>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zmiana sposobu wypłaty - Bet365

T 0

taknatak

Użytkownik
Witam, ogromna prośba, być może ktoś będzie mógł pomóc - z góry dziękuję!

Konto założone w Niemczech, rezydent.
Historia:
wpłata bank - zakłady 100€ - wtopa.
wpłata bank - poker 100€ - zysk 1.500€.
wypłata 200€ - bank
wpłata Neteller - zakłady 20€ - zysk 100€.

I teraz chcę wypłacić 250€. Kiedy wchodzę w anulację widzę, że wypłata widnieje w przetwarzaniu na rachunek w Netellerze. Jednak otrzymuję maila, że obowiązuje zasada proporcjonalności przy różnych wpłatach i całość pójdzie na rachunek bankowy.

Problem w tym, że za żadne skarby nie chcę otrzymać tych pieniędzy na konto w banku.

Support na czacie nie pomaga i nie daje klarownej odpowiedzi.


Czy w chwili obecnej istnieje jakiekolwiek rozwiązania pozwalające mi robić wypłaty na Netellera? Np. wpłata poprzez Netellera większa niż wszystkie dotychczasowe dotychczasowe wpłaty z konta bankowego? Albo może wpłata z Netellera większa niż wygrane z pokera, np 1600€? Jakiej wielkości obrót jest później wymagany?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dziwnie z tą proporcjonalnością, zazwyczaj pomaga wpłacenie grosz ze skrila/nettlera i pozniej mozna spokojnie wyplacac, nie wiem dlaczego tak w tym przypadku. Probujesz wyplacic srodki z zakladow/pokera razem czy tylko z jednego ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Było to kiedyś omawiane. Dla nas grających w Polsce, to już w 99% temat nieistotny, bo już nie możemy tam grać. Bet365 stosuje ścisłe kryteria co do wpłat i wypłat. Niestety jak ci teraz powiedzieli, że to co masz musisz wypłacać na konto bankowe. To teraz kolejny depozyt neteller nic nie zmieni. Niestety tamta cześć będzie dalej do wypłaty tylko na konto bankowe. A jeśli wolno wiedzieć, to jaki masz w tym problem? Wcześniej z konta niemieckiego przecież wpłacałeś.
 
T 0

taknatak

Użytkownik
Problem rozwiązany.
Zadzwoniłem do biura obsługi i otrzymałem info, że muszę najpierw wypłacić wszystko, pójdzie na konto, potem wpłacić z Netellera i dalej tamże wypłaty będą realizowane.
Zleciłem wypłatę większości środków, wcześniej anulując wypłatę na 250€. Po kilku godzinach środki znalazły się na Netelerze. Chyba jakiś mały chaos u nich panuje.
 
Do góry Bottom