>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zgarnij 2 Freebety:25 i 10euro+PENDRIVE+szansa wygrania PlayStation 4 w WilliamHill

D 56

daymon23996

Użytkownik
Koledzy trzeba spokojnie czekać, Marcin na pewno robi wszystko by one jak najszybciej do was trafiły, trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość, trafią do was na pewno, i ja dostałem z opóżnieniem i moi znajomi, ale nie bylo takiej sytuacji by ktos nie dostal
 
P 2

parisan

Użytkownik
ile można czekać, to są jakieś żarty, zaraz Pan Marcin będzie sie oburzał, że załatwia promocję a ludzie mają jeszcze problemy.
A kto by nie miał ?
trzeba było napisać w pierwszym poście, że czas oczekiwania na freebety to kilka tygodni i byłoby ok.
A teraz każdy tylko narzeka i nie ma się co dziwić bo free były obiecane 2 tygodnie temu a nie ma ich do dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 10

rembools

Użytkownik
Witam wpłaciłem 25 euro i zagrałem 1 zakład za całość, a zobaczyłem, że jest napisane min 2 zakłady. 2 zakład zagrałem za bonusa, który otrzymałem 25 euro czy to się zalicza do tych 2 zakładów ? I kiedy można się spodziewać bonusa 10 euro oraz pendriva ?
 
G 0

gauzon

Użytkownik
sprawa nr:
1) kiedy beda wysylane pen drive bo jak sie domyslam nie tylko ja nie dostalem choc zakladalem konto jakies 3 tyg temu ?
2) rozumiem, ze dzis lub jutro odbedzie sie losowanie nagrod ?
 
S 0

szusong

Użytkownik
Z tego co pamietam to losowanie miało być 16 kwietnia ???? Pendrive pewnie zostaną wysłane w następnym tygodniu po losowaniu. Pozdrawiam i życzę szczęścia w LM ????
 
Do góry Bottom