>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zmiany na Expekt

assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Witam ! Dzisiaj mam dziwny problem z expektem... Mój system grania opiera się na grach na ilość goli typu -2.5, -3.5 itp. i nie powiem system sprawdzał się doskonale w przeciągu ostatnich dni udało mi się zrobić 1000% wkładu + zrobić kilka wypłat.
Niestety przy dzisiejszych spotkaniach nie mogę grać tego typu rzeczy. Zdarzenia tego typu nie istnieją, zamiast tego jest oczywiście przedział bramkowy, albo ilość goli razem z wynikiem np. 1/+2.5 a tego typu rzeczy mnie w ogóle nie interesują, już dziś utopiłem trochę kasy i ogólnie jestem zły.
Był dzisiaj mecz PK - Kamerun z Australią, 70 minuta, normalnie to bym grał -3.5, a tu nie było nawet takiej opcji. Także nie mówię o ogórkowych meczach towarzyskich tylko o wszystkich spotkaniach. Czy to możliwe że buk zablokował mi możliwość grania tego typu rzeczy ? Czy może w dziale sportowym zapadły konkretne decyzję ? Dziwnę to wszystko naprawdę...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Czy to możliwe że buk zablokował mi możliwość grania tego typu rzeczy
Możliwe, ale to jest pikuś.
W Oddsring kiedyś często grałem na jednym kuponie 1 (albo: 2), a na drugim X.
&quot;Wytropli&quot; mnie, i gostek z supporu napisał mi, bym tak nie robił, bo są to typy przeciwstawne i mogą zamknąć mi konto.
Napisałem, że jest jeszcze 3 typ i nie są to typ przeciwstawne, bo zawsze mogę przegrać.
Ale gostek się uparł...
Napisalem później, że w ofercie macie 1X i 2X i chyba można to grać?
Gostek z support odpisał mi, że to jest &quot;co innego&quot; i tak można u nich grać.
Czaicie?
Debilizm buków jest nie do ogarnięcia
 
Do góry Bottom