>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgarnij 2 Freebety:25 i 10euro+POWERBANK+szansa wygrania Xbox One i PS4 w WilliamHill

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ekskluzywna promocja w William Hill


Dla każdego nowego gracza czeka:
10 euro - freebet - tylko u nas
25 euro - freebet (z oficjalnej promocji)
Powerbank** - tylko u nas dla każdego nowego gracza! (wyczerpane)
Szansa wygrania - Xbox One oraz Play Station 4
Szansa wygrania - wymarzonego gadżetu!

Mega promocja w WilliamHill. Tylko teraz przy rejestracji otrzymasz:
1. Darmowy zakład 25 euro
2. Darmowy zakład 10 euro
3. Przenośną baterię - POWERBANK** (brak)


Dodatkowo masz szansę wygrać:


1. Xbox One
2. Play Station 4
3. nagroda &quot;życzenie&quot; do kwoty 200PLN*
Na każdego nowego klienta czeka:

1. Darmowy zakład 25 euro
2. Darmowy zakład 10 euro
3. Otrzymasz POWERBANK** (brak)


*Nagroda &quot;życzenie&quot; (w mailu zgłoszeniowym proszę napisać, co byś chciał ewentualnie wygrać np. słuchawki, grę na konsole itp. do kwoty 200PLN)
** Liczba powerbanków ograniczona - nie zwlekajcie z rejestracją ;)
BRAK POWERBANKÓW!

Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!


Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 05 listopad - 31 grudnia z promocyjnego linku:

&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji&lt;&lt; (wpisz kod PL25)

Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z WilliamHill
- adres do wysyłki powerbanka (opcjonalnie kolor o ile taki będzie dostępny)
- nagroda &quot;życzenie&quot;
W tytule proszę wpisać &quot;Promocja w WilliamHill - powerbank&quot;


To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 30 grudnia!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w WilliamHill niż teraz :wink:
Nagrody gwarantowane - Powerbank + darmowy zakład 10 euro dla każdego + do 25 euro darmowy zakład z promocji powitalnej!
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 15 stycznia.
Pamiętajcie - liczba powerbanków ograniczona! (już brak)


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
 
D 0

dzemislaw

Użytkownik
Witam.
Mam jedno pytanie odnośnie freebetu od forum. Dokonałem depozytu i przegrałem pierwszy zakład. Właśnie wykorzystałem freebet od WH - zakład wygrałem.
Czy o darmowy freebet od forum mogę ubiegać się tylko w przypadku gdy freebet od wh byłby przegrany? Czy też mogę się o niego ubiegać w każdej chwili np. po 2 wygranych zakładach nie trafię 3 zakładu i wtedy będę miał możliwość ubiegania się o freebet?
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy o darmowy freebet od forum mogę ubiegać się tylko w przypadku gdy freebet od WH byłby przegrany? Czy też mogę się o niego ubiegać w każdej chwili np. po 2 wygranych zakładach nie trafię 3 zakładu i wtedy będę miał możliwość ubiegania się o freebet?
Z dodatkowego freebetu można skorzystać w obu przypadkach, niezależnie czy freebet oficjalny wszedł czy też nie.
Jak skorzystać z tego bonusu 10 euro?
W pierwszym poście masz wszystko napisane. Jak czegoś nie rozumiesz to pisz.
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Teraz już wydaje mi się wszystko jasne, choć przed chwilą myślałem, że 2 punkt &quot;należy&quot; do 3 i stąd moje zapytanie.
Pojawi się jakaś informacja o tym freebecie, gdy już spełnię wymagania (2x zakład o kwocie depozytu)?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam jeszcze jedno pytanie - w jakim terminie dopisywany są freebety?
Raz lub dwa razy w tygodniu (pojawi sie informacja w tym temacie, że freebety sa już na kontach)
Wysyłka powerbanków odbyła się raz w tygodniu.
 
T 0

tekilas

Użytkownik
Witam pewnie powerbankow juz nie ma ????
drugie pytanie wplacam 25 E gram z anie po kursie 1,5 dostaje od wh 25 euro i potem pisze do was dostaje jeszce 10 E tak ? czy ten zaklad 10 E nie liczy sie stawka do wygranej tylko sam zysk ???
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam pewnie powerbankow juz nie ma ????
Spokojnie, jeszcze powerbanki są. Dam znać jak liczba będzie na wyczerpaniu, aczkolwiek nie warto zwlekać ze skorzystaniem promocji.
drugie pytanie wplacam 25 E gram z anie po kursie 1,5 dostaje od WH 25 euro i potem pisze do was dostaje jeszce 10 E tak ? czy ten zaklad 10 E nie liczy sie stawka do wygranej tylko sam zysk ???
Nie bardzo rozumiem. Z darmowych zakładów tylko zysk jest dopisywany do konta gracza.
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Mnie tu ktoś zmylił i po wysłaniu loginu z Williama po kilku dniach wysłałem login z forum. Dodatkowo jakoś podwójnie dzisiaj mi się wysyłały i trochę zaśmieciłem podanego maila ????
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
Czy jeżeli postawiłem wpłaciłem 10E, potem postawiłem 3E / 3E / 4E to freebet 25 mi przepadł? Dopiero teraz doczytałem, że żeby otrzymać 25 trzeba wnieść pierwszy zakład za minimum 10E.
 
T 0

trajkot

Użytkownik
No czekasz, bo prosil bys nie wyplacal przed dodaniem tego powerbankaa i mial byc dopisany 2-3 razy w tyg a tu ani me ani be. Dlatego olejem ten wh i betsafe skoro na betson tyle czekam. Jaknym ja regulaminu nie przestrzegal to bana bym dostal a musze tanczyc jak mi zagraja. No more
 
Do góry Bottom