>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zmieniające się kursy ?

P 0

przemo

Użytkownik
Dopiero zaczynam przygodę z Expektem jak również z zakładami dlatego mam pytanie:
Jeżeli obstawię jakiś wynik z kursem np. 3,00 ale do momentu zdarzenia ten kurs zmieni się na np. 2,75 to po jakim kursie wygram ? (w regulaminie brzmi to bardzo mętnie - niby obowiązuje kurs z dnia zawarcia ale expekt może to zmienić ??!!)

dzięki
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
kurs jest z momentu zawacia spotkania...chyba ze expekt poprostu by mailo przeciek o szfindlu to by ci anulowali ale tak zmiana o 20-30gr to nie masz co sie przejmowac
 
P 0

przemo

Użytkownik
Dzięki SOLO ale nie do końca mi wyjaśniłeś. Podam przykład (bardzo na czasie):
Wybory prezydenckie - postawiłem dwa tygodnie temu np. na Kaczyńskiego i kurs był dużo wyższy (potężna przewago Tuska), teraz gdy szanse się powoli wyrównują , kurs Kaczyńskiego spada i to mocno. To z jakim kursem powidzmy wygram ten zakład ?

Dalej piszesz - zmiana 0 20-30gr to nie masz się co przejmować&quot; - a jak postawiłeś kilkaset złotych ??!!!!!!
 
P 0

przemo

Użytkownik
Jeszcze jedno : oczywiście rozumiem zmiany czy nawet anulowanie zakładu z powodu szfindli i pomyłek.
Mi chodzi o zasadę &quot;normalnego&quot; zakładu - czy obowiązuje kurs z daty zakładu czy ostateczny z momenty zdarzenia ?

(jest to chyba fundamentalna zasada bukmacherska - przynajmniej obowiązuje mnie jako klienta - ja nie mogę już zmienić zakładu po jego zatwierdzaniu)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
BUKMACHER NIE MA PRAWA CI ZMIENIC KURSU !!! POSTAWILES ZA TE PIENIADZE W TAMTEJ CHWILI I GRASZ O TA SAMA KASE Z TA SAMYM KURSEM!!!! BUKMACHER NIE MA PRAWA ZMNIEJSZYC CI KURS MA JEDYNIE PRAWO WYCOFAC SPOTKANIE ALE TO ZDAZA SIE ZADKO ???? WIEC JEZELI ZAGRALES PO KURSIE np 2.1 a zmieiili go teraz na 1.6 TO TWOJ KUPON LCZY SIE Z MOMENTU ZAWARCIA ZAKLADU
 
Do góry Bottom