>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZEturf.com bonus 17 euro ???

hooligan7 0

hooligan7

Użytkownik
Dziś otrzymałem na meila taką wiadomość nie wiem co oznacza bo to chyba po francusku ale domniemywam że chodzi tu o bonus 17 euro jednak po zalogowaniu stan konta jest zerowy. Moze ktoś to przetłumaczyć o co mniej więcej chodzi???



*** ZETURF : BONUS D&#39;INSCRIPTION ***

En complétant votre inscription sur Zeturf, et en effectuant votre premier crédit, vous bénéficierez d’un BONUS de 17,00 �Źuros !!!

Vous aurez ensuite accès à l’intégralité des services de Zeturf :

-&gt; Bases de données exclusives sur les courses
-&gt; Video en direct
-&gt; Participation aux forums
-&gt; Et bien sur les meilleurs rapports du net sur les courses hippiques et le sport !!


Zeturf vous propose aujourd’hui les moyens de paiement suivants :

- Carte de crédit , Visa et Mastercard
- Moneybookers, le tiers de paiement en toute sécurité et en toute discrétion
- Virement bancaire
- IPoint, la solution de paiement par téléphone mobile

Cliquez sur le lien ci-dessous, encaissez votre bonus et accédez aux services de Zeturf :

http://www.zeturf.com/

Merci de votre confiance et à très vite sur ZEturf.



Le service client ZEturf

-----------------------------------------

Email : [email protected]

Telephone : + 356 21 331 605

Adresse :
Giuseppe Cali Street
Angelica Court
Ta&#39; Xbiex XBX1425
Malta

http://www.zeturf.com
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
*** ZEturf: BONUS REJESTRACJA ***
Wypełniając rejestracji Zeturf i podejmowania swój pierwszy kredyt, otrzymasz premię w 17,00 Źuros!
Od tej pory będziesz mieć dostęp do wszystkich usług Zeturf:
-&gt; Bazy danych wyłącznych zakupów
-&gt; Video Live
-&gt; Uczestnictwo w forach
-&gt; I oczywiście najlepszych sprawozdań netto na wyścigi konne i sportu!

Zeturf obecnie oferuje następujące metody płatności:
- Credit Card, Visa i Mastercard
- Moneybookers, jedna trzecia płatność bezpiecznie i dyskretnie
- Przelew bankowy
- IPoint, płatność rozwiązanie dla telefonów komórkowych
Kliknij na poniższy link, odbioru premii i dostęp do usług Zeturf:
http://www.zeturf.com/
Dziękujemy za zaufanie i wkrótce ZEturf.

Biuro Obsługi Klienta ZEturf
z translatora ????
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
a ja mam 3 E i juz poszly na koniki co do obrotu to jaki jest????
wygralem z tych 3 euro ponad 30, ale zeby wyplacic trzeba zrobic depozyt(15 euro). Jednak wplacajac te 15 euro dostaje sie 17 euro bonusu( z ktorego zrezygnowac nie mozna), i trzeba to jakos obracac( jeszcze sie nie interesowalem jak), wiec jak ktos sie zna na konikach, to czemu nie.. ja chyba sobie daruje, bo strace pewnie i swoj depozyt chcac to obrocic ;-)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Przepraszam za post pod postem, ale od ostatniego minelo troche czasu.

Chcialem napisac, ze wplacilem te 15 euro minimalnego depozytu i dostalem do tego jeszcze 17 euro bonusu. Watpilem, ze cos z tego wyjdzie, ale jesli ktos ma jakies watpliwosci, to nie ma czym sie martwic, bo dzisiaj bez problemu mi wyplacili kase.

Jedyne, co wystarczy zrobic, to raz obocic caly bonus z depozytem( czyli przy minimalnym depozycie zagrac za 35 euro)

Ale to, co najwazniejsze, wcale nie trzeba tego obracac na wyscigach konnych ( o ktorych wiekszosc nie ma zielonego pojecia). Firma ta ma jeszcze zaklady sportowe ( www.zebet.com) i tam mozna to wszystko obrocic. Oferta jest oczywiscie zenujaca, bo z pilki mozna grac tylko niektore spotkania ligi francuskiej, no i teraz niektore mecze AO( chyba tylko te, w ktorych graja graja francuzi), ale w troche ponad tydzien bez problemu to obrocilem;-) Dzisiaj po 2 godzinach od zlecenia wyplaty kase mialem na moneybookers, support odpisuje tez gora w 10 minut.

Tak wiec jesli ktos ugral coz z tego bonusa, to mozna bez strachu wplacacic ten minimalny depozyt, bo wcale na wyscigach konnych nie trzeba grac, a firma jest ( o dziwo:jezora ???? naprawde uczciwa
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Bonus dostałeś automatycznie? Dostałeś info na e-mail o bonusie czy zarejestrowałeś się, wpłaciłeś i dostałeś? ????
zarejestrowalem sie, zeby dostac te 3 euro gratis, o ktorych pisal autor tematu ;-) z 3 euro dzieki jakiemus przypadkowemu konikowi zrobilo sie ponad 30, wiec zeby wyplacic zrobilem depozyt i automatycznie dopisali 17 euro. Zagralem za lacznie 35 euro na tej marnej ofercie w ich buku i wyplacilem ;-)
Dodam jeszcze, ze przed wyplata trzeba wyslac skan dowodu
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
znalazłem ostanio przypadkowo resztki siana na koncie u nich i jest taka sytuacja, ze te 2/3 ligi francuskie po 2 mecze na dzień mi wchodza rozmnozyłem troche hajs tylko mam jeden problem, bo tam limit na każde zdarzenie z tych 2/3 na dzien co proponują jest 1 euro!! a kombosa też się nie da albo nie umiem zrobić , więce mam pytanie do tych co tam grali czy da się grać single za więcej niż 1 euro i kombosy czy da sie grać? jesli tak to jak proszę o pomoc w temacie ewentualnie na pw

z góry dzięki
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
sorka, że post pod postem, ale troche czasu minęło i już wszystko wiem ????

stronka jest bardzo dobra, jedyny minus to odstrasza język francuski, ale można ogarnąć co gdzie jest, oferta zakładów jest marna tak jak kolega pisał głównie liga francuska, lub wybrane mecze i z bonusa no deposit 3 euro możemy grać maks stawke 1 euro, dopóki nie zrobi sie depozytu pózniej maks stawka 150/200 euro na zdarzenie lub wyścig

ja z tego nastukałem pare euro, wpłaciłem depozyt 15 euro po czym dostałem bonus 17 euro, obrót 35 euro przed wypłatą oraz konieczne wysłanie skanów

stronka zrobiona profesjonalnie około 40 wyścigów konnych codziennie (praktycznie od rana do wieczora co 15/30 minut wyścig), zakłady rozliczane na bieżąco, wszystko sprawnie , suport odpisuje w pare minut, do tego większość faworytów w wyścigach konnych wchodzi, są to kursy w granicach 2-4,5, czasami są mniejsze , ale to nie ma co ich grać bo albo nie wchodzą albo mały zarobek

grałem na poczatku po 1 euro na faworytów nastukałem z tego pare euro po wpłaceniu depo 15 euro przez moneybookers dostałem automatycznie bonus 17 euro i zacząłem grac po 2 euro na wyścig obrót zrobiłem w 2 dni, wczoraj o 3 w nocy zleciłem wypłate 53 euro, dzis około 13 dostałem siano na mb, reszte zostawiłem sobie dla zabawy na gre, bo naprawde fajna zabawa i cięzko jest przegrać jak sie gra za nie duże stawki dużo wyścigów bo kursy są spore , a większość faworytów wchodzi

także duży plus dla nich ✅ polecam:spokodfhgfh:

jakby coś info na pw można wychaczyć większy bonus ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
sorka, że post pod postem , ale znowu minęło troche czasu, a ci z zeturf są nie możliwi, po wypłacie praktycznie o nich zapomniałem, a zostały mi jakies resztki na koncie, dziś się zalogowałem i zagrałem remis w drugiej lidze francuskiej

po czym na poczte przyszedł mi emial, że mecz wszedł i UWAGA ROZLICZYLI MI REMIS PO KURSIE 11.20!!

*** PARI ZETURF - VOUS AVEZ GAGNE! ***
Vous avez gagné en jouant sur ZEturf! Voici le détail :
Course du vendredi 27 février 2009
Réunion 70 - Stade Auguste Delaune - Reims
Course 1 (20:30) - Reims - Metz... Pariez en 1x2
Pari : Simple gagnant
Montant de la mise : 1.00 euro
Combinaison jouée : 2
Code référence de votre pari : dmR49G0hk6TugA0
Arrivée : 2
Rapport pour un euro : 11.20
Votre gain : 11.20 euros

szkoda, ze grany za 1 euro tylko, a nie za 10 chociaż, ale i tak kolejny wielki plus dla nich ✅

Friday, February 27 20:30 Reims - Metz... Pariez en 1x2 Match nul 1.00 € Payée 11.20 11.20 €

po chwili patrze następna miła wiadomość od Zeturf 10 euro następnego bonusa za nic

*** BONUS ZETURF ***

Nous venons de crediter votre compte ZEturf d&#39;un bonus de 10 euros, a jouer sur http://www.zeturf.com/
Merci a nouveau de votre confiance et bons jeux sur ZEturf.

Le service client ZEturf

naprawde bardzo mi sie podoba ich podejście do klienta stronka godna polecenia :spokodfhgfh:

jakby coś pisać do mnie na pw bo można zgarnąć jeszcze więcej bonusów od nich
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Mam pytanko do tych,co grali:
Na pewno &quot;obrót 35 euro przed wypłatą&quot;?
Moje 15e depo+ 17e bonus=32e

W tej chwili obrociłem 10e na konikach.
Gram po 1e na gonitwe,bo znawcą nie jestem,ale na mały plus na razie wychodze.
Stawiam tylko na faworytow-zysk mały,ale i ryzko też.

ps
4 godzinki i obrot wykonałem (grając miedzy czasie w pokera)
Polecam grac w show (1,2 lub 3 miejsce) ,nie w win.
Mniejsze wygrane,ale wieksza szansa trafienia.
Chciałem wypłacic,ale musze odczekac 24h:

&quot;You must play your bonus at least once to be able to withdraw it.
Please wait 24h after playing your bonus for it to be unlocked.&quot;


Moge wypłacic teraz,lub poczekac 24h i wypłacic wszystko:

&quot;At this point you can not withraw more than 38;60€ due to the fact it takes 24 hours to update the system for bonuses.
Meanwhile, tomorrow you should be able to withraw all your bankroll&quot;
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Chyba juz nie daja tych 3e,ale najlepiej pytaj tomex11
-z tego,co widze,on jest w tym &quot;obcykany&quot;.

ps

2 godziny temu zleciłem wypłatae na mb i mam juz na koncie ????
Duuuuzy plus dla nich
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
odkopuje temat
aktualnie nie mają żadnego bonusu no deposit - to na wstępie.
ale..
przy depozycie 20 euro, dostajemy dodatkowe 30 euro, i obrot 1x (depo+bonus=50 euro). ja obróciłem to w chwilke na koniach, wystarczy stawiać po 5 euro na trzech faworytów, zawsze któryś wejdzie -a że to po kursach okolo 5,0 i więcej to też zwraca się z nawiązką. ja po wykonaniu obrotu w godzinke miałem na koncie już 120euro, i po wyslaniu skanu i 24 godzinach od bonusu wypłaciłem all, obsługa bardzo miła i na maile odpisją do 10 minut.
ps. istnieją tam również zakłady sportowe ????
a jesli ktoś byłby zainteresowany depozytem to na pw znalazło by się dodatkowe promo;) pozdrówki
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Szczerze polecam bonus od depozytu. Wpłacamy 15 euro, dostajemy 30e bonusu i mamy już 45. Obrót tylko 1x - bardzo prosto to obrócić, po wysłaniu skanów wypłata w około godzinkę na MB - warto skorzystać ????
 
Do góry Bottom