>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

zle rozliczony zakład skoki

K 0

kluskanh

Użytkownik
Witam mam taki problem ponieważ postawiłem ze Kamil Stoch będzie wyżej niż Roman Koldelka w pierwszej serii lotów na mistrzostwach świata, jak wiadomo piatkowa pierwsza seria została odwołana i przeniesiona na sobote, w sobotniej wyżej był Kamil a w piątkowej Roman ( tyle ze piątkowa została anulowana po 35 skokach), bet365 rozlicza mi zakład jako przegrany, i twierdzi ze wyniki są ważne.
prosił bym o pomoc i ewentualnie gdzie moge sie z tym zgłosić
tu zamieszczam rozmowe na chacie
Ewa P dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Ewa P
Ewa P Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
rafał witam chciał bym sie dowiedziec dlaczego zakład o numerze EG35204038F ( były to skoki kamil stoch kontra roman koldelka który zostanie wyzej sklasyfikowany w pierwszej sri jest rozliczony jako przegrany)
Ewa P Dlaczego sadzi Pan ze powinein byc wygrany?
rafał poniewaz pierwsza seria została w piatek odwołana, i odbyła sie w sobote a w sobote wyzej był sklasyfikowany kamil wiec powinna byc albo wygrana albo zwrot
Ewa P Wyniki przerwanej sesji zostaly jednak zaliczone.
rafał dlaczego skoro przerwana sesja została anulowana?
rafał nie została ona przeniesiona tylko anulowana wiec zaden wynik sie nie liczy
Ewa P Zostala zaliczona na poczet rozliczenia.
rafał ale dlaczego skoro oficjalnie nie ma nigdzie wyników z tej sesji
rafał bo jej tak naprawde nie było
rafał zadne wyniki sie nie liczyły
Ewa P Wyniki przerwanej sesji zostaly jednak zaliczone. Zostala zaliczona na poczet rozliczenia decyzja dzialu rozlcizen.
rafał ale to jest oszustwo
rafał nie mozna czegos zaliczac bez wyników
rafał skoro nigdzie nie ma tych wyników to na jakiej podstawie dział rozliczen to wywnioskował
Ewa P Odbylo sie 35 skokow, wyniki zostaly podane na oficjalnej stronie ze skokami.
rafał moge dostac link z wynikami?
Ewa P Niestety nie.
rafał dlaczego?
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Powinien być zwrot w regulaminie odnośnie H2H zawodników jest napisane: &quot;Zakłady H2H na Rundę 1 (Bieg 1 lub Skok 1) - obydwaj zawodnicy muszą opuścić linię/bramkę startową, aby zakłady były ważne. Jeżeli wydarzenie zostanie przerwane i nie będzie kontynuowane, przed zakończeniem 1. rundy, to zakłady zostaną anulowane.&quot; Chyba, że za wydarzenie uznają po prostu skoki obydwóch zawodników, bez względu na późniejsze decyzje, ale to już pytanie do bardziej obeznanych z regulaminem graczy. Moim zdaniem należy Ci się zwrot.
 
Do góry Bottom