do końca dnia będzie wszystko uregulowane, a wchodzę dziś i nic... Idzie się przyzwyczaić ;)
 
D 0

dabudnik

Użytkownik
Ludzie na tym czacie to strasznie nie mili. Odpisuja mi ironicznie z glupimi minkami ze nic nie musza robic bo maja 7 dni i zwrot nastapi 7 dnia ...
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Dziś dostałem zwrot na ciekawą sumę, dokładnie 39,71 zł. Nie ma sensu się już upominać o 29 gr, ale jestem trochę zdziwiony. Czyżby chcieli trochę przyoszczędzić? Na 1000 graczy to już 290 zł.
 
M 1

matkus1

Użytkownik
dopisują pewnie w innej walucie i tak na oko, żeby mniej więcej się zgadzało, bo później to samo automatycznie na złotówki przelicza, albo są to wahania kursów, 8 groszy po drodze nie chodzi :grin:
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
nie wiem o co chodzi ale dostałem drugi raz zwrot tej kasy, tym razem o 60 groszy więcej niż postawiłem. Zaczyna mi się podobać ten buk ????
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
nie wiem o co chodzi ale dostałem drugi raz zwrot tej kasy, tym razem o 60 groszy więcej niż postawiłem. Zaczyna mi się podobać ten buk ????
A może był to zarazem Twój pierwszy zakład przez telefon w tym buku i otrzymałeś zwrot z okazji promocji 1ego zakładu przez komórkę do 40zł ?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Mam pytanie. W bet365 dało się zrobić tak, że wchodziło się przez normalnie stronę - tylko z dopiskiem m.bet365.com - i zwrot też był liczony, czy w betclic też tak jest? Chodzi mi o zwrot z okazji pierwszego zakładu przez komórkę jak napisał kolega wyżej. ;)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
A może był to zarazem Twój pierwszy zakład przez telefon w tym buku i otrzymałeś zwrot z okazji promocji 1ego zakładu przez komórkę do 40zł ?
hmm w sumie tak. Nawet nie wiedziałem że taka opcja jest... ????
Jakie są warunki obrotu tych bonusów?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
11. Zwrot w postaci freebeta zostanie dodany do konta gracza. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych Betclic. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia). .
Tutaj &lt;- Pewnie podobnie jak w normalnym zakładzie przez telefon, ale nie mam 100% pewności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom