>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zmiany na pokerium

Status
Zamknięty.
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Codzienny Freeroll o €1000
Nasz nowy freeroll - GT1000, z pulą nagród €1000, jest grany codziennie o 19:00 CET zaczynając od 1. września. Rejestracja zaczyna się za 15 minut do rozpoczęcia freerolla. Turniej wypełnia się w ciągu kilka minut – pamiętaj więc o tym, żeby zdążyć na czas!

Oznacza to że od 1.Września nie będziemy grali o 500e tylko o 1000e!!!
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dali nieziemski bonus o ile sie nie pomyliłeś w ilosci zer ale ile osób jest na świecie w stanie go wyrobić?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dali nieziemski bonus o ile sie nie pomyliłeś w ilosci zer ale ile osób jest na świecie w stanie go wyrobić?
Jeśli ktoś poważnie traktuje poker, jest w stanie w ciągu 90 dni (bo tyle jest czasu) wyrobić ten bonus. 3 miesiące to sporo czasu. Grając na wyższych limitach po 2-3 h dziennie idzie wyrobić. Swoją drogą zwykły śmiertelnik, który interesuje się pokerem, gra od czasu do czasu na cash table nie musi wcale wpłacać 25 tysięcy euro by taki bonus otrzymać. W zupełności mu wystarczy jak wpłaci 100 euro i dostanie tyle samo bonusu do uwolnienia ;)
 
A 52

androlo

Użytkownik
dbaja o klienta turniej 1000euro to jest to
ale bonus wyrobic to trzeba grac na wysokich stawkach bo punkty leca bardzo ale to bardzo wolno:-D
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
taaa dbają o klienta hahaah ...
moze i freerool jest z pulą 1000 euro pfff co to za pula jak tylko 1 osoba wygrywa ...
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
taaa dbają o klienta hahaah ...

moze i freerool jest z pulą 1000 euro pfff co to za pula jak tylko 1 osoba wygrywa ...
WTF??? co??? ja nie wiem, czy wy ludzie czasami myslicie, czy glowa wam sluzy tylko zeby wam sie deszcz do srodka nie lal!jest jedno platne bo jeszcze sie rejestracja nie zaczela!!!!!!
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
taaa dbają o klienta hahaah ...
moze i freerool jest z pulą 1000 euro pfff co to za pula jak tylko 1 osoba wygrywa ...
Padłem...
Pula jest &quot;rozbijana&quot; - jak ludzie się rejestrują to powiększa się ilość miejsc płatnych.
Przy 2000 graczy jest to coś koło 120, jak dobrze pamiętam 117.
Dla mnie żaden turniej, za dużo ludzi gra. - chociaż jak ktoś chce się pobawić i przy odrobinie szczęścia coś wygrać, to możecie zagrać ????
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Ten Havok to jest totalny żeby nie obrazić nie kumaty człowiek,praktycznie w każdym poście sie kompromituje a to ze sie chwali na forum ze załozył 6 multi kont na betsson dla promo no deposit świadczy o inteligencji tego de***a
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Jednak jest w tym troche racji. Powiedzmy sobie szczerze , przedstawie teraz cala prawde o pokerium i b2b :
* Freeroll 1000 e - start 500 chipsow
rebuy - 1000 chipsow 1 e
add-on - uwaga uwaga 5,000 za 2 e !
Widac na kogo jest podkrecony ten turniej, na tych ktorzy maja kase na koncie, zycze wszystkim no deposit odniesenia sukcesu, ale z 500 zetonami maja male szanse.
Poza tym jesli mialbym wlozyc pare e w ten turniej jak i kilkaset ludzi to po cholere mam rywalizowac z darmozjadami no deposit ? Wtedy oni mi tylko zapelniaja turniej, dlatego powinno byc tak jak i bylo czyli uczciwie.
*Satelity do 5,000 guarantee - start 500 chips , rebuy 1000 - 1 e , add on 5,000 - 2 e, rowniez pozdrawiam ????
* 10 vip za 1 euro taki maja przelicznik - czyli skoro 0,40 e w rake to = 1 vip
to 10 vip = 4 e wyrobione w prowizji , czyli tak sobie - widzialem lepsze
* I UWAGA UWAGA PUNKT KULMINACYJNY SIECI B2B - CO ZROBIC Z VIPAMI ?
Odpowiedz jest bardzo prosta : mozna sobie nimi podetrzec tylek !
Turniej 40 vip ( za moich czasow codziennie pula wynosila 1,600 e po rebuyach i add onach ) dzis 100 e + rebuye, add ony. Przeciez 40 VIP = 16 euro wyrobione w rake !!!
Czyli gra 300 osob x 16 euro = 4,800 euro w prowizji a oni dziela sie z nami skromnymi 100 e na cala liczna siec b2b...
ZLODZIEJSTWO !
Mozemy tez uzyc 50 VIP do wild westa zamiast 0.50 e czyli tak jakby uzyc 5 e zamiast 0.50 e - bardzoo sprawiedliwe ????
Na i4 poker mozna kupic laptopa za 225.000 VIP = 9000 euro zostawione w rake dla poker roomu. Za 9000 euro moge kupic nie powiem ile laptopow...
Jedyne co mnie trzyma przy tej sieci to software prosty i przyjazny i 5 kart

RESZTA TO JEDEN WIELKI WALEK WYZYSK CZY JAK TO SOBIE NAZWIECIE
 
M 0

mukasz

Użytkownik
To dodam że jeszcze satelitki(freroll) do turenju z by na pokierum sa co 2h o godzinach nieparystych, 5 miejsc wchodzi gra kolo 800 graczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom