>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Narciarstwo Alpejskie

lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja się zgadzam z typem na Shiffrin i dodam jako pewniaka w mojej opini Mikaela Shiffrin TOP3 po 1 przejeździe, jedzie z 5 bodaj albo 6 numerem więc idealnie, jest mocna psychicznie ,nieźle zaprezentowała się w gigancie i dysponuje ogromnymi umiejętnościami, jeżeli niczego nie wywinie na trasie to na pewno w 3 po pierwszym przejeździe będzie

kurs 1,61 bet365✅✅

Jak ktoś gra w bet365 to Live pokazała się już oferta na 2gi przejazd Pań. Po tym co zobaczyłem pomyślałem ,że taki zakład po takim kursie warto zagrać

Maria Hoefl Riesch zakończy na 3 lub lepszym miejscu 1,80 Maria pojechała dobry solidny przejazd jest na 2 miejscu o 0,3 przed Bernadette Schild ,która jest 4. Nie spodziewam się ,że Maze pojedzie lepiej od Riesch i tak samo byłoby niespodzianką gdyby młodsza z sióstr Schild pokonała broniącą tytułu(choć raczej go nie obroni) Mari. Niemka jest tutaj w bardzo dobrej formie i na pewno będzie chciała powalczyć o medal. Slalom tutaj nie jest trudny. Dodam ,że nad 5 Noens Maria ma 0,7s przewagi , a jak wiadomo to jest przepaść. Widzę ją w 3 i dlatego polecam ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Na koniec olimpiady ostatnia konkurencja jaką będzie slalom panów.
konkurencja jest ogromną głównym faworytem jest Hirscher lecz nie postawie na niego skupie się na h2h.
Hargin-Grange typ 1 ( kurs 1,60) Unibet ✅
Szwedzka ekipa bardzo mocna może Panie wczoraj się dobrze nie spisały lecz dziś Panowie powinni powalczyć o medal jeden z nich to właśnie Hargin , który wystartuje z niskim numerem (2) co daje mu jak wiadomo lepszą trase jego rywal to Grange numer (12) dziś na Krasnej Polanie jest bardzo słonecznie i dodatnia temperatura czyli niski numer to dziś duży handicap i skupiałbym się na pierwszej &quot;5&quot; która jest bardzo mocno i to tutaj widzę głownego faworyta.
Podium zostanie ułozone z numerów under 17,5 ( kurs 1,95) bwin 3+4+5=12 ✅
Tak jak wspomniałem pogoda to dzisiaj główny czynnik ruscy mają problem z tym sniegiem dziś powinno być miękko szybko powinny się robić dziury i nie liczę na żadną niespodzianke z dalszym numerem ..lecz wiadomo są dwa przejazdy i ktoś może zrobić przejazd życia lecz licze na doświadczenie najlepszej czołówki tutaj nie powinno być przypadkowego medalu.

Myhrer top 10 ( kurs 1,70) bwin ⛔ upadek
tylko upadek mógłby zdecydować o tym że Szwed nie będzie w czołowej &quot;10&quot; wystartuje z jedynką więc to bardzo dobry typ na singla.
post będzie edytowany
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom