>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgarnij 2 Freebety:25 i 10euro+POWERBANK+szansa wygrania Xbox One i PS4 w WilliamHill

T 0

tekilas

Użytkownik
Witam ja wyslalem meila w srode i myslalem z enie doszedl (problemy ze skrzynka ) i wyslalem drugi raz ten sam meil) pisze zeby nie bylo problemu z np . wyludzaniem
Zgloszenie po 10 E wysallem w srode niestety dzisija sprawdzalem nie mam jeszce na koncie
 
P 0

pagan2

Użytkownik
Witam, ta promocja to jakiś chory żart. Przyznaję - może zbytnio sugerowałem się opisem promocji zamieszczonym tutaj przez Marcin-Odra, gdyż w jego opisie pominęty został jeden bardzo istotny szczegół. Pierwszy wniesiony zakład powinien być postawiony po kursie minimum 1,5 - jest to wyszczególnione w regulaminie promocji ale nie ma tego w opisie promocji w tym topie ani nie b yło w ogólnym opisie promocji bonusu powitalnego widocznego w reklamach z boku na głównej stronie buka. Ja na swoje nieszczeście zarejestrowałem się poprawnie wpisując kod PL25 pragnąc skorzystać z promocji (bonus powitalny 10 EU + 2gi bonus forumowy 10 EU + Powerbank). Postawiłem pierwszy zakład na mecz o kursie 1,4 i wygrałem, jednak bonusa nie przyznano. Na czacie powiedziano mi, że bonus przyznawany jest automatycznie i nie ma możliwości przyznania mi żadnego bonusa. Pytałem kilka razy czy nie ma opcjii by mój drugi zakład który bym złożył o kursie powyżej 1,5 pozwolił mi na skorzystanie z bonusa ale nie ma żadnych szans (paradoksalnie u innych buków typu Betclic pozwalają Ci w takich sytuacjach na otrzymanie bonusa/cashbacku w przypadku wniesienia drugiego zakładu spełniającego wymogi ale tu firma żyłuje). Także dla mnie promcoja się skończyła zanim na dobre się zaczęła - wypłacam kasę i nigdy u tego buka nie zagram. Ponosząc niepotrzebne ryzyko wygrałem mniejszą kasę niż warty jest sam Powerbank a oznajmiono mi, że nawet jeśli ja z promocji nie skorzystałem wogóle to żaden mój brat ani nikt inny z mojego gospodarstwa domowego nie mogę już z tego skorzystać. Moja zwycięska porażka to również dowód na zachłanność i infantylność buka. PRZESTRZEGAM
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zgłoszenia wysłane do piątku (włącznie) są już zasilone freebetami o wartości 10 eur. Pozostali gracze otrzymają je jutro lub we czwartek.
Na post kolegi wyżej nie będę się specjalnie rozpisywał, bo szkoda mi czasu. Generalnie to pierwszy taki przypadek na forum (a takie promocje robię od ponad roku...), że ktoś ma frustrację, bo nie czyta regulaminu na oficjalnej stronie. Taka jedna życiowa porada. Zawsze, ale to zawsze przed podpisaniem, zawarcie umowy czytajcie regulaminy, warunki, bo później można mieć większe konsekwencje, niż... &quot;wygranie 40zł&quot;.
To jest temat, który w głównej mierze odnosi się do specjalnej, dodatkowej promocji. Warunki oficjalnej promocji znajdziemy zawsze na stronie bukmachera bądź w osobnym temacie: Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!
Generalnie zawsze lepiej przed rejestracją zapoznać się z zasadami na stronie głównej, bo tam zawsze są one najaktualniejsze.
 
P 0

pagan2

Użytkownik
No cóż kolego Marcin-Odra, ja w mojej wypowiedzi żadnych pretensji o tym, że nie zamieściłeś informacji iż zakład musi być wniesiony po kursie minimum 1,5 do Ciebie nie miałem, (może odebrałeś to inaczej gdyż z charakteru Twojej odpowiedzi wyczułem lekkie naburmuszenie?). Tak wiem, że zawsze należy czytać regulamin przed rejestracją. Troszkę zwiodło mnie to, że na stronie willhill były tylko uproszczone warunki otrzymania bonusa zgodne zresztą z Twoim opisem promocji, który wydawał mi się mega dokładny. Nie mniej jednak mam pretensje do sposobu interpretacji wyżej opisanej sytuacji przez buka. W identycznych okolicznościach kiedyś na Betclic, gdzie nie otrzymałem cashback przez mój błąd jako że pierwszy zakład postawiłem na mecz z 2 możliwymi wynikami zamiast 3 został przez buka zinterpretowany tak, że spokojnie mogę postawić drugi zakład na opcję z 3 wynikami i cashback za &quot;PIERWSZY&quot; a de facto drugi mecz otrzymam i otrzymałem. Nawet jeśli willhill nie godzi się pójść na ręke do takiego stopnia to uważam, że skoro ja nie skorzystałem z bonusowej promocji wogóle to nie powinni mi ograniczać takiej możliwości dla np brata. Mój stan nazwałbym raczej mega rozczarowaniem niż frustracją, ale to miłe że tak bronisz niezależnej firmy Marcinie. Ja uważam że są buki i są buki zepsute tzw. &quot;zbuki&quot;.
 
S 24

snuz123

Użytkownik
czy ktos raczy mi odpisac na mojego posta wczoraj obrocilem po kursie wyzszym niz wymagany, czy moge dostac mojego freebeta 10 eu ?
pw mi nie dzialaj prosze jakiegos admina odpowiedzialnego za promocje o odpisanie w tym watku
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Witam, czy jest możliwość otrzymania bonusu jeszcze na weekend albo ewentualnie wtorek przed ligą mistrzów? Poza tym jak interesuje mnie sytuacja z powerbank&#39;ami.
Pozdrawiam!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy jest możliwość otrzymania bonusu jeszcze na weekend albo ewentualnie wtorek przed ligą mistrzów?
Przed Ligą Mistrzów - tak, na 100% będą
Czy na weekend - ciężko mi powiedzieć, listę wyślę dzisiaj, a jak manager będzie jutro w pracy to zaksięguje.
oza tym jak interesuje mnie sytuacja z powerbank&#39;ami.
Sytuacja jest taka, że nasz dostawca trochę poleciał w kulki i ma lekkie opóźnienia. Na pewno do końca miesiąca zostaną one wysłane do wszystkich graczy.
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
Wpłaciłem 10 euro, wniosłem za nie 3 zakłady aby dostać freebeta 10 euro. Czy stawiając tego freebeta dostanę freebeta 25 euro za kod PL25?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wpłaciłem 10 euro, wniosłem za nie 3 zakłady aby dostać freebeta 10 euro. Czy stawiając tego freebeta dostanę freebeta 25 euro za kod PL25?
Nie, gdyż oficjalny freebet obowiązuje tylko na pierwszy postawiony zakład w serwisie WilliamHill za stawkę minimum 10 euro. W Regulaminie promocji wszystko jest opisane.
 
Do góry Bottom