>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Znów to samo... żeby wygrać!

robik992 0

robik992

Użytkownik
Witam. Z tego powodu, że jestem początkujący, może... doświadczeni gracze, którzy z tego żyją mogliby doradzić jak najlepiej zacząć. Jestem młody, uczę się i staram w jakikolwiek sposób zarabiać pieniążki żeby pomóc w domu i odłożyć coś dla siebie. Kolega polecił mi bukmacherke, wpłaciłem swoje oszczędności 180zł ???? i zaraz szybko przegrałem- 2 dni ???? Grałem na live i byłem do przodu z 20zł, a potem, było już gorzej w jednym słowie działy się jaja :grin: drużyna która przegrywała 0:2 w 80min zremisowała na 3:3 :? Inter... a dzisiaj jeszcze Arsenal... Mam prośbę o jakąś rade, może być prywatnie od siebie na prv, komuś bd zależeć na ewentualnych kosztach zapraszam do rozmowy prywatnej. Z góry dzięki i pozdrawiam.:zoltakartka::zoltakartka:????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
jeśli myślisz że ktoś powie ci co grać to powodzenia.
Ja nie podejmę takiego ryzyka na 100% powiem ci jedno zakłądy live stosuje tylko gdy:
Potrzebuję puścić kontrę
Początkowy kurs jest za niski na live w 15minucie np będzie z 20% wyższy
Nudzę się to gram sobie , ale ustalam jakiś próg np 5% kapitału i się bawię ..
poszło PW
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
a) to że ktoś tam zremisował wygrywająć 2:0 czy coś to nie żadne jaja tylko sport, tak sie po prostu czasem dzieje, dlatego nie ma tzw. pewniaków
b) skoro przegrałeś 180 zł. czyli wszystko co wpłaciłeś, w 2 dni to dobierałeś złe stawki
c) dopiero zaczynasz, musisz troche doświadczyć tego grania, na początku mało kto wygrywa, a jeśli już to przez odrobinę szczęścia, na twoim miejscu cieszyłbym sie gdybym osiągnął jakikolwiek zysk w powiedzmy pierwszym miesiącu gry
 
robik992 0

robik992

Użytkownik
Wiadomo na początku jest ciężko, narazie jest szkoła- brak dopływu gotówki, żeby coś sobie odłożyć nawet na głupie ciuchy... dzięki za rady, chętnie poczytam, jak by ktoś miał więcej i innych.
 
M 10

meec

Użytkownik
Graj sobie po 2 zdarzenia na kupon i stawkowanie dobierz w ten sposób że jeśli u buka masz wpłacone 20 zł to graj max 5 zł na te 2 zdarzenia. Nie zarobisz od razu po 100 zł najpierw musisz wygrać serię kuponów z zyskiem po 5-10 zł max żeby później wspiąć się wyżej ???? Graj dubelki tak jak mówię ;) I poczytaj na forum jak grać w tyn dziale. Bardzo dobrze przestawia to użytkownik Laha. http://forum.bukmacherskie.com/f57/szkola-gry-807.html

Pozdro.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ja bym proponował ci grać tak jak poradził ci M!e!ec, czyli po dwa mecze na kupon, no może 3 i ustal sobie limity, bo jeśli jesteś początkujący to pewnie czasem pokierujesz się emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem i później będziesz żałował. Te limity to np. maksymalna stawka na kupon, maksymalna ilość spotkań na kuponie, maksymalna strata w ciągu jednego dnia, żebyś nie próbował się odegrać, a jeśli trafisz w danym dniu 2-3 kupony to ostatni zagraj za mniej, bo wiadomo - każda seria kiedyś się kończy i nie można się &quot;napalać&quot;.
 
Do góry Bottom