>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

zwrot płatnosci karta w inteligo

P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Otóż zarządałem wypłaty na karte visa electron(inteligo) z gambookers. Kasa już na konto 20 dni temu , jednak nie moge jej uzywać gdyż jest w saldzie a nie ma jej w dostępnych środkach. Na zwrot płatności kartą została nałożona blokada. Pomyślałem sobie ,że ok, jak bedzie kojenjy okres rozliczeniowy to mi dodadzą tą kase. Okres rozliczeniowy jest dziś, podliczyli wszystko jak należy,ale kasa z gambookers jest dalej zablokowana. Czy miał już ktoś takie coś?
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
tez to mam po wyplacie trzeba czekac miesiac zeby mozna bylo zkozystac z kasy, dzwonilem do nich i powiedzieli ze tak juz jest dla jakiegos bezpieczenstwa itp. i nie da sie tego przyspieszyc.
 
emil777 0

emil777

Użytkownik
Przy zwrocie na kartę robią blokadę na 30 dni,ale jeśli prześlecie bankowi &quot;dowody&quot; odblokują kasę.
wypłacałem pieniądze z betway,inteligo zablokowało środki.wysłałem email do supportu betway,żeby przesłali mi jakieś potwierdzenie-oni odpisali,że to ja mam historię konta,itd.do inteligo wysłałem więc email z:
-kopią odpowiedzi supportu betway
-screenem dyspozycji wypłaty z betway
-wyjaśnieniem sytuacji

na drugi dzień tel-środki odblokowane

można jeszcze zrobić taki wałek:
środki są blokowane przez pracowników banku.jeśli przyjdą na konto można zdążyć wypłacić przed założeniem blokady-ale wiadomo będą odsetki karne naliczać
 
Do góry Bottom