>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zostalem oszukany przez BAH ??? !!!

M 0

m3losh

Użytkownik
Nie bede sie rozpisywal tylko wkleje moja tresc maila ktora wyslalem do BAH...


==========================================
Witam...

W zalaczniku mojego maila wysylam Panstwu dwa pliki JPG. W jednym z nich jest obraz szczegoly wplat na Wasz serwis z mojego konta bankowego (placone karta), a w drugim pliku jest wyciag z banku - odnosnie wplat karta kredytowa na Wasz serwis.

Ewidentnie widac ze ostatnia wplata na Wasz serwis to 31 styczen 2006, gdzie wplacilem kwote 50 zl. I taka informacja w moim szczegole rachunku bankowym istnieje. Jednak moj rachunek bankowy pokazuje ze 2 razy dokonalem takiej wplaty. NIE DOKONYWALEM W CIAGU TEGO SAMEGO DNIA ZADNEJ INNEJ WPLATY NA WASZ SERWIS !!!

Prosze otworzyc plik z zalacznika o nazwie: wyciag_z_banku.JPG

Informacja o tym ze wplacilem 31 stycznia 50 zl na Wasz serwis widnieje w pozycji numer 984 !

I zaczynaja sie pierwsze bledy... Pozycja numer 985 gdzie wedlug mojego banku dokonalem 31 grudnia kwote o sumie 40 zl + oplata. Kolejny jakis blad to pozycja numer 986 !!! Gdzie znowu widnieje informacja ze dokonalem 50 zl + prowizja ! Owszem dokonalem wplaty o sumie 50 zl 31 grudnia, ale tylko raz !!! Jak bym mial dwa razy wplacac to wplacil bym pelna sume czyli 100 zl !

I nastepny blad to pozycja numer 987 !!! Gdzie rowniez nie dokonywalem takiej wplaty na Wasz serwis ! Dowodem tego wszystkiego jest histroia moich wplat na Waszym serwisie !

Login: (nie widoczne na forum)

Zaczynam sie obawiac czy moje wplaty karta kredytowa sa rzeczywiscie bezpieczne ! W chwili obecnej wedlug mojego banku jestem winny banku -83 zl z kawalkiem... !!!

Prosze sprawdzic moje wszystkie wplaty bo powstaly jakies bledy !


Zalaczniki:
http://meelosh.netstrefa.com.pl/moje_wplaty_betathome.JPG
http://meelosh.netstrefa.com.pl/wyciag_z_banku.JPG


Z powazaniem, X.X
==========================================


Maila wyslalem 7 lutego... Do dzisiaj jest bez odpowiedzi... Co o tym sadzicie ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To jest śmieszne to się nadaje do telewizji poprostu ludzi naciągają masz chyba jakimś banku o nazwie Bum cyk to tak to jest według mnie trzeba wpłacać do bezpiecznych i sprawdzonych banków
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Byc moze ktorys z systemow zawiodl. Albo systemy BAH&#39;a albo INTELIGO, chociaz nigdy nie mialem zastrzezen do Inteligo. Ile razy gdy placilem w sklepie karta za zakupy PO TO PLACE MIESIECZNIE 4,99 zl za serwis SMS w Inteligo ze mam natychmiastowe powiadomienie ze zabrano z konta taka i taka sume... Co lepsze dnia 31 stycznia dokonalem jedynej wplaty na serwis Bet-at-home w wysokosci 50 zl + prowizja... NIC WIECEJ ! I przyszedl mi od razu po wplacie SMS z mojego banku ze obciazono mnie z kwoty 50 zl + prowizja - i tak zawsze bylo jak placilem na serwis BAH.

Sytuacja byla taka, gdy w sklepie probowalem zaplacic za zakupy a tu nagle blad autoryzacji. Nie wiedzialem co jest grane bo wiedzialem ze mam na 100 % na koncie okolo 100 zl. Na szczescie brat byl ze mna i zaplacil swoja karta...

Wrocilem do domu zalogowalem sie na Inteligo - patrze a tu -83 zl ! W szoku bylem... Bo nawet w moim przypadku nie bylo nigdy mozliwoscia miec minusowy debet konta w Inteligo ! Dzwonilem do Inteligo gadalem z godzine bo Pani nie mogla zrozumiec w czym jest blad... Az w koncu wytlumaczylem jej jak dziecku, o tym ze dokonalem dnia 31 stycznia jedynej wplaty na serwis BAH w wysokosci 50 zl i tyle... A obciazono mnie z duzo wiekszej kasy.

Myslalem na poczatku ze to moze zabieraja po jakims czasie ! Nawet Pani z Inteligo mowila ze placac karta drugi bank ktory odbiera zaplate ma czas na realizacje w ciagu tygodnia, wiec mysle no OK ! Ale ewidetnie w moim rachunku widnieje informacja ze z mojego konta bylo placone 1 lutego !!! (Czyli 31 stycznia - dzien wczesniej zanim zaksieguja)... A wiem na 100 % ze wplacalem tylko 50 zl !

Pani z Inteligo kazala wydrukowac specjalne wnioski ze strony Inteligo i wyslac poczta do Warszawy. Wpisac w nich do ktorych transakcji mam jakies &quot;ale&quot;. Dodatkowym posmuceniem mnie byla informacja od Pani, ze cala realizacja bedzie trwala do 40 dni ! Bo to zagraniczny bank... ????

Fakt 83 zl droga nie chodzi...

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze kiedys czytalem jak Hubert chyba napisal takie statystyki jaki bukmacher w jakim czasie odpisuje na maile... BAH wypadl w przedziale chyba 40 minut jak dobrze pamietam... Maila z ta sprawa wyslalem 7 lutego, dzisiaj 11 luty i zero odpowiedzi... ????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
orchoł - sądzi ze to ich komp Ci wysłał tą wiadomosc a nie ktos z obslugi...i moze tak Cie będą zbywać- wyslij jesczze raz prośbe o rozpatrzenie sytuacji.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Wina tkwi najprawdopodobniej w banku a nie w BAH zglos sie do banku oni najprawdopodobniej zaksiegowali ci zle. Mailem podobna sytuacje gdy placilem karta sciagnelo mi zamias 61zł z konta 6 razy 61 czyli ponad 360zł muszialem opierdzielic babke w banku i wszytko si ewyjasnilo bank maial blad w systemie
 
Do góry Bottom