>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

ZigZag Sport

baron1988 266

baron1988

Użytkownik
Miasto
Barcelona
W zigzagu czasami trzeba na czacie się upominać. Lepiej przejdź do pinup.bet
robie to notorycznie, w ogole to jest kabaret , ze dziennie mozna zlecic 3 wyplaty po max 2000 zł, z czego 4 wyplate dopiero moge dac jak chociaz jedna od nich wyjdzie (czyli np za 10 dni). Na wieksza wyplate to chyba trzeba poswiecic pol roku...

P 1,9K

przestrzalninja

Użytkownik
czy mi sie wydaje czy w tym buku po kazdej strzelonej bramce odnawia sie limit? tak mialem podczas mlodziezowki holandia - gibraltar i francja - liechtenstein. dali mi juz limity, ale po kazdej strzelonej bramce moglem grac jeszcze raz to samo.

P 5,5K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
czy mi sie wydaje czy w tym buku po kazdej strzelonej bramce odnawia sie limit? tak mialem podczas mlodziezowki holandia - gibraltar i francja - liechtenstein. dali mi juz limity, ale po kazdej strzelonej bramce moglem grac jeszcze raz to samo.
Nie pamiętam jak jest w zigzagu ale w pinupbet limity odnawiają się po jakiś 2 minutach

Otrzymane punkty reputacji: +5
P 1,9K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie pamiętam jak jest w zigzagu ale w pinupbet limity odnawiają się po jakiś 2 minutach
jest tak jak piszesz, limit sie odnawia rowniez w zigzag, dzieki za info. nie wiem czy to dotyczy wszystkich meczow, bo wczesniej z ciekawosci siedzialem 15 minut na 'rzadkich' ligach i limit mi sie nie odnawial 🤔 moze to jakis blad byl.

Gy_Gy_Craveel 45,9K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Miasto
Wielka Brytania
ZigZagu musisz upomniec sie o rozliczeniu kuponu a potem jak zlecasz wyplate srodkow, muszisz upomniec sie ze zleciles im wyplate :)))) a kiedy zaczynasz sie upominac o to co nalezy sie tobie - dostajesz limit :)))) - tak mozna poniekad wywnioskowac czytajac komentarze powyzej :))))

P 5,5K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
ZigZagu musisz upomniec sie o rozliczeniu kuponu a potem jak zlecasz wyplate srodkow, muszisz upomniec sie ze zleciles im wyplate :)))) a kiedy zaczynasz sie upominac o to co nalezy sie tobie - dostajesz limit :)))) - tak mozna poniekad wywnioskowac czytajac komentarze powyzej :))))
Fakt czasami w ZigZagu trzeba upominać się o zrealizowanie wypłaty ale nie stwarzają żadnych problemów tylko wypłacają. Limity są od początku im dalej w las tym większe i nie zależą od tego czy upomniałem się o wypłatę pieniędzy. Na topowe sporty, ligi można grać za spore kwoty. Spokojnie po kilkaset Euro na zaklad. Limity najczęściej dotyczą tych niszowych.
Jeżeli już to proponuję grać w ich klonie pinup.bet
W ich przypadku wybierając metodę wypłaty ecoPayz i klikając wypłać pieniądze automatycznie pojawiają się na koncie ecopayz. Nawet kilkunastu sekund nie czekasz. Odświeżacz konto i pieniądze już na nim są. Oczywiście tam też limitują ale nie aż tak.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94