>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

zmodyfikowane trzy kroki

deloo 7

deloo

Użytkownik
ostatnio zaczalem dla testow grac troche zmodyfikowana przeze mnie metoda 3 czy tam 4 krokow ktore tu sie pojawialy, teraz przedstawie jak to wyglada.
Gram mecze pilki noznej na undery 4.5, na poczatku stawka 20zl.
stawki:
krok 1 - 20zl*(1.2-1.5)
krok 2 - (krok 1)*(1.2-1.5)
krok 3 - (krok 2)*(1.2-1.5)
na samym poczatku stawiam 20zl na ako od 1.2 do 1.5 (undery 4.5, 2 lub 3 mecze), przechodze do kroku drugiego o obstawiam to co wygralem w pierwszym, w trzecim to co w drugim i na tym koniec, znowu wracam do kroku pierwszego czyli 20zl i po kolei
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
Dokładnie rewelacja ! Ja gram to samo. Większość na forum pisała mi że to jest dno,bankrut itp, a jak widzę większość osób tak gra.
Głownie u mnie gra polega na minimalnym ryzyku. Też zaczynałem od 4,5 a teraz gram już 3,5 na konkretną drużynę.
Pogadajmy na PW
Łączmy siły. A najbardziej chcałbym w tego typu typy wkręcić Edi8 i Złoty typer bo to nieźli statystycy i analitycy. Łącznie można było by dużo zdziałać.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Wypadałoby przedstawić jakiś dowód. Nie żebym ci nie wierzył, ale każdy może sobie tak napisać. A w ten sposób nikogo nie przekonasz do tego systemu, bo nikt nie uwierzy ci na słowo i nie zacznie grać tak za prawdziwą kasę. A chyba o to chodzi, by podzielić się dobrym systemem i przekonać inych do tego, że warto nim grać ;)
Albo pisz jakie mecze grasz zanim się one rozpoczną.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;Albo pisz jakie mecze grasz zanim się one rozpoczną. &quot;
Oczywiście już nie tu a w oddzielnym wątku - bo tu prezentuje się pomysły, techniki , systemy i metody a pokazową grę nimi prowadzi się już ewentualnie we własnym topicu...
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Od razu dla niedowiarków. Nie kwestionowałem tego, czy rzeczywiście masz ten zysk 100 zł z groszami, ale równie dobrze sam mógłbym napisać że gram np. progresje na remis w koszykówce i że na 5 prób najdalej byłem na 6 poziomie i mam zysk xxx pln. Ale co z tego, że bym tak napisał, jak i tak nikt by mi nie uwierzył? Tak czy siak gratuluję dobrej passy ????
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
generalnie chodzi o to zeby przynajmniej podwoic te 20zl w razie przegranej w nastepnym kuponie byc na ten plus chociaz, nie grac all-in bo bankrut gwarantowany, w miare gdy bedzie zysk mozna zwiekszac powoli stawki.
 
igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Moim zdaniem pomysł wart uwagi,sam w ten sposób w ciągu ostatnich paru dni z 20zł zrobiłem 90. Mysle ze warto probować, niedowiarków nie ma co przekonywać;) zapraszam do dyskusji,wymiany uwag na priv
 
dyrektor1 6

dyrektor1

Użytkownik
Witam panowie, według mnie system ok, sam gram undery 3,5 proszę o kontakt, wspólnie napewno łatwiej będzie znaleźć ciekawe spotkania, Pozdrawiam
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
statystyki 1.09.2010 - 5.09.2010
Liczba zawartych zakładów 17
Kwota ogólnie 495,62
Ogólna wygrana 654,65
Zysk 159,03 ✅
Yield 32,09% ✅
ci co widzieli wczesniej kupony jakie tu pokazywalem wiedza ze nie fejkuje.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
narazie obstawiam co popadnie bo jest przerwa na reprezentacje ale napewno pozniej bede stawia polska ekstraklase gdzie na 32 mecze padly tylko 3 wyniki under 4.5, polska 1 lige, lige wloska, francuska oraz mecze miedzynarodowe, nie bede napewno stawial meczow z ligi hiszpanskiej, niemieckiej i holenderskiej gdzie teoretycznie pada najwiecej goli.
 
C 1

cichy9007

Użytkownik
Moim zdaniem ten system ma spore szanse powodzenia, 5 bramek w meczu się zdarza ale nie aż tak często. Po najbliższej wypłacie wpłacę trochę kasy na buka internetowego i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
no właśnie. Bo ja zazwyczaj widzę maks 1,05. 3 zdarzenia nawet 1,2 nie dają. Jak już to bym 3,5 próbował choć i tak systemy to dla mnie strata czasu
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
na samym poczatku stawiam 20zl na ako od 1.2 do 1.5 (undery 4.5, 2 lub 3 mecze),
no właśnie. Bo ja zazwyczaj widzę maks 1,05. 3 zdarzenia nawet 1,2 nie dają. Jak już to bym 3,5 próbował choć i tak systemy to dla mnie strata czasu
Polecam sprawdzić tam gdzie deloo gra - na betsafe
kursy na under 3,5 nawet do 1,36 w chwili obecnej , na under 4,5 znalazłem do 1,11 ... Edit : na under 4,5 znalazłem nawet 1,15 ???? więc się da...
 
Do góry Bottom