>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

zmodyfikowane trzy kroki

M 1

momodzik

Użytkownik
narazie obstawiam co popadnie bo jest przerwa na reprezentacje
Nie no, pełen profesjonalizm!
Obstawiałeś też mistrzostwa Chin w skokach do wody?
Wygrał Yun-Jin-Sun, syn sławnego Yun-Jin-Honga.
Zaledwie o dwie dziesiąte punktu!
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
niewiem o co ci chodzi dzieciaku ale jak masz takie komentarze pisac to lepiej na dobranocke idz, obstawiam co chce nie kaze ci robic tego samego, ale ja jestem pare ladnych stów na plus. Co do wczesniejszych komentów to gram na Betsafe i wcale nie ma kursow po 1,03 czy cos takiego, najmniejszy jaki widzialem to 1,05, na lige polska jest przewaznie 1,07 na mocniejsze ligi to do 1,10 nie schodzi, nie gram wiecej niz 3 meczy na jednym kuponie a zawsze ako wychodzi mi 1.2 - 1.5, dziekuje dobranoc
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
niewiem o co ci chodzi dzieciaku ale jak masz takie komentarze pisac to lepiej na dobranocke idz, obstawiam co chce nie kaze ci robic tego samego, ale ja jestem pare ladnych stów na plus. Co do wczesniejszych komentów to gram na Betsafe i wcale nie ma kursow po 1,03 czy cos takiego, najmniejszy jaki widzialem to 1,05, na lige polska jest przewaznie 1,07 na mocniejsze ligi to do 1,10 nie schodzi, nie gram wiecej niz 3 meczy na jednym kuponie a zawsze ako wychodzi mi 1.2 - 1.5, dziekuje dobranoc
ja za wrzesień już 6545,39 i co przykozaczysz? Odwal sie od Momo on ma tu specjalne prawa w systemach;)
 
M 1

momodzik

Użytkownik
obstawiam co chce nie kaze ci robic tego samego, ale ja jestem pare ladnych stów na plus.
Ale ja tylko chciałem Ci uświadomić, że obstawiając &quot;co chcesz&quot; stracisz te parę stów w mgnieniu oka.
Rób jak chcesz.
A że piszę z przekąsem?
Bo tak lubię.
Pozdrawiam.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
zrozum to, ze w kazdym meczu, doslownie w kazdym moze pasc ponad 4.5 gola nie wazne czy gra barca czy gra odra opole, wiec nie ma sensu to analizowac, gram juz tak jakis czas i nie jestem stratny i napewno nie bede
 
M 1

momodzik

Użytkownik
zrozum to, ze w kazdym meczu, doslownie w kazdym moze pasc ponad 4.5 gola nie wazne czy gra barca czy gra odra opole, wiec nie ma sensu to analizowac, gram juz tak jakis czas i nie jestem stratny i napewno nie bede
Zrozum, że nie masz racji.
Ale nie moje pieniądze, nie moja strata.
Ja Tobie życzę jak najlepiej - sam to kiedyś zrozumiesz.
 
C 1

cichy9007

Użytkownik
DeloO wszystkie Twoje typy są wynikiem własnej analizy? Czy też korzystasz ze stronek sugerujące under bądź over 2.5 , do tego własna analiza i przeczucie? Podoba mi się idea takiego grania, tak więc chcę trochę na ten temat się dowiedzieć ????
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Zrozum, że nie masz racji.
Ale nie moje pieniądze, nie moja strata.
Ja Tobie życzę jak najlepiej - sam to kiedyś zrozumiesz.
zrozum ze mam racje, bo kazdy mecz jest inny i nawet wnikliwa analiza moze byc zbedna, moje pieniadze ale nie moja strata bo ich poprostu nie trace.
DeloO wszystkie Twoje typy są wynikiem własnej analizy? Czy też korzystasz ze stronek sugerujące under bądź over 2.5 , do tego własna analiza i przeczucie? Podoba mi się idea takiego grania, tak więc chcę trochę na ten temat się dowiedzieć:smile:
nie, nie analizuje nic bo to bez sensu, stawiam co mi sie podoba.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
nie, nie analizuje nic bo to bez sensu, stawiam co mi sie podoba.
I tutaj Cię zaskoczę.
MASZ RACJĘ, bez podtekstów, poważnie.
Ci, którzy analizują, wcześniej czy później (ale na pewno wcześniej) dostaną po dupie.
Ty nie analizujesz, lecisz na tzw, &quot;farcie&quot;, ALE wcześniej czy później fart się odwróci i dołączysz do grona tych, co analizują.
Po prostu trzeba wiedzieć co się chce osiągnąć (jaką kwotę) i SZYBKO TRZEBA KOŃCZYĆ.
Potem trzeba sobie zrobić przerwę co najmniej na rok, ustabilizować budżet rodzinny/czy inny, a potem znowu można spróbować szczęścia, chociaż osobiście nie polecam takiego rozwiązania - lepiej wziąć się za robotę.
To tak moja rada/porada, życiowa.
pzdr
 
C 1

cichy9007

Użytkownik
Chłodem powiało ale niestety tak jak momodzik napisał szczęście się w końcu odwróci czego Tobie nie życzę. Osobiście staram się analizować raz lepiej raz gorzej ale nie na zasadzie co popadnie. Wydaje się że under/over to taka prosta sprawa bo na początku masz aż 50% szans na powodenie bo są tylko 2 opcje, a tu taki wałek to wcale nie jest takie proste;/
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
I tutaj Cię zaskoczę.
MASZ RACJĘ, bez podtekstów, poważnie.
Ci, którzy analizują, wcześniej czy później (ale na pewno wcześniej) dostaną po dupie.
Ty nie analizujesz, lecisz na tzw, &quot;farcie&quot;, ALE wcześniej czy później fart się odwróci i dołączysz do grona tych, co analizują.

Po prostu trzeba wiedzieć co się chce osiągnąć (jaką kwotę) i SZYBKO TRZEBA KOŃCZYĆ.

Potem trzeba sobie zrobić przerwę co najmniej na rok, ustabilizować budżet rodzinny/czy inny, a potem znowu można spróbować szczęścia, chociaż osobiście nie polecam takiego rozwiązania - lepiej wziąć się za robotę.

To tak moja rada/porada, życiowa.

pzdr
tak tylko ze wyniki ponad 4.5 nie padaja w co drugim meczu tylko rzadko, po drugie nie potrzeba mi zadnej przerwy czy stabilizowania budzetu bo gre traktuje jako rozrywke i kazdy dochod to sa dla mnie pieniadze dodatkowe.

Chłodem powiało ale niestety tak jak momodzik napisał szczęście się w końcu odwróci czego Tobie nie życzę. Osobiście staram się analizować raz lepiej raz gorzej ale nie na zasadzie co popadnie. Wydaje się że under/over to taka prosta sprawa bo na początku masz aż 50% szans na powodenie bo są tylko 2 opcje, a tu taki wałek to wcale nie jest takie proste;/
majac kurs na under 1.10 a na over 4,50 to dla ciebie 50% szans? bo dla mniie nie, dla mnie to jakies 90% szansy ze trafie stawiajac tego undera, napewno wkoncu przyjdzie jakas gorsza seria, ale chodzi o to zeby podwoic poczatkowa stawke po to by w razie przegranej w nastepnej serii nie byc na minus, wiec nie jest to tez gra na wariata czy all in, kolejny raz powtarzam nikomu nie kaze tak grac to jest tylko moja propozycja na ktorej robie nie male pieniadze, dziekuje dobranoc.
 
C 1

cichy9007

Użytkownik
DeloO mam taka propozycje. Mógłbyś utworzyć oddzielny temat i podawać tam swoje typy z wyprzedzenie oczywiście? Być może ktoś skusi się i skorzysta z Twoich typów.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
narazie nie, bo wiekszosc meczow stawiam zaraz przed ich rozpoczeciem sie z racji malej ilosci czasu, ale zastanowie sie.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
nie bedzie to problemem, juz wczesniej pokazywalem kupony dla niedowiarkow, narazie jednak nie bede nic pokazywal dopiero po dluzszym czasie grania bedzie widac efekty.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
no ale ja bym chciał na żywca. Stawiasz mecz i od razu wpisujesz tu czy tam do osobnego tematu. Ależ to trudne masakra
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
W takim wypadku polecam grac LM na o/o4,5 gdzie kursy na BF wahaja sie od 1,1 do 1,36(!) wiec czasem nie trzeba robic ako.
Kazdy system ma okres w ktorym przynosi zyski, czasem jest to okres dluzszy jednak zawssze kiedys sie konczy i jestem pewien ze predzej czy pozniej dostaniesz wysyp wynikow 2-3, 3-2,4-1,0-5 itp. itd.
Jest to nieuchronne a grajac takie zdarzenia jako Ako tylko przyspieszasz ten nieuchronny proces.
 
Do góry Bottom