>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zegarek na reke

waldu2 44

waldu2

Użytkownik
witajcie...
od kilku dni grzebie po internetowych sklepach w poszukiwaniu zegarka na reke dla siebie, a jaki Wam sie podoba ? jaki macie ? jaki byscie sobie kupili majac budzet w granicach 400-500zl ???
 
norek_89 56

norek_89

Użytkownik
Od niedawna jestem maniakiem jeżeli chodzi o zegarki i mógłbym mieć ich setki ????
W tej chwili mam tylko 3, ze względu na ograniczony budżet ich wartość nie jest zbyt wysoka ????
Najczęściej chodzę w Fossilu JR1126, bardzo polecam markę Fossil , niepowtarzalne wzornictwo i unikalny styl ;) Na sportowo, basen, kort chodze w klasycznym Casio G-Shock DW 5600 E.
Teraz zbieram kaskę na kozackiego Fossila FS4646 z czarną bransoletą, cena 540zł
 
S 0

sliqe

Użytkownik
Zależy jak się ubierasz, nie każdy zegarek pasuje do wszystkiego. Do czego ma być ten zegarek, do roboty, wyjścia czy taki bardziej uniwersalny i do wszystkiego ? Ten drugi co wkleiłeś fossila to taki bardziej garniturowy ew. jakieś koszule elganckie. Sam osobiście do pracy noszę CH2515 a na wyjscia innego fossila kupiłem obie. Ogólnie marka nie najgorsza, cenowo trzymają się nisko bardzo jeżeli chodzi o to, co do wykonania też nie mogę marudzić ale bransoleta to trafiła mi się ferelna okrutnie. 3 razy teleskopy pękały i na 3 razy byłem pijany , odziwo fartownie słyszałem huk spadającego zegarka ew czułem jego brak ;) Ogólnie to polecam markę!
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Widzę nie tylko ja mam lekką manię na punkcie zegarków ;)
Osobiście chciałem ostatnio kupić coś takiego:
http://allegro.pl/tissot-prc200-t17-1-526-52-idealny-na-prezent-i2874773275.html
ale sporo się naczytałem o podróbkach, więc z tym modelem trzeba uważać na allegro,
Również podobają mi się Fossile, ciekawe wzornictwo za rozsądną cenę.
Z Festiny bardzo elegancki i przede wszystkim czytelny czyli co cenię sobie najbardziej:
http://www.zegarki.com.pl/166308-festina-p-25716.html
Na koniec dodam, że timex&#39;y chociaż niektóre drogie to wcale nie są to zegarki najlepszej jakości.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
S 0

sliqe

Użytkownik
Powiem Ci fcbialas ze znajomy z pracy ma ten zegarek od armaniego , i po 2 miesiącach podczas sięgania do kieszeni urwało mu się pokrętło także szału z wykonaniem w tym zegarku nie ma. A jeżeli coś solidnego i z ceną jeszcze to polecam markę TW STEEL
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Powiem Ci fcbialas ze znajomy z pracy ma ten zegarek od armaniego , i po 2 miesiącach podczas sięgania do kieszeni urwało mu się pokrętło także szału z wykonaniem w tym zegarku nie ma. A jeżeli coś solidnego i z ceną jeszcze to polecam markę TW STEEL
Wiem znajomy ma i mu parował .To pozniej z miesiac czekał na naprawe .Dopiero jak dzwonił postraszył to sie pospieszyli . Masz racje że jakos pozostawia wiele do...

http://www.zegarmistrz.com/FOSSIL_CH2811_POLSKA_GWARANCJA_24M-4210.html

znalazłem taki , zalezy mi na bransolecie brązowej
 
Do góry Bottom