>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZIO Pekin 2022 - Łyżwiarstwo szybkie, łyżwiarstwo figurowe, Short track

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
za co Amerykanie wykluczeni ze sztafety mieszanej? Nie zdazylem przeczytac notki. Ruskich wykluczyli zgodnie z regulaminem, ale Amerykanow?

edit: po wykonaniu zmiany Amerykanin nie zjechal z toru i blokowal zawodnikow.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 332,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Takagi Miho - Lollobrigida Francesca [1] 1.65 Totolotek

Druga konkurencja kobiet na długim torze to 1500 metrów. Główną faworytką do złota jest Japonka Miho Takagi. Wybrałem ją w zestawieniu z Włoszką Lollobrigidą po bardzo atrakcyjnym kursie (u innych albo brak takiej pary, albo kurs śmieszny). W sobotę na 3000 metrów lepsza była Włoszka, ale trzeba przyznać otwarcie, że to nie jest koronny dystans Japonki. Takagi dużo lepiej czuje się na dystansie 1500 metrów. To właśnie na dystansach 1000 i 1500 metrów odnosi najwięcej sukcesów i podobnie powinno być dzisiaj. Włoszka co prawda zdobyła brązowy medal na tym dystansie podczas niedawnych ME w Heerenven, ale każdy start podczas tegorocznego PŚ to wyraźna strata do faworyzowanej Japonki. Wynik inny niż zwycięstwo w tej parze Japonki, to będzie spora niespodzianka.


Rozliczone poprawnie, żadnych zwrotów jak niektórzy sugerowali...
Screenshot_20220207_122415.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +362
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Wyścig drużynowy kobiet

Japonia wygra Kurs: 1.75

STS

Krótko i zwięźle bo zasadniczo nie ma się co rozpisywać.
Do Japonek nie ma nikt podejścia. Po tym co dziś widziałem to jedynie jakaś katastrofa może zmienić kolejność na podium
Szczerze mówiąc myślałem,że kurs będzie lipny ale 1.75 biore z pocałowaniem ręki

e: pech
 
Ostatnia edycja:
Q 50

qwasek

Użytkownik
Wyścig drużynowy kobiet

Japonia wygra Kurs: 1.75

STS

Krótko i zwięźle bo zasadniczo nie ma się co rozpisywać.
Do Japonek nie ma nikt podejścia. Po tym co dziś widziałem to jedynie jakaś katastrofa może zmienić kolejność na podium
Szczerze mówiąc myślałem,że kurs będzie lipny ale 1.75 biore z pocałowaniem ręki
Jest tylko jeden problem holenderki pewnie zmienia skład.
 
maniek81 332,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Japonia - Reszta stawki [1] 1.80 betclic
Dramat Japonek cały wyścig prowadziły i na ostatnim łuku Japonka zaliczyła upadek 🤦

Przed wyścigami ćwierćfinałowymi szanse Japonek i Holenderek oceniane były po równo. Sytuacja nieco zmieniła się po ćwierćfinałach, gdzie dużo lepiej wypadły zawodniczki kraju Kwitnącej Wiśni. Pojechały znakomicie bijąc rekord olimpijski. Holenderki jechały chwilę później swój ćwierćfinał, zwyciężyły go oczywiście, ale uzyskany czas był o gorszy o 3.65s. To sporo, mając na uwadze fakt, że chwilę później Kanadyjki osiągnęły czas niewiele gorszy od Japonek. Biegi półfinałowe ułożyły się tak, że Japonki mają dużo łatwiejsze zadanie i bez problemu powinny objechać drużynę Rosji. Holenderki natomiast będą mierzyć się z Kanadyjkami. Obie ekipy będą musiały pojechać ten wyścig na maxa, co będzie kosztować trochę sił. A finał odbędzie się zaledwie dwie godziny później, więc czasu na regenerację niewiele. Uważam, że to spory handicap w stronę Japonek, które mając łatwiejszy półfinał zachowają więcej sił na decydujące starcie w finale. Można gdybać, że Holenderki pojechały na pół gwizdka wyścig półfinałowy, że mogą dokonać korekty w składzie (tylko kogo skoro w półfinale jechał najlepszy skład w osobach Wust, de Jong, Schouten), ale jeśli w ćwierćfinale Japonki biją rekord IO, to w finale z pewnością będą jeszcze szybsze.
 
Ostatnia edycja:
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Polecam z nastepujących typów poskładać sobie różne kombo
Miho Takagi 1-3 1.25
Miho jest w mega formie, jeśli zdobywa srebro na 500m, to medal na 1000m co jest oprócz 1500m jej koronną konkurencja to wygląda na formalność, w Pucharze Świata nie schodzi z podium
Leerdam 1-3 1.3
Podobna sytuacja co z Takagi, jeśli ona jest 5 na 500m i 0,17 od medalu to podium wydaje się pewne, może przegrać tylko z Takagi i Bowe(w co jednak nie wierzę)reszta zagrożenia to europejki które pokonała na ME zdecydowanie. Jest jeszcze Kodaira, ale w tą Panią to ja kompletnie nie wierzę a bardziej opiszę to pod kolejnym typem.
GOLIKOVA-kodaira 2.05
Tak jak pisałem, kompletnie nie wierzę w japonkę, to co odstawiła na 500m pokazuje że jest kompletnie bez formy i jutro to tylko potwierdzi, jak była w formie pokonywała Golikovą w Pucharze Świata, ale wówczas wygrywała z nia na 500m, a tutaj na 500m przegrała z rosjanką o 0,88s przecież to przepaść. Próbowałem też w sts za 7,5@ że kodaira przegra bieg w swojej parze z Qishi Li bo i to przy tak fatalnej dyspozycji japonki jest jak najbardziej do gry, do tego chinka u siebie i ma lepszy tor.
WUST-de jong 1.35
Na kwalifikacjach do IO co prawda minimalnie to nie weszło, ale Wust na 1500m pokazała że jest w mega formie, czego kompletnie nie można powiedzieć o De Jong, która coś tam jedzie, ale to nie jest szczyt formy.
KACHANOVA-goetz 1.35
Co prawda na kontynencie amerykańskim pojedynki były zaciete o tyle Kachanova mniejszą różnicą wówczas wygrywała na 500m, tutaj 0,6s zapasu na 500m pozwala sądzić że i na 1000m Kachanova powinna spokojnie 0.5s dowieźć do mety.
MOROZOVA-zdrahalova 1.92
Zdrahalova przyjechała tutaj w beznadziejnej formie, jej wyniki na 500m i 1500m to dramat w porównaniu jak biegała jeszcze 2 miesiące temu, a kurs wystawiony jakby ten wynik na 1000m mogła powtórzyć, wówczas wygrywała z Morozovą i na 1500m i na 3000m, a tutaj przegrała z nią 3 sekundy na 1500 i 8 sekund na 3000m, więc nie mam tutaj absolutnie żadnych wątpliwości, grałem też w sts po 3.75 że zdrahalova przegra swoją parę z Kim H-Y
Kilka typów bez rozpisywania się bo wszystko już napisałem
WUST-kodaira 1.6
GOLIKOVA-de Jong 1.4
 
Otrzymane punkty reputacji: +872
M 0

mlk060593

Użytkownik
Polecam z nastepujących typów poskładać sobie różne kombo
Miho Takagi 1-3 1.25
Miho jest w mega formie, jeśli zdobywa srebro na 500m, to medal na 1000m co jest oprócz 1500m jej koronną konkurencja to wygląda na formalność, w Pucharze Świata nie schodzi z podium
Leerdam 1-3 1.3
Podobna sytuacja co z Takagi, jeśli ona jest 5 na 500m i 0,17 od medalu to podium wydaje się pewne, może przegrać tylko z Takagi i Bowe(w co jednak nie wierzę)reszta zagrożenia to europejki które pokonała na ME zdecydowanie. Jest jeszcze Kodaira, ale w tą Panią to ja kompletnie nie wierzę a bardziej opiszę to pod kolejnym typem.
GOLIKOVA-kodaira 2.05
Tak jak pisałem, kompletnie nie wierzę w japonkę, to co odstawiła na 500m pokazuje że jest kompletnie bez formy i jutro to tylko potwierdzi, jak była w formie pokonywała Golikovą w Pucharze Świata, ale wówczas wygrywała z nia na 500m, a tutaj na 500m przegrała z rosjanką o 0,88s przecież to przepaść. Próbowałem też w sts za 7,5@ że kodaira przegra bieg w swojej parze z Qishi Li bo i to przy tak fatalnej dyspozycji japonki jest jak najbardziej do gry, do tego chinka u siebie i ma lepszy tor.
WUST-de jong 1.35
Na kwalifikacjach do IO co prawda minimalnie to nie weszło, ale Wust na 1500m pokazała że jest w mega formie, czego kompletnie nie można powiedzieć o De Jong, która coś tam jedzie, ale to nie jest szczyt formy.
KACHANOVA-goetz 1.35
Co prawda na kontynencie amerykańskim pojedynki były zaciete o tyle Kachanova mniejszą różnicą wówczas wygrywała na 500m, tutaj 0,6s zapasu na 500m pozwala sądzić że i na 1000m Kachanova powinna spokojnie 0.5s dowieźć do mety.
MOROZOVA-zdrahalova 1.92
Zdrahalova przyjechała tutaj w beznadziejnej formie, jej wyniki na 500m i 1500m to dramat w porównaniu jak biegała jeszcze 2 miesiące temu, a kurs wystawiony jakby ten wynik na 1000m mogła powtórzyć, wówczas wygrywała z Morozovą i na 1500m i na 3000m, a tutaj przegrała z nią 3 sekundy na 1500 i 8 sekund na 3000m, więc nie mam tutaj absolutnie żadnych wątpliwości, grałem też w sts po 3.75 że zdrahalova przegra swoją parę z Kim H-Y
Kilka typów bez rozpisywania się bo wszystko już napisałem
WUST-kodaira 1.6
GOLIKOVA-de Jong 1.4
Świetne typy. Dziękuje. Jeśli będziesz coś jutro na mężczyzn to napisz.
 
Do góry Bottom