>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zostałem lekko oszukany- Co zrobić???

K 0

kamil12511

Użytkownik
Zostałem lekko oszukany ponieważ obstawiłem hokej &quot;spotkanie bez remisu&quot; . Zanim dałem kartkę z moimi typami babce zapytałem czy w tym zdarzeniu chodzi o to że jak postawie na 1 to czy znaczy to że nie bedzie remisu. babka powiedziała ze tak wiec dalem typy. Jeden kupon za 8 poszedł do kosza . Nastepnego dnia postawilem na 4 mecze tego samego zdarzenia za 10 zl i wygralem(tak myslalem) 94zl. Pozniej patrze w wyniki na stronie fortuny ze spotkanie bez remisu dla wszystkich wygraną było napisanie 2. wychodzi na to ze remisy zaznaczamy nie 1 ale 2 i nie są uwzgledniane ale omijane czyli kto wygra a wrazie remisu chyba kurs sie anuluje. Czy mam jakąs szanse wyciagniecia od fortuny( bo tam obstawialem) te 18zl. Zostałem wprowadzony w bląd przez babke która wydaje kupony.Jakbym wiedizial ze o to chodzi to nie obstawial bym tego.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam, Niestety nie masz szans jedynie napisać skargę na daną panią z danego punktu. Nic innego nie pozostaje w twojej sytuacji bo pieniążków na pewno nie oddają.
 
suiram1 0

suiram1

Użytkownik
Ale zamąciliście. Przecież w spotkaniu bez remisu np. w spotkaniu:
Barcelona-Real
jeśli postawiłbyś na 1 znaczyłoby to, że stawiasz na zwycięstwo Barcy i jak ona wygra masz zakład wygrany, a jak będzie remis otrzymujesz zwrot (lub w przypadku AKO liczony jest ten zakład po kursie 1.0)
jesli postawiłbyś na 2, analogicznie oznaczałoby, że stawiasz na wygraną Realu i jak wygra Real, Ty wygrywasz również, przy remisie jest zwrot.
Tak więc, nie można powiedzieć, że 1 lub 2 oznaczają remis
 
D 0

darek2218

Użytkownik
Witam, mam takie zdarzenie:
Szczegóły kuponu zakładu
Rodzaj zakładu Zakład pojedynczy
Wnieś zakład przez live
Numer na kuponie z zakładami 1SANLFT934
Data 2012-02-23 19:55
Kursy 2.75
Stawka na zakład 20.00 PLN
Wygrana -
Data Zdarzenie Zakład Typ Wynik Kurs
2012-02-23 19:00
Standard - Wisła Kraków Ilość padnie goli? Dokładnie 1 gol bez goli 2.75
Wynik meczu był 1:0 więc czemu mogło nie wejść?
Buk bwin
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam, mam takie zdarzenie:

Szczegóły kuponu zakładu
Rodzaj zakładu Zakład pojedynczy
Wnieś zakład przez live
Numer na kuponie z zakładami 1SANLFT934
Data 2012-02-23 19:55
Kursy 2.75
Stawka na zakład 20.00 PLN
Wygrana -
Data Zdarzenie Zakład Typ Wynik Kurs
2012-02-23 19:00
Standard - Wisła Kraków Ilość padnie goli? Dokładnie 1 gol bez goli 2.75

Wynik meczu był 1:0 więc czemu mogło nie wejść?
Buk bwin
Nie wiem, gdzie Ty wyczytałeś, że wynik meczu był 1:0...

http://www.livesports.pl/mecz/0zAsygzo/#szczegoly-meczu
 
C 4

clkdzwola

Użytkownik
każdy tyle pisze i dalej nie wiem który buk jest lepszy?? W koncu na początek mam 2 do wyboru Expert lub Bet-at-Home i który na początek???
1)gdzie lepiej wpłacać/wyp.?
2)który łatwiejszy?
3)gzie są limity?
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
każdy tyle pisze i dalej nie wiem który buk jest lepszy?? W koncu na początek mam 2 do wyboru Expert lub Bet-at-Home i który na początek???
1)gdzie lepiej wpłacać/wyp.?
2)który łatwiejszy?
3)gzie są limity?
nie-gra-w-bah ... Niskie kursy i liczenie na stada nowych baranów.
nie wiem co to jest &quot;łatwiejszy&quot;? Ładniejszą ma grafikę ? :zoltakartka: Jak to się dla ciebie liczy to sobie odpuść ...
a limitami się póki co nie martw

I UŻYWAJ OPCJI SZUKAJ! MAsz kupę tematów na temat &quot;jaki buk&quot;
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
quote=kamil12511;2709282]Zostałem wprowadzony w bląd przez babke która wydaje kupony.Jakbym wiedizial ze o to chodzi to nie obstawial bym tego. [/quote]
Kolego, jak ja pracowałem w Totolotku w punkcie jako przyjmujący zakłady wzajemne to w Regulaminie było napisane wyraźnie, że klient ma obowiązek sprawdzić czy na kuponie wszystko się zgadza z jego dyspozycją. Skoro zagrałeś takie zdarzenia to Ty powinieneś wiedzieć co one oznaczają bo to w Twoim interesie jest się w temacie zorientować, więc co to za temat - oszukanym albo się jest albo nie a nie lekko oszukanym... To tak jak z ciążą, albo jesteś w ciąży albo nie jesteś w ciąży a nie że jesteś trochę w ciąży ???? Winę ponosisz głównie Ty i do siebie miej pretensje, ta babka która przyjmuje zakłady może to był jej pierwszy dzień w pracy i to nie jej wina
 
C 4

clkdzwola

Użytkownik
UUUUU
nie-gra-w-bah ... Niskie kursy i liczenie na stada nowych baranów.
nie wiem co to jest &quot;łatwiejszy&quot;? Ładniejszą ma grafikę ? :zoltakartka: Jak to się dla ciebie liczy to sobie odpuść ...
a limitami się póki co nie martw
I UŻYWAJ OPCJI SZUKAJ! MAsz kupę tematów na temat &quot;jaki buk&quot;nie-gra-w-bah ... Niskie kursy i liczenie na stada nowych baranów.
nie wiem co to jest &quot;łatwiejszy&quot;? Ładniejszą ma grafikę ? :zoltakartka: Jak to się dla ciebie liczy to sobie odpuść ...
a limitami się póki co nie martw
I UŻYWAJ OPCJI SZUKAJ! MAsz kupę tematów na temat &quot;jaki buk&quot;[/Q
TYLKO ŻE KAŻDY PISZE PO SWOJEMU!!!!! JAK JEDEN CHWALI JAKIŚ BUK TO DRUGI GO ZAWSZE NEGUJE I MÓWI ZE ON MA LEPSZY..... I WTEDY WŁASNIE TRZECI GOŚĆ ZAPRZECZA TYM DWÓM GOSCIOM I PISZE SWOJE!!!!! A CZŁOWIEK JAK BYŁ ZIELONY TAK DALEJ JEST!!!!! I CO MI Z MILIONA OPINII JAK NIE WIADOMO KTÓRĄ OPCJĘ WYBRAĆ!!!
 
leooo90 5

leooo90

Użytkownik
TYLKO ŻE KAŻDY PISZE PO SWOJEMU!!!!! JAK JEDEN CHWALI JAKIŚ BUK TO DRUGI GO ZAWSZE NEGUJE I MÓWI ZE ON MA LEPSZY..... I WTEDY WŁASNIE TRZECI GOŚĆ ZAPRZECZA TYM DWÓM GOSCIOM I PISZE SWOJE!!!!! A CZŁOWIEK JAK BYŁ ZIELONY TAK DALEJ JEST!!!!! I CO MI Z MILIONA OPINII JAK NIE WIADOMO KTÓRĄ OPCJĘ WYBRAĆ!!!
...

Po pierwsze wyłącz Caps Lock gdyż jest on zbędny. Po drugie nigdy nie znajdziesz buka ktory każdy bedzie chwalił, jednemu bedzie odpowiadał Bwin a drugiemu Bet365 itd. Poczytaj na temat buków i sam zdecyduj który Ci najbardzije odpowiada a nie licz na czyjąś opinie bo niektórzy ludzie bedą mówili same negatywy tylko dlatego ze przegrali pieniądze.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom