>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zarobek z tenisa? Tylko tutaj! :D

bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
1. Souza J. - Arguello F. 2 Kurs: 2.19 4/10 Pinn
2. Fognini F. - Vesely J. 2 Kurs: 1.93 4.5/10 Pinn
3. Kokkinakis win + Dodig kurs @ 2.26 4/10 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Haase win @ 2.00 3/10 LIVE
PANOWIE MOI FANI, jestem słabym typerem i nie jestem godzien prowadzic tego tematu, bede tylko krolem HP, gdzie wchodzi mi 80%, dziękuje za wszystkie PW, grajcie dalej ze mna, nie dziekujcie :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 202

jazirii

Użytkownik
Szybko wymiękłeś ???? jakbyś był dobry to byś co wrzucał w HP, wrzucał też tutaj i rozliczał :&gt;
na tenisie teraz zarobić nie idzie, patologiczny sport z tym liczeniem wyniku ???? Vesely jak ktoś nie miał zamykania to 6-3 w TB, wczoraj Rola tie break z Souza, istna komedia, Souza meczowa na smeczu autttt, potem Rola przelamal i polamal sie 2 razy, Rola kończy DFem jak Jerzy, laski łamią się DFami, nie ma sensu tego obstawiać.
Ja już nic nie tknę, oprócz handi dodatnich, jak wczoraj +5,5 na Vanniego czy +6,5 na De Bakkera (zwrot), żeby wygrać gładko to się*trzeba narobić
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Szybko wymiękłeś ???? jakbyś był dobry to byś co wrzucał w HP, wrzucał też tutaj i rozliczał :&gt;

na tenisie teraz zarobić nie idzie, patologiczny sport z tym liczeniem wyniku ???? Vesely jak ktoś nie miał zamykania to 6-3 w TB, wczoraj Rola tie break z Souza, istna komedia, Souza meczowa na smeczu autttt, potem Rola przelamal i polamal sie 2 razy, Rola kończy DFem jak Jerzy, laski łamią się DFami, nie ma sensu tego obstawiać.

Ja już nic nie tknę, oprócz handi dodatnich, jak wczoraj +5,5 na Vanniego czy +6,5 na De Bakkera (zwrot), żeby wygrać gładko to się*trzeba narobić

wiesz co to jest smecz ?? Souza miał woleja a to są dwa różne uderzenia ????
 
J 202

jazirii

Użytkownik
wiesz co to jest smecz ?? Souza miał woleja a to są dwa różne uderzenia ????
wiem ???? uj tym co to było, ale ślepa babcia by to trafiła


Jazirii myślisz, że ten kto zarabia na tenisie obchodzi czy w jakimś meczu zawodnik wygrał przegrał przez niedoje** mózgowe czy normalnie? ale co Ja Ci będę tłumaczył jeden podaje 4 typy i już jakieś głupie komentarze pod postami a drugi mówi, że na tenisie nie da się zarobić co cyrki podczas meczów nic tylko wam pogratulować w końcu bukmacher musi mi z czyjejś kieszeni robić wypłaty czyż nie? ????


widziałem kolego twój temat kiedyś i jesteś wielce zarobionym znawcą tenisa.. ja nie gram tenisa od jakiegoś*czasu kompletnie i jak nie gram, to łatwo zarabiam na overkach w piłce, dużo łatwiej i przyjemniej i kurs można wysoki zabić.

Trafić w tenisie kurs 1,8 do overów w piłce jest dla mnie 5x cięższy, dlatego przestałem obstawiać tenisa już dawno, jedynie zagrałem na AO 1 dzień, potem na następnym była wtopa, dałem luz, ostatnio się skusiłem na Veseliego to zamknąłem na zero, przed tie breakiem, na Vanniego +5,5 i wczoraj na Rolę, dlatego kończę z graniem tenisa, a jak sobie obserwuję*te mecze to najlepsze do gry handi dodatnie się wydają, jak ostatnio Marinko trzepnął*Isnera, a kurs 1,20, gdzie John drewno łamać nie umię, tylko czeka na tie-breaki, to +3,5 na Matosevicia dobre, tak samo Vanni +5,5, De Bakker dobrze serwuję*to musiałby 6 gemów nie ugrać, żeby +6,5 nie weszło. Dzisiaj Bolleli +3,5 też powinno wejśc, ale ja kończę*z graniem tenisa. A WTA to już*dla mnie parodia.
 
Do góry Bottom