>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiana danych na expekt. Głupia sprawa.

M 0

mimo1992

Użytkownik
Witam.
Z góry zaznaczam, że nie jestem jakimś dzieckiem neo czy coś;p za dwa miesiące kończę 18 lat. Już dłuższy czas temu postanowiłem sobie założyć konto u internetowego buka. Wybór padł na Expekt.Nie byłem jeszcze obcykany i myślałem, że nie będzie miało to nic do rzeczy. Zmieniłem więc swoją datę urodzenia i miejsce zamieszkania, pograłem trochę na tym koncie i mam tam ok 500 zł.Gdy chciałem je wypłacić pojawił się problem taki iż nie mam dowodu itd :razz: Założyłem konto na bwin na dane matki i gram tam do tej pory. Ale myślę że te 500 zł by mi się przydało + drugie konto u buka. Moje pytanie brzmi. Jak mogę zmienić dane(już po 18-stce) aby wszystko grało? Wiem, że można napisać do supportu ale to by było dość podejrzane nie sądzicie? Za wszystkie rady Wielkie Dzięki ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1- zanim założysz temat upewnij się, że zakładasz go w odpowiednim dziale. Temat przeniesiony gdzie powinien być.
2- 99% szans daję, że nic z tym nie zrobisz. W momencie zakładania konta musisz mieć skończone 18 lat. Innymi słowy masz spory problem.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Witam.
Jak mogę zmienić dane(już po 18-stce) aby wszystko grało? Wiem, że można napisać do supportu ale to by było dość podejrzane nie sądzicie?
Chyba żartujesz...
Tych 5 stówek już na pewno nie odzyskasz. Nie ma znaczenia, że będziesz pełnoletni za 2 miesiące czy 10 lat.
2 Klient
2.1

Żaden klient poniżej osiemnastego roku życia nie może dokonać rejestracji konta graczaw EXPEKT.COM. Jakiekolwiek fundusze zdeponowane przez taką osobę, lub jakiekolwiek kwoty wygrane przez takie osoby, będą przekazane Władzom.
2.6
(2) Wszyscy klienci muszą zagwarantować, że:
- Zarejestrowali się podając własne, poprawne oraz pełne dane osobowe
- Zarejestrowali się podając właściwy, własny oraz pełny i poprawny adres zamieszkania
- Zarejestrowali sie podając ważny adres e-mail
- Zarejestrowali się podając ważny numer telefonu domowego/komórkowego

(3)
Rezerwujemy sobie prawo do natychmiatsowego zablokowania konta gracza w przypadku gdy rejestracja zostanie dokonana z nieprawidłowymi danymi.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jedyne co możesz zrobić, to spróbować to &quot;przegrać&quot; w kontrolowany sposób.
Surebetami trochę czasu Ci to może zająć.... ale jest do zrobienia.
Odzyskać to tego nie odzyskasz :|
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Niektórzy próbują w ten sposób obracać bonusami w egzotycznych bukmacherach...
Stawiasz dwudrogowe zdarzenie w Expekcie i innym buku. Przy odpowiednim doborze stawek i odpowiednich kursach nic nie tracisz.
Sam tego nie rozumiem, bo skoro kasa z jednego miejsca i tak jest nie do odzyskania to nie gramy surbetów (o nich tutaj: Sure Bets ) a zwyczajnie typujemy.
niektórym daje to jednak spokój psychiczny i pewną formę zabezpieczenia... zrobisz jak uważasz ;)

Osobiście ryzykowałbym, że zamkną konto i wysłał skan dowodu (gdy już będzie) z przeprosinami i jakimiś porządnym bajerem, że to pomyłka była ;)
Moooooże się uda ;)
 
Do góry Bottom