>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Skoki Narciarskie

O 6

oxidosis

Użytkownik
Jako wieloletni fan skokow narciarskich dluugo oczekiwalem na te igrzyska, i po pierwszym konkursie sie nie zawiodlem ( ✅✅✅✅ ;) )
Na dzien dzisiejszy typuje ;
Kot Maciej - Jacobsen A. 1 1,48
Co tu duzo pisac, Kot jest naprawde w gazie, Jacobsen to obecnie zawodnik trzeciej dziesiatki. Wedlug mnie typ dosc oczywisty.
Prevc P. - Kasai N. 1 1,61
Kasai to skoczek dobry, rzeklbym, ze bardzo dobry ale w jego skokach brakuje mi tego czegos, co zdecydowanie wystepuje w skokach Prevca. Prevca widze na podium, Noriakiego nie, kurs wysoki, warto zagrac.
Schlierenzauer G. - D.Ito 1 1,50
Gregor bez watpienia ma cos do udowodnienia, Ito skacze dosc przyzwoicie jednak nie oszukujmy sie - to nie jest poziom Gregora, ktory jak odpali to nie ma sobie rownych.
Diethart - Kraus M. 1 1,60
Czolowy skoczek ekipy austriackiej przeciwko rezerwowemu w pierwszym konkursie, aczkolwiek dobrze skaczacemu Krausowi. Diethart IMO poziom wyzej.
Buk Fortuna
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
O w mordę, BetGun oferuje 3.15 na Freunda i 2.70 na Prevca. Pobieram bez zastanowienia.
A według mnie nie ma się co podniecać. Zacznijmy od tego, że 2.90 ma Unibet na Prevca także nie wiem jak Ty szukasz tych najwyższych kursów.
A dwa, jeżeli miałbym grać przeciwko Kamilowi, to zdecydowanie już wolałbym postawić WIN: Prevca czy Freunda, a nawet dołożyć Bardala. Bo mając np. budżet 200 zł, to po 100 zł stawiać na Prevca i Freunda, to jest ch.. nie wygrana, a 200 zł rozłożyć na kursy 7,50 ; 9,50 i 15 to spokojnie przy zwycięstwie jednego z nich to jest zysk minimum 400-500.
Oczywiście, że ryzyko w Twoich typach jest mniejsze bo Stoch zajmuje 6 miejsce, oni np. 3-4 miejsca i Twoje zakłady wchodzą, jednak mnie takie coś by nie cieszyło, jak atakować to zwycięstwa innych przy takiej dyspozycji Kamila.
Edit: 3,50 Unibet na Freuda.
Freund TOP 3 1.90 Bet365
Jak dla Mnie to największa inwestycja w dzisiejszy konkurs.
Betgun, Expekt - 2.50 na TOP3 Freunda ,
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Wszystkie zakłady w Fortuna
Prevc P. - TOP 3 @ 1,85 ✅
O tym zakładzie nie będę pisał bo sporo zostało już powiedziane
Prevc P. vs Kasai N - Prevc P @ 1,61 ⛔
Jak ktoś szuka czegoś do AKO i nie jest pewny TOP 3, to jest to idealny zakład. Kasai skacze świetnie, nie można tego zaprzeczyć ale dzisiaj Peter jest jednym z kandydatów na zdobycie złotego medalu i nie wyobrażam sobie nawet że Kasai będzie w TOP 3.
Kasai N. - Hayboeck M. - Hayboeck M. @ 1,83 ⛔
Hayboeck pokazał się świetnie w kwalifikacjach, w sumie jest od nich specjalistą. Czytałem kilka wywiadów w których podkreśla, że ma jeszcze zapas. Na małej skoczni pograłem go w TOP 6 i się nie zawiodłem. Kasai weteran skoków, odpuszcza ostatnio treningi pewnie zostawia siłę na zawody ale tak samo jak z Prevcem nie sądzę, że wygra z młodym Austriakiem.
Ammann S. vs Kot M. - Kot M. @ 2,46 ✅
Maciek skacze coraz lepiej, ładnie stylowo i przede wszystkim równo, ponieważ Ammann skacze strasznie w kratkę w serii próbnej potrafił odlecieć na 131m, gdzie kilkanaście minut później w kwalifikacjach wylądował na 123m, dla porównania Kot w próbnej 127,5m i w kwalifikacjach 126m. Simon na treningach też skakał słabo, lądując nawet w 3 czy 4 dziesiątce, myślę że bet godny rozważenia.
BRAWO KAMIL, BRAWO KASAI ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Freund miejsce 1-5? Tak @1,60✅
Żyła miejsce 1-38? Tak @1,38✅
Ako-2,21 milenium

W mojej opinii mocny dubel,Freund to popularny dzisiaj typ na top3 ja jednak nieco się asekuruje,co do Piotrka to do 38 miejsca powinien być na lajcie,naliczyłem 10 skoczków których powinien zjeść,zresztą ja go widzę w top 30...pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
borys__91 48

borys__91

Użytkownik
Na Pinnacle znalazłem fajnie wyglądającą parę Bardal vs. Kasai. Kurs na Norwega wynosi 2,07 , a na Samuraja 1,80 i trochę mnie to zdziwiło, bo ja ustaliłbym dokładnie odwrotnie. Co prawda w czwartkowych treningach Noriaki skakał fenomenalnie, ale Bardal wcale nie odstawał aż tak bardzo żeby go skreślać. Wszyscy komentatorzy podkreślają to o czym piszę powyżej WładcaŚmieci, skoki tego jakoś nie pokazują, ale może odpuszczenie skoku w kwalifikacjach to efekt owego bólu pleców. Poważnie zastanawiam się nad zagraniem w stronę Norwega, a kurs zachęcający. Jak Wy to widzicie?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Totomix
Morgi v Kraus 2 @1,95
Najwieksza perełka na dziś. W STS dla porownania na 1 serie mamy @1,5 na Niemca. Skacze tutaj dużo pewniej niż Tomek bodajże tylko raz przegrał nieznacznie w treningu ale biorąc pod uwage 2 proby i tak byłby lepszy.
Kranjec v Ito 2 @1,65
Szacunek dla Robiego za szybki powrot ale gołym okiem widać, że skacze bardzo zachowawczo i jak sam podkreśla bada po prostu ile może sobie pozwolić. Za każdym razem ląduje na obie nogi, w kwalach wczoraj nawet szarżował na jednej narcie aby nie obciążać kolana. Sprawa jest prosta jeśli wyląduje na 2 nogi dostanie max 16-16,5 pkt za styl. Nie wykluczam nawet proby telemarku i odnowienia sie kontuzji bo to naprawde świeża sprawa. Ito skacze bardzo poprawnie i nawet odległościami przebija Kranjca.
Schliri v Hayboeck 2 @1,8
Schliri chimeryczny w Soczi. Po skoku w kwalach na średnim obiekcie (104m) myślałem, że powrocił do wielkiej formy ale nic bardziej mylnego. Na dużej skoczni bez błysku, dodatkowo fatalna atmosfera w ekipie Pointnera ktory wydaje sie być tam pionkiem. Gregor ma żal, że Alexander nie zezwolił na przyjazd do Soczi osobistego trenera Schlierenzauera. Hayboeck za to świetna postawa, wczoraj znowu wygrana w kwalach, pewny skok z wiaterkiem w plecy napawa dużym optymizmm przed dzisiejszymi zawodami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Na Pinnacle znalazłem fajnie wyglądającą parę Bardal vs. Kasai. Kurs na Norwega wynosi 2,07 , a na Samuraja 1,80 i trochę mnie to zdziwiło, bo ja ustaliłbym dokładnie odwrotnie. Co prawda w czwartkowych treningach Noriaki skakał fenomenalnie, ale Bardal wcale nie odstawał aż tak bardzo żeby go skreślać. Wszyscy komentatorzy podkreślają to o czym piszę powyżej WładcaŚmieci, skoki tego jakoś nie pokazują, ale może odpuszczenie skoku w kwalifikacjach to efekt owego bólu pleców. Poważnie zastanawiam się nad zagraniem w stronę Norwega, a kurs zachęcający. Jak Wy to widzicie?
Nie wiemy tak naprawdę jak bardzo poważny jest problem Noriakiego, a co za tym idzie trudno na jego temat się wypowiadać. Fakty są takie że oddał dwa skoki, i były to dobre skoki. Dwa razy w tych próbach był lepszy od Bardala. Według mnie tak jak wskazują na to kursy, to wyrównana para. Ja się nie podejmuje typowaniem jej.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Mam ostry mętlik w głowie i nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu na dzisiejszy konkurs. Mocno kusi to 2,30 na podium Freunda. Niemiec jest w życiowej formie, skacze wybornie i w każdym skoku plasuje się w czołówce. No,ale to może pogram na live. Przed konkursem sklecę coś takiego:
Ito - Takeuchi @ 1 @ 1,45 ✅
Freund - Schlierenzauer @ 1 @ 1,37 ✅
Stoch - Bardal @ 1 @ 1,25 ✅

AKO: 2,48 Totolotek

Wydaje mi się, że to najmocniejszy tripel jaki można było dziś wybrać z oferty Totolotka. Freund i Stoch to obok Prevca główni faworyci do złota w dzisiejszym konkursie. Stoch jest w formie życiowej co pokazał dobitnie na małej skoczni. Dziś co prawda skaczemy na K 125 ,ale Kamil zawsze podkreślał, że na tych obiektach czuje się jeszcze lepiej. Na treningach skakał znakomicie, plasował się w czołowej trójce. On tutaj skacze o wiele lepiej aniżeli Norweg i ja tu sensacji bym się nie dopatrywał. Podobna sytuacja ma się do Niemca. Gdyby nie upadek na mniejszej skoczni myślę ,że Freund miałby wtedy duże szanse na medal. Skok był dobry, ale błąd przy lądowaniu zaważył na upadku i dalekim miejscu. Co do Szlierego to tutaj sytuacja ma się tak jak przedstawiłem ją przed Olimpiadą. Wycieczka do Dubaju to był błąd, za który Gregor płaci wysoką cenę. Niemiec obecnie w lepszej dyspozycji i jeżeli znowu się nie wysypie po lądowaniu to parę powinien wygrać. Ostatnią parę fajnie opisał robsonUnited KLIK i tutaj chyba wiele nie trzeba dodawać. Ito jest lepszy, dalej skacze na tej skoczni. Taku się posypał i to dość mocno. Skoki mocno pasywne szczególnie w pierwszej fazie gdzie zbyt szybko chce się położyć na nartach. Tripel wart uwagi i wart gry. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hristo 585

hristo

Użytkownik
Noriaki Kasai - Anders Bardal typ: 1 @ 1.926 ... ponieważ Bardal nie prezentuje niczego szczególnego.
Te zdanie tak mnie zdenerwowało, że postanowiłem coś napisać;-) Typ 50/50, Sympatyczny Kasai nie przeciąża się na treningach oszczędzając kręgosłup, a Anders to jeden z najrówniejszych zawodników czołówki w ostatnich latach, chciałbym aby np. któryś z naszych, oprócz Kamila też &quot;nie prezentował nic szczególnego&quot; jak Bardal;-)
Garść typów ode mnie:
Fortuna:
Amman - Kot 2 2,46✅ - Simi kompletnie się pogubił, nie będzie medalu tym razem, Maciek skacze równo i nawet jeśli na treningach nie osiąga wyników w ścisłej czołówce to można być pewnym, że w konkursie zakręci się w miejscach 8-15.
Kurs przepyszny ;-)
Bardal - Top 10 1.42 - Tylko anomalie pogodowe mogą sprawić by zabrakło Norwega w dziesiątce, typ asekuracyjny, bo będzie walczył o medal, ale kurs 1,42 pobieram do grania za większą kasę.
Damjan - Tepes 1 1,45✅ - Dwóch Słoweńców, ale Jernej stabilniejszy, do tego Tepes ma problemy z głową i często nie potrafi oddać dwóch równych skoków....
Freund - Top 6 1,5 ✅- Jeśli się nie spali będzie medal, asekuruję się dając top6 właśnie ze względu na słabszą psychikę Severina.
parę typów, bez analizy, ale wartych grania (opisy pojawiały się we wcześniejszych postach):
✅Prevc - Schieri 1 1,35
Wellinger - Takeuchi 1 1,42
✅Hayboeck - Morgi 1 1,35
✅Schimizu - Colloredo 1 1,2
wykrakałem anomalie;/ Bardal i Wellinger skakali w najgorszych warunkach ze wszystkich zawodników ;(
 
D 39

domuji

Użytkownik
Najlepszy z Niemców - Freund STS 1,40
Bardzo dobry kurs, polecam. W każdej serii treningowej w której startował przed kolegami z reprezentacji, Rysiu Piątek zdecydowanie nie ta klasa, to samo Kraus jedynie dobrze wyglądający w skali sezonu Wellinger skacze na tej skoczni przeciętnie. Polecam brać bez zastanowienia.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Stoch 1,9 ✅
Betgun
Co tu dużo pisać, na normalnej skoczni nie miał sobie równych. Ale skoków na rożnych skoczniach nie powinno się porównywać. Dlatego biorę pod uwagę głównie skoki treningowe na dużym obiekcie oraz aktualne formy poszczególnych zawodników. Kamil pokazał we wszystkich skokach treningowych, ze forma się utrzymuje. Niejednokrotnie nie miał sobie równych i w mojej opinii skacze najrówniej. Kto mu może zagrozić? Freund, Prevc i Hayboeck. Choć najpoważniejszym kandydatem wydaje się Prevc. W obwodzie pozostaje Kasai (podobno problemy z kręgosłupem) oraz Bardal (nierówna forma). Nie sądzę by ktoś innych z wymienionych włączył się w walkę o podium. Pozostają warunki, ale mamy system który nie pozwoli wygrać przypadkowemu skokowi.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Diethart - Kraus M. 1 1,60

Czolowy skoczek ekipy austriackiej przeciwko rezerwowemu w pierwszym konkursie, aczkolwiek dobrze skaczacemu Krausowi. Diethart IMO poziom wyzej.

Buk Fortuna
z tym typem się nie zgadzam, Kraus na tej skoczni prezentuje się na razie lepiej od Dietharta, a do tego zagrałeś po bardzo marnym kursie.

najlepszy typ na dzisiaj:

skoki, indywidualny średnia skocznia, 15.02.2014 18:30
Ziobro - Deschwanden 2 1.74 expekt ✅

tej pary w ogóle nie rozumiem, żeby tylko i wyłącznie za względu na kwalifikacje zestawić taką parę...Szwajcar jest dla mnie zdecydowanym faworytem, ta skocznia mu naprawdę pasuje, spisuje się na niej naprawdę świetnie. Zajmował w treningach znakomite lokaty w czołówce, był: 10, 3, 6, 6, 7 oraz 14 w kwalifikacjach. Natomiast Ziobro był zaledwie: 13, 50, 41, 40 i 13 w kwalifikacjach. Wiadomo miał problemy żołądkowe, ale przecież nawet gdyby ich nie miał nic nie wskazuje by miał skakać aż tak dobrze. Chyba za bardzo się tu ktoś zasugerował kwalifikacjami, a tam Deschwanden miał najgorsze warunki ze wszystkich startujących, w tej parze zdecydowanie stawiam na Szwajcara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hristo 585

hristo

Użytkownik
najlepszy typ na dzisiaj: skoki, indywidualny średnia skocznia, 15.02.2014 18:30 Ziobro - Deschwanden 2 1.74 Expekt
w millenium też była ta para i postawiłem na Janka po bardzo fajnym kursie (pow. 2,0).
Śmieszy mnie ślepe sugerowanie się treningami, wszyscy zawodnicy oswajali się z nową skocznią, jedni łapali rytm wcześniej inni później, do tego Ziobro miał drobne problemy zdrowotne.
Gregor to taki &quot;mistrz&quot; treningów coś jak Kubacki, w latach 90tych był taki Norweski skoczek, nazywał się H.Lie - ten to był gość - na treningach potrafił wszystkich nokautować, przychodził konkurs i balon pękał.
Gregor na treningach na małej skoczni też świetni skakał, a Ziobro fatalnie, a jak przyszedł konkurs to miejsca 13 - 25 na korzyść Ziobry, teraz będzie podobnie!
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Te zdanie tak mnie zdenerwowało, że postanowiłem coś napisać Typ 50/50, Sympatyczny Kasai nie przeciąża się na treningach oszczędzając kręgosłup, a Anders to jeden z najrówniejszych zawodników czołówki w ostatnich latach, chciałbym aby np. któryś z naszych, oprócz Kamila też &quot;nie prezentował nic szczególnego&quot; jak Bardal
Jest równy, zawsze widać go w pierwszej dziesiątce ale w Soczi, podczas treningów nie wydawało się żeby walczył o medal. Jego odległości nie dawały mu bliskich podium miejsc. Tylko w kwalifikacjach skoczył 130.5. Reszta skoków na 8, 9 i 16 miejsce. Liczę po prostu że Kasai pokaże to co podczas tych dwóch swoich skoków. Jego forma z poprzednich konkursów również jest wysoka i tego nie zaprzeczysz. Takie było moje rozumowanie podczas pisania tego co zacytowałeś z mojej wypowiedzi.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w millenium też była ta para i postawiłem na Janka po bardzo fajnym kursie (pow. 2,0).
Śmieszy mnie ślepe sugerowanie się treningami, wszyscy zawodnicy oswajali się z nową skocznią, jedni łapali rytm wcześniej inni później, do tego Ziobro miał drobne problemy zdrowotne.
Gregor to taki &quot;mistrz&quot; treningów coś jak Kubacki, w latach 90tych był taki Norweski skoczek, nazywał się H.Lie - ten to był gość - na treningach potrafił wszystkich nokautować, przychodził konkurs i balon pękał.
Gregor na treningach na małej skoczni też świetni skakał, a Ziobro fatalnie, a jak przyszedł konkurs to miejsca 13 - 25 na korzyść Ziobry, teraz będzie podobnie!
w próbnej do momentu przerwania też prowadził, teraz w konkursie znów dobry skok, na nowej skoczni jak nie patrzysz na to jak komu na niej idzie to popełniasz błąd, wielbłąd, to bardzo ważne.
 
modul 118

modul

Użytkownik
Konkurs drużynowy:
Kanada vs Korea Płd 1 @ 1.70 STS
[1t/2t/3t/Q/1s/2s]
1*Boyd Clowes: 120 / 117.5 / DNS / 124 / 132 + 123.5 [s.p 125]
2*Matthew Rowley: 124 / 115 / 119.5 / 110.5 / DSQ [s.p 118.5 ]
3*Trevor Morrice: 107.5 / 113 / 109.5 / 113 / 121.5 [s.p 114.5]
4*Dusty Korek: 104 / 109 / 110.5 / 109 / DNQ
vs
1*Seou Choi: 119.5 / 115.5 / DNS / 117 / 122 [s.p 127]
2*Heung-Chul Choi: 114.5 / 116 / DNS / 116 / 121.5 [s.p 119]
3*Hyun-Ki Kim: 112 / 111 / DNS / 111 / DNQ
4*Chil-Ku Kang: 117 / 109 / 110.5 / 104.5 / DNQ
Numerki przy nazwiskach i imionach oznaczają teoretyczną hierarchię w zespole wyznaczoną przeze mnie, wykładnikiem tego były odległości uzyskiwane w 2 sesji treningowej, kwalifikacjach i serii konkursowej [dodatkowo wyniki przerwanej serii próbnej w której rządził wiatr]. Jak dla mnie Boyd-Clowes powinien nadrobić troszeczkę punktowo Kanadyjczykom i wygrać wew. rywalizację z Seu Choi`em. Rowley też nie jest spisany na straty i jakoś minimalnie może wygrać z drugim Choi`em. Morrice zaskoczył pozytywnie w 1s ale wiatr trochę mu pomagał, jednak mimo wszystko również powinien wygrać punktowo z Kim`em. Co do Dusty Korka to pewnie jeżeli się nie obudzi i nie zbierze w kupę, może przegrać ale nie na tyle żeby oddać przewagę wypracowana przez kolegów.
Norwegia vs Czechy 2 @ 2.35 STS
1*Anders Bardal: 127 / 130.5 / 124 / 130.5 / 127.5 + 127.5
2*Anders Fannemel: 121.5 / 125.5 / 126 / 121.5 / 132 + 132
3*Rune Vela: 123.5 / 126.5 / 129 / 123 / 126.5 + 123.5
4*Anders Jacobsen: 125.5 / 127 / 124 / 119.5 / 122.5
vs
1*Jan Matura: 125.5 / 124.5 / 127.5 / 120.5 / 131 + 121
2*Jakub Janda: 123 / 121 / 124.5 / 124.5 / 127 + 126.5
3*Roman Kouelka: 125.5 / 127 / 130.5 / 120 / 128 + 125.5
4*Antonin Hajek: 123 / 128.5 / 126.5 / 117 / 128 + 124.5
Tutaj kolega Władca wypowie się że typ niewarty grania, ja go doskonale zrozumiem ponieważ jest to niepewne ale uzasadnię swój wybór tym że Jacobsen u Norwegów nie spisuje się na miarę oczekiwań, i bardziej otoczkę dobrego występu robi tu nazwisko, a nie skoki. Tutaj liczyłbym na niewielką porażkę z Hajkiem, gdyż wg mnie Czech jest w trochę lepszej predyspozycji. Velta i Koudelka tutaj obaj panowie również równo skaczą, ale wg mnie przynajmniej po tym co widziałem w Tv po ich skokach liczyłbym na Koduelke. Fannemel i Janda - jeżeli Norweg skopiuje wyczyn z wczoraj czyli dwa równe skoki to oczywiście punkcików nabije, ale jeżeli się spali na co liczę to może niewiele wygrać z Jandą. Fakt faktem jest tutaj faworytem. Co do Matura vs Bardal, to tutaj Norweg wczoraj w 1 serii pokrzywdzony przez warunki a z kolei Matura w drugiej, również otoczka wg Bardala bardziej błyszczy ale liczę że aż tak dużo nie odskoczy Maturze. Ogólnie wszystko zależy od skoków Fannemela - jak dla mnie miał wczoraj swój dzień, ale czy zaliczy doubla ? ciężko powiedzieć

Japonia vs Austria 1 @ 1.70 STS

1* Noriaki Kasai: 131.5 / 134 / DNS / DNS / 139 + 133.5
2* Reruhi Shimizu: 127 / 127.5 / 125.5 / 130.5 / 130 + 134.5
3* Daiki Ito: 124.5 / 127 / DNS / 130.5 / 137.5 + 124
4* Taku Takeuchi: 119 / 122.5 / 130 / 127 / 132.5 + 122.5
* Yuta Watase: 128.5 / 120.5 / 127.5 / DNS / DNS
vs
1*Gregor Schlierenzauer: 129 / 133.5 / 133.5 / 124.5 / 132.5 + 130.5
2*Michael Hayboeck: 130 / 125.5 / DNS / 131 / 134 + 125.5
3*Thomas Diethart: 122.5 / 123.5 / 125.5 / 131 / 126.5
4*Thomas Morgenstern: 122.5 / 127.5 / 127.5 / 128 / 122
Tutaj prosto, Gregor z Kasai jeżeli weźmie się w garść to powalczy i może być różny wynik konfrontacji, ale na chwilę obecną wg mnie coś się rozsypało i to wina Pointnera bo nie dał przyjechać trenerowi Gregora do Sochi, z tego względu jest zła atmosfera w kadrze Austrii, do tego Morgi też ma osobnego trenera Heinza Kuttina, a Diethart już tak nie błyszczy, został nieobliczalny Hayboeck który może ale nie musi wygrać z Shimizu.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Tak jak mówiłem. Austriacy medalu nie zdobędą. Walka o krążki zapewne rozegra się pomiędzy: Japonią, Niemcami, Polską i Słowenią.
Ktoś mnie wcześniej tam wyśmiał ale prawdę mówiąc nie rozumie., Austriacy ewidentnie rozsypali się i nie ma kto tego ciągnąć. Morgi wysiadł póki co psychicznie, Szliri bez formy, Diethard błysną w 4 skoczniach i w tym sezonie to pewnie na tyle. Hoeybeck też nie żaden pewniak. Austria w tym roku bez medalu żadnego będzie. Szkoda, że po pierwszym konkursie nie dali nigdzie takiego typu bo bym bez zastanowienia stawiał, a przed wczorajszym konkursem zapewne kurs nie byłby zły.
Po tym co wczoraj widziałem to muszę powiedzieć, że faworytami wydają się Japończycy którzy w drużynie często skaczą jeszcze lepiej niż indywidualnie. No, a pierwszy raz od wielu lat jak widać mają drużynę i prawdziwego lidera... tego samego co parę lat temu ale w formie z przed lat parunastu. pozdrawiam ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Polska na podium - 2,05 w milenium

Co tu duzo kryć, wyniki netto z normalnej skoczni oraz z dużej dają nam złoto lub srebro. Psychicznie też się nie ma kto spalić, bo Stoch wiadomo klasa sama w sobie, Kot i Ziobro młodzi gniewni, strachu nie czują, a czwarty do brydża i tak nie wniesie zbyt dużo, czy się spali czy nie.

Japonia raczej poza zasięgiem, potem Niemcy, Polska, Austria mniej więcej równo - słoweńcy jeszcze bardziej pogubieni niż austriacy. Ja tu widzę srebro, ale pożyjemy zobaczymy - medal w mojej ocenie będzie
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Niemcy zdobędą złoty medal @ 3,75 Unibet
Zupełnie nie rozumiem tego kursu. Ok są Japończycy, którzy są tutaj w Rosji bardzo mocni, ale czy aby na tyle by zagrozić Niemcom? Wank, Kraus, Wellinger, Freund to obecnie dla mnie number one jeżeli chodzi o moc drużynówki. Słoweńcy mocno osłabieni bowiem Kranjec po upadku skacze bardzo zachowawczo i ląduje na dwie nogi za co z góry ma odjęte po 2,5 pkt od każdego sędziego. Polacy o złoto nie zawalczą bo poza świetnym Stochem, mocnym Ziobrem i Kotem nie ma czwartego, który skoczyłby &quot; na poziomie&quot;. Austriacy prezentują się słabo. Brak medalu na IO staje się coraz bardziej prawdopodobny, bo wątpię by w przeciągu kilku dwóch dni zaczeli skakać tutaj bóg wie co. Schlieri się posypał, Morgi coś tam skacze, ale nie tyle, aby walczyc o podium natomist Diethart jest dość nieobliczalny. Potrafi odpalić, ale potrafi i zepsuć. Jedynie Hayboeck prezentuje się tu bardzo dobrze chociaż tych świetnych skoków treningowych nie przekłada na te w konkursie.

No i taka mała lokata na jutro:
Niemcy podium @ 1,35 Unibet
Wszyscy skaczą bardzo dobrze i jutro powinni zdobyć złoto. Podium uzupełni zapewne Japonia a o 3 miejsce powalczą ekipy Polski, Austrii i Słoweni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Do góry Bottom