>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZEN - Dyskusja ogólna

XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik


ZEN.com - Fintech który w założeniu autorów ma być konkurencją dla takich marek jak Revolut czy Twisto.
Założycielem fintechu jest Dawid Rożek, współtwórca odnoszącej międzynarodowe sukcesy platformy gamingowej G2A, wyróżniony m.in. w rankingu Forbes „30 przed 30”.

Moje pierwsze osobiste wrażenia, bardzo dobre, aplikacja działa bardzo sprawnie, zamówiłem też darmową kartę fizyczną. która ma dojść w ciągu kilku dni.
Wczoraj robiłem wpłatę na bukmachera kartą wirtualną na 100 zł, to dostałem parę zł cashbacku.
Zachęcam do dyskusji.
 
Ostatnia edycja:
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Doszła do mnie wczoraj karta fizyczna ZEN, za co na pewno muszę pochwalić to fakt, że za 0 zł (nawet za przesyłkę nie płaciłem) a wysłali kurierem który podał mi do ręki kopertę.
Popełniłem tylko błąd przy rejestracji, bo nie podałem kodu promocyjnego, a giełda Zonda (wcześniej Bitbay) ma kod promocyjny który znajdziecie w internecie i będziecie mieli Plan Gold przez 12 miesięcy za darmo.
Ja niestety bez kodu już za miesiąc mam opłatę 0,99 euro, ale tak naprawdę jeżeli karta będzie nam służyła jako "podstawowa" do zakupów itp. to ta opłata zwraca się z samego cashbacku który jest przyznawany natychmiastowo.

Korzystałem już z tej karty w sklepie, wirtualną doładowywałem bukmachera, kantor wymiany w aplikacji ma świetne kursy, ogólnie cały ten fintech jest bardzo podobny do Revoluta, co zresztą w założeniu Firmy ZEN ma być dla niej konkurencją.
Na chwilę obecną oceniam to dobrze.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +1019
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Korzystam z ZEN do wpłacania depozytu na Zondę. Bardziej opłaca się, niż płacenie kartą, gdyż prowizja to tylko 1%, a depozyt rzeczywiście pojawia się w minutę. Do tej pory wpłacałem przelewem zwykłym, więc poświęcając ten 1 procent prowizji nie muszę czekać 1 dzień roboczy na depozyt. To na duży plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Korzystam z ZEN do wpłacania depozytu na Zondę. Bardziej opłaca się, niż płacenie kartą, gdyż prowizja to tylko 1%, a depozyt rzeczywiście pojawia się w minutę. Do tej pory wpłacałem przelewem zwykłym, więc poświęcając ten 1 procent prowizji nie muszę czekać 1 dzień roboczy na depozyt. To na duży plus.
Otóż to, właśnie dlatego wspomniałem, że dzięki Zondzie i ich BONUS Code, można mieć Plan Gold na 12 miesięcy za darmo ze względu na współpracę.
Ja jakiś wczorajszy byłem, że kodu nie wpisałem i nie podumałem, chociaż wiedziałem, że coś takiego jest, bo sam od 2017 roku korzystam z Bitbaya, czyli obecnej Zondy.
Zresztą 0,99 euro miesięcznie jak się używa tej karty, to nie jest nic wielkiego, zrobiłem 3 razy małe zakupy i już z cashbacku jest opłacone. :)
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Cześć, zastanawiam się nad alternatywą dla revoluta, czy ktoś wpłacał ZEN do Unibetu , działa? nie blokują wpłat do buków ? dajcie znać dzięki :)
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
witam, ktos korzysta z Zen do przelewow z jeton?
Dostalem takiego maila :

Czasami potrzebujemy więcej informacji
Poniżej znajdziesz więcej szczegółów

Cześć,

Jako instytucja finansowa, jesteśmy skupieni na tworzeniu bezpiecznego i niezawodnego ekosystemu finansowego. Podlegamy również wielu przepisom, których nasi użytkownicy także muszą przestrzegać.

Ostatnio przeanalizowaliśmy Twoją aktywność i uznaliśmy, że wykracza ona poza to, co uważamy za standard.

Dodatkowe informacje
Prosimy o przekazanie nam w ciągu najbliższych 7 dni następujących informacji:

- prosimy o objaśnienie przelewów przychodzących ze strony CUSTOM HOUSE FINANCIAL (UK) LTD, pragniemy poinformować że nie został wstrzymany żaden przelew,
a to zapytanie ma na celu przyśpieszenie obsługi przelewów w przyszłości.
Chcielibyśmy dowiedzieć się jaki jest cel transakcji i czy możesz przedstawić dokumentację uzupełniającą co do relacji z wyżej wymienionym podmiotem.
- potwierdź swoje obecne miejsce zamieszkania (w formie rachunku za media, umowy najmu/dzierżawy, rachunku za kredyt hipoteczny itp.)


Jeśli masz pytania odnośnie tego procesu, wystarczy, że odpowiesz na tę wiadomość.

Zen sluzy mi do przyjmowania przelewow z Jeton i wyplaty z bankomatu i mysle jak im to wyjansic
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Idzie obecnie wpłacić kartą ZEN mastercard do zagranicznych buków, kasyn? Nie blokują nic? Ewentualnie wirtualnymi kartami ZEN?
Chciałem sobie to założyć ale muszę wiedzieć czy jest sens.
 
T 271

typnet1

Użytkownik
Idzie obecnie wpłacić kartą ZEN mastercard do zagranicznych buków, kasyn? Nie blokują nic? Ewentualnie wirtualnymi kartami ZEN?
Chciałem sobie to założyć ale muszę wiedzieć czy jest sens.
I jak sobie z tym poradziłeś hagi?

Czy karta ZEN jest w walucie PLN ? Można kupować bez prowizji ?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Czesc

Zalozylem Zen, poprosilem o iban polski, przy zalozeniu nie daja z automatu, grzecznie poprosilem i udostepnili mi iban PL

Wyplacam z jetona w walucie pln na zen pln i smigam do bankomatu, nie ma zadnych problemow

Nic nie kupuje itp
 
T 271

typnet1

Użytkownik
Tzn źle zacytowałem, widziałem, że tam miałeś od ZEN prośby o objaśnienie przelewów...

ok, a tą kartą zen można robić zakupy , wiesz może ? i wówczas chyba prowizji nie ma?
Bo jak wyplacasz w bankomacie to pewnie są ?
Pozdro ,dzieki
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
napisalem konkretnie, ze sa to wygrane z danej firmy bukmacherskiej, wyslalem zrzuty ekranu kuponow i tyle, wystarczylo
Zakupow nie robie
Wyplacam z bankomatu PLN, jeton mam w PLN wiec prowizji nie place w bankomacie
Kupuje konto co miesiac gold w zen, place pare zloty i tam groszowe sprawy wychodza za wyplaty z ATM
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
placilem pare razy w zwyklych sieciowkach i nie placilem zadnych prowizji
Czemu masz placic prowizje jak masz zlotowki na Zen, nie ma takiej opcji
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
B 648

brof123

Użytkownik
Jest pewność że ZEN nie jest normalnym bankiem, tak jak stał się REVOLUT ? Właśnie to zakładam apka identyczna co revolut , w sumie wszystko identyczne
 
Do góry Bottom