>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Znienawidzony Piłkarz

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Ja nie znosze Ballack&#39;a (.... jak on mi dziala na nerwy :zy3ou: ) i Drogby taki cwaniak sie zrobil jak gral we francjii inaczej sie zachowywal.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Eh Wiślak naprawdę nie wiem, może inne mecze widziałeś, bo ja widziałem wszystkie mecze CFC w lidze angielskiej i to, co mówisz o Drogbie to poprostu bzdury wyssane z palca. Drogba nie fauluje jak traci piłkę, a przeważnie to on jest zawsze &quot;okopany&quot; i mówię najobiektywniej jak tylko mogę. Co do drugiej części wypowiedzi to nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć, że akurat w tym sezonie on może wszystko...
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Właśnie dlatego to napisałem. Avatar mogę zmienić na kogo chcę, a napisałem już, że Drogba nie fauluje jak straci piłkę...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
i Drogby taki cwaniak sie zrobil jak gral we francjii inaczej sie zachowywal.
dokladnie! jak juz traci pilke to fauluje.! cfany jak nic a do tego mysli ze moze wszystko ????
Tylko że to w tej chwili najlepszy piłkarz świata. W meczu traci max 3 piłki a Króliczki i Robinha jednej akcji nie mogą przeprowadzic. Nie powisz chyba że Drogba źle gra bo sam rozpykał ta śmieszną Barcę.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Tylko że to w tej chwili najlepszy piłkarz świata.
taa nie dalej jak miecha temu byly wybory na najlepszego playera - i kto? RONALDINHO!!

W meczu traci max 3 piłki a Króliczki i Robinha jednej akcji nie mogą przeprowadzic.
heh 3 pilki ???? no coment.

a jak ci chodzi o to ze nie umieja akcji przeporowadzic to zlookaj to:

http://www.barcaserwis.com/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=8934

jak nie masz czasu to tylko 4 gola zobacz i ciekawe co powiesz. chyba w temacie nie siedzisz

Nie powisz chyba że Drogba źle gra bo sam rozpykał ta śmieszną Barcę.
po pierwsze to nie smieszną, a po drugie to jakos nie widze tego. w tym roku moze mu tam jakos zeszla ale rokczy dwa lata temu jak ci przypomne to jego czerwien zdecydowala o losach chelsea.[/quote]
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
w tym roku moze mu tam jakos zeszla
Hah no faktycznie mu zeszła jak na Stamford Bridge Puyola skręcił jak amatora i strzelił gola.


ale rokczy dwa lata temu
zdecyduj się proszę czy rozmawiamy o tym co było, czy o tym co jest, bo aktualnie tylko grupa anty-chelsea (czyt. kibice Barcelony, Manchesteru i jeszcze kilku innych...) jest w stanie powiedzieć, że Drogba nie jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przestancie sie klocic bo i tak wiadomo ze Drogba umie sie tylko przepychac swoim cielskiem. :wink:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Przestancie sie klocic bo i tak wiadomo ze Drogba umie sie tylko przepychac swoim cielskiem
Jeśli to nie jest zabronione to nie widzę problemu :p
zdecyduj się proszę czy rozmawiamy o tym co było, czy o tym co jest, bo aktualnie tylko grupa anty-chelsea (czyt. kibice Barcelony, Manchesteru i jeszcze kilku innych...) jest w stanie powiedzieć, że Drogba nie jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie...
Dokładnie... Sprawdx ile lat temu Rooney strzelił gola w LM :p
ManU już niedługo liderem... A w LM Werder i Benfica pojadą tych waszych mistrzów a kto królem :?: CHELSEA :!:

Ja nie mówie tego na złość. Po prostu stwierdzam fakty. A co do Złotej Piłki dla Króliczka... Myślę że nawet Barceloniaki by mu jej nie dały... Po tym co pokazał na Weltmeisterschaft... Nie twierdzę że inni grali lepiej... Lecz oni nie zostali &quot;najlepszymi piłkarzami świata&quot;. Ronaldinho robi się drugim Beckhamem i nic na to nie poradzisz :p
 
W 2

wislak

Forum VIP
niech zgadnę jesteś wielkim fanem Barcelony :&gt; dlatego zle piszesz o Drogbie.. aktualnie jednym z najskuteczniejszych snajperów na Świecie.. tym co pogrążył Barcelone Very Happy
heh trudno sie domyslic nie bylo - patrz moj podpis
lol

aktualnie tylko grupa anty-chelsea (czyt. kibice Barcelony, Manchesteru i jeszcze kilku innych...) jest w stanie powiedzieć, że Drogba nie jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie...
zapewniam ze nie tylko. jak dla mnie to Eto&#39;o jest kilkukrotnie lepszy od Drogby! Henry takze. Wg mnie lepszy od drogby jest tez Podolski i Klose. Mowie to nie ze wzgledu ze nie lubie Dorgby ale prawda jest tyllko taka ze on nigdy nie dostanie nagrody dla najlepszego bo nie ma za grosz techniki, jest tak jak RvN i superpippo przed laty. i za chwile sie wypali
????

Ja nie mówie tego na złość. Po prostu stwierdzam fakty. A co do Złotej Piłki dla Króliczka... Myślę że nawet Barceloniaki by mu jej nie dały... Po tym co pokazał na Weltmeisterschaft... Nie twierdzę że inni grali lepiej... Lecz oni nie zostali &quot;najlepszymi piłkarzami świata&quot;. Ronaldinho robi się drugim Beckhamem i nic na to nie poradzisz Razz
a tak nawiasem:
&quot;France Football&quot; przyznał &quot;Złotą Piłkę&quot;
3. Thierry Henry (Arsenal) 121
4. Ronaldinho (FC Barcelona) 73
6. Samuel Eto&#39;o (FC Barcelona) 67
7. Miroslav Klose (Werder Brema) 29
8. Didier Drogba (Chelsea Londyn) 25

i o czym to swiadczy ???? i nie mowcie ze tamci dziennikarze sa kibicami Barcy chociaz powinni bo to mistrze ????

Przestancie sie klocic bo i tak wiadomo ze Drogba umie sie tylko przepychac swoim cielskiem. Wink
nikt sie ni kloci - wymieniamy poglady
ale z tym cielsekim to idealnie ujete! cialo i sila a w glowie pustka ;) widzieliscie jakies rozegranie pilki tak jak Henry Klose czy R10 przez Drogbe? ja nigdy ???? a moze jakis super zwod ? hmm nie przypominam sobie ???? ???? ????

Jeśli to nie jest zabronione to nie widzę problemu Razz
nie jest zabronione ale dla kibicow to zmniejsza widowisko i niekiedy takiej pilki az sie nie chce ogladac :/ to az kluje w oczy tak jak obronna gra milanu i juve! a Barca... od lat technika kroluje a gole R10 w niedziele potwierdzil wsyzstko- no coment
mam nadzieje ze Barca w 1/4 trafi na CHelsea i ich rozniesie jak kiedys w analizie do typow dnia ktos napisal: &quot;jak gowno po polu&quot;

????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Od końca...
&quot;jak gowno po polu&quot;
to już miała roznieść ich w tym sezonie (remis i porażka)

bo nie ma za grosz techniki
HAHAHAHA to już poniżej pasa, poprostu &quot;noł komęc&quot;...

Do tego nie potrzeba techniki: http://www.youtube.com/watch?v=McaFgsfBsdc

Do tego również: http://www.youtube.com/watch?v=zMgG-pOEWhw

No a to to jest bułka z masłem: http://www.youtube.com/watch?v=cvekIzjoYYc

i teraz nawiązując do tych wszystkich piłkarzy których wymieniłeś. Powiedziałem, że obecnie Drogba jest najlepszym napastnikiem świata, obecnie. Przeczytaj najpierw dokładnie i potem się wypowiadaj. Eto&#39;o z tego co pamiętam ma rozwalone kolano, Podolski to gdzie on gra? Bayern? Gra wogóle? Klose, no on to już trików wogóle nie wykonuje, gra głową na poziomie Drogby i dobra szybkość z balansem ciała, ale gdy gra przeciwko solidnym obrońcom to już nie wygląda to tak pięknie.

Wszystkie te rankingi, notowania i inne takie są za przeproszeniem c***a warte. (Chelsea dwukrotnie mistrzostwo Anglii, Puchar Ligi, dwa razy półfinał Ligi Mistrzów w przeciągu ostatnich 5 lat i rok w rok drugi koszyk w LM, a w pierwszym kto? Manchester, Inter... rzeczywiście wymiatali ostatnio w Europie i swoich ligach...)

Ronaldinho wg mnie to nie napastnik, więc porównywanie go do Drogby nie ma sensu, a nagrody przyznawane za zeszły sezon, hm, no faktycznie przecież Ronnie miał taki cudowny mundial i końcówkę sezonu...
 
W 2

wislak

Forum VIP
hehe

1 link i 3: oba przyjecia na klate- to moge przyznac ze dobrze robi i strzal z polobrotu. ma kopyto i to mu przyznam ale to nie sa zadne techniczne sztuczki. pilki rozegrac tez nie potrafi. 2 llink - przyznam piekny zwod ale jeszcze za czasow gry w OM ???? a podkreslasz ciagle obecnie
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
widzieliscie jakies rozegranie pilki tak jak Henry Klose czy R10 przez Drogbe? ja nigdy
No właśnie... Po co bierzesz udział w tej dyskusji jesli nie oglądałeś ostatnich występów Drogby. Doszedłem do wniosku że nie ogladałeś ponieważ osoba która widziała spotkanie z Werderem musi przyznać że Didier był najlepszy na boisku.

A Tą AKCJę SOBIE ZAPAMIęTAJ I NIE PISZ GłUPOT:

PIŁKA ZE ŚRODKA DO USTAWIONEGO NA METRZE DIDIERA. TEN ZGRYWA NAJLEPIEJ JAK TYLKO MOŻNA&lt; Z PIERWSZEJ PIŁKI, DOKŁADNIE DO BOKU. PIŁKĘ PRZEJMUJE BODAJŻE ARJEN ROBBEN DOŚRODKOWUJE. BALLACK STRZLA I ZNAKOMITA INTERWENCJA WIESE UCHRANIA WERDER OD STRATY BRAMKI.

Naprawdę nie pamietasz tej akcji :?: Była zagrana na bardzo wysokim poziomie...
Króliczek jeśli doszedłby do takiej sytuacji natychmiast zacząłby dryblować (robi to dobrze więc czemu nie), po czym straciłby piłkę lub rozpoczął rajd na bramkę przy którym sfaulowałby swoimi (..) łokciami połowę obrony. Ale to Ronaldinho więc sędzia gola by uznał.

Złota piłka jest na podobnej zasadzie....

Ja oceniam piłkarza po formie w jakiej sie znajduje.

3 najlepszych napastników Europy (stan na 27.11.2006)

1. Didier Drogba
2. Louis Saha
3. Ruud van Nisterlooy

????
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
sawas racja ????

ostatnio grając przeciwko MU.. Drogba mógł śmiało symulować i wyskrobać karny.. ale tego nie zrobił.. komentatorzy powiedzieli &quot;mógł symulować.. ale nie zrobił tego bo jest Światowej klasy piłkarzem&quot;

Ronaldinho to fajny zawodnik.. lubię czasami jego akcję.. ale często stara się na siłę pokazać co on nie potrafi co w konsekwencji mu nie wychodzi i przez to drużyna dużo traci
Denerwuję mnie także częste wymuszanie fauli.. &quot;leci z piłka, traci ją i nagle łapie się za nogi by sprowokować faul, by sędzia podją korzystną dla niego decyzję.. a że to R10 sędzia dyktuje faul&quot; często także się nie zgadza z sędzią.. i co mu odbiorą piłkę i nie ma faulu macha głową i jest wilce urażony.. to mi się w nim cholernie nie podoba!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom