>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmienam Bwin na bet-at-home dobry wybór?

C 0

ciper_pl

Użytkownik
Po chwilowym romansie z bet-at-home znowu wróciłem do Bwin ???? . Gram w zakładach krótko i jak narazie wtopiłem w sumie 135 zeta u obu buków. Chciałem już z tego fun&#39;u zrezygnować, ale w koncu zacząłem stosować taktykę małej łyżeczki i powoli odrabiam. ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
bwin (wtedy jeszcze betandwin) to byl moj pierwszy buk internetowy i wg mnie najlepszy, ma swoje wady ale jest kilka rzeczy ktore mnie tam nadal ciagna, m.in. bardzo szeroka oferta live, mam konta na unibecie, expekcie, sportingbecie i betssonie i one razem wziete nie maja takiego live jak bwin, ilosc zakladow kosmiczna, mozna tam stawiac chyba wszystko, kursy pojawiaja sie wczesnie, bardzo mi sie podobalo to czego nie spotkalem w zadnym innym buku, mianowicie zarzadzanie meczami przy stawianiu zakladow, wybieram sobie np 6-7 spotkan, mam je wszystkie wybrane w panelu po prawej stronie i teraz sobie dopiero tworze kupony, a nie ja u innych ze z tych wszystkich spotkan moge zrobic jeden kupon lub jakies systemy, na bwin mam takie okienka, zaznaczam ptaszkiem np dwa spotkania i puszczam dubelka, reszta czeka i potem tworze kolejne kupony, mozliwe ze innym nie przeszkadza brak tej opcji u bukow, ale ja tak sie do tego przyzwyczailem na bwin ze po prostu brak mi tego, super wygodne to bylo
z tego co wiem bwin ma wielu wrogow bo podobno robi przekrety, owszem ialem z nimi moze ze 2 konfliktowe sytuacje, ale od wszystkiego jest support i mozna wszystko zalatwic, skonczylo sie dobrze i nie oszukano mnie tam
pozdrawiam
 
Do góry Bottom