>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zielono mi

Z 7

zielono-mi

Użytkownik

Montpellier - PSG
0-1
TYP: PSG
Kurs: 1,45
W trzeciej kolejce Ligue 1 spotkają się dzisiaj drużyny znajdujące się w zupełnie innej sytuacji. PSG całkiem nieźle rozpoczęło sezon zdobywając Superpuchar i pokonując w lidze kolejno Lille i Ajaccio nie tracąc przy tym jeszcze bramki przy bilansie bramek 3-0. W zupełnie innej sytuacji znajdują się obecnie piłkarze Montpellier którzy swoje dwa pierwsze mecze przegrali nie strzelając przy tym jeszcze bramki. Również bilans bezpośrednich spotkań między tymi drużynami przemawia dzisiaj za zwycięstwem PSG. Bilans ostatnich 5 spotkań to 3-1-1 na korzyść paryżan z czego dwa ostatnie spotkania to zwycięstwa PSG na wyjeździe. Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj wieczorem kolejne 3 punkty pojadą do Paryża.
Przewidywane składy:
Montpellier : Ligali - Congre, Bensebaini, Hilton, Deplagne - Lasne, Martin, Mounier, Boudebouz, Dabo - Bakar
PSG: Trapp - Maxwell, Luiz, Silva, Aurier - Matuidi, Motta, Verratti - Pastore, Cavani, Moura


Malaga - Sevilla
0-0
Typ: Sevilla
Kurs: 2,15
Na inauguracje Primera Division obejrzymy mecz pomiędzy Malagą a Sevilla. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego pojedynku będą piłkarze Sevilli. Przed sezonem z Malagi odeszło 3 ważnych zawodników Samuel, Castillejo oraz Juanmi w miejsce których nie zostali jednak ściągnięci wartościowi zmiennicy. Sevilla straciła natomiast swojego najlepszego strzelca Carlosa Bacce oraz Aleixa Vidala, jednak transfery dokonane przed sezonem mogą okazać się odpowiednim wypełnieniem powstałych luk. Argumentem przemawiającym za zwycięstwem Sevilli może być również to, że piłkarze Unaia Emery’ego rozegrali już pierwszy mecz o stawkę w sezonie, co prawda spotkanie ostatecznie zakończyło się porażką Sevilli z Barceloną po dogrywce 4-5, jednak pokazali się w nim z bardzo dobrej strony doprowadzając do remisu z wydawało się beznadziejnej sytuacji. Kadra Sevilli prezentuje się o wiele mocniej od Malagi, która dzisiaj będzie dodatkowo osłabiona brakiem Camacho.
Przewidywane składy:
Malaga: Kameni - Juan Carlos, Angeleri, Albentosa, Rosales - Duda, Darder, Tissone, Amrabat - Cop, Charles
Sevilla: Rico - Tremoulinas, Rami, Kolodziejczak, Coke - Krychowiak, N&#39;Zonzi, Konoplanka, Banega, Vitolo - Gameiro
AKO: 3,11
Stawka: 25zł
EW: 77,75zł

-25zł

 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Nimes - Nancy 2-2
Typ: Nancy
Kurs: 2.00
Stawka: 25zł
EW: 50zł

Spotkanie między 4, a ostatnią drużyną Ligue2. Faworytem spotkania jest ekipa gości która może pochwalić się w tym sezonie 2 zwycięstwami i jednym remisem. Piłkarze Nancy zdobyli przy tym 4 bramki nie tracąc jeszcze ani jednej. Piłkarzom Nimes z koeli jeszcze nie udało się pokonać bramkarza rywali, co więcej nie udało im się zdobyć bramki od 5 spotkań. Nimes nie udało się odnieść zwycięstwa od 20 marca! Przed sezonem Nimes zostało ukarane odjęciem 7 punktów i w tej chwili zamykają tabele z -6 punktami po bezbramkowym remisie z Evian TG. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami to bilans 2-3-0. Dzisiaj zdecydowanym faworytem spotkania są piłkarze Nancy i uważam, że warto pójść w ich strone.

-50zł
 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1-2
Typ: Olimpia Grudziądz
Kurs: 2.00
Wisła Płock - Pogoń Siedlce 0-2
Typ: Wisła Płock
Kurs: 1.36
AKO: 2,72
Stawka: 25zł
EW: 68,18zł

-75zł
 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Everton - Manchester City 0-2
Typ: Manchester City
Kurs: 1.70

Ath. Bilbao - Barcelona 0-1
Typ: Barcelona
Kurs: 1.55

AKO: 2,63
Stawka: 25zł
EW: 65,87zł
-34,13zł
 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Kazan - Zenit 1-3
Typ: Zenit
Kurs: 1.66


Galatasaray - Osmanlispor 1-2
Typ: Galatasaray
Kurs: 1.45
AKO: 2,41
Stawka: 26,81zł
EW: 64,79zł
-45,02zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - Basel 1-1
Typ: Basel
Kurs: 2.20

Malmo - Celtic 2-0
Typ: Celtic lub remis
Kurs: 1.50

Szachtar - Rapid 2-2
Typ: Szachtar
Kurs: 1.65
AKO: 5,44
Stawka: 30zł
EW: 163,20zł

-75,02zł

 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Bayer - Lazio 3-0
Typ: Bayer awansuje
Kurs: 2.25

Club Brugge - Manchester United 0-4
Typ: Manchester United
Kurs: 1.85

AKO: 4,16
Stawka: 25zł
EW: 104,06zł
+4,04zł
 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
200m kobiet
Typ: Dafne Schippers
Kurs: 1,36

200m mężczyzn
Typ: Usain Bolt
Kurs: 1.44

AKO: 1,96
Stawka: 24,07zł
EW: 47,41zł

+27,38zł

 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Jablonec - Ajax 0-0
Typ: Ajax lub remis
Kurs: 1.44


Pogoń Siedlce - GKS Katowice 2-0
Typ: GKS lub remis
Kurs: 1.28


Videoton - Lech Poznań 0-1
Typ: Lech Poznań lub remis
Kurs: 1.30

AKO: 2,40
Stawka: 25zł
EW: 60,35zł
+2,38zł
 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Guingamp - Marseille 2-0
Typ: Marseille
Kurs: 2.05
Stawka: 30zł
EW: 61,50zł

Pierwsze spotkanie 4 kolejki Ligue 1 zostanie rozegrane dzisiaj pomiędzy piłkarzami Guingamp i Marseille. Obie drużyny nie mogą być zadowolone ze swojej gry na początku sezonu, w dotychczasowych spotkaniach drużynie Marseille udało się zdobyć zaledwie 3 punkty co i tak jest dobrym wynikiem przy zerowym dorobku Guingamp. Co więcej gospodarze dzisiejszego spotkania nie zdobyli jeszcze bramki tracąc przy tym 5. Do poprzedniej kolejki dorobek Marseille też nie był imponujący, 2 porażki w dwóch pierwszych spotkaniach i żadnej strzelonej bramki, jednak tydzień temu udało im się rozbić na własnym stadionie Troyes aż 6-0. Przeciwnik co prawda niezbyt wymagający, ale uważam, że to było spotkanie na przełamanie i teraz będzie już tylko lepiej. Za piłkarzami gości przemawia również historia spotkań między tymi drużynami, ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa i jeden remis na korzyść Marseille. Marseille jest faworytem tego spotkania i uważam, że uda im się dzisiaj zabrać 3 punkty do domu

Przewidywane składy:

Guingamp: Lossl - Jacobsen, Kerbrat, Sorbon, Leveque - Salibur, Mathis, Sankhare, Giresse - Benezet, Briand.

Marsylia: Mandanda - Manquillo, N&#39;Koulou, Rekik, Mendy - Romao, Diarra, Lemina - Alessandrini, Batshuayi, Cabella.
-27,62zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom